Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
Indywidualnie
1 Czekała Cyprian Łęczyce Trasa indywidualna do 30km Indywidualnie
2 Reske Katarzyna Łęczyce Trasa indywidualna do 30km Indywidualnie
3 Czekała Waldemar Łęczyce Trasa indywidualna do 30km Indywidualnie
Kaszubi Luzino
4 Gilla Grzegorz Gilla Wyszecino Trasa indywidualna do 30km Kaszubi Luzino
Mardy Bum
5 Skurtys Cezary REDA Trasa indywidualna do 30km Mardy Bum
6 Skurtys Dagmara Reda Trasa indywidualna do 30km Mardy Bum
7 Skurtys Amelia Reda Trasa indywidualna do 30km Mardy Bum
8 Skurtys Kornelia Reda Trasa indywidualna do 30km Mardy Bum
_BRAK NAZWY_
9 Zawislak Agnieszka Bozepole Wielkie Trasa indywidualna do 30km
10 Hinc Krystyna Bożepole Małe Trasa indywidualna do 30km
11 Kondratko Bogusława Bożepole Małe Trasa indywidualna do 30km
12 Kondratko Michał Bożepole Małe Trasa indywidualna do 30km
13 Kondratko Paweł Bożepole Małe Trasa indywidualna do 30km
14 Kondratko Martyna Bożepole Małe Trasa indywidualna do 30km
15 Murakowska Katarzyna Bożepole Wielkie Trasa indywidualna do 30km
16 Murakowski Jakub Bożepole Wielkie Trasa indywidualna do 30km
17 Murakowski Mikołaj Bożepole Wielkie Trasa indywidualna do 30km
18 Kwiatkowska Marcelina Bożepole Wielkie Trasa indywidualna do 30km
19 Kwiatkowski Nikodem Bożepole Wielkie Trasa indywidualna do 30km
20 Kwiatkowski Dawid Bożepole Wielkie Trasa indywidualna do 30km
21 Grubba Magdalena Grubba Bożepole Wielkie Trasa indywidualna do 30km
22 Grubba Marcin Bożepole Wielkie Trasa indywidualna do 30km
23 Grubba Antonina Bożepole Wielkie Trasa indywidualna do 30km
24 Grubba Ignacy Bożepole Wielkie Trasa indywidualna do 30km
25 Kabus Kinga Bożepole Wielkie Trasa indywidualna do 30km
26 Waszkinel Sergiusz Bożepole Wielkie Trasa indywidualna do 30km
27 Waszkinel Jacek Bożepole Wielkie Trasa indywidualna do 30km
28 Trepczyk Dawid Bożepole Wielkie Trasa indywidualna do 30km
29 Trepczyk Natalia Bożepole Wielkie Trasa indywidualna do 30km
30 Łagowski Tomasz Bożepole Wielkie Trasa indywidualna do 30km
31 Łangowski Paweł Bożepole Wielkie Trasa indywidualna do 30km
32 Dettlaff Jakub Bożepole Wielkie Trasa indywidualna do 30km
33 Kabus Justyna Kabus Bożepole Wielkie Trasa indywidualna do 30km
34 Mizyk Sikora Katarzyna Bożepole Wielkie Trasa indywidualna do 30km
35 Kopyszke Grzegorz Brzeźno Lęborskie Trasa indywidualna do 30km
36 KŁYK PATRYK CHMIELENIEC Trasa indywidualna do 30km
37 KŁYK KATARZYNA CHMIELENIEC Trasa indywidualna do 30km
38 KŁYK OLIWIA CHMIELENIEC Trasa indywidualna do 30km
39 Hildebrant Marian Luzino Trasa indywidualna do 30km
40 Kudelska Marta Łęczyce Trasa indywidualna do 30km
41 Kudelski Piotr Łęczyce Trasa indywidualna do 30km
42 Kudelski Leon Łęczyce Trasa indywidualna do 30km
43 Kudelski Franciszek Łęczyce Trasa indywidualna do 30km
44 Gałęziewski Robert Łęczyce Trasa indywidualna do 30km
45 Roda Emil Łęczyce Trasa indywidualna do 30km
