Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Agata Felchner | Starogard Gdański | Polska | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | ASIST B03 | opłacono |
2 | Babińska Zofia | Gdynia | Polska | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | ATS Rumia | opłacono on-line |
3 | Babiński Maciej Babiński | Starogard Gdański | Polska | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator) | opłacono on-line | |
4 | Babiński Stanisław | Gdynia | Polska | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | ATS Rumia | opłacono on-line |
5 | Bartołd Szymon | Bartołty Małe | Polska | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | AZS UWM Olsztyn | opłacono on-line |
6 | Bednarek Łukasz | Wola Lubiankowska 11A | Polska | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator) | opłacono on-line | |
7 | Berka Ryszard | Nakło nad Not. | Polska | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator) | opłacono on-line | |
8 | Białk Dariusz | Strzelno | Polska | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator) | ATS Rumia | opłacono on-line |
9 | Białk Karolina | Strzelno | Polska | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | MRKS Gdańsk | opłacono on-line |
10 | Borzeszkowski Maciej | Czersk | Polska | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator) | opłacono on-line | |
11 | Breszka Krzysztof | Starogard Gdański | Polska | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator) | opłacono on-line | |
12 | brieger michał | chojnice | Polska | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator) | UKS ÓSEMKA CHOJNICE | opłacono on-line |
13 | Brzeska Agnieszka | Gdańsk | Polska | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator) | MRKS Gdańsk | opłacono on-line |
14 | Budner Łukasz | Orłów-Kolonia | Polska | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator) | opłacono on-line | |
15 | Buśko Maciej | Lubasz | Polska | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | UKS OPTIMUM Lubasz | opłacono on-line |
16 | Błański Maciej | stg | Polska | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | ASIST B03 | opłacono |
17 | Błaszczyk Emmanuel | Lubasz | Polska | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | UKS OPTIMUM Lubasz | opłacono on-line |
18 | Czajka Jarosław | Starogard Gdański | Polska | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator) | opłacono on-line | |
19 | Czapla Diego | Stg | Polska | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator) | ||
20 | Czapski Marek | Śliwice | Polska | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator) | opłacono on-line | |
21 | Czarnecka Dominika | Działdowo | Polska | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | KS DEKORGLASS DZIAŁDOWO | opłacono on-line |
22 | Czarnecka Natalia | Działdowo | Polska | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | KS DEKORGLASS DZIAŁDOWO | opłacono on-line |
23 | Darasewicz Dominik | Starogard Gdański | Polska | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | ASIST B03 | opłacono |
24 | Domała Nataniel | Serock | Polska | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | opłacono on-line | |
25 | Dosz Sławomir | Lębork | Polska | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator) | Poltarex Pogoń Lębork | opłacono on-line |
26 | Dykowski Mateusz | Gdańsk | Polska | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator) | MRKS Gdańsk | opłacono on-line |
27 | Felchner Krystian | stg | Polska | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator) | opłacono | |
28 | Filoda Karol | Lubasz | Polska | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | UKS OPTIMUM Lubasz | opłacono on-line |
29 | Gaś-Pietrzak Aleksandra | Skierniewice | Polska | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator) | opłacono on-line | |
30 | Górski Przemysław | Kwidzyn | Polska | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator) | opłacono on-line | |
31 | Gołębiewski Pawel | Elbląg | Polska | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator) | Elblag | opłacono on-line |
32 | Grudzień Roman | Elbląg | Polska | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator) | Elblag | opłacono on-line |
33 | Heliosz Mark | Pruszcz Gd | Polska | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator) | opłacono on-line | |
34 | Januszewski Sławomir | Chojnice | Polska | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator) | opłacono on-line | |
35 | Jodaniewski Leszek | Czułchów | Polska | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator) | ||
36 | Juszczyszyn Anna Juszczyszyn | Łódź | Polska | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator) | opłacono on-line | |
37 | Kacprzyk Michał | Gdynia | Polska | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator) | opłacono on-line | |
38 | Kaczorek Paweł | Pruszcz Gdański | Polska | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator) | opłacono on-line | |
39 | Kobos Jakub | Głowno | Polska | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator) | Tęcza Budki Piaseckie | opłacono on-line |
40 | Korzeniewski Andrzej | Olsztyn | Polska | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | AZS UWM Olsztyn | opłacono on-line |
41 | Kościółek Szymon | Lubasz | Polska | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | UKS OPTIMUM Lubasz | opłacono on-line |
42 | Kościuk Grzegorz Kościuk | lębork | Polska | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator) | opłacono on-line | |
43 | Kowalik Greta | Chełmno | Polska | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | opłacono | |
44 | KOWALIK Remigiusz | ELBLĄG | Polska | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | EKS MLEXER ELBLĄG | opłacono on-line |
45 | Kurowski Beniamin | Chełmno | Polska | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | LUKS Chełmno | opłacono |
46 | Kuźmiczonek Igor | Olsztyn | Polska | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | AZS UWM OLSZTYN | opłacono on-line |
47 | Lippki Aleks | Chełmno | Polska | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | LUKS Chełmno | opłacono |
48 | Lippki Ksawery | Chełmno | Polska | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | LUKS Chełmno | opłacono |
49 | Lipski Jakub | Szlachta | Polska | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator) | Szlachta | opłacono on-line |
50 | Lipski Tadeusz | Szlachta | Polska | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | Szkoła w Szlachcie | opłacono on-line |
