OnkoRun 2022

W sobotę, 24 września, już po raz czwarty spotkamy się w malowniczym Supraślu, zwanym Perłą Podlasia na jedynej w regionie i niepowtarzalnej biegowej imprezie prozdrowotnej OnkoRun 2022. Startujemy o godz. 10:00, tradycyjnie z placu za Hotelem Borowinowy Zdrój.

Bieg adresowany jest nie tylko do pacjentów onkologicznych, ale także ich rodzin, pracowników BCO, naszych sympatyków, pasjonatów biegania, jak również wszystkich lubiących aktywnie spędzać czas.

W tym roku przewidujemy udział 350-ciu biegaczy i trzy dystanse:

  • 10 km
  • 5 km
  • oraz spacer 2,5 km z personelem BCO

Obowiązywać będą wcześniejsze internetowe zapisy – koszt 70 zł. W cenie każdy zawodnik otrzyma od nas atrakcyjny pakiet startowy, medal, posiłek regeneracyjny, napoje. Przygotujemy także szereg atrakcji dla najmłodszych, ponieważ chcemy, by wzorem lat ubiegłych i tym razem dzieci towarzyszyły swoim rodzicom/opiekunom. 

*Zapisy dla dzieci odbędą się przed biegiem. Dziecko nie otrzymuje pakietu startowego, jedynie numer startowy i medal. Zachęcamy do symbolicznych wpłat (płatność tylko kartą przez terminal). Ilość miejsc do wyczerpania. Wszystkie dzieci, które wezmą udział w zawodach będą uczestniczyły również w losowaniu nagród od naszych sponsorów.

Pogram wydarzenia ma na celu aktywizację pacjentów z chorobami nowotworowymi, którzy niejednokrotnie borykają się z pokonywaniem oporów związanych z podjęciem aktywności fizycznej. To także świetna okazja do integracji pracowników BCO z pacjentami i propagowania profilaktyki nowotworowej oraz zdrowego stylu życia. Razem możemy połączyć siły, głośno mówić o tym, że RAK TO NIE WYROK, a jego wczesne wykrycie bardzo często wpływa na całkowite wyleczenie, w wielu przypadkach ratuje życie.

 Na miejscu będzie można zakupić pamiątkową koszulkę (płatność kartą).

Wyświetleń: 9057

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