30. Bieg Kociewski z Polpharmą - bieg młodzieżowy

10 km bieg młodzieżowy

10 km

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Miejscowość Klub Kat M kat Dystans brutto(40)/netto Państwo NPSR
1 398 NIEMCZYK MATEUSZ M 1 STAROGARD GDAŃSKI KS PERFBET SONAROL M 30 10 km 00:30:42.99 POLSKA NIE
2 163 KUJAWSKI GRZEGORZ M 2 PUCK FORMA JAK WINO M 40 10 km 00:30:55.11 POLSKA NIE
3 179 LEWANDOWSKI MICHAŁ M 3 MIROTKI LLKS ZIEMI KOCIEWSKIEJ SKÓRCZ M 30 10 km 00:31:32.05 POLSKA NIE
4 399 PECHNIKOV RUSLAN M 4 ODESSA STAYER RUN CLUB M 30 1 10 km 00:31:48.72 POLSKA NIE
5 406 SZYMAŃSKI SEBASTIAN M 5 SZPRUDOWO M 20 1 10 km 00:33:18.87 POLSKA NIE
6 113 JEDNACHOWSKI KRZYSZTOF M 6 PUCK LKS ZIEMI PUCKIEJ PUCK M 30 2 10 km 00:33:31.14 POLSKA NIE
7 253 POBŁOCKI PIOTR M 7 LĘBORK UKS EKONOMIK MARATONCZYK LĘBORK M 50 1 10 km 00:33:56.85 POLSKA NIE
8 409 SANKO SVIATLANA K 1 GRUDZIĄDZ K 30 10 km 00:34:01.18 BIAŁORUŚ
9 45 CZAJA LESZEK M 8 STAROGARD GDAŃSKI TRI STAROGARD GDAŃSKI M 40 1 10 km 00:34:06.42 POLSKA NIE
10 162 KUJAWA KRZYSZTOF M 9 PŁOCK WIĘCKOWSKI TEAM M 40 2 10 km 00:34:24.18 POLSKA NIE
11 190 ŁAGOWNIK MARTA K 2 GDAŃSK TRÓJMIEJSKA AKADEMIA TRIATHLONU/ SMARUJ NA TRENING K 20 10 km 00:34:25.77 POLSKA NIE
12 110 JAKUBOWSKI MAREK M 10 PSZCZÓŁKI SPRINT S.A. M 40 3 10 km 00:34:34.00 POLSKA NIE
13 137 KŁOS KLAUDIUSZ M 11 SKÓRCZ LLKS ZIEMI KOCIEWSKIEJ SKÓRCZ M 30 3 10 km 00:34:37.85 POLSKA NIE
14 87 GODLEWSKI ŁUKASZ M 12 MALBORK GODLEWSKI RUNNER /WANIEWSKI COACHING M 40 4 10 km 00:35:03.36 POLSKA NIE
15 349 TRZEBIATOWSKI JERZY M 13 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL M 40 5 10 km 00:35:05.35 POLSKA NIE
16 168 KWASIBORSKI PATRYK M 14 NOWE ROŚCISZEWO TKKF KUBUŚ SIERPC M 20 2 10 km 00:35:36.95 POLSKA NIE
17 236 PAPROCKA EWELINA K 3 LUZINO KASZUBI LUZINO K 30 10 km 00:35:49.54 POLSKA NIE
18 385 ŻARDECKI DAWID M 15 STAROGARD GDAŃSKI KS SOKÓŁ ZBLEWO M 30 4 10 km 00:35:57.46 POLSKA NIE
19 318 SZAMOCKI DOMINIK M 16 ŚLIWICE M 40 6 10 km 00:36:16.62 POLSKA NIE
20 152 KRAIŃSKI MICHAŁ M 17 ŚLIWICE M 30 5 10 km 00:36:33.12 POLSKA NIE
21 285 SEROCKI ADAM M 18 ELBLAG DRUŻYNA PIERŚCIENIA M 40 7 10 km 00:36:36.48 POLSKA NIE
22 25 BOGULSKI PIOTR M 19 ZBLEWO KS SOKÓŁ ZBLEWO M 30 6 10 km 00:36:39.55 POLSKA NIE
23 233 OSSOWSKI DARIUSZ M 20 KOTEŻE SKL FILIPPIDES M 50 2 10 km 00:36:44.41 POLSKA NIE
24 61 DUBIELLA MONIKA K 4 LUBICHOWO LLKS ZIEMII KOCIEWSKIEJ SKÓRCZ K 20 1 10 km 00:36:48.02 POLSKA NIE
25 27 BOJANOWSKI MICHAŁ M 21 LĘBORK KLUB 42,2 LĘBORK M 40 8 10 km 00:37:20.50 POLSKA NIE
26 287 SIECINSKI EMILIAN M 22 GDAŃSK RUN GOKU TEAM M 30 7 10 km 00:37:26.57 POLSKA NIE
27 284 SARNOWSKI MARCIN M 23 OSIEK M 20 3 10 km 00:37:56.11 POLSKA NIE
28 230 ORLIKOWSKI ROBERT M 24 STAROGARD GDAŃSKI TRI STAROGARD GDAŃSKI M 20 4 10 km 00:37:58.76 POLSKA NIE
29 14 BARANOWSKI KRZYSZTOF M 25 SIWIAŁKA LLKS ZIEMI KOCIEWSKIEJ SKÓRCZ M 30 8 10 km 00:38:01.58 POLSKA NIE
30 204 MIERZWA KRZYSZTOF M 26 GDAŃSK KUJAWSCY RUNNERS M 30 9 10 km 00:38:05.16 POLSKA NIE
31 123 KACZMAR BŁAŻEJ M 27 TCZEW TEAM TAPFLO M 20 5 10 km 00:38:10.82 POLSKA NIE
32 171 KWIATKOWSKI MARCIN M 28 MŁAWA KONRAD NOSARZEWSKI - BADANIA DIETA TRENING M 30 10 10 km 00:38:11.49 POLSKA NIE
33 384 ŻABIŃSKI MICHAŁ M 29 STAROGARD GDAŃSKI M 20 6 10 km 00:38:20.49 POLSKA NIE
34 404 WILCZYNSKI ROBERT M 30 STAROGARD GDAŃSKI POLPHARMA RUN M 30 11 10 km 00:38:21.71 POLSKA NIE
35 175 LENKIEWICZ TOMASZ M 31 MĄTOWY WIELKIE M 30 12 10 km 00:38:22.50 POLSKA NIE
36 342 TRAPP TOMASZ M 32 STAROGARD GDAŃSKI M 40 9 10 km 00:38:29.45 POLSKA NIE
37 88 GOŁĄBEK MARCIN M 33 GARCZ LOTOS RUNNING TEAM M 30 13 10 km 00:38:33.56 POLSKA NIE
38 219 NADOLNY RADOSŁAW M 34 PELPLIN BIEGAM BO LUBIĘ PELPLIN M 30 14 10 km 00:38:48.32 POLSKA NIE
39 259 PROCHNA KRZYSZTOF M 35 FROMBORK M 50 3 10 km 00:38:51.86 POLSKA NIE
40 334 ŚLESZYCKA ANNA ŚLESZYCKA K 5 GDAŃSK RKS ŁÓDŹ K 20 2 10 km 00:38:53.92 POLSKA NIE
41 149 KOŚCIELSKI MARIUSZ M 36 RUMIA KUJAWSCY RUNNERS M 50 4 10 km 00:38:53.93 POLSKA NIE
42 133 KĄKOL GRZEGORZ M 37 GDYNIA BALLS OF STEEL M 30 15 10 km 00:38:54.76 POLSKA NIE
43 220 NAJDA SŁAWOMIR M 38 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM M 40 10 10 km 00:38:56.24 POLSKA NIE
44 117 JĘDRASIEWICZ JACEK M 39 TCZEW TEAM TAPFLO M 30 16 10 km 00:38:58.16 POLSKA NIE
45 90 GORNOWICZ KACPER M 40 SZLACHTA M 20 7 10 km 00:38:58.76 POLSKA NIE
46 39 CEBULA BOGDAN M 41 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM M 60 1 10 km 00:39:16.38 POLSKA NIE
47 291 SIENIEK KRZYSZTOF M 42 LICZE M 40 11 10 km 00:39:18.23 POLSKA NIE
48 367 WÓDKOWSKI KRZYSZTOF M 43 SZPĘGAWSK GOIA M 40 12 10 km 00:39:39.84 POLSKA NIE
