Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominiak Józef Dominiak | Żychlin | Polska | Urodzinowy Rudy Rajd do Rudy | opłacono | |
2 | Płuciennik Marta | Pabianice | Polska | Urodzinowy Rudy Rajd do Rudy | Grupa 3-2-1 slow jogging i nordic walking | opłacono |
3 | Kapitaniak Jagoda | Kalisz | Polska | Urodzinowy Rudy Rajd do Rudy | KNT | opłacono |
4 | woch anna | PABIANICE | Polska | Urodzinowy Rudy Rajd do Rudy | Forma na piątkę nordic walking Pabianice | opłacono |
5 | Cierlińska Ewa | Pabianice | Urodzinowy Rudy Rajd do Rudy | opłacono | ||
6 | Stępień Beata | Bełchatów | Polska | Urodzinowy Rudy Rajd do Rudy | KS NW Bełchatów | opłacono |
7 | Bartosiewicz Małgorzata | Pabianice | Polska | Urodzinowy Rudy Rajd do Rudy | opłacono | |
8 | Wiciński Piotr | Pabianice | Polska | Urodzinowy Rudy Rajd do Rudy | opłacono | |
9 | Olczyk Andrzej | Bełchatów | Polska | Urodzinowy Rudy Rajd do Rudy | KS NW Bełchatów | opłacono |
10 | Derek Monika | Łask | Polska | Urodzinowy Rudy Rajd do Rudy | KS NW Bełchatów | opłacono |
11 | Olczyk Jolanta | Bełchatów | Polska | Urodzinowy Rudy Rajd do Rudy | KS NW Bełchatów | opłacono |
12 | Skurnica Marcin | Bełchatów | Polska | Urodzinowy Rudy Rajd do Rudy | KS NW Bełchatów | opłacono |
13 | Idzikowska-Markowska Marzena | Pabianice | Polska | Urodzinowy Rudy Rajd do Rudy | FORMA NA PIĄTKĘ NW | opłacono |
14 | Korycka Mariola | Zgierz | Polska | Urodzinowy Rudy Rajd do Rudy | opłacono | |
15 | Wągrowska Kamila | Pabianice | Polska | Urodzinowy Rudy Rajd do Rudy | FORMA NA PIĄTKĘ NW | opłacono |
16 | Budny Sławomir | Ostrów Wlkp. | Polska | Urodzinowy Rudy Rajd do Rudy | opłacono | |
17 | Smoręda Ilona | Łódź | Polska | Urodzinowy Rudy Rajd do Rudy | opłacono | |
18 | Orlinska Beata | Łódź | Polska | Urodzinowy Rudy Rajd do Rudy | ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING | opłacono |
19 | Szymańska Anna | Aleksandrów Łódzki | Polska | Urodzinowy Rudy Rajd do Rudy | opłacono | |
20 | Rubacha Marek | Łódź | Polska | Urodzinowy Rudy Rajd do Rudy | Epoka Nordica Łódź | opłacono |
21 | Jarmuż Bożena | Łódź | Polska | Urodzinowy Rudy Rajd do Rudy | Maszerujemy z nogami w chmurach | |
22 | Szperna Krzysztof | Bełchatów | Polska | Urodzinowy Rudy Rajd do Rudy | Bolące Piszczele Bełchatów grupa Nordic Walking | opłacono |
23 | Krupińska Marta | Zawady | Polska | Urodzinowy Rudy Rajd do Rudy | Bolące Piszczele Bełchatów Grupa Nordic Walking | opłacono |
24 | Murlikiewicz Elżbieta | Szczerców | Polska | Urodzinowy Rudy Rajd do Rudy | Bolące Piszczele Bełchatów grupa Nordic Walking | opłacono |
25 | Tomczyk Sylwia | Sieradz | Polska | Urodzinowy Rudy Rajd do Rudy | NWPL Garrosa Team | |
26 | Mazur Małgorzata | Zduńska Wola | Polska | Urodzinowy Rudy Rajd do Rudy | NWPL Garrosa Team | opłacono |
