Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zawislak Agnieszka | Bozepole Wielkie | Polska | Trasa indywidualna do 30km | ||
2 | Hinc Krystyna | Bożepole Małe | Polska | Trasa indywidualna do 30km | ||
3 | Kondratko Bogusława | Bożepole Małe | Polska | Trasa indywidualna do 30km | ||
4 | Kondratko Michał | Bożepole Małe | Polska | Trasa indywidualna do 30km | ||
5 | Kondratko Paweł | Bożepole Małe | Polska | Trasa indywidualna do 30km | ||
6 | Kondratko Martyna | Bożepole Małe | Polska | Trasa indywidualna do 30km | ||
7 | Murakowska Katarzyna | Bożepole Wielkie | Polska | Trasa indywidualna do 30km | ||
8 | Murakowski Jakub | Bożepole Wielkie | Polska | Trasa indywidualna do 30km | ||
9 | Murakowski Mikołaj | Bożepole Wielkie | Polska | Trasa indywidualna do 30km | ||
10 | Kwiatkowska Marcelina | Bożepole Wielkie | Polska | Trasa indywidualna do 30km | ||
11 | Kwiatkowski Nikodem | Bożepole Wielkie | Polska | Trasa indywidualna do 30km | ||
12 | Kwiatkowski Dawid | Bożepole Wielkie | Polska | Trasa indywidualna do 30km | ||
13 | Grubba Magdalena Grubba | Bożepole Wielkie | Polska | Trasa indywidualna do 30km | ||
14 | Grubba Marcin | Bożepole Wielkie | Polska | Trasa indywidualna do 30km | ||
15 | Grubba Antonina | Bożepole Wielkie | Polska | Trasa indywidualna do 30km | ||
16 | Grubba Ignacy | Bożepole Wielkie | Polska | Trasa indywidualna do 30km | ||
17 | Kabus Kinga | Bożepole Wielkie | Polska | Trasa indywidualna do 30km | ||
18 | Waszkinel Sergiusz | Bożepole Wielkie | Polska | Trasa indywidualna do 30km | ||
19 | Waszkinel Jacek | Bożepole Wielkie | Polska | Trasa indywidualna do 30km | ||
20 | Trepczyk Dawid | Bożepole Wielkie | Polska | Trasa indywidualna do 30km | ||
21 | Trepczyk Natalia | Bożepole Wielkie | Polska | Trasa indywidualna do 30km | ||
22 | Łagowski Tomasz | Bożepole Wielkie | Polska | Trasa indywidualna do 30km | ||
23 | Łangowski Paweł | Bożepole Wielkie | Polska | Trasa indywidualna do 30km | ||
24 | Dettlaff Jakub | Bożepole Wielkie | Polska | Trasa indywidualna do 30km | ||
25 | Kabus Justyna Kabus | Bożepole Wielkie | Polska | Trasa indywidualna do 30km | ||
26 | Mizyk Sikora Katarzyna | Bożepole Wielkie | Polska | Trasa indywidualna do 30km | ||
27 | Kopyszke Grzegorz | Brzeźno Lęborskie | Polska | Trasa indywidualna do 30km | ||
28 | KŁYK PATRYK | CHMIELENIEC | Polska | Trasa indywidualna do 30km | ||
29 | KŁYK KATARZYNA | CHMIELENIEC | Polska | Trasa indywidualna do 30km | ||
30 | KŁYK OLIWIA | CHMIELENIEC | Polska | Trasa indywidualna do 30km | ||
31 | Hildebrant Marian | Luzino | Polska | Trasa indywidualna do 30km | ||
32 | Czekała Cyprian | Łęczyce | Polska | Trasa indywidualna do 30km | Indywidualnie | |
33 | Kudelska Marta | Łęczyce | Polska | Trasa indywidualna do 30km | ||
34 | Kudelski Piotr | Łęczyce | Polska | Trasa indywidualna do 30km | ||
35 | Kudelski Leon | Łęczyce | Polska | Trasa indywidualna do 30km | ||
36 | Kudelski Franciszek | Łęczyce | Polska | Trasa indywidualna do 30km | ||
37 | Gałęziewski Robert | Łęczyce | Polska | Trasa indywidualna do 30km | ||
38 | Roda Emil | Łęczyce | Polska | Trasa indywidualna do 30km | ||
39 | Reske Katarzyna | Łęczyce | Polska | Trasa indywidualna do 30km | Indywidualnie | |
40 | Czekała Waldemar | Łęczyce | Polska | Trasa indywidualna do 30km | Indywidualnie | |
41 | Roda Mikołaj | Łęczyce | Polska | Trasa indywidualna do 30km | ||
42 | Miotke Krzysztof | Paraszyno | Polska | Trasa indywidualna do 30km | ||
43 | Miotke Romualda | Paraszyno | Polska | Trasa indywidualna do 30km | ||
44 | Skurtys Cezary | REDA | Polska | Trasa indywidualna do 30km | Mardy Bum | |
45 | Skurtys Dagmara | Reda | Polska | Trasa indywidualna do 30km | Mardy Bum | |
46 | Skurtys Amelia | Reda | Polska | Trasa indywidualna do 30km | Mardy Bum | |
