Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Gibas Sławomir ELBLĄG 5.5km Bieg NW BAZANT ELBLĄG 40.00 PLN
2 Kerber Monika Wrocław 5.5km Marsz Nordic Walking 40.00 PLN
3 RÓŻEWICZ Bogumiła WROCŁAW 5.5km Marsz Nordic Walking 40.00 PLN
4 Skurtys DAGMARA REDA 5.5km Marsz Nordic Walking MARDY BUM 40.00 PLN
5 Skurtys Cezary REDA 5.5km Marsz Nordic Walking MARDY BUM 40.00 PLN
6 Koralewska Irena Sadlinki 5.5km Bieg 40.00 PLN
7 Wądołowski Sławomir Braniewo 5.5km Bieg BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ 40.00 PLN
8 Piotrowski Mateusz Pruszcz Gdański 5.5km Bieg opłacono BM
9 Białk Roman Gdańsk 5.5km Marsz Nordic Walking opłacono BM
10 Żurawski Mariusz Tczew 5.5km Bieg Team Tapflo opłacono BM
11 Danielewska Magdalena Stary Targ 5.5km Bieg opłacono BM
12 Śrutkowski Sylwester Sztum 5.5km Bieg opłacono BM
13 Ruchlewicz Natalia Sztum 5.5km Bieg opłacono BM
14 Stańczak Edward Malbork 5.5km Marsz Nordic Walking opłacono BM
15 Wakuła-Kunz Wanda Toruń 5.5km Bieg 40.00 PLN
16 Kunz Marta Toruń 5.5km Bieg ULO UMK Toruń 40.00 PLN
17 Kunz Mieczysław Toruń 5.5km Bieg AZS UMK Toruń 40.00 PLN
18 Giembicki Jan Sztum 5.5km Bieg LKS Zantyr Sztum 40.00 PLN
19 Zakrzewski Jakub Starogard Gdański 5.5km Bieg opłacono BM
20 Tobojko Katarzyna Malbork 5.5km Bieg opłacono BM
21 Strzelecka Paulina Malbork 5.5km Marsz Nordic Walking 40.00 PLN
22 Szejnik Emilia Starogard Gdański 5.5km Bieg Wataha Wilków opłacono BM
23 Kogut Piotr Kwidzyn 5.5km Bieg Biegam czystą przyjemnością opłacono BM
24 Modrzejewska Anna Miłoradz 5.5km Marsz Nordic Walking opłacono BM
25 Lemke Małgorzata Parszewo 5.5km Marsz Nordic Walking opłacono BM
26 Kaczmar Błażej Tczew 5.5km Bieg Team Tapflo opłacono BM
27 SKAŁECKI ROBERT Świdwin 5.5km Bieg opłacono BM
28 sojka zbigniew malbork 5.5km Bieg MUZEUM ZAMKOWE MALBORK opłacono BM
29 SKAŁECKA KATARZYNA STAROGARD GDAŃSKI 5.5km Bieg Wataha Wilków opłacono BM
30 Żołądek Paweł Starogard Gdański 5.5km Bieg Wataha Wilków opłacono BM
31 Gretkowska Zuzanna Kwidzyn 5.5km Marsz Nordic Walking LKS ZANTYR SZTUM opłacono BM
32 Halik-Lewandowska Jadwiga Kwidzyn 5.5km Marsz Nordic Walking LKS ZANTYR SZTUM opłacono BM
33 Lewandowski Roman Kwidzyn 5.5km Marsz Nordic Walking LKS ZANTYR SZTUM opłacono BM
34 Jędrasiewicz Jacek Tczew 5.5km Bieg Team Tapflo opłacono BM
35 Bładzikowski Rafał Tczew 5.5km Bieg Biegający Tczew opłacono BM
36 Kownacka Marta Mątowy Wielkie 5.5km Bieg opłacono BM
37 Huzar Roch Malbork 5.5km Marsz Nordic Walking Autyzm jest wśród nas 40.00 PLN
38 Kowalewski Michał Gdynia 5.5km Bieg opłacono BM
39 Jaruszko Emilia Stare Pole 5.5km Bieg 40.00 PLN
40 Sieniek Krzysztof Licze 5.5km Bieg opłacono BM
41 Mikołajczak Marta Malbork 5.5km Bieg opłacono BM
42 Wiśniewska Ewa Sadlinki 5.5km Marsz Nordic Walking 40.00 PLN
43 Migdal Małgorzata Malbork 5.5km Bieg opłacono BM
44 Fiturska Elżbieta Chełm 5.5km Marsz Nordic Walking opłacono BM
45 Fiturski Marek Chełm 5.5km Marsz Nordic Walking opłacono BM
46 Styk Edward Gdynia 5.5km Marsz Nordic Walking opłacono BM
47 Świsłocka Ewa Mikoszewo 5.5km Marsz Nordic Walking Face Nordic Walking Team opłacono BM
48 Świsłocki Bogdan Mikoszewo 5.5km Marsz Nordic Walking Face Nordic Walking Team opłacono BM
49 Kosianowska Monika Malbork 5.5km Marsz Nordic Walking Grupa Malbork♥ Malborskie Morsy♥ 40.00 PLN
50 Towarnicka Izabela Gdynia 5.5km Marsz Nordic Walking Polipack Team GWE 40.00 PLN