46 Roda Mikołaj Łęczyce Trasa indywidualna do 30km
47 Miotke Krzysztof Paraszyno Trasa indywidualna do 30km
48 Miotke Romualda Paraszyno Trasa indywidualna do 30km
49 Stefanski Łukasz Redystowo Trasa indywidualna do 30km
50 Walczykowska Magdalena Rozłazino Trasa indywidualna do 30km
51 Murakowski Ksawery Rozłazino Trasa indywidualna do 30km
52 Murakowski Robert Rozłazino Trasa indywidualna do 30km
53 Murakowska Joanna Rozłazino Trasa indywidualna do 30km
54 Rembalska Katarzyna Rumia Trasa indywidualna do 30km
55 Romanowski Radosław Rumia Trasa indywidualna do 30km
56 Rembalski Jarosław Rumia Trasa indywidualna do 30km
57 Romanowski Olaf Rumia Trasa indywidualna do 30km
58 Kowalski Kamil Siemirowice Trasa indywidualna do 30km
59 Cirocka Marta Strzebielino Trasa indywidualna do 30km
60 Ptach Bartłomiej Strzebielino Trasa indywidualna do 30km
61 Cirocki Rafał Strzebielino Trasa indywidualna do 30km
62 Cirocka Maja Strzebielino Trasa indywidualna do 30km
63 Ptach Katarzyna Strzebielino Trasa indywidualna do 30km
64 Maszota Marzena Strzebielino Trasa indywidualna do 30km
65 Maszota Janusz Strzebielino Trasa indywidualna do 30km
66 Ptach Dawid Strzebielino Trasa indywidualna do 30km
67 Cirocka Marlena Strzebielino Trasa indywidualna do 30km
68 Stenka Ewa Strzebielino Trasa indywidualna do 30km
69 Wohs Ewelina Wohs Strzebielino Trasa indywidualna do 30km
70 Wohs Piotr Strzebielino Trasa indywidualna do 30km
71 Sudnik Krzysztof Strzebielino Trasa indywidualna do 30km
72 Wasil Sudnik Joanna Strzebielino Trasa indywidualna do 30km
73 Stolz Sergiusz Strzebielino Trasa indywidualna do 30km
74 Bobkowski Mariusz Strzebielino Trasa indywidualna do 30km
75 Pobłocka Dominika Strzebielino Trasa indywidualna do 30km
76 Hebel Krystian Strzebielino Trasa indywidualna do 30km
77 Przygoda Kamil Strzebielino Trasa indywidualna do 30km
78 Przygoda Kuba Strzebielino Trasa indywidualna do 30km
79 Labudda Angelika Strzebielino Trasa indywidualna do 30km
80 Labudda Sebastian Strzebielino Trasa indywidualna do 30km
81 Labudda Michał Strzebielino Trasa indywidualna do 30km
82 Przygoda Arek Strzebielino Trasa indywidualna do 30km
83 Lubocka Agata Strzebielino Trasa indywidualna do 30km
84 Przygoda Asia Strzebielino Trasa indywidualna do 30km
85 Motyka Oliwia Motyka Strzebielino Trasa indywidualna do 30km
86 Bulczak Grzegorz Strzebielino Trasa indywidualna do 30km
87 Mielewski Karol Strzebielino Osiedle Trasa indywidualna do 30km
88 Grzenkowicz Błażej Strzelęcino Trasa indywidualna do 30km
89 Grzenkowicz Sylwia Strzelęcino Trasa indywidualna do 30km
90 Jóźwiak Witold Świetlino Trasa indywidualna do 30km
91 Szkaradkiewicz Szymon Wejherowo Trasa indywidualna do 30km
92 Antkowiak Krzysztof Wejherowo Trasa indywidualna do 30km
93 Antkowiak Piotr Wejherowo Trasa indywidualna do 30km
94 Szkaradkiewicz Adam Wejherowo Trasa indywidualna do 30km


Wyświetleń: 3053

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