Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
Indywidualnie
1 Reske Katarzyna Łęczyce Trasa indywidualna do 30km Indywidualnie
2 Czekała Waldemar Łęczyce Trasa indywidualna do 30km Indywidualnie
3 Czekała Cyprian Łęczyce Trasa indywidualna do 30km Indywidualnie
Kaszubi Luzino
4 Gilla Grzegorz Gilla Wyszecino Trasa indywidualna do 30km Kaszubi Luzino
Mardy Bum
5 Skurtys Cezary REDA Trasa indywidualna do 30km Mardy Bum
6 Skurtys Dagmara Reda Trasa indywidualna do 30km Mardy Bum
7 Skurtys Amelia Reda Trasa indywidualna do 30km Mardy Bum
8 Skurtys Kornelia Reda Trasa indywidualna do 30km Mardy Bum
_BRAK NAZWY_
9 Kabus Justyna Kabus Bożepole Wielkie Trasa indywidualna do 30km
10 Wohs Ewelina Wohs Strzebielino Trasa indywidualna do 30km
11 Mizyk Sikora Katarzyna Bożepole Wielkie Trasa indywidualna do 30km
12 Wohs Piotr Strzebielino Trasa indywidualna do 30km
13 Gałęziewski Robert Łęczyce Trasa indywidualna do 30km
14 Walczykowska Magdalena Rozłazino Trasa indywidualna do 30km
15 Pobłocka Dominika Strzebielino Trasa indywidualna do 30km
16 Miotke Romualda Paraszyno Trasa indywidualna do 30km
17 Miotke Krzysztof Paraszyno Trasa indywidualna do 30km
18 Romanowski Radosław Rumia Trasa indywidualna do 30km
19 Romanowski Olaf Rumia Trasa indywidualna do 30km
20 Grubba Magdalena Grubba Bożepole Wielkie Trasa indywidualna do 30km
21 Grubba Marcin Bożepole Wielkie Trasa indywidualna do 30km
22 Grubba Antonina Bożepole Wielkie Trasa indywidualna do 30km
23 Grubba Ignacy Bożepole Wielkie Trasa indywidualna do 30km
24 Kopyszke Grzegorz Brzeźno Lęborskie Trasa indywidualna do 30km
25 Bulczak Grzegorz Strzebielino Trasa indywidualna do 30km
26 Grzenkowicz Błażej Strzelęcino Trasa indywidualna do 30km
27 Szkaradkiewicz Adam Wejherowo Trasa indywidualna do 30km
28 Bobkowski Mariusz Strzebielino Trasa indywidualna do 30km
29 Szkaradkiewicz Szymon Wejherowo Trasa indywidualna do 30km
30 Stolz Sergiusz Strzebielino Trasa indywidualna do 30km
31 Antkowiak Krzysztof Wejherowo Trasa indywidualna do 30km
32 Antkowiak Piotr Wejherowo Trasa indywidualna do 30km
33 Kondratko Bogusława Bożepole Małe Trasa indywidualna do 30km
34 Mielewski Karol Strzebielino Osiedle Trasa indywidualna do 30km
35 Kondratko Michał Bożepole Małe Trasa indywidualna do 30km
36 Kudelska Marta Łęczyce Trasa indywidualna do 30km
37 Dettlaff Jakub Bożepole Wielkie Trasa indywidualna do 30km
38 Kondratko Paweł Bożepole Małe Trasa indywidualna do 30km
39 Kudelski Piotr Łęczyce Trasa indywidualna do 30km
40 Kondratko Martyna Bożepole Małe Trasa indywidualna do 30km
41 Kudelski Leon Łęczyce Trasa indywidualna do 30km
42 Hinc Krystyna Bożepole Małe Trasa indywidualna do 30km
43 Kudelski Franciszek Łęczyce Trasa indywidualna do 30km
44 Zawislak Agnieszka Bozepole Wielkie Trasa indywidualna do 30km
45 Stefanski Łukasz Redystowo Trasa indywidualna do 30km
46 Łagowski Tomasz Bożepole Wielkie Trasa indywidualna do 30km
