Urodzinowy Rudy Marsz do Rudy
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Wysocka Sylwia Sieradz Urodzinowy Rudy Rajd do Rudy 10.00 PLN
2 Król Izabela Sieradz Urodzinowy Rudy Rajd do Rudy 10.00 PLN
3 FILIPIAK Danuta Pabianice Urodzinowy Rudy Rajd do Rudy Grupa 3-2-1 slow jogging i nordic walking 10.00 PLN
4 Kunysz Renata bełchatów Urodzinowy Rudy Rajd do Rudy Bolące Piszczele Bełchatów grupa Nordic Walking opłacono
5 Dankiewicz Barbara Łowicz Urodzinowy Rudy Rajd do Rudy ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING opłacono
6 Gołębiowski Krzysztof Łódź Urodzinowy Rudy Rajd do Rudy ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING opłacono
7 Janeczek Danuta Belchatow Urodzinowy Rudy Rajd do Rudy Bolące Piszczele Bełchatów grupa Nordic Walking 10.00 PLN
8 Wieczorek Artur Chociw Urodzinowy Rudy Rajd do Rudy 10.00 PLN
9 Wieczorek Agnieszka Chociw Urodzinowy Rudy Rajd do Rudy 10.00 PLN
10 Wróblewska Urszula Bełchatow Urodzinowy Rudy Rajd do Rudy Bolące Piszczele 10.00 PLN
11 Matulewicz Barbara Bełchatów Urodzinowy Rudy Rajd do Rudy Bolące Piszczele Bełchatów grupa Nordic Walking opłacono
12 Siewierska Urszula Bełchatów Urodzinowy Rudy Rajd do Rudy Bolące Piszczele Bełchatów grupa Nordic Walking opłacono
13 Tokarek Iwona Bełchatów Urodzinowy Rudy Rajd do Rudy Bolące Piszczele Bełchatów grupa Nordic Walking opłacono
14 Wilanowski Krzysztof Sieradz Urodzinowy Rudy Rajd do Rudy 10.00 PLN
15 Kaczmarek Anita Sieradz Urodzinowy Rudy Rajd do Rudy 10.00 PLN
16 Szczepaniak Agnieszka Sieradz Urodzinowy Rudy Rajd do Rudy NWPL Garrosa Team 10.00 PLN
17 Galant Magdalena Łęczyca Urodzinowy Rudy Rajd do Rudy opłacono
18 Przytuła Katarzyna Aleksandrów Łódzki Urodzinowy Rudy Rajd do Rudy ZAWSZE MŁODZI NW opłacono
19 Binkowski Jarosław Ostrów Wielkopolski Urodzinowy Rudy Rajd do Rudy 10.00 PLN
20 Frejlich Ewa Pabianice Urodzinowy Rudy Rajd do Rudy FORMA NA PIĄTKĘ NW 10.00 PLN
21 Frejlich Tomasz Frejlich Pabianice Urodzinowy Rudy Rajd do Rudy FORMA NA PIĄTKĘ NW 10.00 PLN
22 Szczodrowska-Jerzak Agnieszka Konstantynów Łódzki Urodzinowy Rudy Rajd do Rudy PHILLIPS SPORT TEAM opłacono
23 Wyderka Dorota Łęczyca Urodzinowy Rudy Rajd do Rudy opłacono
24 Chmielecka Agnieszka Łęczyca Urodzinowy Rudy Rajd do Rudy opłacono
25 Kozłowska Kinga Sieradz Urodzinowy Rudy Rajd do Rudy opłacono
26 Grenda Estera Ozorków Urodzinowy Rudy Rajd do Rudy opłacono
27 Cieciorowska Monika Orzk Urodzinowy Rudy Rajd do Rudy PHILLIPS SPORT TEAM opłacono
28 Trzonek-Nita Monika Pawlikowice Urodzinowy Rudy Rajd do Rudy Forma na piątkę nordic walking Pabianice 10.00 PLN
29 Baraniak Ewelina Sieradz Urodzinowy Rudy Rajd do Rudy opłacono
30 Pankiewicz Dorota Sieradz Urodzinowy Rudy Rajd do Rudy opłacono
31 Szadkowski Mariusz Bełchatów Urodzinowy Rudy Rajd do Rudy Bolące Piszczele Bełchatów grupa Nordic Walking opłacono
32 Zajączkowska Bożena Łęczyca Urodzinowy Rudy Rajd do Rudy Maszerujemy z nogami w chmurach opłacono
33 Pietrzyk Aneta Sieradz Urodzinowy Rudy Rajd do Rudy NWPL Garrosa Team opłacono
34 Świtała Karolina Świtała Sieradz Urodzinowy Rudy Rajd do Rudy NWPL Garrosa Team opłacono


Wyświetleń: 674

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