49 279 RUCIŃSKI MAREK M 44 GDYNIA CHYLOŃSKIE DZIKI GDYNIA M 50 5 10 km 00:39:45.49 POLSKA NIE
50 167 KURKOWSKI MAREK M 45 STAROGARD GDAŃSKI KS SOKÓŁ ZBLEWO M 50 6 10 km 00:39:57.57 POLSKA NIE
51 240 PATELCZYK SŁAWOMIR M 46 DEMLIN M 40 13 10 km 00:40:12.07 POLSKA NIE
52 262 RADDE WITOLD M 47 STAROGARD GDAŃSKI M 30 17 10 km 00:40:12.76 POLSKA NIE
53 227 NOWOSIELSKI PIOTR M 48 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM M 40 14 10 km 00:40:40.37 POLSKA NIE
54 95 GRALAK JACEK M 49 KOŚCIERZYNA AKADEMIA BIEGOWA KOŚCIERZYNA M 40 15 10 km 00:40:48.35 POLSKA NIE
55 210 MIKOWSKI MARIUSZ M 50 ELBLĄG M 40 16 10 km 00:40:49.76 POLSKA NIE
56 209 MIKOŁAJCZYK WOJCIECH M 51 STAROGARD GDAŃSKI SKL FILIPPIDES M 40 17 10 km 00:40:50.96 POLSKA NIE
57 357 WERISCHAK PATRYK M 52 KIEŁPINO TEAMOCHAL M 30 18 10 km 00:40:51.95 POLSKA NIE
58 189 ŁADA MARCIN ŁADA M 53 ŻUKOWO M 40 18 10 km 00:40:52.77 POLSKA NIE
59 74 FIERKA ADAM M 54 ZBLEWO KS SOKÓŁ ZBLEWO M 50 7 10 km 00:41:09.80 POLSKA NIE
60 91 GÓRECKI KACPER M 55 GDYNIA CHYLOŃSKIE DZIKI GDYNIA / BIEGAMYRAZEM.PL M 16 1 10 km 00:41:19.91 POLSKA NIE
61 347 TRYGALSKI CEZARY M 56 PINCZYN ZSE STAROGARD GD. M 16 2 10 km 00:41:21.13 POLSKA NIE
62 70 ELWART PIOTR M 57 BOLSZEWO M 30 19 10 km 00:41:24.91 POLSKA NIE
63 234 PANEK MICHAŁ M 58 SOPOT ZA LINIĄ METY M 30 20 10 km 00:41:33.93 POLSKA NIE
64 214 MROCZKOWSKI TOMASZ M 59 MALBORK FLEX RUNNERS M 40 19 10 km 00:41:34.90 POLSKA NIE
65 295 SLISEWSKI TOMASZ M 60 STAROGARD GDAŃSKI POLPHARMA RUN M 40 20 10 km 00:41:37.89 POLSKA NIE
66 28 BORSZEWSKI DARIUSZ M 61 STAROGARD GDAŃSKI POLPHARMA RUN M 40 21 10 km 00:41:38.60 POLSKA NIE
67 185 LIEGMANN MICHAŁ M 62 LUBISZEWO M 20 8 10 km 00:41:43.04 POLSKA NIE
68 197 MAREK KAMIL M 63 ELBLĄG M 40 22 10 km 00:41:49.62 POLSKA NIE
69 92 GÓRECKI ROMAN M 64 GDYNIA CHYLOŃSKIE DZIKI GDYNIA / BIEGAMYRAZEM.PL M 50 8 10 km 00:41:49.87 POLSKA NIE
70 402 STENCEL TOMASZ M 65 PINCZYN DEK-POL M 40 23 10 km 00:41:50.74 POLSKA NIE
71 316 STRZESZYŃSKI WOJCIECH M 66 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW M 30 21 10 km 00:41:54.40 POLSKA NIE
72 83 GLAZA HENRYK M 67 OSIECZNA M 50 9 10 km 00:41:55.98 POLSKA NIE
73 156 KRUŻYCKA ŻANETA K 6 GDYNIA CHYLOŃSKIE DZIKI GDYNIA K 30 1 10 km 00:41:57.71 POLSKA NIE
74 32 BRUCKI ROBERT M 68 GDYNIA CHYLOŃSKIE DZIKI GDYNIA / BIEGAMYRAZEM.PL M 50 10 10 km 00:41:58.67 POLSKA NIE
75 297 SOKÓŁ PAWEŁ M 69 ZDUNY AKTYWNI KOCIEWIACY M 20 9 10 km 00:41:59.04 POLSKA NIE
76 310 STĘPIŃSKI PAWEŁ M 70 STAROGARD GDAŃSKI POLPHARMA RUN M 20 10 10 km 00:41:59.15 POLSKA NIE
77 350 UFNOWSKI SEBASTIAN M 71 CZERSK AKTYWNI BOROWIACY CZERSK M 40 24 10 km 00:42:01.49 POLSKA NIE
78 40 CHABOWSKI TOMASZ M 72 SZTUM SZTUM BIEGA M 50 11 10 km 00:42:03.72 POLSKA NIE
79 55 DERING MARCIN M 73 DEMLIN M 30 22 10 km 00:42:03.82 POLSKA NIE
80 37 BUTOWSKA KATARZYNA K 7 STAROGARD GDAŃSKI BEZ ZBĘDNYCH PYTAŃ K 40 1 10 km 00:42:03.99 POLSKA NIE
81 369 WÓJCICKI PAWEŁ M 74 MALBORK M 40 25 10 km 00:42:04.72 POLSKA NIE
82 392 GDANIEC KAMIL M 75 TCZEW HUBER+SUHNER M 30 23 10 km 00:42:10.22 POLSKA NIE
83 161 KUHN RAFAŁ M 76 STAROGARD GDAŃSKI M 30 24 10 km 00:42:16.18 POLSKA NIE
84 139 KŁOS SZYMON M 77 ZBLEWO KS SOKÓŁ ZBLEWO M 20 11 10 km 00:42:16.74 POLSKA NIE
85 191 ŁATAS PAWEŁ M 78 GDAŃSK FIGHTING RUNNERS M 30 25 10 km 00:42:22.02 POLSKA NIE
86 374 ZAKRZEWSKI JAKUB M 79 STAROGARD GDAŃSKI CYCE M 30 26 10 km 00:42:22.87 POLSKA NIE
87 356 WELTROWSKI KRZYSZTOF M 80 STAROGARD GDAŃSKI M 40 26 10 km 00:42:28.79 POLSKA NIE
88 338 ŚWIDERSKI JAKUB M 81 STAROGARD GDAŃSKI M 20 12 10 km 00:42:31.29 POLSKA NIE
89 323 SZNYR DAWID M 82 KOŚCIERZYNA M 30 27 10 km 00:42:32.26 POLSKA NIE
90 372 ZACHULSKI ŁUKASZ M 83 GDAŃSK M 40 27 10 km 00:42:33.73 POLSKA NIE
91 405 MIGOWSKI IRENEUSZ M 84 JANOWO M 40 28 10 km 00:42:40.75 POLSKA
92 104 GWIZDALA ROMAN M 85 OSOWEK DRZEWIARZ SZLACHTA M 30 28 10 km 00:42:44.48 POLSKA NIE
93 371 WYSOCKI JAN WYSOCKI M 86 OSIECZNA KOCIEWSKI KLUB BIEGACZA STAROGARD GDAŃSKI. M 60 2 10 km 00:42:47.01 POLSKA NIE
94 112 JAREMKO MARCIN M 87 GOŁUBIE LUBAŃ KNAPY M 30 29 10 km 00:42:50.26 POLSKA NIE
95 336 ŚLIZEWSKI KAMIL M 88 STAROGARD GDAŃSKI M 20 13 10 km 00:43:05.81 POLSKA NIE
96 601 MAJEWSKI RYSZARD M 89 STANÓWKO DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ M 60 3 10 km 00:43:07.41 POLSKA
97 388 ŻURAWSKI MARIUSZ M 90 TCZEW TEAM TAPFLO M 40 29 10 km 00:43:11.81 POLSKA NIE
98 29 BOSCHKE MAGDALENA K 8 PELPLIN KLUB SPORTOWY GMINY PELPLIN SPRINT KULICE K 30 2 10 km 00:43:12.15 POLSKA NIE
99 359 WIKA MATEUSZ M 91 DĄBRÓWKA M 20 14 10 km 00:43:13.87 POLSKA NIE
100 355 WĄTROBA MAREK M 92 LĘBORK KLUB 42,2 LĘBORK M 40 30 10 km 00:43:20.92 POLSKA NIE