27 | Pietrzak Maria | Sieradz | Polska | Urodzinowy Rudy Rajd do Rudy | NWPL Garrosa Team | |
28 | Horner Justyna | Bełchatów | Polska | Urodzinowy Rudy Rajd do Rudy | Bolące Piszczele Bełchatów grupa Nordic Walking | opłacono |
29 | Stępień Artur | Bełchatów | Polska | Urodzinowy Rudy Rajd do Rudy | Bolące Piszczele Bełchatów grupa Nordic Walking | opłacono |
30 | Pyrka Zbigniew | Bełchatów | Polska | Urodzinowy Rudy Rajd do Rudy | Bolące Piszczele Bełchatów grupa Nordic Walking | opłacono |
31 | Pyrka Alicja | Bełchatów | Polska | Urodzinowy Rudy Rajd do Rudy | Bolące Piszczele Bełchatów grupa Nordic Walking | opłacono |
32 | Strzelec Kamila | Bełchatów | Polska | Urodzinowy Rudy Rajd do Rudy | Bolące Piszczele Bełchatów grupa Nordic Walking | opłacono |
33 | Dembowska Sylwia | Zduńska Wola | Polska | Urodzinowy Rudy Rajd do Rudy | NWPL Garrosa Team | opłacono |
34 | Grabowski Andrzej ENDRIU | Łódź | Polska | Urodzinowy Rudy Rajd do Rudy | Epoka Nordica Łódź | opłacono |
35 | Wojas Janusz | Pabianice | Polska | Urodzinowy Rudy Rajd do Rudy | Leśne Ludki | opłacono |
36 | Banaszkiewicz Arkadiusz | Bełchatów | Polska | Urodzinowy Rudy Rajd do Rudy | Bolące Piszczele Bełchatów grupa Nordic Walking | opłacono |
37 | Banaszkiewicz Sylwia | Bełchatów | Polska | Urodzinowy Rudy Rajd do Rudy | Bolące Piszczele Bełchatów grupa Nordic Walking | opłacono |
38 | Pierzchała Aleksandra | Pabianice | Polska | Urodzinowy Rudy Rajd do Rudy | opłacono | |
39 | Wojcieszek Iwona | Niwy | Polska | Urodzinowy Rudy Rajd do Rudy | Kijkowe Dziewczyny Niwy | opłacono |
40 | Sztajnert Justyna | Bełchatów | Polska | Urodzinowy Rudy Rajd do Rudy | Bolące Piszczele Bełchatów Grupa Nordic Walking | opłacono |
41 | Gral Lidia | Niwy | Polska | Urodzinowy Rudy Rajd do Rudy | Kijkowe Dziewczyny Niwy | opłacono |
42 | Mielczarek Ewa | Dobroń | Polska | Urodzinowy Rudy Rajd do Rudy | Grupa 3-2-1 slow jogging i nordic walking | opłacono |
43 | Roszak Izabela | Dobroń | Polska | Urodzinowy Rudy Rajd do Rudy | Grupa 3-2-1 slow jogging i nordic walking | opłacono |
44 | Maciejewska Magdalena | Niwy | Polska | Urodzinowy Rudy Rajd do Rudy | Kijkowe Dziewczyny Niwy | opłacono |
45 | Kaczmarska Henryka | Niwy | Polska | Urodzinowy Rudy Rajd do Rudy | Kijkowe Dziewczyny Niwy | opłacono |
46 | Cyran Anna | Niwy | Polska | Urodzinowy Rudy Rajd do Rudy | Kijkowe Dziewczyny Niwy | opłacono |
47 | Ucińska Ewelina | Niwy | Polska | Urodzinowy Rudy Rajd do Rudy | Kijkowe Dziewczyny Niwy | opłacono |
48 | Czekatowska Justyna | Sieradz | Polska | Urodzinowy Rudy Rajd do Rudy | opłacono | |
49 | Lesiewicz Renata | Niwy | Polska | Urodzinowy Rudy Rajd do Rudy | Kijkowe Dziewczyny Niwy | opłacono |
50 | Cipinski Grzegorz | Pabianice | Polska | Urodzinowy Rudy Rajd do Rudy | Grupa 3-2-1 slow jogging i nordic walking | opłacono |
