Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Łukwińska Lidia | Gdańsk | Polska | Dzieci do lat 10 (dystans ok. 500 m) - 1 mini okrążenie | ||
2 | Łukwiński Krzysztof | Gdańsk | Polska | Dzieci do lat 10 (dystans ok. 500 m) - 1 mini okrążenie | ||
3 | Basińska-Ahmed Olga | Gdynia | Polska | K20, K30, K40, K50+ (dystans ok. 6,6 km) - 2 okrążenia | opłacono BM | |
4 | Nowopolski Leszek | Gdańsk | Polska | ELITA M (dystans ok. 10 km) - 3 okrążenia | opłacono BM | |
5 | Rychlińska Joanna | Sopot | Polska | K20, K30, K40, K50+ (dystans ok. 6,6 km) - 2 okrążenia | opłacono BM | |
6 | Zagalski Antoni | Gdańsk | Polska | Dzieci do lat 10 (dystans ok. 500 m) - 1 mini okrążenie | ||
7 | Wolańska Lena | Rumia | Polska | Dzieci do lat 10 (dystans ok. 500 m) - 1 mini okrążenie | ||
8 | Wolańska Julia | Rumia | Polska | Dziewczęta i Chłopcy 11-12 i 13-14 lat (dystans ok. 1300 m) - 2 małe okrążenia | ||
9 | Elmanowska Zuzanna | Reda | Polska | Dzieci do lat 10 (dystans ok. 500 m) - 1 mini okrążenie | ||
10 | Błażejczyk Michał | Gdańsk | Polska | ELITA M (dystans ok. 10 km) - 3 okrążenia | ||
11 | Czapiewska Alicja | Trójmiasto | Polska | Dziewczęta i Chłopcy 15-17 lat (dystans ok. 3300 m) - 1 okrążenie | ||
12 | Kozioł Krzysztof | Gdańsk | Polska | M20, M30, M40, M50+ (dystans ok. 6,6 km) - 2 okrążenia | opłacono BM | |
13 | Niechoćko Agata | Gdańsk | Polska | K20, K30, K40, K50+ (dystans ok. 6,6 km) - 2 okrążenia | opłacono BM | |
14 | Dubiella Monika | Lubichowo | Polska | ELITA K (dystans ok. 10 km) - 3 okrążenia | opłacono BM | |
15 | Krauze Łukasz | Gdynia | Polska | M20, M30, M40, M50+ (dystans ok. 6,6 km) - 2 okrążenia | opłacono BM | |
16 | Kaminska-Olczak Marta | Gdańsk | Polska | K20, K30, K40, K50+ (dystans ok. 6,6 km) - 2 okrążenia | opłacono BM | |
17 | Karwowska Julia | Gdańsk | Polska | Dzieci do lat 10 (dystans ok. 500 m) - 1 mini okrążenie | ||
18 | Zdrojewska Katarzyna | Gdańsk | Polska | K20, K30, K40, K50+ (dystans ok. 6,6 km) - 2 okrążenia | opłacono BM | |
19 | Sawicki Wiktor | Gdynia | Polska | Dzieci do lat 10 (dystans ok. 500 m) - 1 mini okrążenie | ||
20 | Skowroński Dawid | Gdańsk | Polska | M20, M30, M40, M50+ (dystans ok. 6,6 km) - 2 okrążenia | opłacono BM | |
21 | Kopczyńska Monika | Gdansk | Polska | K20, K30, K40, K50+ (dystans ok. 6,6 km) - 2 okrążenia | ||
22 | Krzysiak Dominik | Gdynia | Polska | ELITA M (dystans ok. 10 km) - 3 okrążenia | opłacono BM | |
23 | Struzynski Leon | Gdańsk | Polska | Dzieci do lat 10 (dystans ok. 500 m) - 1 mini okrążenie | ||
24 | Struzynski Ignacy | Gdańsk | Polska | Dzieci do lat 10 (dystans ok. 500 m) - 1 mini okrążenie | ||
25 | Pęśko Michał | Gdańsk | Polska | ELITA M (dystans ok. 10 km) - 3 okrążenia | opłacono BM | |
26 | Krawczyk Nikola | GDAŃSK | Polska | Dzieci do lat 10 (dystans ok. 500 m) - 1 mini okrążenie | ||
27 | Jaworska Marianna | Gdańsk | Polska | Dzieci do lat 10 (dystans ok. 500 m) - 1 mini okrążenie | ||