101 143 KOCJAN KAROL M 93 GDAŃSK M 30 30 10 km 00:43:30.40 POLSKA NIE
102 58 KUSCHBIK ELŻBIETA K 9 GDAŃSK LKS ZANTYR SZTUM K 40 2 10 km 00:43:32.11 POLSKA NIE
103 49 CZECHOWSKI RAFAŁ M 94 GRUDZIĄDZ NIESKOŃCZONOŚĆ M 40 31 10 km 00:43:33.08 POLSKA NIE
104 182 LIEGMANN ALEKSANDER M 95 LUBISZEWO M 16 3 10 km 00:43:34.36 POLSKA NIE
105 299 SOWA JOANNA K 10 KOSCIERZYNA AKADEMIA BIEGOWA KOŚCIERZYNA K 40 3 10 km 00:43:35.67 POLSKA NIE
106 65 DYDYMSKI KRZYSZTOF M 96 RUMIA RUNEDA M 40 32 10 km 00:43:41.63 POLSKA TAK
107 309 STEFANIAK PIOTR M 97 KOKOSZKOWY M 30 31 10 km 00:43:51.47 POLSKA NIE
108 114 JEDNACHOWSKI RADOSŁAW M 98 DARZLUBIE DARZLUBSKIE DZIKI M 30 32 10 km 00:43:51.70 POLSKA NIE
109 396 MELLER MARIUSZ M 99 STAROGARD GDAŃSKI POLPHARMA RUN M 40 33 10 km 00:43:52.47 POLSKA NIE
110 314 STOSIK ARTUR M 100 PĄCZEWO M 50 12 10 km 00:43:54.55 POLSKA NIE
111 187 LIPKOWSKI PAWEŁ M 101 TCZEW M 30 33 10 km 00:44:02.99 POLSKA NIE
112 77 FRYSZKA BŁAŻEJ M 102 TCZEW FLEX RUNNERS M 30 34 10 km 00:44:04.28 POLSKA NIE
113 264 RAMBOWSKI MAREK M 103 STAROGARD GDAŃSKI M 40 34 10 km 00:44:05.03 POLSKA NIE
114 178 LEWANDOWSKI DARIUSZ M 104 PELPLIN BIEGAM BO LUBIE PELPLIN / DOVISTA ACTIVE TEAM M 40 35 10 km 00:44:12.67 POLSKA NIE
115 260 PROKOPIUK JACEK M 105 BOLESŁAWOWO M 30 35 10 km 00:44:13.06 POLSKA NIE
116 9 BACH MACIEJ M 106 PRUSZCZ GDAŃSKI M 30 36 10 km 00:44:16.34 POLSKA NIE
117 101 GRZONKA KRZYSZTOF M 107 STAROGARD GDAŃSKI M 50 13 10 km 00:44:16.91 POLSKA NIE
118 298 SOSIŃSKI DARIUSZ M 108 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM M 40 36 10 km 00:44:23.14 POLSKA NIE
119 174 LECH JACEK M 109 LUBICHOWO M 40 37 10 km 00:44:30.40 POLSKA NIE
120 353 WĄDOŁOWSKI RAFAŁ M 110 GDAŃSK M 30 37 10 km 00:44:36.77 POLSKA NIE
121 346 TRYCZAK ANDRZEJ M 111 WĄBRZEŹNO START TEAM WĄBRZEŹNO M 40 38 10 km 00:44:39.58 POLSKA NIE
122 138 KŁOS ŁUKASZ M 112 ZBLEWO KS SOKÓŁ ZBLEWO M 20 15 10 km 00:44:46.24 POLSKA NIE
123 47 CZAPIEWSKA IGA K 11 PELPLIN BIEGAM BO LUBIĘ PELPLIN K 16 1 10 km 00:44:46.35 POLSKA NIE
124 159 KUCHARSKA ANNA K 12 GDAŃSK USTAW SIĘ NA BIEGANIE W GDAŃSKU K 30 3 10 km 00:44:46.82 POLSKA NIE
125 296 SŁOMIŃSKA KINGA K 13 KOŚCIERZYNA AKADEMIA BIEGOWA KOŚCIERZYNA K 30 4 10 km 00:44:48.29 POLSKA NIE
126 389 ANDRYSKOWSKI ZDZISŁAW M 113 LĘBORK KOLARZ-POL M 50 14 10 km 00:44:49.92 POLSKA NIE
127 144 KOŁODZIEJCZYK HENRYK M 114 ZBLEWO KOCIEWSKI KLUB BIEGACZA M 60 4 10 km 00:44:52.18 POLSKA NIE
128 358 WIERZBICKI JAKUB M 115 MALBORK STABILNIE ZMĘCZENI MALBORK M 50 15 10 km 00:44:57.03 POLSKA TAK
129 251 PŁATKOWSKI MARCIN M 116 ELBLĄG TEAM KARAŚ - ELBLĄG M 40 39 10 km 00:44:57.11 POLSKA NIE
130 274 ROGALSKA PAULA K 14 ELBLĄG PLAWGOTEAM K 30 5 10 km 00:45:04.54 POLSKA NIE
131 263 RADKOWSKI MARCIN M 117 STAROGARD GDAŃSKI HARDERSI M 30 38 10 km 00:45:07.00 POLSKA NIE
132 387 ŻUCHOWSKI SEBASTIAN M 118 GDAŃSK USTAW SIĘ NA BIEGANIE W GDAŃSKU M 40 40 10 km 00:45:10.27 POLSKA NIE
133 116 JEDWABNIK MICHAŁ M 119 STAROGARD GD KOTEŻE TEAM M 40 41 10 km 00:45:25.48 POLSKA NIE
134 252 POBLOCKA BOŻENA K 15 LĘBORK UKS EKONOMIK MARATONCZYK LĘBORK K 50 1 10 km 00:45:27.58 POLSKA NIE
135 312 STOLC IRENEUSZ M 120 GOŁUBIE M 30 39 10 km 00:45:30.11 POLSKA NIE
136 180 LEWANDOWSKI PATRYK M 121 CZERSK M 40 42 10 km 00:45:38.24 POLSKA NIE
137 196 MALINOWSKI TOMASZ M 122 JEGŁOWNIK PLAWGOTEAM M 40 43 10 km 00:45:42.04 POLSKA NIE
138 57 DRESZLER WIESŁAW M 123 SKOWARCZ M 50 16 10 km 00:45:43.12 POLSKA NIE
139 340 TOMASZEWSKI KRZYSZTOF M 124 SOBOWIDZ GREENBIRDS TEAM M 60 5 10 km 00:45:43.43 POLSKA NIE
140 33 BRZOZA REMIGIUSZ M 125 STAROGARD GDAŃSKI M 20 16 10 km 00:45:44.88 POLSKA NIE
141 97 GROBELNY TOMASZ M 126 STAROGARD GD. STAROGARDZKI KLUB LEKKOATLETYCZNY FILIPPIDES M 40 44 10 km 00:45:51.17 POLSKA NIE
142 15 BARAŃCZYK PIOTR M 127 STAROGARD GDAŃSKI M 30 40 10 km 00:45:53.35 POLSKA NIE
143 103 GUZ ROBERT M 128 TCZEW M 40 45 10 km 00:45:54.22 POLSKA NIE
144 225 NOWICKI BARTOSZ M 129 KONIN M 30 41 10 km 00:46:00.11 POLSKA NIE
145 329 SZWEDOWSKI ŁUKASZ M 130 KULICE KSGP SPRINT M 30 42 10 km 00:46:00.62 POLSKA NIE
146 98 GRUCHAŁA DANIEL M 131 STAROGARD GDAŃSKI M 30 43 10 km 00:46:01.03 POLSKA NIE
147 127 KAJZER TOMASZ M 132 STAROGARD GDAŃSKI M 30 44 10 km 00:46:05.52 POLSKA NIE
148 172 LABON MAGDALENA K 16 KOTEŻE KS SOKÓŁ ZBLEWO K 30 6 10 km 00:46:15.61 POLSKA NIE
149 317 SUSZYŃSKI MICHAŁ M 133 MALBORK M 30 45 10 km 00:46:15.97 POLSKA NIE
150 184 LIEGMANN MARIUSZ M 134 LUBISZEWO BIEGAJĄCY TCZEW M 50 17 10 km 00:46:16.47 POLSKA NIE
151 130 KAMYSZ MAGDALENA K 17 ZBLEWO KS SOKÓŁ ZBLEWO K 30 7 10 km 00:46:18.89 POLSKA NIE
152 8 BABIŃSKI ŁUKASZ M 135 KOLINCZ POLPHARMA RUN M 30 46 10 km 00:46:19.10 POLSKA NIE
