Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wiech Wiktoria | Gdańsk | Polska | Dzieci do lat 10 (dystans ok. 650 m) - 1 małe okrążenie | EvoTriathlon Team | |
2 | Zasada Pola | Puck | Polska | Dzieci do lat 10 (dystans ok. 650 m) - 1 małe okrążenie | ||
3 | Radomski Kamil | Gdańsk | Polska | Dzieci do lat 10 (dystans ok. 650 m) - 1 małe okrążenie | ||
4 | Radomski Tymoteusz | Gdańsk | Polska | Dzieci do lat 10 (dystans ok. 650 m) - 1 małe okrążenie | ||
5 | Stalka Jakub | Kościerzyna | Polska | Dzieci do lat 10 (dystans ok. 650 m) - 1 małe okrążenie | STALSPEED SPEDYCJA | |
6 | Jastrząb Eryk | Kowale | Polska | Dzieci do lat 10 (dystans ok. 650 m) - 1 małe okrążenie | AZS Młodzi Rajderzy | |
7 | Bień Helena | Gdańsk | Polska | Dzieci do lat 10 (dystans ok. 650 m) - 1 małe okrążenie | ||
8 | Bień Karolina | Gdańsk | Polska | Dzieci do lat 10 (dystans ok. 650 m) - 1 małe okrążenie | MTB KIDS AGA PATOKA | |
9 | Lewandowski Wiktor | Rumia | Polska | Dzieci do lat 10 (dystans ok. 650 m) - 1 małe okrążenie | TREK Gdynia Młode Wilki | |
10 | Bychowski Błażej | Władysławowo | Polska | Dzieci do lat 10 (dystans ok. 650 m) - 1 małe okrążenie | Klif Chłapowo | |
11 | Kamieński Sebastian | Elbląg | Polska | Dzieci do lat 10 (dystans ok. 650 m) - 1 małe okrążenie | MKS TRUSO ELBLĄG | |
12 | Bigus Jan | Rumia | Polska | Dzieci do lat 10 (dystans ok. 650 m) - 1 małe okrążenie | TREK Gdynia Młode Wilki | |
13 | Basiński Jakub | Mieroszyno | Polska | Dzieci do lat 10 (dystans ok. 650 m) - 1 małe okrążenie | Klif Team Chłapowo | |
14 | Bazydło Gustaw | Otomin | Polska | Dzieci do lat 10 (dystans ok. 650 m) - 1 małe okrążenie | AZS Młodzi Rajderzy | |
15 | Sadowski Stanisław | Gdańsk | Dzieci do lat 10 (dystans ok. 650 m) - 1 małe okrążenie | |||
16 | Zhuk Mariia | Gdańsk | Polska | Dzieci do lat 10 (dystans ok. 650 m) - 1 małe okrążenie | Belta Team Gdańsk | |
17 | Osadowski Leonard | Gdańsk | Polska | Dzieci do lat 10 (dystans ok. 650 m) - 1 małe okrążenie | ||
18 | Fiedorowicz Tymoteusz | Gdynia | Polska | Dzieci do lat 10 (dystans ok. 650 m) - 1 małe okrążenie | Trek Gdynia Młode Wilki | |
19 | Dominik Brunon | Sławoszyno | Polska | Dzieci do lat 10 (dystans ok. 650 m) - 1 małe okrążenie | Klif Chłapowo | |
20 | Klima Aleksander | Gdańsk | Polska | Dzieci do lat 10 (dystans ok. 650 m) - 1 małe okrążenie | SP23 | |
21 | Jaworski Juliusz | Gdańsk | Polska | Dzieci do lat 10 (dystans ok. 650 m) - 1 małe okrążenie | SP23 | |
22 | Biczkowska Hanna | Straszyn | Polska | Dzieci do lat 10 (dystans ok. 650 m) - 1 małe okrążenie | Straszyn Ultra Team | |
23 | Biczkowski Antoni | Straszyn | Polska | Dzieci do lat 10 (dystans ok. 650 m) - 1 małe okrążenie | Młodzi Rajderzy | |
24 | Biczkowski Jan | Straszyn | Polska | Dzieci do lat 10 (dystans ok. 650 m) - 1 małe okrążenie | Młodzi Rajderzy | |