28 | Jaworski Juliusz | Gdańsk | Polska | Dzieci do lat 10 (dystans ok. 500 m) - 1 mini okrążenie | ||
29 | Kierszka Ignacy | Gdynia | Polska | Dziewczęta i Chłopcy 11-12 i 13-14 lat (dystans ok. 1300 m) - 2 małe okrążenia | ||
30 | Sadowski Stanisław | Gdańsk | Polska | Dzieci do lat 10 (dystans ok. 500 m) - 1 mini okrążenie | ||
31 | Terentev Nikifor | Gdynia | Polska | Dzieci do lat 10 (dystans ok. 500 m) - 1 mini okrążenie | ||
32 | Jańczuk Mateusz | Gdańsk | Polska | Dzieci do lat 10 (dystans ok. 500 m) - 1 mini okrążenie | ||
33 | Pultyn Janusz | Gdańsk | Polska | M20, M30, M40, M50+ (dystans ok. 6,6 km) - 2 okrążenia | opłacono | |
34 | Sawicki Kacper | Gdynia | Polska | Dzieci do lat 10 (dystans ok. 500 m) - 1 mini okrążenie | ||
35 | Weiland Dominika | Sopot | Polska | Dziewczęta i Chłopcy 11-12 i 13-14 lat (dystans ok. 1300 m) - 2 małe okrążenia | ||
36 | Bachórz Agata | Gdańsk | Polska | ELITA K (dystans ok. 10 km) - 3 okrążenia | opłacono | |
37 | Nastazja Celej | Drewnica | Polska | Dziewczęta i Chłopcy 11-12 i 13-14 lat (dystans ok. 1300 m) - 2 małe okrążenia | ||
38 | Trapp Maurycy | Gdańsk | Polska | Dzieci do lat 10 (dystans ok. 500 m) - 1 mini okrążenie | ||
39 | Żółtowski Wojciech | Gdańsk | Polska | M20, M30, M40, M50+ (dystans ok. 6,6 km) - 2 okrążenia | opłacono BM | |
40 | Boguszewski Antek | Sadowa | Polska | Dzieci do lat 10 (dystans ok. 500 m) - 1 mini okrążenie | ||
41 | Bójko Martyna | Gdańsk | Polska | Dziewczęta i Chłopcy 11-12 i 13-14 lat (dystans ok. 1300 m) - 2 małe okrążenia | MKS GALA | |
42 | Domżalska Wioletta | Rumia | Polska | ELITA K (dystans ok. 10 km) - 3 okrążenia | 7 PBOT | opłacono BM |
43 | Teska Martyna | Gdynia | Polska | Dzieci do lat 10 (dystans ok. 500 m) - 1 mini okrążenie | Active Flow | |
44 | Smołoński Ignacy | Gdańsk | Polska | Dziewczęta i Chłopcy 11-12 i 13-14 lat (dystans ok. 1300 m) - 2 małe okrążenia | Active Flow | |
45 | Smołoński Marcel | Gdańsk | Polska | Dzieci do lat 10 (dystans ok. 500 m) - 1 mini okrążenie | Active Flow | |
46 | Strużyński Szymon | Gdańsk | Polska | M20, M30, M40, M50+ (dystans ok. 6,6 km) - 2 okrążenia | ADVA | opłacono BM |
47 | Strużyński Tomasz | Gdańsk | Polska | M20, M30, M40, M50+ (dystans ok. 6,6 km) - 2 okrążenia | Adva | opłacono BM |
48 | Zawisza Dariusz | Gdańsk | Polska | M20, M30, M40, M50+ (dystans ok. 6,6 km) - 2 okrążenia | BCT TEAM | opłacono BM |
49 | Frydrychowicz Franek | Gdańsk | Polska | Dzieci do lat 10 (dystans ok. 500 m) - 1 mini okrążenie | Belta Team Gdańsk | |
50 | Frydrychowicz Rita | Gdańsk | Polska | Dzieci do lat 10 (dystans ok. 500 m) - 1 mini okrążenie | Belta Team Gdańsk | |
51 | Cieślik Tomasz | Gdansk | Polska | Dziewczęta i Chłopcy 11-12 i 13-14 lat (dystans ok. 1300 m) - 2 małe okrążenia | Belta Team Gdańsk | |
52 | Teska Patrycja | Gdynia | Polska | Dziewczęta i Chłopcy 11-12 i 13-14 lat (dystans ok. 1300 m) - 2 małe okrążenia | Biegun OCR Team | |
53 | Potaszkin Jan | Gdańsk | Polska | Dzieci do lat 10 (dystans ok. 500 m) - 1 mini okrążenie | Black Dance | |