153 315 STROJECKI BOGUSŁAW M 136 SZTUM M 40 46 10 km 00:46:21.69 POLSKA NIE
154 56 DORSZEWSKI RAFAŁ M 137 MALBORK STABILNIE ZMĘCZENI MALBORK M 40 47 10 km 00:46:23.97 POLSKA NIE
155 394 JĘDRZEJEWSKI DANIEL M 138 NOWA WIEŚ RZECZNA DEKPOL / TRI STAROGARD GDAŃSKI M 40 48 10 km 00:46:26.28 POLSKA NIE
156 348 TRZEBIATOWSKA ALDONA K 18 GDYNIA K 40 4 10 km 00:46:28.75 POLSKA NIE
157 205 MIESIARCZYK JANUSZ M 139 ROŻENTAL BIEGAM BO LUBIĘ PELPLIN M 30 47 10 km 00:46:30.74 POLSKA NIE
158 254 POŁACZEK MARCIN M 140 TCZEW BIEGAM ŻE PIĆ BROWARY M 30 48 10 km 00:46:32.09 POLSKA NIE
159 241 PAUL KRZYSZTOF M 141 STAROGARD GDAŃSKI TRI STAROGARD GDAŃSKI M 40 49 10 km 00:46:35.68 POLSKA NIE
160 330 SZWOCHA ŁUKASZ M 142 TCZEW M 40 50 10 km 00:46:38.76 POLSKA NIE
161 320 SZCZYGLAK MARIUSZ M 143 TCZEW FLEX RUNNERS M 40 51 10 km 00:46:45.94 POLSKA NIE
162 4 ALBRECHT PIOTR M 144 STAROGARD GDAŃSKI POLPHARMA RUN M 50 18 10 km 00:46:50.53 POLSKA NIE
163 265 RASZEJA JERZY M 145 SKÓRCZ AKTYWNI KOCIEWIACY M 60 6 10 km 00:46:54.77 POLSKA NIE
164 280 RUDNIK JERZY M 146 CHOJNICE FLORIAN CHOJNICE M 70 1 10 km 00:46:55.68 POLSKA NIE
165 308 STACHEWICZ DARIUSZ M 147 GDAŃSK M 50 19 10 km 00:46:59.40 POLSKA NIE
166 302 SOWIŃSKI PAWEŁ M 148 SKÓRCZ BROKER BIEGAJ Z NAMI. M 30 49 10 km 00:47:06.54 POLSKA NIE
167 328 SZWEDOWSKI BŁAŻEJ M 149 STAROGARD GDAŃSKI POLPHARMA RUN M 30 50 10 km 00:47:09.29 POLSKA NIE
168 256 POŁOM MACIEJ M 150 BOBOWO POLPHARMA RUN M 40 52 10 km 00:47:10.21 POLSKA NIE
169 50 CZEPURNYCH MARTA K 19 ELBLĄG MND-NE K 30 8 10 km 00:47:10.94 POLSKA NIE
170 148 KOSMOL MACIEJ KOSMOL M 151 GDYNIA BIEGUNK M 60 7 10 km 00:47:11.22 POLSKA NIE
171 282 RYSIEWSKI ROBERT M 152 STAROGARD GDAŃSKI SKL FILIPPIDES M 30 51 10 km 00:47:15.47 POLSKA NIE
172 100 GRUCHAŁA RADOSŁAW M 153 KOŚCIERZYNA AKADEMIA BIEGOWA KOŚCIERZYNA M 40 53 10 km 00:47:17.40 POLSKA NIE
173 150 KOWALSKI FILIP M 154 OSIEK M 20 17 10 km 00:47:18.27 POLSKA NIE
174 164 KUNT IRENEUSZ M 155 LĘBORK M 60 8 10 km 00:47:20.71 POLSKA NIE
175 248 PIOTROWSKI MATEUSZ M 156 PRUSZCZ GDAŃSKI M 30 52 10 km 00:47:21.23 POLSKA NIE
176 397 MIKOŁAJEWSKI MATEUSZ K 20 ZBLEWO DEKPOL RUN/ SOKÓŁ ZBLEWO K 30 9 10 km 00:47:25.43 POLSKA NIE
177 186 LIKOWSKI ŁUKASZ M 157 GDAŃSK M 40 54 10 km 00:47:29.40 POLSKA NIE
178 306 SROKA JERZY M 158 BORZECHOWO TRI STAROGARD M 50 20 10 km 00:47:31.78 POLSKA NIE
179 206 MIGOWSKI WOJCIECH M 159 STAROGARD GDAŃSKI M 30 53 10 km 00:47:39.37 POLSKA NIE
180 390 BARTKOWSKI MAREK M 160 WARSZAWA POLPHARMA RUN M 50 21 10 km 00:47:41.48 POLSKA NIE
181 332 SZYMICHOWSKA ALICJA K 21 KIEŁPINO K 20 3 10 km 00:47:42.17 POLSKA NIE
182 193 MACHNIKOWSKA KAROLINA K 22 ZBLEWO POLPHARMA RUN K 30 10 10 km 00:47:43.52 POLSKA NIE
183 46 CZAJKA BARTŁOMIEJ M 161 TCZEW TEAM TAPFLO M 20 18 10 km 00:47:54.90 POLSKA NIE
184 38 BYCZYŃSKA BARBARA K 23 STAROGARD GDAŃSKI K 40 5 10 km 00:48:03.22 POLSKA NIE
185 382 ZNAROWSKA BOŻENA K 24 ELBLAG DRUŻYNA PIERŚCIENIA K 50 2 10 km 00:48:08.04 POLSKA NIE
186 147 KORDUNOWSKI TOMASZ M 162 JELEŃ TEAM TAPFLO M 30 54 10 km 00:48:09.55 POLSKA NIE
187 281 RYCHTER WIESŁAW M 163 ELBLĄG BUCHALTER M 60 9 10 km 00:48:10.05 POLSKA NIE
188 401 STELMACH RADOSŁAW M 164 TCZEW HUBER+SUHNER M 30 55 10 km 00:48:19.94 POLSKA NIE
189 344 TROCH MACIEJ M 165 MALBORK M 40 55 10 km 00:48:21.57 POLSKA NIE
190 324 SZOPIŃSKI WIKTOR M 166 STAROGARD GDAŃSKI POLPHARMA RUN M 40 56 10 km 00:48:23.05 POLSKA NIE
191 376 ZAKRZEWSKI PAWEŁ M 167 STAROGARD GDAŃSKI M 30 56 10 km 00:48:26.93 POLSKA NIE
192 96 GREFKA STEFAN M 168 ŁĄG AKTYWNI BOROWIACY CZERSK M 60 10 10 km 00:48:28.73 POLSKA NIE
193 82 GAJDA PATRYK M 169 GDYNIA M 20 19 10 km 00:48:29.74 POLSKA NIE
194 63 DUSOWSKI PIOTR M 170 BORKOWO FLEX RUNNERS M 40 57 10 km 00:48:38.94 POLSKA NIE
195 322 SZEPIŃSKI EMIL M 171 STAROGARD GDAŃSKI POLPHARMA RUN M 30 57 10 km 00:48:41.30 POLSKA NIE
196 154 KRÓL KRZYSZTOF M 172 GDAŃSK M 50 22 10 km 00:48:42.50 POLSKA NIE
197 363 WODZIKOWSKI WOJCIECH M 173 GDAŃSK M 30 58 10 km 00:48:46.09 POLSKA NIE
198 362 WODZIKOWSKI MARCIN M 174 GDAŃSK M 30 59 10 km 00:48:47.20 POLSKA NIE
199 153 KROPIDŁOWSKI MAREK M 175 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW M 60 11 10 km 00:48:48.40 POLSKA NIE
200 370 WRÓBLEWSKI KRZYSZTOF M 176 TCZEW BIEGAM I WSPIERAM PRESS GLASS TCZEW M 40 58 10 km 00:48:50.33 POLSKA NIE
201 224 NOWAK MAREK NOWAK M 177 STAROGARD GDAŃSKI M 30 60 10 km 00:48:58.94 POLSKA NIE
202 120 JĘDRZEJCZAK ROBERT M 178 MALBORK M 40 59 10 km 00:49:04.75 POLSKA NIE
203 247 PIELAK DOROTA PIELAK K 25 STAROGARD GDAŃSKI K 40 6 10 km 00:49:05.68 POLSKA NIE
204 325 SZUBERT KATARZYNA K 26 SIWIAŁKA K 30 11 10 km 00:49:06.61 POLSKA NIE
