Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Szudarski Marek | Słupsk | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | Dwa Kije Słupsk | opłacono |
2 | Białk Roman | Gdańsk | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | opłacono | |
3 | Kordowski Piotr | Kraków | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | Lux Torpeda Małopolska | |
4 | Wiaderska Grażyna | Elbląg | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | opłacono | |
5 | Dziedzic Aneta | Malbork | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | ||
6 | Skweres Adriana | Pelplin | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | |
7 | Miłkowska Jolanta | Gdynia | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | Team Deaf | opłacono |
8 | KUSIAK Maria | Gdańsk | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | KLUB EMERYTA | opłacono |
9 | Świsłocki Bogdan | Mikoszewo | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | Face Nordic Walking Team | opłacono |
10 | Świsłocka Ewa | Mikoszewo | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | Face Nordic Walking Team | opłacono |
11 | Gerle-Kotula Anna | Katowice | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | opłacono | |
12 | Żarek Tomasz | Gdańsk | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | opłacono | |
13 | STILLER KAROL | Kusięta | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | Podkowa Janów | opłacono |
14 | Wilkołek-Szudarska Saturnina | Słupsk | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | Dwa Kije Słupsk | opłacono |
15 | Szudarski Edward | Słupsk | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | Dwa Kije Słupsk | opłacono |
16 | Wiaderski Wojciech | Elbląg | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | opłacono | |
17 | Podleś Danuta | Słupsk | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | Dwa Kije Słupsk | opłacono |
18 | Czajkowska-Klapczyńska Zdzisława | Słupsk | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | Dwa Kije Słupsk | opłacono |
19 | Kloska Kazimierz | Rzepnica gm.Bytów | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | opłacono | |
20 | Ogrodowicz Iwona | Gdynia | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | opłacono | |
21 | Zieliński Jacek | Gdańsk | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | Gdańskie Wody Aktywują | opłacono |
22 | Zasowski Jan | Gdańsk | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | Gdańskie Wody Aktywują | opłacono |
23 | Plewiński Rafał | Banino | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | Nordic Team Częstochowa | opłacono |
24 | KOLENKIEWICZ DARIUSZ | ELBLĄG | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | KS ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE | opłacono |
25 | Barambas Sławomira | Skórcz | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | opłacono | |
26 | Barambas Oliwia | Skórcz | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | opłacono | |
27 | Kreja Justyna | Skórcz | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | opłacono | |
28 | HALMAN GABRIELA | SULMIN | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | opłacono | |
29 | Strzelecka Paulina | Malbork | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | ||
30 | Brzozowski Piotr Brzozowski | Sławno | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | AKTYWNI POSTOMINO | |
31 | Siuda Sebastian | Bydgoszcz | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | ||
32 | ŁĘCKI JAN | GDYNIA | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | WłóczyKije Gdynia | opłacono |
33 | Bekisz Małgorzata | Lipusz | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | opłacono | |
34 | Lewańczyk Marcin | Stężyca | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | Metrożercy | opłacono |
35 | Trela Zenek | Żuromino | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | Metrożercy | opłacono |
36 | LEWAŃCZYK SYLWIA | Stężyca | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | Metrożercy | opłacono |
37 | Sienkiewicz Żanetta | Bydgoszcz | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | ||
38 | Zielińska Jolanta | OSIELSKO | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | opłacono | |
39 | Kołodziej Monika | Kwidzyn | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | opłacono | |
40 | Karwacka-Schneider Tatiana | Kwidzyn | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | opłacono | |
41 | Przybylska Aleksandra | Gdynia | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | Elite Team | opłacono |
42 | Cyra Grażyna | Bytów | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | opłacono | |
43 | Kordecka Anna | Starogard Gdański | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | Maratończyk Wielki Klincz | |