51 | Cipinska Anna | Pabianice | Polska | Urodzinowy Rudy Rajd do Rudy | Grupa 3-2-1 slow jogging i nordic walking | opłacono |
52 | Klimczak Sylwia | Bełchatów | Polska | Urodzinowy Rudy Rajd do Rudy | Bolące Piszczele Bełchatów grupa Nordic Walking | opłacono |
53 | Grzybowska Anna | Bełchatów | Polska | Urodzinowy Rudy Rajd do Rudy | Bolące Piszczele Bełchatów grupa Nordic Walking | opłacono |
54 | Ławska Emilia | Bełchatów | Polska | Urodzinowy Rudy Rajd do Rudy | Bolące Piszczele Bełchatów grupa Nordic Walking | opłacono |
55 | Jaworska Izabela | Dzierlin | Polska | Urodzinowy Rudy Rajd do Rudy | Garossa Team NW PL | |
56 | Sulej Teresa | SIERADZ | Polska | Urodzinowy Rudy Rajd do Rudy | Garossa Team NW PL | |
57 | Kosecki Marek | Pabianice | Polska | Urodzinowy Rudy Rajd do Rudy | opłacono | |
58 | Kosecka Katarzyna | Pabianice | Polska | Urodzinowy Rudy Rajd do Rudy | opłacono | |
59 | Reszpondek-Zaton Dominika | Sieradz | Polska | Urodzinowy Rudy Rajd do Rudy | NWPL Garrosa Team | opłacono |
60 | Osieja Elzbieta Osieja | Pabianice | Polska | Urodzinowy Rudy Rajd do Rudy | opłacono | |
61 | Jarek Sergiusz | Pabianice | Polska | Urodzinowy Rudy Rajd do Rudy | Grupa 3-2-1 slow jogging i nordic walking | opłacono |
62 | Szarowski Łukasz | Sieradz | Polska | Urodzinowy Rudy Rajd do Rudy | NWPL Garrosa Team | |
63 | Papuga Joanna | Kolumna | Polska | Urodzinowy Rudy Rajd do Rudy | Grupa 3-2-1 slow jogging i nordic walking | opłacono |
64 | Wągrowska Izabela | Pabianice | Polska | Urodzinowy Rudy Rajd do Rudy | ||
65 | Kalle Angelika | Bełchatów | Polska | Urodzinowy Rudy Rajd do Rudy | Bolące Piszczele Bełchatów grupa Nordic Walking | opłacono |
66 | Watarski Mariusz | Łódź | Polska | Urodzinowy Rudy Rajd do Rudy | ||
67 | Walot Joanna | Łódź | Polska | Urodzinowy Rudy Rajd do Rudy | ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING | opłacono |
68 | Rychtelski Paweł | Pabianice | Polska | Urodzinowy Rudy Rajd do Rudy | FORMA NA PIĄTKĘ NW | opłacono |
69 | Zimny Rafał | Bełchatów | Polska | Urodzinowy Rudy Rajd do Rudy | Bolące Piszczele | opłacono |
70 | Murlikiewicz Maria | Bełchatów | Polska | Urodzinowy Rudy Rajd do Rudy | Bolące Piszczele Bełchatów grupa Nordic Walking | opłacono |
71 | Kapitaniak Ilona | Kalisz | Polska | Urodzinowy Rudy Rajd do Rudy | KNT | opłacono |
72 | Gołąb Agata | Sieradz | Polska | Urodzinowy Rudy Rajd do Rudy | NWPL Garrosa Team | opłacono |
73 | Filipowska Bogusia | Pabianice | Polska | Urodzinowy Rudy Rajd do Rudy | Grupa 3-2-1 slow jogging i nordic walking | opłacono |
74 | Piasecka Małgorzata | Aleksandrow Łodzki | Polska | Urodzinowy Rudy Rajd do Rudy | AleGazeleNordicWalking | opłacono |
75 | Zielińska Sylwia | Sieradz | Polska | Urodzinowy Rudy Rajd do Rudy | opłacono | |