47 | Skurtys Kornelia | Reda | Polska | Trasa indywidualna do 30km | Mardy Bum | |
48 | Stefanski Łukasz | Redystowo | Polska | Trasa indywidualna do 30km | ||
49 | Walczykowska Magdalena | Rozłazino | Polska | Trasa indywidualna do 30km | ||
50 | Murakowski Ksawery | Rozłazino | Polska | Trasa indywidualna do 30km | ||
51 | Murakowski Robert | Rozłazino | Polska | Trasa indywidualna do 30km | ||
52 | Murakowska Joanna | Rozłazino | Polska | Trasa indywidualna do 30km | ||
53 | Rembalska Katarzyna | Rumia | Polska | Trasa indywidualna do 30km | ||
54 | Romanowski Radosław | Rumia | Polska | Trasa indywidualna do 30km | ||
55 | Rembalski Jarosław | Rumia | Polska | Trasa indywidualna do 30km | ||
56 | Romanowski Olaf | Rumia | Polska | Trasa indywidualna do 30km | ||
57 | Kowalski Kamil | Siemirowice | Polska | Trasa indywidualna do 30km | ||
58 | Cirocka Marta | Strzebielino | Polska | Trasa indywidualna do 30km | ||
59 | Ptach Bartłomiej | Strzebielino | Polska | Trasa indywidualna do 30km | ||
60 | Cirocki Rafał | Strzebielino | Polska | Trasa indywidualna do 30km | ||
61 | Cirocka Maja | Strzebielino | Polska | Trasa indywidualna do 30km | ||
62 | Ptach Katarzyna | Strzebielino | Polska | Trasa indywidualna do 30km | ||
63 | Maszota Marzena | Strzebielino | Polska | Trasa indywidualna do 30km | ||
64 | Maszota Janusz | Strzebielino | Polska | Trasa indywidualna do 30km | ||
65 | Ptach Dawid | Strzebielino | Trasa indywidualna do 30km | |||
66 | Cirocka Marlena | Strzebielino | Polska | Trasa indywidualna do 30km | ||
67 | Stenka Ewa | Strzebielino | Polska | Trasa indywidualna do 30km | ||
68 | Wohs Ewelina Wohs | Strzebielino | Polska | Trasa indywidualna do 30km | ||
69 | Wohs Piotr | Strzebielino | Polska | Trasa indywidualna do 30km | ||
70 | Sudnik Krzysztof | Strzebielino | Polska | Trasa indywidualna do 30km | ||
71 | Wasil Sudnik Joanna | Strzebielino | Polska | Trasa indywidualna do 30km | ||
72 | Stolz Sergiusz | Strzebielino | Polska | Trasa indywidualna do 30km | ||
73 | Bobkowski Mariusz | Strzebielino | Polska | Trasa indywidualna do 30km | ||
74 | Pobłocka Dominika | Strzebielino | Polska | Trasa indywidualna do 30km | ||
75 | Hebel Krystian | Strzebielino | Polska | Trasa indywidualna do 30km | ||
76 | Przygoda Kamil | Strzebielino | Polska | Trasa indywidualna do 30km | ||
77 | Przygoda Kuba | Strzebielino | Polska | Trasa indywidualna do 30km | ||
78 | Labudda Angelika | Strzebielino | Polska | Trasa indywidualna do 30km | ||
79 | Labudda Sebastian | Strzebielino | Polska | Trasa indywidualna do 30km | ||
80 | Labudda Michał | Strzebielino | Polska | Trasa indywidualna do 30km | ||
81 | Przygoda Arek | Strzebielino | Polska | Trasa indywidualna do 30km | ||
82 | Lubocka Agata | Strzebielino | Polska | Trasa indywidualna do 30km | ||
83 | Przygoda Asia | Strzebielino | Polska | Trasa indywidualna do 30km | ||
84 | Motyka Oliwia Motyka | Strzebielino | Polska | Trasa indywidualna do 30km | ||
85 | Bulczak Grzegorz | Strzebielino | Polska | Trasa indywidualna do 30km | ||
86 | Mielewski Karol | Strzebielino Osiedle | Polska | Trasa indywidualna do 30km | ||
87 | Grzenkowicz Błażej | Strzelęcino | Polska | Trasa indywidualna do 30km | ||
88 | Grzenkowicz Sylwia | Strzelęcino | Polska | Trasa indywidualna do 30km | ||
89 | Jóźwiak Witold | Świetlino | Polska | Trasa indywidualna do 30km | ||
90 | Szkaradkiewicz Szymon | Wejherowo | Polska | Trasa indywidualna do 30km | ||
91 | Antkowiak Krzysztof | Wejherowo | Polska | Trasa indywidualna do 30km | ||
92 | Antkowiak Piotr | Wejherowo | Polska | Trasa indywidualna do 30km | ||
93 | Szkaradkiewicz Adam | Wejherowo | Polska | Trasa indywidualna do 30km | ||
94 | Gilla Grzegorz Gilla | Wyszecino | Polska | Trasa indywidualna do 30km | Kaszubi Luzino |
Wyświetleń: 2998