ROWEROWA WYSPA 2022

Rajd na Wyspie Sobieszeskiej


Lubisz jeździć na rowerze? Szukasz ciekawych tras? Chętnie odrywasz nowe miejsca? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie świetną propozycję – rajd rowerowy na przepięknej Wyspie Sobieszewskiej!

Rowerowa Wyspa odbywać się będzie w formule rekreacyjno-turystycznej, a zatem może w niej wziąć udział każdy – niezależnie od wieku czy umiejętności rowerowych. To doskonała okazja, aby wybrać się na wycieczkę rowerową całą rodziną lub w gronie znajomych!

Przygotowaliśmy trasę, która wiedzie przez najciekawsze miejsca na Wyspie Sobieszewskiej. Samodzielnie możesz wybrać ile kilometrów chcesz przejechać i które miejsca odwiedzić. A gdy już do nich dotrzesz przyda się spostrzegawczość, aby poszukać odpowiedzi i rozwiązać zagadki.

A na zakończenie wszystkich uczestników czekać będą pamiątkowe medale!

Zapraszamy w niedzielę, 11 września 2022 r. na Wyspę Sobieszewską.

Szczegóły na temat wydarzenia na stronie:
www.aktywnienawyspie.pl
oraz na wydarzeniu na FB

 

-------------------------------------------------------------

Bezpłatny start dla mieszkańców Dzielnicy Wyspa Sobieszewska!
Warunkiem jest posiadanie zameldowania na terenie dzielnicy Wyspa Sobieszewska. W celu otrzymania bezpłatnego startu w imprezie należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, a potem zgłosić się e-mailowo na adres info@rowerowawyspa.pl.

 

Wyświetleń: 3207

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