76 | Kaczmarek Robert | Sieradz | Polska | Urodzinowy Rudy Rajd do Rudy | NWPL Garrosa Team | opłacono |
77 | Kaczmarek Anna | Sieradz | Polska | Urodzinowy Rudy Rajd do Rudy | NWPL Garrosa Team | opłacono |
78 | Olejniczak Piotr | Pabianice | Polska | Urodzinowy Rudy Rajd do Rudy | Grupa 3-2-1 slow jogging i nordic walking | opłacono |
79 | Olejniczak Dorota | Pabianice | Polska | Urodzinowy Rudy Rajd do Rudy | Grupa 3-2-1 slow jogging i nordic walking | opłacono |
80 | Bladowski Zdzisław | Łódź | Polska | Urodzinowy Rudy Rajd do Rudy | UTW PŁ | opłacono |
81 | Olszewski Wiktor | Sieradz | Polska | Urodzinowy Rudy Rajd do Rudy | opłacono | |
82 | Wysocka Sylwia | Sieradz | Polska | Urodzinowy Rudy Rajd do Rudy | opłacono | |
83 | Król Izabela | Sieradz | Polska | Urodzinowy Rudy Rajd do Rudy | ||
84 | FILIPIAK Danuta | Pabianice | Polska | Urodzinowy Rudy Rajd do Rudy | Grupa 3-2-1 slow jogging i nordic walking | opłacono |
85 | Kunysz Renata | bełchatów | Polska | Urodzinowy Rudy Rajd do Rudy | Bolące Piszczele Bełchatów grupa Nordic Walking | opłacono |
86 | Dankiewicz Barbara | Łowicz | Polska | Urodzinowy Rudy Rajd do Rudy | ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING | opłacono |
87 | Gołębiowski Krzysztof | Łódź | Polska | Urodzinowy Rudy Rajd do Rudy | ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING | opłacono |
88 | Janeczek Danuta | Belchatow | Polska | Urodzinowy Rudy Rajd do Rudy | Bolące Piszczele Bełchatów grupa Nordic Walking | opłacono |
89 | Wieczorek Artur | Chociw | Polska | Urodzinowy Rudy Rajd do Rudy | opłacono | |
90 | Wieczorek Agnieszka | Chociw | Polska | Urodzinowy Rudy Rajd do Rudy | opłacono | |
91 | Wróblewska Urszula | Bełchatow | Polska | Urodzinowy Rudy Rajd do Rudy | Bolące Piszczele | |
92 | Matulewicz Barbara | Bełchatów | Polska | Urodzinowy Rudy Rajd do Rudy | Bolące Piszczele Bełchatów grupa Nordic Walking | opłacono |
93 | Siewierska Urszula | Bełchatów | Polska | Urodzinowy Rudy Rajd do Rudy | Bolące Piszczele Bełchatów grupa Nordic Walking | opłacono |
94 | Tokarek Iwona | Bełchatów | Polska | Urodzinowy Rudy Rajd do Rudy | Bolące Piszczele Bełchatów grupa Nordic Walking | opłacono |
95 | Kłos Małgorzata | Sieradz | Polska | Urodzinowy Rudy Rajd do Rudy | opłacono | |
96 | Kaczmarek Anita | Sieradz | Polska | Urodzinowy Rudy Rajd do Rudy | NWPL Garrosa Team | opłacono |
97 | Szczepaniak Agnieszka | Sieradz | Polska | Urodzinowy Rudy Rajd do Rudy | NWPL Garrosa Team | |
98 | Galant Magdalena | Łęczyca | Polska | Urodzinowy Rudy Rajd do Rudy | opłacono | |
99 | Przytuła Katarzyna | Aleksandrów Łódzki | Polska | Urodzinowy Rudy Rajd do Rudy | ZAWSZE MŁODZI NW | opłacono |
100 | Binkowski Jarosław | Ostrów Wielkopolski | Polska | Urodzinowy Rudy Rajd do Rudy | opłacono |
Wyświetleń: 3529