Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kurylo Ewa | Augustów | Polska | Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) | ATP Augustów | opłacono |
2 | Jakubowski Tomasz | Augustów | Polska | Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) | ATP Augustów / Karaś TRI SWIM team | opłacono |
3 | Półtorak Krzysiek | Białystok | Polska | Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) | 3T Białystok | opłacono |
4 | Jakubecki Sebastian Jakubecki | Białystok | Polska | Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) | 4E | opłacono |
5 | Klemienia Kamil Klemienia | Białystok | Polska | Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) | ||
6 | Klinicki Damian | Białystok | Polska | Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) | Kafejeto | opłacono |
7 | Zacharkiewicz Tomek Zacharkiewicz | Białystok | Polska | Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) | 3T Białystok | opłacono |
8 | Chołodowski Piotr | Białystok | Polska | Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) | 3T Białystok | opłacono |
9 | Gaiński Tomasz | Białystok | Polska | Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) | 3T Białystok | |
10 | Kostro Michał | Białystok | Polska | Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) | 3T Białystok | opłacono |
11 | Kołosowski Kamil | Białystok | Polska | Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) | 200 Procent Tetna Triathlon | opłacono |
12 | Buzun Michał | Białystok | Polska | Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) | opłacono | |
13 | Ptak Krzysztof | Białystok | Polska | Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) | opłacono | |
14 | Czarnecki Łukasz | Białystok | Polska | Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) | opłacono | |
15 | Bałdak Piotr | Białystok | Polska | Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) | opłacono | |
16 | Zalewski Dariusz | Białystok | Polska | Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) | Nadaktywni | |
17 | Berent Karol Berent | Białystok | Polska | Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) | 3T Białystok/Dawaj Kalach Team | opłacono |
18 | Chmielewski Jacek | Białystok | Polska | Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) | opłacono | |
19 | Piotrowski Rafał | Choroszcz | Polska | Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) | Nadaktywni | opłacono |
20 | Wasilewski Bartosz | Czarna Białostocka | Polska | Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) | ||
21 | Zaleski Kacper | Czarna Białostocka | Polska | Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) | opłacono | |
22 | Bursiewicz Emil | Kleosin | Polska | Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) | 3T Białystok | opłacono |
23 | Pawłowski Edward Pawłowski | Kużnica | Polska | Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) | UKS Jastrząb Kuznica | |
24 | Pawłowski Edward | Kużnica | Polska | Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) | UKS Jastrząb Kuznica | opłacono |
25 | Tarantowicz Robert | Lewickie | Polska | Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) | 3T Białystok | |
26 | Kaczyński Alek | Łapy | Polska | Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) | 3T Białystok | |
27 | Łaskowska Marzena | Olecko | Polska | Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) | opłacono | |
28 | Łaskowski Tomasz | Olecko | Polska | Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) | opłacono | |
29 | Baranowska Beata Baranowska | Sokółka | Polska | Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) | opłacono | |
30 | Bykowski Mariusz | Sokółka | Polska | Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) | Sokólski Klub Kolarski "Sokół" | |
31 | Bałdak Jolanta | Sokółka | Polska | Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) | 3T Białystok | opłacono |
32 | Makar Marcin | Suwałki | Polska | Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) | MUKS Olimpijczyk Suwałki | opłacono |
33 | Waszkiewicz Radosław | Warszawa / Dąbrowa Białostocka | Polska | Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) | NeON Team | opłacono |
34 | Lejdward Maciej | Wasilków | Polska | Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) | opłacono |
Wyświetleń: 3036