Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Szczepańska Nadia | Błotnica | Polska | Bieg Junior | opłacono on-line | |
2 | Czwołek Martyna | Braniewo | Polska | Bieg Junior | opłacono on-line | |
3 | Rudzińska Agata | Braniewo | Polska | Bieg Junior | Szkoła Podstawowa Nr 3 w Braniewie | opłacono on-line |
4 | Zacharuk Mateusz | Braniewo | Polska | Bieg Junior | Szkoła Podstawowa nr 3 w Braniewie | opłacono on-line |
5 | Pietkiewicz Aleksander | Braniewo | Polska | Bieg Junior | Szkoła Podstawowa Nr 3 w Braniewie | opłacono on-line |
6 | Mostowy Mikołaj | Braniewo | Polska | Bieg Junior | Szkoła Podstawowa Nr 3 w Braniewie | opłacono on-line |
7 | Gawryś Oliwier Kamil | Braniewo | Polska | Bieg Junior | Rim Tim Team Braniewo | opłacono on-line |
8 | Żyszkowski Jakub | Braniewo | Polska | Bieg Junior | opłacono on-line | |
9 | Pernak Melania | Chrośle | Polska | Bieg Junior | limit osiągnięty | |
10 | Nastazja Celej | Drewnica | Polska | Bieg Junior | limit osiągnięty | |
11 | Falińska Laura | Dworki | Polska | Bieg Junior | opłacono on-line | |
12 | Rałowska Nadia | Elblag | Polska | Bieg Junior | Sportowa Szkoła Podstawowa nr 3 | opłacono on-line |
13 | Matuszak Sara | Elblag | Polska | Bieg Junior | Przedszkole nr 4 | opłacono on-line |
14 | Lompert Miłosz | Elblag | Polska | Bieg Junior | opłacono on-line | |
15 | Nadolny Maksymilian | elblag | Polska | Bieg Junior | Concordia Elbląg | opłacono on-line |
16 | Pudlik Aleksandra | Elblag | Polska | Bieg Junior | opłacono on-line | |
17 | Kaszczuk Balbina | Elblag | Polska | Bieg Junior | Czysta adrenalina | opłacono |
18 | Kaszczuk Kalina | Elblag | Polska | Bieg Junior | Czysta adrenalina | opłacono |
19 | Grabowicz Justyna | Elblag | Polska | Bieg Junior | Szkoła Podstawowa nr 4 | opłacono on-line |
20 | Grabowicz Zuzanna | Elblag | Polska | Bieg Junior | Szkoła Podstawowa nr 4 | opłacono on-line |
21 | Grajewski Jan | Elblag | Polska | Bieg Junior | SP16 | opłacono on-line |
22 | Kalinowska Oliwia | Elblag | Polska | Bieg Junior | Przedszkole Safari | opłacono on-line |
23 | Tkaczuk Zuzanna | Elblag | Polska | Bieg Junior | S. P. nr 19 w Elblągu | opłacono on-line |
24 | Tkaczuk Michał | Elblag | Polska | Bieg Junior | S. P. nr 19 w Elblągu | opłacono on-line |
25 | Dzik Ksawery | Elblag | Polska | Bieg Junior | opłacono on-line | |
26 | Żukowski Marcin | Elblag | Polska | Bieg Junior | opłacono on-line | |
27 | Malz Dawid | Elblag | Polska | Bieg Junior | opłacono on-line | |
28 | Nowaczyk Julia | Elblag | Polska | Bieg Junior | opłacono on-line | |
29 | Komuda Igor | Elblag | Polska | Bieg Junior | Sp 15 elblag | opłacono on-line |
30 | Komuda Igor | Elblag | Polska | Bieg Junior | Sp 15 elblag | limit osiągnięty |
31 | Sanecki Jan | Elblag | Polska | Bieg Junior | Szkoła Podstawowa nr.11 | opłacono on-line |
32 | Stencel Malgorzata | Elblag | Polska | Bieg Junior | opłacono on-line | |
33 | Rzeczkowski Aleksander | Elblag | Polska | Bieg Junior | opłacono on-line | |
34 | Życki Piotr | Elblag | Polska | Bieg Junior | opłacono on-line | |
