Festiwal Biegowy ULTRA WAY 2023
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Pazio Jakub Ostrołęka Poranek na Plaży 160 km+ Biegam bo lubię Ostrołęka 350.00 PLN
2 Maciejewski Łukasz Kalisz W Blasku Księżyca 100 km+ opłacono on-line
3 Śmigaj Mirosław Gdynia Wiosenna Dycha 10 km+ MiŚ biega opłacono on-line
4 Bugajny Damian Kalisz Rześki Ranek 45 km+ SUPERMARATON KALISZ opłacono on-line
5 Brzuchalski Mateusz Bydgoszcz W Blasku Księżyca 100 km+ 245.00 PLN
6 Kobyłka Marek Kalisz Poranek na Plaży 160 km+ SUPERMARATON KALISZ opłacono on-line
7 Eliasz Dawid Hel Słoneczne Popołudnie 22 km+ 120.00 PLN
8 Zieliński Maksymilian Luboń Poranek na Plaży 160 km+ Luboński klub biegacza opłacono on-line
9 Pałka Michał Barcin Poranek na Plaży 160 km+ Pałuckie Ultra Dziki opłacono on-line
10 Jabłoński Jakub Grudziądz Poranek na Plaży 160 km+ Wtorkowy Trening opłacono
11 Górecki Kacper Gdynia Wiosenna Dycha 10 km+ Chylońskie Dziki Gdynia opłacono on-line
12 Sidor Mariusz Bukówka Poranek na Plaży 160 km+ ANANASY Z 3FAL opłacono on-line
13 Starsierski Tomasz Kielno Rześki Ranek 45 km+ opłacono on-line
14 Piecka Krzysztof Warszawa W Blasku Księżyca 100 km+ Wicher Wierzchucino opłacono on-line
15 Kiezik Anna Olsztyn Poranek na Plaży 160 km+ Pszczółkowski Team opłacono on-line
16 Grochowska Daria Warszawa Słoneczne Popołudnie 22 km+ Adidas Runners Warsaw opłacono on-line
17 Skałecki Karol Skałecki Warszawa Słoneczne Popołudnie 22 km+ 120.00 PLN
18 Prawdzik Renata Ełk W Blasku Księżyca 100 km+ Super Drużyna Ełk 220.00 PLN
19 Piwońska Julita Ełk W Blasku Księżyca 100 km+ Super Drużyna Ełk opłacono on-line
20 Brzeski Marcin Gdynia Słoneczne Popołudnie 22 km+ opłacono on-line
21 Grzebski Dariusz Nidzica W Blasku Księżyca 100 km+ Ultra Way Team / Nidzica Biega opłacono on-line
22 Gałuszka Dorota Grudziądz Poranek na Plaży 160 km+ Wtorkowy Trening opłacono on-line
23 Stoltmann Paulina Gdańsk Słoneczne Popołudnie 22 km+ opłacono on-line
24 Saulewicz Robert Skowarcz Wiosenna Dycha 10 km+ opłacono on-line
25 Szopa Marek Gdynia Rześki Ranek 45 km+ Runeda/Ultra Way Team opłacono on-line
26 Wojnarowska Weronika Gdynia Słoneczne Popołudnie 22 km+ opłacono on-line
27 Czoska Przemysław Gdynia W Blasku Księżyca 100 km+ JARBUD opłacono on-line
28 Zwatykanicz Martyna Rumia W Blasku Księżyca 100 km+ Projekt1000UP opłacono on-line
29 Bartsch Aleksandra Gdynia Słoneczne Popołudnie 22 km+ BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
30 Łąk Tomasz Wrocław Poranek na Plaży 160 km+ Noa 520.00 PLN
31 Adamusiak Marlena Rumia Wiosenna Dycha 10 km+ parkrun Rumia opłacono on-line
32 Witkowska Beata Gdańsk Rześki Ranek 45 km+ opłacono on-line
33 KLIMCZEWSKI ANDRZEJ Łódź Poranek na Plaży 160 km+ Forever Young Łódź opłacono on-line
34 Kalinowska Paulina Kiełpino Wiosenna Dycha 10 km+ 90.00 PLN
35 Grochowalska Anita Grochowalska Łódź Wiosenna Dycha 10 km+ Wataha - łączy nas bieganie 195.00 PLN
36 Kalinowska Agnieszka Płock Słoneczne Popołudnie 22 km+ #RutkowskaTEAM opłacono on-line
37 Roszman Henryk Orle Słoneczne Popołudnie 22 km+ opłacono on-line
38 NOWOSIELSKA MONIKA PŁOCK Słoneczne Popołudnie 22 km+ #RutkowskaTEAM opłacono on-line
39 Mystkowski Grzegorz Lubichowo Poranek na Plaży 160 km+ Psia kość opłacono on-line
40 Piekarski Arek Bydgoszcz Poranek na Plaży 160 km+ opłacono on-line
41 Szreder Marcin Szreder Luzino Rześki Ranek 45 km+ MORSKA AGENCJA GDYNIA opłacono on-line