51 | Majkowska Andżelika | Lamk | Polska | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | opłacono on-line | |
52 | Majkowski Dominik | Lamk | Polska | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | opłacono on-line | |
53 | Maliszewski Mariusz | Śliwice | Polska | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator) | opłacono on-line | |
54 | Matyjas Dariusz | Cedry Wielkie | Polska | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator) | opłacono on-line | |
55 | Małachowski Michał | Kwidzyn | Polska | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator) | opłacono on-line | |
56 | Michalewska Laura | Słońsk | Polska | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | MUKS | opłacono on-line |
57 | Narloch Kamil | Starogard Gdański | Polska | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | Szlachta | |
58 | Negowski Ryszard | Nowa Wieś Leborska | Polska | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator) | opłacono on-line | |
59 | Nowak Angelika | Lubasz | Polska | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | UKS OPTIMUM Lubasz | opłacono on-line |
60 | Nowak Wiktoria | Chełmno | Polska | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | LUKS Chełmno | opłacono |
61 | Pankowski Jakub | Chełmno | Polska | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | LUKS Chełmno | opłacono |
62 | Pawlak Maciej | Chojnice | Polska | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator) | opłacono on-line | |
63 | Pawlak Paweł | Gdańsk | Polska | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator) | opłacono on-line | |
64 | Peikowski Fabian | Starogard Gdański | Polska | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | ASIST B03 | opłacono |
65 | Potrykus Wojciech | Lębork | Polska | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator) | Poltarex Pogoń Lębork | opłacono on-line |
66 | Prądzinski Marek | Lębork | Polska | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator) | Poltarex Pogoń Lębork | opłacono on-line |
67 | Pręda Paulina | Gdańsk | Polska | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | MRKS GDAŃSK | opłacono on-line |
68 | Rękas Krzysztof Rękas | Starogard Gdański | Polska | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator) | opłacono on-line | |
69 | Reszke Mateusz | Starogard Gdański/Bydgoszcz | Polska | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator) | KU AZS UKW Bydgoszcz/Reszke TEAM Starogard Gdański | opłacono on-line |
70 | Rogulska Julia | Chełmno | Polska | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | LUKS Chełmno | opłacono |
71 | Romańska Aleksandra | Starogard Gdański | Polska | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator) | ||
72 | Rschenek Andrzej | Gdansk | Polska | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator) | opłacono on-line | |
73 | Rudolf Natasza | Chełmno | Polska | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | LUKS Chełmno | opłacono |
74 | Rudolf Wiktor | Chełmno | Polska | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | LUKS Chełmno | opłacono |
75 | Ruszczyński Krzysztof | Maków Mazowiecki | Polska | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator) | Ulks macovia Maków Mazowiecki | opłacono on-line |
76 | Stachowiak Adam | Olsztyn | Polska | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | AZS UWM Olsztyn | opłacono on-line |
77 | Stachowiak Kajetan | Olsztyn | Polska | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | AZS UWM Olsztyn | opłacono on-line |
78 | Świtalski Jacek | Olsztyn | Polska | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator) | AZS UWM Olsztyn | opłacono on-line |
79 | Szczutkowska Amelia | Chełmno | Polska | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | opłacono | |
80 | Szczutkowski Kacper | Chełmno | Polska | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | opłacono | |
81 | Sznazw Zygmunt | Elbląg | Polska | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator) | Elblag | opłacono on-line |
82 | Szurgot Agata | Starogard Gdański | Polska | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | ASIST B03 | opłacono |
83 | Szurgot anna | Starogard Gdański | Polska | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | ASIST B03 | opłacono |
84 | Szurgot Piotr | stg | Polska | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator) | ASIST B03 | opłacono |
85 | Słodowicz Błażej | Leśno | Polska | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator) | opłacono on-line | |
86 | Tarakan Krzysztof | Stg | Polska | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator) | ||
87 | Tarakan Michał | Starogard Gdański | Polska | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | 3STS Starogard Gdański | opłacono on-line |
88 | tebecio Wojciech | Starogard Gdański | Polska | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator) | ASIST B03 | opłacono |
89 | Teca Rajmund | Borkowo | Polska | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator) | opłacono on-line | |
90 | Ufnal Mateusz | Bydgoszcz | Polska | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator) | UKS TOP Solec Kujawski | opłacono on-line |
91 | Urbańczyk Mieczysław | Tczew | Polska | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator) | opłacono on-line | |
92 | Walasek Michał | Działdowo | Polska | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | KS DEKORGLASS DZIAŁDOWO | opłacono on-line |
93 | Wernicki Michał | Lubasz | Polska | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | UKS OPTIMUM Lubasz | opłacono on-line |
94 | Wójcik Patryk | Chełmno | Polska | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | opłacono | |
95 | Wołowiecki Mariusz | Gdańsk | Polska | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | UMKTS LOB Dęblin | opłacono on-line |
96 | Żaczek Kalina | Lubasz | Polska | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | UKS OPTIMUM Lubasz | opłacono on-line |
97 | Zdunek Jakub | Lubasz | Polska | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | UKS OPTIMUM Lubasz | opłacono on-line |
98 | Żwawiak Lena | Lubasz | Polska | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | UKS OPTIMUM Lubasz | opłacono on-line |
99 | Żwawiak Maja | Lubasz | Polska | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | UKS OPTIMUM Lubasz | opłacono on-line |
100 | Żwawiak Marcin | Lubasz | Polska | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | UKS OPTIMUM Lubasz | opłacono on-line |
Wyświetleń: 5498