Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kabus Kinga Bożepole Wielkie Trasa indywidualna do 30km
2 Czekała Cyprian Łęczyce Trasa indywidualna do 30km Indywidualnie
3 Czekała Waldemar Łęczyce Trasa indywidualna do 30km Indywidualnie
4 Reske Katarzyna Łęczyce Trasa indywidualna do 30km Indywidualnie
5 Bobkowski Mariusz Strzebielino Trasa indywidualna do 30km
6 Mizyk Sikora Katarzyna Bożepole Wielkie Trasa indywidualna do 30km
7 Kabus Justyna Kabus Bożepole Wielkie Trasa indywidualna do 30km
8 Wasil Sudnik Joanna Strzebielino Trasa indywidualna do 30km
9 Sudnik Krzysztof Strzebielino Trasa indywidualna do 30km
10 Kondratko Martyna Bożepole Małe Trasa indywidualna do 30km
11 Kondratko Paweł Bożepole Małe Trasa indywidualna do 30km
12 Dettlaff Jakub Bożepole Wielkie Trasa indywidualna do 30km
13 Kondratko Michał Bożepole Małe Trasa indywidualna do 30km
14 Kondratko Bogusława Bożepole Małe Trasa indywidualna do 30km
15 Maszota Janusz Strzebielino Trasa indywidualna do 30km
16 Maszota Marzena Strzebielino Trasa indywidualna do 30km
17 Hildebrant Marian Luzino Trasa indywidualna do 30km
18 Łangowski Paweł Bożepole Wielkie Trasa indywidualna do 30km
19 Łagowski Tomasz Bożepole Wielkie Trasa indywidualna do 30km
20 Waszkinel Jacek Bożepole Wielkie Trasa indywidualna do 30km
21 Waszkinel Sergiusz Bożepole Wielkie Trasa indywidualna do 30km
22 Kopyszke Grzegorz Brzeźno Lęborskie Trasa indywidualna do 30km
23 Gałęziewski Robert Łęczyce Trasa indywidualna do 30km
24 Hebel Krystian Strzebielino Trasa indywidualna do 30km
25 Kudelski Franciszek Łęczyce Trasa indywidualna do 30km
26 Kudelski Leon Łęczyce Trasa indywidualna do 30km
27 Kudelski Piotr Łęczyce Trasa indywidualna do 30km
28 Kudelska Marta Łęczyce Trasa indywidualna do 30km
29 Skurtys Kornelia Reda Trasa indywidualna do 30km Mardy Bum
30 Skurtys Amelia Reda Trasa indywidualna do 30km Mardy Bum
31 Skurtys Dagmara Reda Trasa indywidualna do 30km Mardy Bum
32 Skurtys Cezary REDA Trasa indywidualna do 30km Mardy Bum
33 Hinc Krystyna Bożepole Małe Trasa indywidualna do 30km
34 Walczykowska Magdalena Rozłazino Trasa indywidualna do 30km
35 Grzenkowicz Sylwia Strzelęcino Trasa indywidualna do 30km
36 Rembalska Katarzyna Rumia Trasa indywidualna do 30km
37 Rembalski Jarosław Rumia Trasa indywidualna do 30km
38 Murakowski Ksawery Rozłazino Trasa indywidualna do 30km
39 Murakowski Robert Rozłazino Trasa indywidualna do 30km
40 Murakowska Joanna Rozłazino Trasa indywidualna do 30km
41 Bulczak Grzegorz Strzebielino Trasa indywidualna do 30km
42 Jóźwiak Witold Świetlino Trasa indywidualna do 30km
43 Motyka Oliwia Motyka Strzebielino Trasa indywidualna do 30km
44 Miotke Krzysztof Paraszyno Trasa indywidualna do 30km
45 Miotke Romualda Paraszyno Trasa indywidualna do 30km
46 KŁYK PATRYK CHMIELENIEC Trasa indywidualna do 30km
47 KŁYK OLIWIA CHMIELENIEC Trasa indywidualna do 30km