54 | Iefymenko Oleksandr | Sopot | Polska | M20, M30, M40, M50+ (dystans ok. 6,6 km) - 2 okrążenia | Centaur | opłacono BM |
55 | Sosnowski Łukasz | Więcbork | Polska | ELITA M (dystans ok. 10 km) - 3 okrążenia | Endure Team | opłacono BM |
56 | Wiech Wiktoria | Gdańsk | Polska | Dzieci do lat 10 (dystans ok. 500 m) - 1 mini okrążenie | EvoTriathlon Team | |
57 | Kujawski Grzegorz | Puck | Polska | ELITA M (dystans ok. 10 km) - 3 okrążenia | Forma Jak Wino | opłacono BM |
58 | Kłudkowska Ula | Gdańsk | Polska | Dzieci do lat 10 (dystans ok. 500 m) - 1 mini okrążenie | Fregata | |
59 | Sułek Grzegorz | Gdańsk | Polska | ELITA M (dystans ok. 10 km) - 3 okrążenia | Fundacja Jeppesena | opłacono BM |
60 | Kujałowicz Alicja | Sopot | Polska | Dziewczęta i Chłopcy 11-12 i 13-14 lat (dystans ok. 1300 m) - 2 małe okrążenia | Gorillas OCR | |
61 | Biedrzycki Maciej | Gdańsk | Polska | ELITA M (dystans ok. 10 km) - 3 okrążenia | Grupa Biegowa NDI | opłacono BM |
62 | Cieślik Adam | Gdansk | Polska | Dziewczęta i Chłopcy 11-12 i 13-14 lat (dystans ok. 1300 m) - 2 małe okrążenia | Jaguar Gdańsk | |
63 | Paprocka Ewelina | Luzino | Polska | ELITA K (dystans ok. 10 km) - 3 okrążenia | KASZUBI LUZINO | opłacono BM |
64 | Łaguna Anna | Gdańsk | Polska | Dziewczęta i Chłopcy 11-12 i 13-14 lat (dystans ok. 1300 m) - 2 małe okrążenia | KL Lechia Gdańsk | |
65 | Ishyn Yauheni | Gdansk | Bahamy | M20, M30, M40, M50+ (dystans ok. 6,6 km) - 2 okrążenia | Mensk Białoruś | opłacono BM |
66 | Kamiński Jacek | Żukowo | Polska | M20, M30, M40, M50+ (dystans ok. 6,6 km) - 2 okrążenia | Motywatornia Team | opłacono BM |
67 | Zwolak julian | Bojano | Polska | Dziewczęta i Chłopcy 15-17 lat (dystans ok. 3300 m) - 1 okrążenie | MTB KIDS AGA PATOKA | |
68 | Miklas Jarek | Gdańsk | Polska | ELITA M (dystans ok. 10 km) - 3 okrążenia | Off-Road Runners Benefit Systems | opłacono BM |
69 | Pyszel Florian | Gdynia | Polska | ELITA M (dystans ok. 10 km) - 3 okrążenia | Piekielni Warszawa | opłacono BM |
70 | Dębowski Michał | Gdańsk | Polska | ELITA M (dystans ok. 10 km) - 3 okrążenia | Podatki to kradzież | opłacono |
71 | Kwaśniak Zdzisław | Słupsk | Polska | M20, M30, M40, M50+ (dystans ok. 6,6 km) - 2 okrążenia | Pro Dystans | |
72 | barganska justyna | Bytów | Polska | ELITA K (dystans ok. 10 km) - 3 okrążenia | RUNtastyczni Team Bytów | opłacono BM |
73 | Strużyńska Weronika | Gdańsk | Polska | Dziewczęta i Chłopcy 11-12 i 13-14 lat (dystans ok. 1300 m) - 2 małe okrążenia | SP 39 | |
74 | Strużyński Michał | Gdańsk | Polska | Dzieci do lat 10 (dystans ok. 500 m) - 1 mini okrążenie | SP 39 | |
75 | Strużyńska Barbara | Gdańsk | Polska | Dzieci do lat 10 (dystans ok. 500 m) - 1 mini okrążenie | SP 39 | |
76 | Walas Daniel | Gdańsk | Polska | Dziewczęta i Chłopcy 11-12 i 13-14 lat (dystans ok. 1300 m) - 2 małe okrążenia | Sp 75 Gdańsk | |
77 | Nowopolska Maja | Gdańsk | Polska | Dziewczęta i Chłopcy 11-12 i 13-14 lat (dystans ok. 1300 m) - 2 małe okrążenia | Sp 77 Gdańsk | |
