Lp | Numer | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Makiła Karol | Starogard Gdański | Polska | bieg młodzieżowy | WPS FLOTA GDYNIA | opłacono | |
2 | 542 | Sobczyk Paweł | Zblewo | Polska | bieg młodzieżowy | Skokół Zblewo | opłacono |
3 | 541 | Skalski Maksymilian | Bytonia | Polska | bieg młodzieżowy | Sokół Zblewo | opłacono |
4 | 535 | Fierka Paweł | Zblewo | Polska | bieg młodzieżowy | Skokół Zblewo | opłacono |
5 | 546 | Teska Martyna | Gdynia | Polska | bieg młodzieżowy | Active Flow | opłacono on-line |
6 | 539 | Lubecki Maksymilian | Skorzewo | Polska | bieg młodzieżowy | UKS Olimpijczyk Skorzewo | opłacono on-line |
7 | 547 | Wilma Oskar | Skorzewo | Polska | bieg młodzieżowy | UKS Olimpijczyk Skorzewo | opłacono on-line |
8 | 533 | Choinska Jagoda | Kulice | Polska | bieg młodzieżowy | KS Gminy Pelplin Sprint Kulice | opłacono on-line |
9 | 534 | Choinski Konrad | Kulice | Polska | bieg młodzieżowy | KS Gminy Pelplin Sprint Kulice | opłacono on-line |
10 | 544 | Szwedowska Laura | Kulice | Polska | bieg młodzieżowy | KS Gminy Pelplin Sprint Kulice | opłacono on-line |
11 | 545 | Szwedowski Kacper | Kulice | Polska | bieg młodzieżowy | KS Gminy Pelplin Sprint Kulice | opłacono on-line |
12 | Panuś Anna | Stanowo | Polska | bieg młodzieżowy | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | ||
13 | 538 | Grucza Julia | Kulice | Polska | bieg młodzieżowy | KS Gminy Pelplin Sprint Kulice | opłacono on-line |
14 | 532 | Beling Wiktoria | Kokoszkowy | Polska | bieg młodzieżowy | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Józefa Grzybka w Kokoszkowach | opłacono on-line |
15 | 540 | Łada Nikodem | Nowe Polaszki | Polska | bieg młodzieżowy | KUKS Remus Kościerzyna | opłacono on-line |
16 | 536 | Formela Jakub | Sierakowice | Polska | bieg młodzieżowy | AMS Sierakowice | opłacono |
17 | 543 | Szczypiorski Franciszek | Sierakowice | Polska | bieg młodzieżowy | AMS | opłacono on-line |
18 | 537 | Gruchała Julia | Kiełpino | Polska | bieg młodzieżowy | AMS | opłacono |
19 | 513 | Kozłowska Dominika | Smętówko | Polska | bieg młodzieżowy | KS Gminy Pelplin Sprint Kulice / II LO Tczew | opłacono on-line |
20 | 511 | Kitowski Jan | Starogard Gdański | Polska | bieg młodzieżowy | SKL FILIPPIDES | opłacono on-line |
21 | 503 | Delewska Hanna | Rożental | Polska | bieg młodzieżowy | KS Gminy Pelplin Sprint Kulice | opłacono on-line |
22 | 504 | Delewski Jan | Rożental | Polska | bieg młodzieżowy | KS Gminy Pelplin Sprint Kulice | opłacono on-line |
23 | 524 | Spierewka Zuzanna | Kartuzy | Polska | bieg młodzieżowy | AMS | opłacono |
24 | Pouch Martyna | Reda | Polska | bieg młodzieżowy | ASPW Reda | ||
25 | 528 | Werochowska Helena | Dzierżążno | Polska | bieg młodzieżowy | AMS | opłacono |
26 | 519 | Mikulski Antoni | Lubichowo | Polska | bieg młodzieżowy | UKS Olimpik Lubichowo | opłacono on-line |
27 | 531 | Wysocka Anna | Lubichowo | Polska | bieg młodzieżowy | opłacono on-line | |
28 | 518 | Marszewska Maja | Hopowo | Polska | bieg młodzieżowy | AMS | opłacono |
29 | 501 | Bielski Adrian | Skorzewo | Polska | bieg młodzieżowy | UKS Olimpijczyk Skorzewo | opłacono on-line |
30 | Kacperski Mateusz | Dzierzgoń | Polska | bieg młodzieżowy | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | ||