205 276 ROGOWSKI WOJCIECH M 179 PELPLIN M 50 23 10 km 00:49:10.10 POLSKA NIE
206 203 MIELEWCZYK MARCIN M 180 BOBOWO HARDERSI M 30 61 10 km 00:49:12.82 POLSKA NIE
207 10 BACH TOMASZ M 181 PRUSZCZ GDAŃSKI LOTOS RUNNING TEAM M 20 20 10 km 00:49:18.74 POLSKA NIE
208 246 PIECZYŃSKI KRZYSZTOF M 182 SZCZECIN M 60 12 10 km 00:49:21.16 POLSKA NIE
209 377 ZAREMBA MARCIN M 183 TCZEW FLEX RUNNERS M 30 62 10 km 00:49:22.80 POLSKA NIE
210 107 JABŁOŃSKA MAGDALENA K 27 CZERSK AKTYWNI BOROWIACY CZERSK K 40 7 10 km 00:49:23.02 POLSKA NIE
211 145 KOPER ANTONINA K 28 BAŁDOWO K 30 12 10 km 00:49:26.27 POLSKA NIE
212 381 ZIMA JAN M 184 MINIĘTA M 50 24 10 km 00:49:34.41 POLSKA NIE
213 304 SPRĘGA AURELIA K 29 STAROGARD GDAŃSKI K 40 8 10 km 00:49:37.17 POLSKA NIE
214 146 KORDECKI ROBERT M 185 WIELKI KLINCZ MARATOŃCZYK WIELKI KLINCZ M 20 21 10 km 00:49:37.65 POLSKA NIE
215 157 KRYSZCZUK PIOTR M 186 PASŁĘK M 30 63 10 km 00:49:40.84 POLSKA NIE
216 290 SIEKIERZYŃSKI RAFAŁ M 187 SKARSZEWY PZU SPORT TEAM M 40 60 10 km 00:49:41.82 POLSKA NIE
217 379 ZDANOWICZ WIOLETA K 30 STAROGARD GDANSKI FLEX RUNNERS K 30 13 10 km 00:49:45.10 POLSKA NIE
218 223 NIEŻURAWSKI ROBERT M 188 CZERSK AKTYWNI BOROWIACY CZERSK M 40 61 10 km 00:49:45.67 POLSKA NIE
219 244 PĘŚKO MICHAŁ M 189 GDAŃSK M 40 62 10 km 00:49:45.94 POLSKA NIE
220 393 GUZIŃSKA JUSTYNA K 31 PINCZYN DEKPOL RUN K 20 4 10 km 00:49:47.53 POLSKA NIE
221 368 WÓJCICKI KUBA M 190 SMĘTOWO GRANICZNE KSGP SPRINT M 30 64 10 km 00:49:54.34 POLSKA NIE
222 341 TOMKOWICZ ALEKSANDRA TOMKOWICZ K 32 PSZCZÓŁKI K 20 5 10 km 00:49:56.11 POLSKA NIE
223 125 KACZMAREK ALEKSANDRA K 33 CHWASZCZYNO KACZMAREK TEAM K 40 9 10 km 00:49:57.07 POLSKA NIE
224 26 BOJAN ANDRZEJ M 191 GDYNIA ANDDACH M 40 63 10 km 00:50:04.41 POLSKA NIE
225 141 KOCERBA MATEUSZ M 192 TCZEW TEAM TAPFLO M 20 22 10 km 00:50:05.20 POLSKA NIE
226 60 DUBIELA BEATA K 34 SKÓRCZ K 30 14 10 km 00:50:05.48 POLSKA NIE
227 199 MATEJA JÓZEF M 193 JANOWO M 60 13 10 km 00:50:13.32 POLSKA NIE
228 72 FIEREK BOŻENA K 35 CZERSK AKTYWNI BOROWIACY CZERSK K 60 1 10 km 00:50:28.65 POLSKA NIE
229 23 BŁADZIKOWSKI RAFAŁ M 194 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW M 40 64 10 km 00:50:35.71 POLSKA NIE
230 378 ZBLEWSKI KRYSTIAN M 195 SZLACHTA M 20 23 10 km 00:50:36.87 POLSKA NIE
231 2 ADAMCZYK WOJCIECH M 196 GDYNIA M 40 65 10 km 00:50:40.22 POLSKA NIE
232 16 BĄKOWSKI TADEUSZ M 197 ROKOCIN KS SOKÓŁ ZBLEWO M 50 25 10 km 00:50:45.40 POLSKA NIE
233 181 LIEDTKE DARIUSZ M 198 TCZEW M 40 66 10 km 00:50:55.03 POLSKA NIE
234 242 PAWEŁEK MARCIN M 199 TCZEW M 40 67 10 km 00:50:59.80 POLSKA NIE
235 80 GACEK KATARZYNA K 36 SKARSZEWY K 40 10 10 km 00:51:10.89 POLSKA NIE
236 59 DUBIEL PIOTR M 200 GNISZEWO FLEX RUNNERS M 40 68 10 km 00:51:13.15 POLSKA NIE
237 62 DUDZIŃSKI TOMASZ M 201 TCZEW DOVISTA ACTIVE TEAM M 40 69 10 km 00:51:18.41 POLSKA NIE
238 373 ZAGÓROWSKA ANNA K 37 MALBORK FLEX RUNNERS K 40 11 10 km 00:51:25.33 POLSKA NIE
239 19 BIELIŃSKI DOMINIK M 202 NOWE M 20 24 10 km 00:51:38.07 POLSKA NIE
240 135 KIK ANDRZEJ M 203 GDAŃSK NIE MARNUJ TLENU M 70 2 10 km 00:51:38.23 POLSKA NIE
241 93 GRABOWSKA-UFNOWSKA JUSTYNA K 38 CZERSK AKTYWNI BOROWIACY CZERSK K 30 15 10 km 00:51:38.70 POLSKA NIE
242 231 OSIAK MAREK M 204 STAROGARD GDAŃSKI M 30 65 10 km 00:51:42.03 POLSKA NIE
243 202 MIELCZAREK GRZEGORZ M 205 GDAŃSK M 30 66 10 km 00:51:43.37 POLSKA NIE
244 603 DELEWSKI PIOTR M 206 ROŻENTAL KSGP KULICE M 40 70 10 km 00:51:48.28 POLSKA
245 17 BEDNAREK MICHAŁ M 207 TCZEW CROSSELITE M 40 71 10 km 00:51:51.60 POLSKA NIE
246 22 BINISZKIEWICZ MARCIN M 208 TCZEW M 40 72 10 km 00:52:01.65 POLSKA NIE
247 176 LEŚNIEWSKI JAN M 209 ELBLĄG EL-AKTYWNI M 70 3 10 km 00:52:04.13 POLSKA NIE
248 188 ŁABIENIEC MAGDALENA K 39 KOŚCIERZYNA AKADEMIA BIEGOWA KOŚCIERZYNA K 30 16 10 km 00:52:19.69 POLSKA NIE
249 160 KUCHARSKI BARTOSZ M 210 GDYNIA BELTA TEAM GDAŃSK M 40 73 10 km 00:52:31.30 POLSKA NIE
250 36 BUDZIŃSKI RAFAŁ M 211 STAROGARD GDAŃSKI M 40 74 10 km 00:52:34.37 POLSKA NIE
251 52 DALKE JOWITA K 40 GDAŃSK ZABIEGANE DWIE K 30 17 10 km 00:52:34.87 POLSKA NIE
252 269 REKOWSKI DARIUSZ M 212 STAROGARD GD. BO JAK NIE MY TO KTO... M 40 75 10 km 00:52:41.37 POLSKA NIE
253 215 MROZEK MARCIN M 213 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW M 40 76 10 km 00:52:44.71 POLSKA NIE
254 44 CYSARZ ŁUKASZ M 214 STAROGARD GDAŃSKI FLEX RUNNERS M 30 67 10 km 00:52:45.50 POLSKA NIE
255 126 KACZYŃSKI JANUSZ M 215 GŁUCHE AKTYWNI KOCIEWIACY M 60 14 10 km 00:52:49.18 POLSKA NIE
256 239 PATELCZYK KAROL M 216 DEMLIN ZSE STAROGARD GD. M 16 4 10 km 00:52:53.59 POLSKA NIE
257 232 KĄKOL NATALIA K 41 STAROGARD GDAŃSKI BALLS OF STEEL K 30 18 10 km 00:53:01.81 POLSKA TAK