78 | Redzimski Mateusz | Żukowo | Polska | Dziewczęta i Chłopcy 11-12 i 13-14 lat (dystans ok. 1300 m) - 2 małe okrążenia | SP PĘPOWO | |
79 | Ahmed Hana | Gdynia | Polska | Dzieci do lat 10 (dystans ok. 500 m) - 1 mini okrążenie | SP12 Gdynia | |
80 | Klima Aleksander | Gdańsk | Polska | Dzieci do lat 10 (dystans ok. 500 m) - 1 mini okrążenie | SP23 | |
81 | Kłudkowski Franek | Gdańsk | Polska | Dziewczęta i Chłopcy 11-12 i 13-14 lat (dystans ok. 1300 m) - 2 małe okrążenia | SP23 | |
82 | Kłudkowski Franek | Gdańsk | Polska | Dziewczęta i Chłopcy 11-12 i 13-14 lat (dystans ok. 1300 m) - 2 małe okrążenia | SP23 | |
83 | Kłudkowska Tosia | Gdańsk | Polska | Dzieci do lat 10 (dystans ok. 500 m) - 1 mini okrążenie | SP23 | |
84 | Elmanowska Joanna | Reda | Polska | Dzieci do lat 10 (dystans ok. 500 m) - 1 mini okrążenie | Sp3 Reda | |
85 | Elmanowska Natalia | Reda | Polska | Dzieci do lat 10 (dystans ok. 500 m) - 1 mini okrążenie | Sp3 Reda | |
86 | Karpińska Wanda | Gdańsk | Polska | Dzieci do lat 10 (dystans ok. 500 m) - 1 mini okrążenie | SP35 Gdańsk | |
87 | Karpiński Stanisław | Gdańsk | Polska | Dziewczęta i Chłopcy 11-12 i 13-14 lat (dystans ok. 1300 m) - 2 małe okrążenia | SP35 Gdańsk | |
88 | Stalka Przemysław | Kościerzyna | Polska | M20, M30, M40, M50+ (dystans ok. 6,6 km) - 2 okrążenia | STALSPEED SPEDYCJA | opłacono BM |
89 | Pechnikov Ruslan | Odesa | Ukraina | ELITA M (dystans ok. 10 km) - 3 okrążenia | Stayer Run Odesa | opłacono BM |
90 | Wijatkowska Oliwia | Gdańsk | Polska | Dzieci do lat 10 (dystans ok. 500 m) - 1 mini okrążenie | Taka RYBA | |
91 | Zieliński Krzysztof | Gdynia | Polska | ELITA M (dystans ok. 10 km) - 3 okrążenia | Talexiaki | opłacono BM |
92 | Koziol Olivier | Gdańska | Polska | Dziewczęta i Chłopcy 11-12 i 13-14 lat (dystans ok. 1300 m) - 2 małe okrążenia | Team Szkodniki | |
93 | Wysłouch Michał | Gdańsk | Polska | ELITA M (dystans ok. 10 km) - 3 okrążenia | Tri Talent Team | opłacono BM |
94 | Łagownik Marta | Gdańsk | Polska | ELITA K (dystans ok. 10 km) - 3 okrążenia | Trójmiejska Akademia Triathlonu | opłacono BM |
95 | Piotrowski Tomasz | Gdańsk | Polska | Dzieci do lat 10 (dystans ok. 500 m) - 1 mini okrążenie | UKS Neptun Gdańsk/ SP 80 Gdańsk | |
96 | Bilski Bartosz | Gdańsk | Polska | ELITA M (dystans ok. 10 km) - 3 okrążenia | Ustaw się na bieganie Gdańsk | opłacono |
97 | Wasilewski Sławomir | Kolbudy | Polska | ELITA M (dystans ok. 10 km) - 3 okrążenia | Ustaw się na bieganie w Gdańsku | opłacono |
98 | Siesicka-Wasilewska Marta | Kolbudy | Polska | K20, K30, K40, K50+ (dystans ok. 6,6 km) - 2 okrążenia | Ustaw się na bieganie w Gdańsku | opłacono |
99 | Rycharski Konrad | Kolbudy | Polska | M20, M30, M40, M50+ (dystans ok. 6,6 km) - 2 okrążenia | Ustaw się na bieganie w Gdańsku | opłacono |
100 | Ostaszewski Patryk | Gdańsk | Polska | ELITA M (dystans ok. 10 km) - 3 okrążenia | Ustaw się na bieganie w Gdańsku | opłacono |
Wyświetleń: 9390