51 Czerniakowska Paulina Malbork 5.5km Bieg GRUPA MALBORK 40.00 PLN
52 Siwczak Mariusz Sobowidz 5.5km Bieg opłacono BM
53 Kononenko Maksym Wejherowo 5.5km Bieg opłacono BM
54 Rudek Małgorzata Rumia 5.5km Bieg opłacono BM
55 Minda Anna Malbork 5.5km Bieg 40.00 PLN
56 Markowicz Paulina Malbork 5.5km Bieg 40.00 PLN
57 Lenkiewicz Aleksandra Mątowy Wielkie 5.5km Bieg opłacono BM
58 Lenkiewicz Tomasz Mątowy Wielkie 5.5km Bieg opłacono BM
59 Żarek Tomasz Gdańsk 5.5km Marsz Nordic Walking 40.00 PLN
60 Żarek Magda Gdańsk 5.5km Bieg 40.00 PLN
61 KOLENKIEWICZ DARIUSZ ELBLĄG 5.5km Marsz Nordic Walking KS ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE opłacono BM
62 Maliszewska Marianna Elbląg 5.5km Bieg opłacono BM
63 Kozłowska Anna MALBORK 5.5km Bieg 40.00 PLN
64 Kozłowski Dariusz Malbork 5.5km Bieg 40.00 PLN
65 Hapke Tomasz Wilkowo 5.5km Bieg Kwidzyn biega opłacono BM
66 Sokół Paweł Zduny 5.5km Bieg Aktywni Kociewiacy opłacono BM
67 Polak Michał Malbork 5.5km Bieg 40.00 PLN
68 KOŁPAK JAN Sztum 5.5km Marsz Nordic Walking LKS ZANTYR SZTUM opłacono BM
69 Kawski Bartłomiej Kisielice 5.5km Bieg EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ opłacono BM
70 Witt Henryk Sopot 5.5km Marsz Nordic Walking S...K...S... opłacono BM
71 Witt Grażyna Sopot 5.5km Bieg MaratonyPolskie.PL TEAM opłacono BM
72 Rekowski Kazimierz Tczew 5.5km Bieg Eaton Running Team/Biegajacy Tczew opłacono BM
73 Czapiewska Stefan Pelplin 5.5km Marsz Nordic Walking opłacono BM
74 Czapiewska Iga Pelplin 5.5km Bieg opłacono BM
75 Błaszczyk Dorota Malbork 5.5km Bieg Grupa Malbork opłacono BM
76 Ruchlewicz Urszula Sztum 5.5km Bieg opłacono BM
77 Kownacki Bartłomiej Lasowice Wielkie 5.5km Marsz Nordic Walking opłacono BM
78 JANIK Roman KWIDZYN 5.5km Bieg KWIDZYN BIEGA opłacono BM
79 Bieńkowski Dawid Malbork 5.5km Bieg First Malbork Team 40.00 PLN
80 Borzyszkowska Jolanta Puck 5.5km Marsz Nordic Walking BEZ KIJA NIE PODCHODŹ opłacono BM
81 Piskorski Jerzy Pelplin 5.5km Bieg opłacono BM
82 Kosiorowska Irena Kwidzyn 5.5km Marsz Nordic Walking opłacono BM
83 Ogrodowicz Iwona Gdynia 5.5km Marsz Nordic Walking Team Deaf opłacono BM
84 Hermann Tomasz Olsztyn 5.5km Bieg Są Wolniejsi opłacono BM
85 Toczek Piotr Szczytno 5.5km Bieg Są Wolniejsi opłacono BM
86 Waśniewski Edward Pelplin 5.5km Bieg Klub Aktywnego Pelpliniaka opłacono BM
87 Rozenberg Sławomir Sztum 5.5km Bieg LKS Zantyr Sztum 40.00 PLN
88 Kryszczuk Piotr Pasłęk 5.5km Bieg opłacono BM
89 Karpiński Zbigniew Gdańsk 5.5km Bieg opłacono BM
90 Hanuszkiewicz Jacek Skierniewice 5.5km Marsz Nordic Walking opłacono BM
91 Przybylska Aleksandra Gdynia 5.5km Marsz Nordic Walking Elite Team opłacono BM
92 Szarmach Andrzej Szarmach Pelplin 5.5km Bieg opłacono BM
93 Wiaderska Grażyna Elbląg 5.5km Marsz Nordic Walking opłacono BM
94 Toporek Rafał Przodkowo 5.5km Marsz Nordic Walking Polipack Team GWE opłacono BM
95 Mokwiński Czesław Pelplin 5.5km Bieg Klub Aktywnego Pelpliniaka opłacono BM
96 Gdaniec Anna Starogard Gdański 5.5km Bieg 40.00 PLN
97 Fałkowski Jarosław Gardeja 5.5km Bieg Gmina Gardeja Biega 40.00 PLN
98 Jungowska Iwona Elbląg 5.5km Bieg Team NIDY SIĘ NIE PODDAWAJ opłacono BM
99 Nazim Mateusz Elbląg 5.5km Bieg Team NIDY SIĘ NIE PODDAWAJ opłacono BM
100 Nazim Tomasz Elbląg 5.5km Bieg Team NIDY SIĘ NIE PODDAWAJ opłacono BM


Wyświetleń: 2962

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