25 | Grzywacz Borys | Elbląg | Polska | Dzieci do lat 10 (dystans ok. 650 m) - 1 małe okrążenie | MKS TRUSO ELBLĄG | |
26 | Siemież Jakub | Elbląg | Polska | Dzieci do lat 10 (dystans ok. 650 m) - 1 małe okrążenie | ||
27 | Sawicki Wiktor | Gdynia | Polska | Dzieci do lat 10 (dystans ok. 650 m) - 1 małe okrążenie | ||
28 | Frydrychowicz Ewa | Gdańsk | Polska | Dzieci do lat 10 (dystans ok. 650 m) - 1 małe okrążenie | XTrack.com | |
29 | Frydrychowicz Paweł | Gdańsk | Dzieci do lat 10 (dystans ok. 650 m) - 1 małe okrążenie | XTrack.com | ||
30 | Siemież Piotr | Elbląg | Polska | Dzieci do lat 10 (dystans ok. 650 m) - 1 małe okrążenie | MKS TRUSO ELBLĄG | |
31 | Simon Kamil | Strzelno | Polska | Dzieci do lat 10 (dystans ok. 650 m) - 1 małe okrążenie | Klif Team Chłapowo | |
32 | Skrzypczak Gabriela | Puck | Polska | Dzieci do lat 10 (dystans ok. 650 m) - 1 małe okrążenie | Klif Chłapowo | |
33 | Skrzypczak Igor | Puck | Polska | Dzieci do lat 10 (dystans ok. 650 m) - 1 małe okrążenie | Klif Chłapowo | |
34 | Krzak Grzegorz | Gdynia | Polska | Dzieci do lat 10 (dystans ok. 650 m) - 1 małe okrążenie | ||
35 | Dunst Borys | Lisewiec | Polska | Dzieci do lat 10 (dystans ok. 650 m) - 1 małe okrążenie | ||
36 | Warchoł Frania | Gdynia | Polska | Dzieci do lat 10 (dystans ok. 650 m) - 1 małe okrążenie | TREK Gdynia -Młode Wilki | |
37 | Mokłowicz Klara | Wejherowo | Polska | Dzieci do lat 10 (dystans ok. 650 m) - 1 małe okrążenie | Znikające punkty | |
38 | Dąbrowski Stanisław | Wejherowo | Polska | Dzieci do lat 10 (dystans ok. 650 m) - 1 małe okrążenie | ||
39 | Zagalski Antoni | Gdańsk | Polska | Dzieci do lat 10 (dystans ok. 650 m) - 1 małe okrążenie | ||
40 | Rawicz-Zegrzda Alicja | Gdańsk | Polska | Dzieci do lat 10 (dystans ok. 650 m) - 1 małe okrążenie | ||
41 | Rawicz-Zegrzda Lilianna | Gdańsk | Polska | Dzieci do lat 10 (dystans ok. 650 m) - 1 małe okrążenie | ||
42 | Darmach Michał | Gdańsk | Polska | Dzieci do lat 10 (dystans ok. 650 m) - 1 małe okrążenie | Belta Team Gdańsk | |
43 | Czerniak Julia | Elbląg | Dzieci do lat 10 (dystans ok. 650 m) - 1 małe okrążenie | Szkoła 25 w Elblągu | ||
44 | Kuptz Filip | Gdańsk | Polska | Dzieci do lat 10 (dystans ok. 650 m) - 1 małe okrążenie | Belta Team Gdańsk | |
45 | Frydrychowicz Rita | Gdańsk | Polska | Dzieci do lat 10 (dystans ok. 650 m) - 1 małe okrążenie | Belta Team Gdańsk | |
46 | Frydrychowicz Franek | Gdańsk | Polska | Dzieci do lat 10 (dystans ok. 650 m) - 1 małe okrążenie | Belta Team Gdańsk | |
47 | Łukwińska Lidia | Gdańsk | Polska | Dzieci do lat 10 (dystans ok. 650 m) - 1 małe okrążenie | ||
48 | Łukwiński Krzysztof | Gdańsk | Polska | Dzieci do lat 10 (dystans ok. 650 m) - 1 małe okrążenie |
Wyświetleń: 18886