258 602 WŁODARCZYK WITOLD M 217 BYDGOSZCZ TRISPACE M 50 26 10 km 00:53:03.94 POLSKA
259 81 GAJDA ANNA K 42 GDYNIA K 50 3 10 km 00:53:04.18 POLSKA NIE
260 375 ZAKRZEWSKI MARIUSZ M 218 STAROGARD GDAŃSKI DAMA M 50 27 10 km 00:53:09.86 POLSKA NIE
261 18 BIAŁA BEATA K 43 GDAŃSK K 60 2 10 km 00:53:13.92 POLSKA NIE
262 24 BOGALECKI MAREK M 219 STAROGARD GDAŃSKI SAFE SPORT TEAM M 60 15 10 km 00:53:14.76 POLSKA NIE
263 183 LIEGMANN BOŻENA K 44 LUBISZEWO K 40 12 10 km 00:53:15.54 POLSKA NIE
264 237 PASZEK ŁUKASZ M 220 LUBICHOWO M 20 25 10 km 00:53:18.16 POLSKA NIE
265 73 FIEREK LESZEK M 221 CZERSK AKTYWNI BOROWIACY CZERSK M 60 16 10 km 00:53:24.54 POLSKA NIE
266 89 GORCZYCA JAROSŁAW M 222 GDAŃSK GWS M 30 68 10 km 00:53:24.64 POLSKA NIE
267 365 WOJTYNA SŁAWOMIR M 223 STAROGARD GDAŃSKI FLEX RUNNERS M 40 77 10 km 00:53:25.81 POLSKA NIE
268 292 SIWCZAK MARIUSZ M 224 SOBOWIDZ M 40 78 10 km 00:53:30.18 POLSKA NIE
269 71 FIDOS ALEKSANDER M 225 GDAŃSK M 40 79 10 km 00:53:32.10 POLSKA NIE
270 85 PLUTOWSKA BARBARA K 45 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW K 30 19 10 km 00:53:40.21 POLSKA NIE
271 131 KARCZEWSKA ALEKSANDRA K 46 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW K 40 13 10 km 00:53:47.45 POLSKA NIE
272 222 NIEŻURAWSKA EWA K 47 CZERSK AKTYWNI BOROWIACY CZERSK K 40 14 10 km 00:53:48.80 POLSKA NIE
273 229 ORLIKOWSKA NATALIA K 48 SEMLIN K 30 20 10 km 00:53:54.29 POLSKA NIE
274 400 SIMON JULIA K 49 TCZEW HUBER+SUHNER K 20 6 10 km 00:53:54.54 POLSKA NIE
275 221 NEUFELD SYLWIA K 50 STAROGARD GDANSKI K 40 15 10 km 00:53:54.94 POLSKA NIE
276 391 GDANIEC ANNA K 51 STAROGARD GDAŃSKI K 40 16 10 km 00:54:00.52 POLSKA NIE
277 271 REKSYN MAŁGORZATA K 52 TCZEW K 40 17 10 km 00:54:04.17 POLSKA NIE
278 64 DYDYMSKA MONIKA K 53 RUMIA RUNEDA K 40 18 10 km 00:54:15.37 POLSKA TAK
279 119 JĘDRASZEWSKI ŁUKASZ M 226 TCZEW FLEX RUNNERS M 40 80 10 km 00:54:15.57 POLSKA NIE
280 13 BANASZEWSKI MICHAŁ M 227 GRUDZIĄDZ PARKRUN GRUDZIĄDZ M 40 81 10 km 00:54:41.88 POLSKA NIE
281 277 ROKITA JUSTYNA K 54 CZERSK K 40 19 10 km 00:54:42.94 POLSKA NIE
282 75 FRANKIEWICZ ANDRZEJ M 228 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW M 40 82 10 km 00:54:43.96 POLSKA NIE
283 11 BANASZEWSKA MAJA K 55 GRUDZIĄDZ PARKRUN GRUDZIĄDZ/ULO TORUŃ 1 10 km 00:54:45.70 POLSKA NIE
284 109 JAKUBOWSKA ALINA K 56 LUBICHOWO K 40 20 10 km 00:54:57.14 POLSKA NIE
285 261 PYŻEWSKA BEATA K 57 CZERSK AKTYWNI BOROWIACY CZERSK K 40 21 10 km 00:55:01.62 POLSKA NIE
286 226 NOWOCIN TOMASZ M 229 ELBLAG M 40 83 10 km 00:55:02.65 POLSKA NIE
287 142 KOCERBA WERONIKA K 58 TCZEW TEAM TAPFLO K 20 7 10 km 00:55:06.02 POLSKA NIE
288 195 MAKOWSKI KRZYSZTOF M 230 STAROGARD GDAŃSKI M 40 84 10 km 00:55:24.75 POLSKA NIE
289 86 GNYP DANIEL M 231 RÓŻYNY WKURW_TEAM M 50 28 10 km 00:55:32.37 POLSKA NIE
290 155 KRUK AGNIESZKA K 59 SZYMANKOWO FLEX RUNNERS K 40 22 10 km 00:55:37.53 POLSKA NIE
291 134 KIEDROWSKI GRZEGORZ M 232 POGÓDKI FLEX RUNNERS M 40 85 10 km 00:55:38.13 POLSKA NIE
292 352 ULATOWSKI MARCIN M 233 TCZEW FLEX RUNNERS M 30 69 10 km 00:55:38.38 POLSKA NIE
293 105 HARDT PIOTR M 234 TCZEW PPMT M 50 29 10 km 00:55:39.68 POLSKA NIE
294 76 FRANKIEWICZ ŻANETA K 60 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW K 40 23 10 km 00:55:44.09 POLSKA NIE
295 41 CIERLICKA MAGDALENA K 61 GDANSK FLEX RUNNERS K 30 21 10 km 00:55:48.28 POLSKA NIE
296 327 SZWEDA LESZEK M 235 WIELKI BUKOWIEC POLPHARMA RUN M 50 30 10 km 00:55:55.92 POLSKA NIE
297 201 MEGIER MACIEJ M 236 TCZEW M 30 70 10 km 00:56:01.67 POLSKA NIE
298 303 SPŁAWIŃSKI PAWEŁ M 237 TCZEW APATOR METRIX S.A. M 40 86 10 km 00:56:01.77 POLSKA NIE
299 235 PAPIERNIK MAGDALENA K 62 PRZEZMARK TEAM KARAŚ - ELBLĄG K 40 24 10 km 00:56:07.78 POLSKA NIE
300 140 KOBYLSKI MICHAŁ M 238 STAROGARD GDAŃSKI POLPHARMA RUN M 30 71 10 km 00:56:08.92 POLSKA NIE
301 255 POŁOM JOANNA K 63 BOBOWO K 40 25 10 km 00:56:11.73 POLSKA NIE
302 208 MIKICKA BEATA K 64 ELBLĄG K 20 8 10 km 00:56:17.96 POLSKA NIE
303 364 WOJCIECHOWSKI MATEUSZ WOJCIECHOWSKI M 239 ELBLĄG M 20 26 10 km 00:56:19.37 POLSKA NIE
304 218 MURAWSKA MARTYNA K 65 OKOLE K 20 9 10 km 00:56:45.91 POLSKA NIE
305 278 ROMAŃSKI MATEUSZ M 240 STAROGARD GDAŃSKI M 16 5 10 km 00:56:50.35 POLSKA NIE
306 136 KLAMANN SŁAWOMIR M 241 KALISKA M 50 31 10 km 00:57:25.92 POLSKA NIE
307 319 SZCZYGIELSKI ADAM M 242 SZPĘGAWSK M 40 87 10 km 00:57:32.98 POLSKA TAK
308 395 MAZUROWSKI BARTOSZ M 243 BOBOWO POLPHARMA RUN M 40 88 10 km 00:57:50.04 POLSKA NIE
309 12 BANASZEWSKA MONIKA K 66 GRUDZIĄDZ PARKRUN GRUDZIĄDZ K 40 26 10 km 00:57:58.10 POLSKA NIE
310 361 WIŚNIEWSKA KORNELIA K 67 GDAŃSK ZABIEGANE DWIE K 40 27 10 km 00:58:06.30 POLSKA NIE
