Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3T Białystok | |||||||||
1 | Półtorak Krzysiek | Białystok | Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) | 3T Białystok | opłacono | ||||
2 | Kostro Michał | Białystok | Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) | 3T Białystok | opłacono | ||||
3 | Bursiewicz Emil | Kleosin | Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) | 3T Białystok | opłacono | ||||
4 | Zacharkiewicz Tomek Zacharkiewicz | Białystok | Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) | 3T Białystok | opłacono | ||||
5 | Chołodowski Piotr | Białystok | Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) | 3T Białystok | opłacono | ||||
6 | Gaiński Tomasz | Białystok | Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) | 3T Białystok | |||||
7 | Kaczyński Alek | Łapy | Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) | 3T Białystok | |||||
8 | Tarantowicz Robert | Lewickie | Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) | 3T Białystok | |||||
9 | Bałdak Jolanta | Sokółka | Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) | 3T Białystok | opłacono | ||||
3T Białystok/Dawaj Kalach Team | |||||||||
10 | Berent Karol Berent | Białystok | Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) | 3T Białystok/Dawaj Kalach Team | opłacono | ||||
4E | |||||||||
11 | Jakubecki Sebastian Jakubecki | Białystok | Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) | 4E | opłacono | ||||
200 Procent Tetna Triathlon | |||||||||
12 | Kołosowski Kamil | Białystok | Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) | 200 Procent Tetna Triathlon | opłacono | ||||
ATP Augustów | |||||||||
13 | Kurylo Ewa | Augustów | Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) | ATP Augustów | opłacono | ||||
ATP Augustów / Karaś TRI SWIM team | |||||||||
14 | Jakubowski Tomasz | Augustów | Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) | ATP Augustów / Karaś TRI SWIM team | opłacono | ||||
Kafejeto | |||||||||
15 | Klinicki Damian | Białystok | Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) | Kafejeto | opłacono | ||||
MUKS Olimpijczyk Suwałki | |||||||||
16 | Makar Marcin | Suwałki | Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) | MUKS Olimpijczyk Suwałki | opłacono | ||||
Nadaktywni | |||||||||
17 | Piotrowski Rafał | Choroszcz | Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) | Nadaktywni | opłacono | ||||
18 | Zalewski Dariusz | Białystok | Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) | Nadaktywni | |||||
NeON Team | |||||||||
19 | Waszkiewicz Radosław | Warszawa / Dąbrowa Białostocka | Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) | NeON Team | opłacono | ||||
Sokólski Klub Kolarski "Sokół" | |||||||||
20 | Bykowski Mariusz | Sokółka | Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) | Sokólski Klub Kolarski "Sokół" | |||||
UKS Jastrząb Kuznica | |||||||||
21 | Pawłowski Edward Pawłowski | Kużnica | Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) | UKS Jastrząb Kuznica | |||||
22 | Pawłowski Edward | Kużnica | Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) | UKS Jastrząb Kuznica | opłacono | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
23 | Chmielewski Jacek | Białystok | Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) | opłacono | |||||
24 | Buzun Michał | Białystok | Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) | opłacono | |||||
25 | Klemienia Kamil Klemienia | Białystok | Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) | ||||||
26 | Zaleski Kacper | Czarna Białostocka | Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) | opłacono | |||||
27 | Łaskowska Marzena | Olecko | Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) | opłacono | |||||
28 | Łaskowski Tomasz | Olecko | Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) | opłacono | |||||
29 | Ptak Krzysztof | Białystok | Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) | opłacono | |||||
30 | Czarnecki Łukasz | Białystok | Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) | opłacono | |||||
31 | Wasilewski Bartosz | Czarna Białostocka | Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) | ||||||
32 | Bałdak Piotr | Białystok | Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) | opłacono | |||||
33 | Lejdward Maciej | Wasilków | Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) | opłacono | |||||
34 | Baranowska Beata Baranowska | Sokółka | Triathlon (pływanie: 400 m/jazda rowerem: 16 km/bieg: 2,3 km) | opłacono |
Wyświetleń: 3293