31 | Mańka Sandra | Dzierzgoń | Polska | bieg młodzieżowy | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | ||
32 | Mańka Marika | Dzierzgoń | Polska | bieg młodzieżowy | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | ||
33 | Stępak Małgorzata | Dzierzgoń | Polska | bieg młodzieżowy | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | ||
34 | 510 | Kamil Fąferko | Skorzewo | Polska | bieg młodzieżowy | UKS Olimpijczyk Skorzewo | opłacono on-line |
35 | 514 | Lubecki Szymon | Będomin | Polska | bieg młodzieżowy | UKS Olimpijczyk Skorzewo | opłacono on-line |
36 | 509 | Jaszewski Kacper | Skorzewo | Polska | bieg młodzieżowy | UKS Olimpijczyk Skorzewo | opłacono on-line |
37 | 516 | Marek Daniel | Elbląg | Polska | bieg młodzieżowy | opłacono on-line | |
38 | 521 | Ryk Marta | Starogard Gdański | Polska | bieg młodzieżowy | SKL FILIPPIDES | opłacono on-line |
39 | 529 | Wszelak Filip | Kulice | Polska | bieg młodzieżowy | KS Gminy Pelplin Sprint Kulice / II LO Tczew | opłacono on-line |
40 | 530 | Wszelak Jakub | Kulice | Polska | bieg młodzieżowy | ZST Tczew | opłacono on-line |
41 | 508 | Heland Grzegorz | Gdańsk | Polska | bieg młodzieżowy | opłacono on-line | |
42 | Patyk Julia | Starogard Gdanski | Polska | bieg młodzieżowy | Kociewski klub biegacza | ||
43 | Cybulska Maria | Starogard Gdański | Polska | bieg młodzieżowy | PSP6 | ||
44 | Czaja Malwina | Starogard Gdański | Polska | bieg młodzieżowy | PSP6 | ||
45 | 502 | Cichy Maja | Gdansk | Polska | bieg młodzieżowy | AMS | opłacono on-line |
46 | 506 | Engler Zuzanna | Kokoszkowy | Polska | bieg młodzieżowy | SKL FILIPPIDES | opłacono on-line |
47 | 505 | Dubiela Patrycja | Starogard Gdański | Polska | bieg młodzieżowy | SKL FILIPPIDES | opłacono on-line |
48 | 523 | Serocki Paweł | Starogard Gdański | Polska | bieg młodzieżowy | Drużyna Pierścienia | opłacono on-line |
49 | 526 | Wąsik Oskar | Malbork | Polska | bieg młodzieżowy | SKS Sokół Malbork | opłacono on-line |
50 | 515 | Mania Jasmina | Kaczki | Polska | bieg młodzieżowy | Szkoła Podstawowa im. Marii Kownackiej w Kłodawie | opłacono on-line |
51 | 527 | Weltrowski Szymon | Starogard Gdański | Polska | bieg młodzieżowy | PSP 3 | opłacono on-line |
52 | 520 | Połaczek Marta | Tczew | Polska | bieg młodzieżowy | Sp 10 Tczew | opłacono on-line |
53 | 512 | Kowalski Filip | Starogard Gd. | Polska | bieg młodzieżowy | Starogardzki Klub Lekkoatletyczny Filippides | opłacono on-line |
54 | Rybacka Natalia | STAROGARD GDAŃSKI | Polska | bieg młodzieżowy | |||
55 | 517 | Markiewicz Paweł | liniewko | Polska | bieg młodzieżowy | Gryf Tczew | opłacono on-line |
56 | Gawkowski Dawid | Starogard Gdański | Polska | bieg młodzieżowy | |||
57 | 500 | Banaszewska Marta | Grudziądz | Polska | bieg młodzieżowy | Parkrun Grudziądz | opłacono on-line |
58 | 507 | Grobelny Maksymilian | Starogard Gd. | Polska | bieg młodzieżowy | Starogardzki Klub Lekkoatletyczny Filippides | opłacono on-line |
59 | 522 | Segar Kajetan | Lubichowo | Polska | bieg młodzieżowy | UKS Olimpik Lubichowo | opłacono on-line |
60 | 525 | Teska Patrycja | Gdynia | Polska | bieg młodzieżowy | Biegun OCR Team | opłacono on-line |
Wyświetleń: 3556