311 408 SKRZYPEK MARCIN M 244 DĄBROWA M 40 89 10 km 00:58:14.21 POLSKA NIE
312 339 TOLLA KRZYSZTOF M 245 KOTEŻE BO JAK NIE MY TO...KTO?:) M 40 90 10 km 00:58:31.29 POLSKA NIE
313 129 KALKOWSKI MARCIN M 246 STAROGARD GDAŃSKI M 20 27 10 km 00:58:34.12 POLSKA NIE
314 331 SZYCA KATARZYNA K 68 GDAŃSK FLEX RUNNERS K 40 28 10 km 00:58:34.33 POLSKA NIE
315 115 JEDTKA ANGELIKA K 69 SKARSZEWY K 40 29 10 km 00:58:35.54 POLSKA NIE
316 289 SIEKIERZYŃSKA DOROTA K 70 SKARSZEWY K 40 30 10 km 00:58:35.63 POLSKA NIE
317 192 ŁEPEK MAŁGORZATA K 71 STAROGARD GDAŃSKI K 30 22 10 km 00:58:35.90 POLSKA NIE
318 283 PLUTOWSKI MAREK M 247 TCZEW M 20 28 10 km 00:58:36.89 POLSKA NIE
319 335 ŚLĘZAK ADAM M 248 ELBLĄG OSP POGRODZIE M 30 72 10 km 00:58:37.72 POLSKA NIE
320 94 GRADOWSKA-PATER AGNIESZKA K 72 ZŁOTNIKI ZMĘCZENI NA STARCIE DOBIEGNIEW K 30 23 10 km 00:58:50.26 POLSKA NIE
321 1 ADAMCZYK MAREK M 249 GRĘBLIN FLEX RUNNERS M 40 91 10 km 00:58:54.66 POLSKA NIE
322 249 PISKORSKI JUREK M 250 PELPLIN M 60 17 10 km 00:58:55.57 POLSKA NIE
323 5 AMBROZIAK ADAM M 251 KOWALE TAKARYBA M 40 92 10 km 00:59:01.49 POLSKA NIE
324 6 AMBROZIAK SYLWIA K 73 KOWALE TAKARYBA K 40 31 10 km 00:59:01.74 POLSKA TAK
325 69 EGGERT PIOTR M 252 KWIDZYN FLEX RUNNERS M 40 93 10 km 00:59:25.94 POLSKA NIE
326 293 SKOCKA ANIA K 74 GDYNIA K 50 4 10 km 00:59:38.17 POLSKA NIE
327 213 MOTYLSKI STANISŁAW M 253 GDYNIA FLEX RUNNERS M 40 94 10 km 00:59:45.18 POLSKA NIE
328 345 TROCHOWSKA ANNA K 75 TCZEW FLEX RUNNERS K 40 32 10 km 01:00:59.75 POLSKA NIE
329 270 REKOWSKI KAZIMIERZ M 254 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW/EATON RUNNING TEAM M 60 18 10 km 01:01:12.30 POLSKA NIE
330 108 JABŁOŃSKI PIOTR M 255 CZERSK AKTYWNI BOROWIACY CZERSK M 40 95 10 km 01:01:16.88 POLSKA NIE
331 118 JĘDRASZEWSKA MONIKA K 76 TCZEW K 30 24 10 km 01:01:35.05 POLSKA NIE
332 128 KALISZUK MICHAŁ M 256 GDAŃSK M 30 73 10 km 01:01:44.39 POLSKA NIE
333 286 SEROCKI MIECZYSŁAW M 257 STAROGARD GDAŃSKI M 50 32 10 km 01:02:16.29 POLSKA NIE
334 272 ROGALEWSKI ŁUKASZ M 258 STAROGARD GDAŃSKI M 20 29 10 km 01:02:43.90 POLSKA NIE
335 158 KRYŻA RAFAŁ M 259 TCZEW FLEX RUNNERS M 40 96 10 km 01:02:52.28 POLSKA NIE
336 51 CZERWIŃSKI JANUSZ M 260 ZEGRZE WIELISZEW HERON TEAM M 60 19 10 km 01:03:24.84 POLSKA NIE
337 313 STOPNICKI IGNACY M 261 USTKA TUPOT USTKA M 70 4 10 km 01:03:35.60 POLSKA NIE
338 43 COP SEBASTIAN COP M 262 KOKOSZKOWY M 30 74 10 km 01:03:47.52 POLSKA NIE
339 321 SZCZYPKOWSKA DANUTA K 77 BORZECHOWO MORSY ZBLEWO K 60 3 10 km 01:03:53.19 POLSKA NIE
340 21 BIGUS-WOJTANOWSKA ANNA K 78 GDYNIA K 40 33 10 km 01:04:23.96 POLSKA NIE
341 354 WĄSEK TOMASZ M 263 STAROGARD GDAŃSKI POLPHARMA RUN M 40 97 10 km 01:04:28.99 POLSKA NIE
342 30 BRAUN HONORATA K 79 WOLNY DWÓR POLPHARMA RUN K 40 34 10 km 01:04:58.72 POLSKA NIE
343 35 BUDZIAREK ADAM M 264 GDAŃSK FIGHTING RUNNERS M 40 98 10 km 01:05:05.89 POLSKA NIE
344 407 MARSZAŁEK MARIAN M 265 STAROGARD GD. M 60 20 10 km 01:05:36.90 POLSKA NIE
345 294 SKRZYPCZAK RAFAŁ M 266 ZBLEWO MORSY ZBLEWO M 40 99 10 km 01:05:50.43 POLSKA NIE
346 67 DYWELSKI MIROSŁAW M 267 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW M 60 21 10 km 01:06:08.23 POLSKA TAK
347 31 BRUCHMANN KATARZYNA K 80 STAROGARD GDAŃSKI K 20 10 10 km 01:06:34.16 POLSKA NIE
348 337 ŚMIGAJ MIROSŁAW M 268 GDYNIA MIŚ BIEGA M 60 22 10 km 01:10:25.80 POLSKA TAK
349 410 POPIEL RYSZARD M 269 GDAŃSK M 70 5 10 km 01:11:23.67 POLSKA
350 228 OPACKI MATEUSZ M 270 STAROGARD GDAŃSKI M 20 30 10 km 01:11:29.51 POLSKA NIE
351 166 KURAJK MARIAN M 271 GDANSK FIGHTING RUNNERS M 60 23 10 km 01:13:32.38 POLSKA NIE
352 211 MILKOWSKI MARIUSZ M 272 GDYNIA M 50 33 10 km 01:15:44.01 POLSKA TAK
353 165 KURAJK EWA K 81 GDAŃSK FIGHTING RUNNERS K 60 4 10 km 01:21:16.14 POLSKA NIE
354 650 ŁUKASZ MAKSYMILIAN M 273 STAROGARD GDAŃSKI M 40 100 10 km 01:28:10.00 POLSKA
DNF 243 PETKA LUCYNA K DNF STAROGARD GDAŃSKI SKL FILIPPIDES K 40 DNF 10 km POLSKA NIE
DNF 250 PLIŚ RENATA K DNF KRAKOW MARATON K 30 DNF 10 km POLSKA NIE


bieg młodzieżowy

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Miejscowość Klub Kat M kat Dystans Meta
1 509 JASZEWSKI KACPER M 1 SKORZEWO UKS OLIMPIJCZYK SKORZEWO M szkoły ponadpodsatwowe 1 bieg młodzieżowy 00:06:00.80
2 548 MAKIŁA KAROL M 2 STAROGARD GDAŃSKI II LICEUM OGL. W STAROGARDZIE M szkoły ponadpodsatwowe 2 bieg młodzieżowy 00:06:05.72
3 526 WĄSIK OSKAR M 3 MALBORK SKS SOKÓŁ MALBORK M szkoły ponadpodsatwowe 3 bieg młodzieżowy 00:06:15.68
4 510 KAMIL FĄFERKO M 4 SKORZEWO UKS OLIMPIJCZYK SKORZEWO M szkoły ponadpodsatwowe 4 bieg młodzieżowy 00:06:38.37
5 511 KITOWSKI JAN M 5 STAROGARD GDAŃSKI SKL FILIPPIDES M szkoły ponadpodsatwowe 5 bieg młodzieżowy 00:06:39.07
