Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Siuda Sebastian | Bydgoszcz | Polska | 5km Bieg | ||
2 | Dorau Rafał | Dziemiany | Polska | 5km Bieg - Mieszkańcy Gminy Dziemany | opłacono | |
3 | Dorau Bartosz | Gdańsk | Polska | 5km Bieg - Mieszkańcy Gminy Dziemany | opłacono | |
4 | Marchewka Mateusz | Wielki Klincz | Polska | 5km Bieg | opłacono | |
5 | Lizakowski Patryk | Wielki Klincz | Polska | 5km Bieg | ||
6 | Gumiński Adrian | Toruń | Polska | 5km Bieg | opłacono | |
7 | Lepak Ryszard | SKORZEWO | Polska | 5km Bieg | opłacono | |
8 | Łubkowska Grażyna | Gdańsk | Polska | 5km Bieg | opłacono | |
9 | Tyminski Krzysztof | GDAŃSK | Polska | 5km Bieg | opłacono | |
10 | Topka Agnieszka | Dziemiany | Polska | 5km Bieg - Mieszkańcy Gminy Dziemany | opłacono | |
11 | Gumiński Piotr | Zblewo | Polska | 5km Bieg | opłacono | |
12 | Rutkowski Adrian | Kościerzyna | Polska | 5km Bieg | opłacono | |
13 | Gliszczyńska Wiktoria | Lipusz | Polska | 5km Bieg | opłacono | |
14 | Okseniuk Agnieszka | Lipusz | Polska | 5km Bieg | opłacono | |
15 | Sznyr Dawid | Kościerzyna | Polska | 5km Bieg | ||
16 | Krzoska Dorota | Brusy | Polska | 5km Bieg | opłacono | |
17 | Barca Emilia | Zblewo | Polska | 5km Bieg | opłacono | |
18 | Barabasz Mariusz | Kaliska Kościerskie | Polska | 5km Bieg | ||
19 | Paradowska Izabela | Bydgoszcz | Polska | 5km Bieg | ||
20 | Serkowska Anna | Kartuzy | Polska | 5km Bieg | Akademia Biegowa Kartuzy | opłacono |
21 | Zieliński Andrzej | Koscierzyna | Polska | 5km Bieg | Akademia Biegowa Kościerzyna | opłacono |
22 | Bładzikowski Rafał | Tczew | Polska | 5km Bieg | Biegający Tczew | opłacono |
23 | Knitter Tomasz | Dziemiany | Polska | 5km Bieg - Mieszkańcy Gminy Dziemany | BŁĘKITNI DZIEMIANY | opłacono |
24 | Kuśmierek Patryk | Dziemiany | Polska | 5km Bieg - Mieszkańcy Gminy Dziemany | BŁĘKITNI DZIEMIANY | opłacono |
25 | Stoltmann Dawid | Dziemiany | Polska | 5km Bieg - Mieszkańcy Gminy Dziemany | BŁĘKITNI DZIEMIANY | opłacono |
26 | Kuśmierek Jan | Dziemiany | Polska | 5km Bieg - Mieszkańcy Gminy Dziemany | BŁĘKITNI DZIEMIANY | opłacono |
27 | Grudnowski Norbert | Dziemiany | Polska | 5km Bieg - Mieszkańcy Gminy Dziemany | BŁĘKITNI DZIEMIANY | opłacono |
28 | Stachowicz Joanna | Dziemiany | Polska | Sztafeta Bieg 5x1km | BŁĘKITNI DZIEMIANY | opłacono |
29 | Grudnowski Antoni | Dziemiany | Polska | 5km Bieg - Mieszkańcy Gminy Dziemany | BŁĘKITNI DZIEMIANY | opłacono |
30 | Knitter Agata | Dziemiany | Polska | 5km Bieg - Mieszkańcy Gminy Dziemany | BŁĘKITNI DZIEMIANY | opłacono |
31 | Stachowicz Marcin | Dziemiany | Polska | Sztafeta Bieg 5x1km | BŁĘKITNI DZIEMIANY | opłacono |
32 | Stachowicz Joanna | Dziemiany | Polska | 5km Bieg - Mieszkańcy Gminy Dziemany | BŁĘKITNI DZIEMIANY | opłacono |
33 | Wądołowski Sławomir | Braniewo | Polska | 5km Bieg | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ | |
34 | Steinka Marian | Kościerzyna | Polska | 5km Bieg | Dwa+Trzy | opłacono |
35 | Bruski Michał | Dziemiany | Polska | Sztafeta Bieg 5x1km | FESTWOOD DZIEMIANY | |
36 | Wirkus Łukasz | Lipnica | Polska | 5km Bieg | LKB im. Braci Petk | |
37 | Wirkus Antonina | Szczecinek | Polska | 5km Bieg | LKB im. Braci Petk Lebork | |
38 | Kordecki Robert | Wielki Klincz | Polska | 5km Bieg | Maratończyk Wielki Klincz | |
39 | Gnyba Mariusz | Stężyca | Polska | 5km Bieg | Metrożercy | opłacono |
40 | Lewańczyk Marcin | Stężyca | Polska | 5km Bieg | Metrożercy | opłacono |
41 | Sabiniarz Beata | Pinczyn | Polska | 5km Bieg | Morsy Zblewo | opłacono |
42 | Sabiniarz Modest | Pinczyn | Polska | 5km Bieg | Morsy Zblewo | opłacono |
43 | Kamiński Bartek | Żukowo | Polska | 5km Bieg | Motywatornia Team | |
44 | Kamiński Jacek | Żukowo | Polska | 5km Bieg | Motywatornia Team | |
45 | Zajk Alicja | Gdynia | Polska | 5km Bieg | Motywatornia Team | opłacono |
46 | Zajk Piotr | Gdynia | Polska | 5km Bieg | Motywatornia Team | opłacono |
47 | Gliszczyńska-Klasa Olga | Lipusz | Polska | Sztafeta Bieg 5x1km | Nadleśnictwo Lipusz | opłacono |
48 | Ślęzak Adam | Elbląg | Polska | 5km Bieg | OSP POGRODZIE | |
49 | Ossowska Ewa | Zblewo | Polska | 5km Bieg | Sokół Zblewo | opłacono |
50 | Szopiński Antoni | Przechlewo | Polska | 5km Bieg | Szkoła Podstawowa w Przechlewie | opłacono |
51 | Lepak Filip | SKORZEWO | Polska | 5km Bieg | UKS Olimpijczyk Skorzewo | opłacono |
52 | Szopiński Dariusz | Przechlewo | Polska | 5km Bieg | Urząd Gminy Przechlewo | opłacono |
53 | Wnuk Damian | Wielki Klincz | Polska | 5km Bieg | Ziaja | opłacono |
Wyświetleń: 5669