35 | KAMIŃSKI Henio | Elblaģ | Polska | Bieg Junior | Szkoła Podstawowa nr 15 w Elblągu | opłacono on-line |
36 | Pryjomski Oliwer | Elblag | Polska | Bieg Junior | SP19 | opłacono on-line |
37 | Pryjomski Natan | Elblag | Polska | Bieg Junior | SP19 | opłacono on-line |
38 | Janaczek Jan | Elblag | Polska | Bieg Junior | KPR | opłacono on-line |
39 | Janaczek Julian | Elblag | Polska | Bieg Junior | KPR | opłacono on-line |
40 | Wolski Tomasz | Elblag | Polska | Bieg Junior | opłacono on-line | |
41 | Sadowska Magdalena | Elbląg | Polska | Bieg Junior | opłacono | |
42 | Pawłoski Kacper | Elbląg | Polska | Bieg Junior | sP6 | opłacono on-line |
43 | Ziemiński Antoni | Elbląg | Polska | Bieg Junior | Niepubliczne Przedszkole Jedyneczka | opłacono on-line |
44 | Stępniewski Oliwier | Elbląg | Polska | Bieg Junior | Szkoła Podstawowa nr.11 | opłacono on-line |
45 | Leveleki Olivia | Elbląg | Polska | Bieg Junior | opłacono on-line | |
46 | Rejman Wiktoria | Elbląg | Polska | Bieg Junior | Sportowa Szkoła Podstawowa nr 3 | opłacono on-line |
47 | Jastrzębska Julia | Elbląg | Polska | Bieg Junior | opłacono on-line | |
48 | Boczarska Aleksandra | Elbląg | Polska | Bieg Junior | opłacono on-line | |
49 | Boczarski Damian | Elbląg | Polska | Bieg Junior | opłacono on-line | |
50 | Wojtkowska Liliana | Elbląg | Polska | Bieg Junior | Sp.nr 12 | limit osiągnięty |
51 | Mankowski Ibrahim | Elbląg | Polska | Bieg Junior | Szkola podstwowa nr 1 | limit osiągnięty |
52 | Sielicki Hubert | Elbląg | Polska | Bieg Junior | UKP Jedynka Elbląg | opłacono on-line |
53 | Sielicka Pola | Elbląg | Polska | Bieg Junior | UKP Jedynka Elbląg | opłacono on-line |
54 | Sinacki Gabriel | Elbląg | Polska | Bieg Junior | opłacono on-line | |
55 | Tonga Alicja Tonga | Elbląg | Polska | Bieg Junior | Szkoła Podstawowa nr.11 | opłacono on-line |
56 | Tonga Mikołaj Tonga | Elbląg | Polska | Bieg Junior | Szkoła Podstawowa nr.11 | opłacono on-line |
57 | Sartanowicz Hubert | Elbląg | Polska | Bieg Junior | Szkola podstwowa nr 19 | opłacono on-line |
58 | Stefanowicz Kacper | Elbląg | Polska | Bieg Junior | Sportowa Szkoła Podstawowa nr 16 | limit osiągnięty |
59 | Jasiński Franciszek | Elbląg | Polska | Bieg Junior | opłacono on-line | |
60 | Stasiak Nikola | Elbląg | Polska | Bieg Junior | Szkoła Podstawowa nr.11 | opłacono on-line |
61 | JAKSZEWICZ Oliwia | Elbląg | Polska | Bieg Junior | SP 19 | opłacono on-line |
62 | Marchlewicz Maksymilian | Elbląg | Polska | Bieg Junior | Sp18 | opłacono on-line |
63 | Stróżewski Hubert | Elbląg | Polska | Bieg Junior | Sp 11 | opłacono on-line |
64 | Różalska Maja | Elbląg | Polska | Bieg Junior | Sp 11 | opłacono on-line |
65 | Szyfelbajn Olaf | Elbląg | Polska | Bieg Junior | opłacono on-line | |
66 | Czerniak Julia | Elbląg | Bieg Junior | Szkoła Podstawowa nr 25 | opłacono on-line | |
67 | Jasiulewicz Franciszek | Elbląg | Polska | Bieg Junior | opłacono on-line | |
68 | Gozdek Kajetan | Elbląg | Polska | Bieg Junior | SP nr 15 Elbląg | opłacono on-line |