6 529 WSZELAK FILIP M 6 KULICE KS GMINY PELPLIN SPRINT KULICE / II LO TCZEW M szkoły podstawowe 1 bieg młodzieżowy 00:06:45.26
7 537 GRUCHAŁA JULIA K 1 KIEŁPINO AMS K szkoły ponadpodstawowe 1 bieg młodzieżowy 00:06:53.87
8 501 BIELSKI ADRIAN M 7 SKORZEWO UKS OLIMPIJCZYK SKORZEWO M szkoły ponadpodsatwowe 6 bieg młodzieżowy 00:06:57.31
9 540 ŁADA NIKODEM M 8 NOWE POLASZKI KUKS REMUS KOŚCIERZYNA M szkoły podstawowe 2 bieg młodzieżowy 00:07:12.22
10 518 MARSZEWSKA MAJA K 2 HOPOWO AMS K szkoły podstawowe 1 bieg młodzieżowy 00:07:16.42
11 513 KOZŁOWSKA DOMINIKA K 3 SMĘTÓWKO KS GMINY PELPLIN SPRINT KULICE / II LO TCZEW K szkoły ponadpodstawowe 2 bieg młodzieżowy 00:07:21.39
12 525 TESKA PATRYCJA K 4 GDYNIA BIEGUN OCR TEAM K szkoły podstawowe 2 bieg młodzieżowy 00:07:27.32
13 523 SEROCKI PAWEŁ M 9 STAROGARD GDAŃSKI DRUŻYNA PIERŚCIENIA M szkoły podstawowe 3 bieg młodzieżowy 00:07:37.78
14 507 OSTROWSKI ADAM M 10 BIETOWO COLLEGIUM MARIANUM M szkoły podstawowe 4 bieg młodzieżowy 00:07:40.68
15 504 DELEWSKI JAN M 11 ROŻENTAL KS GMINY PELPLIN SPRINT KULICE M szkoły podstawowe 5 bieg młodzieżowy 00:07:41.04
16 536 FORMELA JAKUB M 12 SIERAKOWICE AMS SIERAKOWICE M szkoły podstawowe 6 bieg młodzieżowy 00:07:43.33
17 545 SZWEDOWSKI KACPER M 13 KULICE KS GMINY PELPLIN SPRINT KULICE M szkoły podstawowe 7 bieg młodzieżowy 00:07:47.10
18 542 SOBCZYK PAWEŁ M 14 ZBLEWO SKOKÓŁ ZBLEWO M szkoły podstawowe 8 bieg młodzieżowy 00:07:59.65
19 503 DELEWSKA HANNA K 5 ROŻENTAL KS GMINY PELPLIN SPRINT KULICE K szkoły podstawowe 3 bieg młodzieżowy 00:08:00.34
20 549 JABŁONSKA LAURA K 6 DZIERZGOŃ DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ K szkoły podstawowe 4 bieg młodzieżowy 00:08:01.69
21 514 LUBECKI SZYMON M 15 BĘDOMIN UKS OLIMPIJCZYK SKORZEWO M szkoły podstawowe 9 bieg młodzieżowy 00:08:04.46
22 543 SZCZYPIORSKI FRANCISZEK M 16 SIERAKOWICE AMS M szkoły podstawowe 10 bieg młodzieżowy 00:08:06.87
23 530 WSZELAK JAKUB M 17 KULICE ZST TCZEW M szkoły ponadpodsatwowe 7 bieg młodzieżowy 00:08:06.95
24 522 SEGAR KAJETAN M 18 LUBICHOWO UKS OLIMPIK LUBICHOWO M szkoły podstawowe 11 bieg młodzieżowy 00:08:07.64
25 517 MARKIEWICZ PAWEŁ M 19 LINIEWKO GRYF TCZEW M szkoły podstawowe 12 bieg młodzieżowy 00:08:12.17
26 546 TESKA MARTYNA K 7 GDYNIA ACTIVE FLOW 1 bieg młodzieżowy 00:08:14.94
27 544 SZWEDOWSKA LAURA K 8 KULICE KS GMINY PELPLIN SPRINT KULICE K szkoły podstawowe 5 bieg młodzieżowy 00:08:21.25
28 500 BANASZEWSKA MARTA K 9 GRUDZIĄDZ PARKRUN GRUDZIĄDZ K szkoły podstawowe 6 bieg młodzieżowy 00:08:22.20
29 528 WEROCHOWSKA HELENA K 10 DZIERŻĄŻNO AMS K szkoły podstawowe 7 bieg młodzieżowy 00:08:22.45
30 506 ENGLER ZUZANNA K 11 KOKOSZKOWY SKL FILIPPIDES K szkoły ponadpodstawowe 3 bieg młodzieżowy 00:08:28.72
31 521 RYK MARTA K 12 STAROGARD GDAŃSKI SKL FILIPPIDES K szkoły podstawowe 8 bieg młodzieżowy 00:08:29.36
32 520 POŁACZEK MARTA K 13 TCZEW SP 10 TCZEW K szkoły podstawowe 9 bieg młodzieżowy 00:08:35.13
33 533 CHOINSKA JAGODA K 14 KULICE KS GMINY PELPLIN SPRINT KULICE K szkoły podstawowe 10 bieg młodzieżowy 00:08:38.78
34 539 LUBECKI MAKSYMILIAN M 20 SKORZEWO UKS OLIMPIJCZYK SKORZEWO M szkoły podstawowe 13 bieg młodzieżowy 00:08:38.90
35 541 SKALSKI MAKSYMILIAN M 21 BYTONIA SOKÓŁ ZBLEWO M szkoły podstawowe 14 bieg młodzieżowy 00:09:19.47
36 512 KOWALSKI FILIP M 22 STAROGARD GD. STAROGARDZKI KLUB LEKKOATLETYCZNY FILIPPIDES M szkoły podstawowe 15 bieg młodzieżowy 00:09:20.61
37 524 SPIEREWKA ZUZANNA K 15 KARTUZY AMS K szkoły podstawowe 11 bieg młodzieżowy 00:09:21.43
38 516 MAREK DANIEL M 23 ELBLĄG M szkoły podstawowe 16 bieg młodzieżowy 00:09:30.48
39 519 MIKULSKI ANTONI M 24 LUBICHOWO UKS OLIMPIK LUBICHOWO M szkoły podstawowe 17 bieg młodzieżowy 00:09:34.43
40 502 TOMCZYK ALEKSANDRA K 16 GDANSK AMS K szkoły podstawowe 12 bieg młodzieżowy 00:09:44.70
41 531 WYSOCKA ANNA K 17 LUBICHOWO K szkoły podstawowe 13 bieg młodzieżowy 00:09:45.23
42 515 MANIA JASMINA K 18 KACZKI SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII KOWNACKIEJ W KŁODAWIE K szkoły podstawowe 14 bieg młodzieżowy 00:09:57.43
43 505 DUBIELA PATRYCJA K 19 STAROGARD GDAŃSKI SKL FILIPPIDES K szkoły ponadpodstawowe 4 bieg młodzieżowy 00:10:00.06
44 535 FIERKA PAWEŁ M 25 ZBLEWO SKOKÓŁ ZBLEWO M szkoły podstawowe 18 bieg młodzieżowy 00:10:05.11
45 532 BELING WIKTORIA K 20 KOKOSZKOWY PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JÓZEFA GRZYBKA W KOKOSZKOWACH K szkoły podstawowe 15 bieg młodzieżowy 00:11:44.09
46 538 GRUCZA JULIA K 21 KULICE KS GMINY PELPLIN SPRINT KULICE K szkoły podstawowe 16 bieg młodzieżowy 00:11:58.28

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