47 Cirocka Marlena Strzebielino Trasa indywidualna do 30km
48 Łangowski Paweł Bożepole Wielkie Trasa indywidualna do 30km
49 Cirocka Marta Strzebielino Trasa indywidualna do 30km
50 Cirocka Maja Strzebielino Trasa indywidualna do 30km
51 Cirocki Rafał Strzebielino Trasa indywidualna do 30km
52 Trepczyk Natalia Bożepole Wielkie Trasa indywidualna do 30km
53 Trepczyk Dawid Bożepole Wielkie Trasa indywidualna do 30km
54 Murakowska Katarzyna Bożepole Wielkie Trasa indywidualna do 30km
55 Labudda Angelika Strzebielino Trasa indywidualna do 30km
56 Kabus Kinga Bożepole Wielkie Trasa indywidualna do 30km
57 Labudda Sebastian Strzebielino Trasa indywidualna do 30km
58 Murakowski Jakub Bożepole Wielkie Trasa indywidualna do 30km
59 Labudda Michał Strzebielino Trasa indywidualna do 30km
60 Kowalski Kamil Siemirowice Trasa indywidualna do 30km
61 Murakowski Mikołaj Bożepole Wielkie Trasa indywidualna do 30km
62 Sudnik Krzysztof Strzebielino Trasa indywidualna do 30km
63 Wasil Sudnik Joanna Strzebielino Trasa indywidualna do 30km
64 Roda Emil Łęczyce Trasa indywidualna do 30km
65 Roda Mikołaj Łęczyce Trasa indywidualna do 30km
66 Stenka Ewa Strzebielino Trasa indywidualna do 30km
67 Lubocka Agata Strzebielino Trasa indywidualna do 30km
68 Przygoda Asia Strzebielino Trasa indywidualna do 30km
69 Ptach Katarzyna Strzebielino Trasa indywidualna do 30km
70 Ptach Bartłomiej Strzebielino Trasa indywidualna do 30km
71 Murakowska Joanna Rozłazino Trasa indywidualna do 30km
72 Ptach Dawid Strzebielino Trasa indywidualna do 30km
73 Murakowski Robert Rozłazino Trasa indywidualna do 30km
74 Przygoda Arek Strzebielino Trasa indywidualna do 30km
75 Murakowski Ksawery Rozłazino Trasa indywidualna do 30km
76 Przygoda Kuba Strzebielino Trasa indywidualna do 30km
77 Przygoda Kamil Strzebielino Trasa indywidualna do 30km
78 Waszkinel Sergiusz Bożepole Wielkie Trasa indywidualna do 30km
79 Waszkinel Jacek Bożepole Wielkie Trasa indywidualna do 30km
80 Motyka Oliwia Motyka Strzebielino Trasa indywidualna do 30km
81 Jóźwiak Witold Świetlino Trasa indywidualna do 30km
82 Hebel Krystian Strzebielino Trasa indywidualna do 30km
83 KŁYK KATARZYNA CHMIELENIEC Trasa indywidualna do 30km
84 KŁYK OLIWIA CHMIELENIEC Trasa indywidualna do 30km
85 KŁYK PATRYK CHMIELENIEC Trasa indywidualna do 30km
86 Rembalski Jarosław Rumia Trasa indywidualna do 30km
87 Rembalska Katarzyna Rumia Trasa indywidualna do 30km
88 Kwiatkowski Dawid Bożepole Wielkie Trasa indywidualna do 30km
89 Kwiatkowski Nikodem Bożepole Wielkie Trasa indywidualna do 30km
90 Kwiatkowska Marcelina Bożepole Wielkie Trasa indywidualna do 30km
91 Grzenkowicz Sylwia Strzelęcino Trasa indywidualna do 30km
92 Hildebrant Marian Luzino Trasa indywidualna do 30km
93 Maszota Marzena Strzebielino Trasa indywidualna do 30km
94 Maszota Janusz Strzebielino Trasa indywidualna do 30km


Wyświetleń: 1379

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