69 | Gozdek Kacper | Elbląg | Polska | Bieg Junior | SP nr 6 Elbląg | opłacono on-line |
70 | Barański Stanisław | Elbląg | Polska | Bieg Junior | Sportowa Szkoła Podstawowa nr 16 | opłacono on-line |
71 | Barański Aleksander | Elbląg | Polska | Bieg Junior | Sportowa Szkoła Podstawowa nr 16 | opłacono on-line |
72 | Bieniok Jan | Elbląg | Polska | Bieg Junior | SP nr 15 Elbląg | opłacono on-line |
73 | Trochowska Emilia | Elbląg | Polska | Bieg Junior | opłacono on-line | |
74 | Junkier Alicja | Elbląg | Polska | Bieg Junior | Sp 1 Elbląg | opłacono on-line |
75 | Marcula Dominika | Elbląg | Polska | Bieg Junior | Sportowa Szkoła Podstawowa nr 16 | opłacono on-line |
76 | Marcula Oliwia | Elbląg | Polska | Bieg Junior | Sportowa Szkoła Podstawowa nr 16 | opłacono on-line |
77 | Wesołowska Łucja | Elbląg | Polska | Bieg Junior | Sp 21 | opłacono on-line |
78 | Wesołowska Zuzanna | Elbląg | Polska | Bieg Junior | Sp 21 | opłacono on-line |
79 | Gadaj Michał | Elbląg | Polska | Bieg Junior | Ssp 3 | limit osiągnięty |
80 | Gadaj Krzyś | Elbląg | Polska | Bieg Junior | Ssp 3 | limit osiągnięty |
81 | Leszczyńska Natalia | Elbląg | Polska | Bieg Junior | SP 19 | opłacono on-line |
82 | Koziarski Aleks | Elbląg | Polska | Bieg Junior | Sp 11 | opłacono on-line |
83 | Szewczak Michalina | Elbląg | Polska | Bieg Junior | Stworki Potworki | opłacono on-line |
84 | Nastaj Natalia | Elbląg | Polska | Bieg Junior | Stworki Potworki | opłacono on-line |
85 | Nastaj Wiktor | Elbląg | Polska | Bieg Junior | Stworki Potworki | opłacono on-line |
86 | Nastaj Dominik | Elbląg | Polska | Bieg Junior | Stworki Potworki | opłacono on-line |
87 | Januszkiewicz Gniewko | Elbląg | Polska | Bieg Junior | Ssp 3 | opłacono on-line |
88 | Geiger Bartosz | Elbląg | Polska | Bieg Junior | Odział Przedszkolny przy SP 23 | opłacono on-line |
89 | Oczkoś Alex | Elbląg | Polska | Bieg Junior | Szkoła Podstawowa nr 1 | opłacono on-line |
90 | Żurawski Aleksander | Elbląg | Polska | Bieg Junior | opłacono on-line | |
91 | Maszaro Szymon | Elbląg | Polska | Bieg Junior | Sp 11 | opłacono on-line |
92 | Ziajka Maks | Elbląg | Polska | Bieg Junior | Sportowa Szkoła Podstawowa nr 3 | opłacono on-line |
93 | Woźniakowski Szymon | Elbląg | Polska | Bieg Junior | SP16 | opłacono on-line |
94 | Ziajka Michalina | Elbląg | Polska | Bieg Junior | Szkoła Podstawowa Regent | opłacono on-line |
95 | Machelski Aleks | Elbląg | Polska | Bieg Junior | Sportowa Szkoła Podstawowa nr 3 | opłacono on-line |
96 | Machelski Olaf | Elbląg | Polska | Bieg Junior | Sportowa Szkoła Podstawowa nr 3 | opłacono on-line |
97 | Gałecka Maria | ELBLĄG | Polska | Bieg Junior | TT FURNITURE- meble na wymiar | opłacono on-line |
98 | Gałecka Gabriela | ELBLĄG | Polska | Bieg Junior | TT FURNITURE- meble na wymiar | opłacono on-line |
99 | Rzeszotarski Tomasz | Elbląg | Polska | Bieg Junior | Szkola podstwowa nr 19 | opłacono on-line |
100 | Bródka Dawid | Elbląg | Polska | Bieg Junior | SP 12, Elbląg | opłacono on-line |
Wyświetleń: 8090