48 KŁYK KATARZYNA CHMIELENIEC Trasa indywidualna do 30km
49 Labudda Michał Strzebielino Trasa indywidualna do 30km
50 Labudda Sebastian Strzebielino Trasa indywidualna do 30km
51 Labudda Angelika Strzebielino Trasa indywidualna do 30km
52 Mielewski Karol Strzebielino Osiedle Trasa indywidualna do 30km
53 Grubba Ignacy Bożepole Wielkie Trasa indywidualna do 30km
54 Grubba Antonina Bożepole Wielkie Trasa indywidualna do 30km
55 Grubba Marcin Bożepole Wielkie Trasa indywidualna do 30km
56 Grubba Magdalena Grubba Bożepole Wielkie Trasa indywidualna do 30km
57 Ptach Dawid Strzebielino Trasa indywidualna do 30km
58 Ptach Bartłomiej Strzebielino Trasa indywidualna do 30km
59 Ptach Katarzyna Strzebielino Trasa indywidualna do 30km
60 Stenka Ewa Strzebielino Trasa indywidualna do 30km
61 Wohs Piotr Strzebielino Trasa indywidualna do 30km
62 Wohs Ewelina Wohs Strzebielino Trasa indywidualna do 30km
63 Zawislak Agnieszka Bozepole Wielkie Trasa indywidualna do 30km
64 Romanowski Olaf Rumia Trasa indywidualna do 30km
65 Romanowski Radosław Rumia Trasa indywidualna do 30km
66 Murakowski Mikołaj Bożepole Wielkie Trasa indywidualna do 30km
67 Murakowski Jakub Bożepole Wielkie Trasa indywidualna do 30km
68 Murakowska Katarzyna Bożepole Wielkie Trasa indywidualna do 30km
69 Kwiatkowska Marcelina Bożepole Wielkie Trasa indywidualna do 30km
70 Kwiatkowski Nikodem Bożepole Wielkie Trasa indywidualna do 30km
71 Kwiatkowski Dawid Bożepole Wielkie Trasa indywidualna do 30km
72 Pobłocka Dominika Strzebielino Trasa indywidualna do 30km
73 Gilla Grzegorz Gilla Wyszecino Trasa indywidualna do 30km Kaszubi Luzino
74 Przygoda Kamil Strzebielino Trasa indywidualna do 30km
75 Przygoda Kuba Strzebielino Trasa indywidualna do 30km
76 Przygoda Arek Strzebielino Trasa indywidualna do 30km
77 Przygoda Asia Strzebielino Trasa indywidualna do 30km
78 Lubocka Agata Strzebielino Trasa indywidualna do 30km
79 Roda Mikołaj Łęczyce Trasa indywidualna do 30km
80 Roda Emil Łęczyce Trasa indywidualna do 30km
81 Kowalski Kamil Siemirowice Trasa indywidualna do 30km
82 Trepczyk Dawid Bożepole Wielkie Trasa indywidualna do 30km
83 Trepczyk Natalia Bożepole Wielkie Trasa indywidualna do 30km
84 Cirocki Rafał Strzebielino Trasa indywidualna do 30km
85 Cirocka Maja Strzebielino Trasa indywidualna do 30km
86 Cirocka Marta Strzebielino Trasa indywidualna do 30km
87 Cirocka Marlena Strzebielino Trasa indywidualna do 30km
88 Stefanski Łukasz Redystowo Trasa indywidualna do 30km
89 Antkowiak Piotr Wejherowo Trasa indywidualna do 30km
90 Antkowiak Krzysztof Wejherowo Trasa indywidualna do 30km
91 Stolz Sergiusz Strzebielino Trasa indywidualna do 30km
92 Szkaradkiewicz Szymon Wejherowo Trasa indywidualna do 30km
93 Szkaradkiewicz Adam Wejherowo Trasa indywidualna do 30km
94 Grzenkowicz Błażej Strzelęcino Trasa indywidualna do 30km


Wyświetleń: 1154

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