44 | Kordecki Robert | Wielki Klincz | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | Maratończyk Wielki Klincz | |
45 | Szerement Katarzyna | Ustka | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | ||
46 | KRĘCKA IRENA | Budowo | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | opłacono | |
47 | KUSIAK Włodzimierz | GDAŃSK | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | KLUB EMERYTA | opłacono |
48 | korzec Anna | Licze | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | opłacono | |
49 | Rycąbel Bogdan | Licze | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | opłacono | |
50 | Paradowska Izabela | Bydgoszcz | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | ||
51 | Topka Agnieszka | Dziemiany | Polska | Marsz Nordic Walking 5km - Mieszkańcy Gminy Dziemiany | opłacono | |
52 | Szmaglik Mirosława | Dziemiany | Polska | Marsz Nordic Walking 5km - Mieszkańcy Gminy Dziemiany | BŁĘKITNI DZIEMIANY | opłacono |
53 | Stachyra Alfred | Dziemiany | Polska | Marsz Nordic Walking 5km - Mieszkańcy Gminy Dziemiany | BŁĘKITNI DZIEMIANY | opłacono |
54 | Strankowska-Sałata Monika | Dziemiany | Polska | Marsz Nordic Walking 5km - Mieszkańcy Gminy Dziemiany | opłacono | |
55 | Dargas Małgorzata | Dziemiany | Polska | Marsz Nordic Walking 5km - Mieszkańcy Gminy Dziemiany | BŁĘKITNI DZIEMIANY | opłacono |
56 | Dargas Marta | Dziemiany | Polska | Marsz Nordic Walking 5km - Mieszkańcy Gminy Dziemiany | BŁĘKITNI DZIEMIANY | opłacono |
57 | LACHUR ALICJA | DZIEMIANY | Polska | Marsz Nordic Walking 5km - Mieszkańcy Gminy Dziemiany | opłacono | |
58 | Kuśmierek Mateusz | Dziemiany | Polska | Marsz Nordic Walking 5km - Mieszkańcy Gminy Dziemiany | BŁĘKITNI DZIEMIANY | opłacono |
59 | Wirkus Anna | Dziemiany | Polska | Marsz Nordic Walking 5km - Mieszkańcy Gminy Dziemiany | BŁĘKITNI DZIEMIANY | opłacono |
60 | Kuśmierek Jan | Dziemiany | Polska | Marsz Nordic Walking 5km - Mieszkańcy Gminy Dziemiany | BŁĘKITNI DZIEMIANY | opłacono |
61 | Knitter Tomasz | Dziemiany | Polska | Marsz Nordic Walking 5km - Mieszkańcy Gminy Dziemiany | BŁĘKITNI DZIEMIANY | opłacono |
62 | Rudnik Natalia | Dziemiany | Polska | Marsz Nordic Walking 5km - Mieszkańcy Gminy Dziemiany | BŁĘKITNI DZIEMIANY | opłacono |
63 | Beśka Barbara | Dziemiany | Polska | Marsz Nordic Walking 5km - Mieszkańcy Gminy Dziemiany | BŁĘKITNI DZIEMIANY | opłacono |
64 | Knitter Michał | Dziemiany | Polska | Marsz Nordic Walking 5km - Mieszkańcy Gminy Dziemiany | BŁĘKITNI DZIEMIANY | opłacono |
65 | Kuśmierek Beata | Dziemiany | Polska | Marsz Nordic Walking 5km - Mieszkańcy Gminy Dziemiany | BŁĘKITNI DZIEMIANY | opłacono |
66 | Stopa Gerard | Dziemiany | Polska | Marsz Nordic Walking 5km - Mieszkańcy Gminy Dziemiany | BŁĘKITNI DZIEMIANY | opłacono |
67 | Stachowicz Joanna | Dziemiany | Polska | Marsz Nordic Walking 5km - Mieszkańcy Gminy Dziemiany | BŁĘKITNI DZIEMIANY | opłacono |
68 | Turzyńska-Stopa Maria | Dziemiany | Polska | Marsz Nordic Walking 5km - Mieszkańcy Gminy Dziemiany | BŁĘKITNI DZIEMIANY | opłacono |
69 | Kuśmierek Patryk | Dziemiany | Polska | Marsz Nordic Walking 5km - Mieszkańcy Gminy Dziemiany | BŁĘKITNI DZIEMIANY | opłacono |
70 | Troka Małgorzata | Dziemiany | Polska | Marsz Nordic Walking 5km - Mieszkańcy Gminy Dziemiany | BŁĘKITNI DZIEMIANY | opłacono |
71 | Knitter Zofia | Dziemiany | Polska | Marsz Nordic Walking 5km - Mieszkańcy Gminy Dziemiany | BŁĘKITNI DZIEMIANY | opłacono |
72 | Knitter Agata | Dziemiany | Polska | Marsz Nordic Walking 5km - Mieszkańcy Gminy Dziemiany | BŁĘKITNI DZIEMIANY | opłacono |
73 | Stoltmann Wiesław | Dziemiany | Polska | Marsz Nordic Walking 5km - Mieszkańcy Gminy Dziemiany | BŁĘKITNI DZIEMIANY | opłacono |
74 | Gierszewski Arkadiusz | Dziemiany | Polska | Marsz Nordic Walking 5km - Mieszkańcy Gminy Dziemiany | BŁĘKITNI DZIEMIANY | opłacono |
75 | Stoltmann Helena | Dziemiany | Polska | Marsz Nordic Walking 5km - Mieszkańcy Gminy Dziemiany | BŁĘKITNI DZIEMIANY | opłacono |
76 | Stachowicz Marcin | Dziemiany | Polska | Marsz Nordic Walking 5km - Mieszkańcy Gminy Dziemiany | BŁĘKITNI DZIEMIANY | opłacono |
77 | Dargas Sandra | Dziemiany | Polska | Marsz Nordic Walking 5km - Mieszkańcy Gminy Dziemiany | BŁĘKITNI DZIEMIANY | opłacono |
78 | Bruski Michał | Dziemiany | Polska | Sztafeta Nordic Walking 5x1km | FESTWOOD DZIEMIANY | |
79 | Stachowicz Joanna | Dziemiany | Polska | Sztafeta Nordic Walking 5x1km | BŁĘKITNI DZIEMIANY | opłacono |
80 | Turzyńska-Stopa Maria | Dziemiany | Polska | Sztafeta Nordic Walking 5x1km | BŁĘKITNI DZIEMIANY | opłacono |
81 | Kuśmierek Jan | Dziemiany | Polska | Sztafeta Nordic Walking 5x1km | BŁĘKITNI DZIEMIANY | opłacono |
Wyświetleń: 6110