42 Szajdziuk Piotr Jankowo Gdańskie Poranek na Plaży 160 km+ ADVA opłacono on-line
43 Dydymski Krzysztof Rumia Słoneczne Popołudnie 22 km+ Runeda opłacono on-line
44 Dydymska Monika Rumia Słoneczne Popołudnie 22 km+ Runeda opłacono on-line
45 Jakubowski Zbigniew Gościcino Poranek na Plaży 160 km+ MTB-Małe Trójmiasto Biega opłacono on-line
46 Krzepkowski Radosław Warszawa W Blasku Księżyca 100 km+ Adidas Runners Warsaw opłacono on-line
47 Podczarska Izabela Kolbudy Poranek na Plaży 160 km+ opłacono on-line
48 Gostkowska-Drzewicka Magdalena Liniewo Poranek na Plaży 160 km+ opłacono on-line
49 Dobkowska Agnieszka Wejherowo Wiosenna Dycha 10 km+ MTB-Małe Trójmiasto Biega opłacono on-line
50 Karolkiewicz Barbara Elbląg Słoneczne Popołudnie 22 km+ TT FURNITURE-meble na wymiar 120.00 PLN
51 Chwastyk Łukasz Chwastyk Legnica Słoneczne Popołudnie 22 km+ Legnica Team opłacono on-line
52 Kowalewski Jarosław Gdynia Poranek na Plaży 160 km+ Projekt1000UP opłacono on-line
53 Kulczyk Ewa GDYNIA Poranek na Plaży 160 km+ Ultra Way Team opłacono on-line
54 SZYMAŃSKA JOANNA Elbląg Słoneczne Popołudnie 22 km+ opłacono on-line
55 Szopa Małgorzata Gdynia Rześki Ranek 45 km+ Runeda/Ultra Way Team opłacono on-line
56 Klebba Krzysztof Puck / Łebcz Rześki Ranek 45 km+ Kaszëbë Łebcz (40+) opłacono on-line
57 Olszewski Wojciech Reda Rześki Ranek 45 km+ Reda Marianowo opłacono on-line
58 Pociask Krzysztof Rumia Wiosenna Dycha 10 km+ Kontener Formy opłacono on-line
59 Bladowska Katarzyna Reda Rześki Ranek 45 km+ Ultra Way Team opłacono on-line
60 Kaczmarczyk Adam Warszawa Rześki Ranek 45 km+ 260.00 PLN
61 Zaborowski Michał Różyny Rześki Ranek 45 km+ Black Hat Ultra Team opłacono on-line
62 Mendrzycki Szymon Łódź Poranek na Plaży 160 km+ Szakale Bałut Łódź opłacono on-line
63 Karczewski Grzegorz Hel Poranek na Plaży 160 km+ LKS Błękitni Żeglce opłacono on-line
64 Weber Magdalena Elbląg Słoneczne Popołudnie 22 km+ Klub Terrego opłacono on-line
65 Matejczuk Agata Różyce Poranek na Plaży 160 km+ Ultratrack Team 270.00 PLN
66 Kaczmarek Sebastian Grudziądz Poranek na Plaży 160 km+ Parkrun Grudziądz 350.00 PLN
67 Stefaniuk Marzena Warszawa W Blasku Księżyca 100 km+ opłacono on-line
68 Gessner Weronika Piaseczno W Blasku Księżyca 100 km+ UltraWay Team 300.00 PLN
69 Kożyczkowski Marcin Mosty Poranek na Plaży 160 km+ Klub 42,2 Lębork 350.00 PLN
70 Przyborski Michał Gdynia Słoneczne Popołudnie 22 km+ opłacono on-line
71 Zborowski Arkadiusz Rumia Wiosenna Dycha 10 km+ REWA 12:15 opłacono on-line
72 Kempczyński Piotr Reda Rześki Ranek 45 km+ Ultra Way Team/Sklep Biegacza Gdańsk 180.00 PLN
73 Kmieć Jacek Malbork Poranek na Plaży 160 km+ Grupa Malbork 350.00 PLN
74 Plichta Małgorzata Reda Rześki Ranek 45 km+ Reda Marianowo opłacono on-line
75 olszak zenon Ożarów Mazowiecki W Blasku Księżyca 100 km+ KB Ożarów Mazowiecki Biega opłacono on-line
76 Januszewski Andrzej Warszawa Poranek na Plaży 160 km+ opłacono on-line
77 Frankowska Justyna Kartuzy Słoneczne Popołudnie 22 km+ opłacono on-line
78 Babiarz Andrzej Zielonka W Blasku Księżyca 100 km+ opłacono on-line
79 ORZOŁ Katarzyna Elbląg Słoneczne Popołudnie 22 km+ Klub Terrego opłacono on-line
80 Sowa Renata Elbląg Wiosenna Dycha 10 km+ 90.00 PLN
81 Pajek-Sielicka Agnieszka Elbląg Słoneczne Popołudnie 22 km+ #BKKSE opłacono on-line
82 Robakowski Dariusz Gdynia Słoneczne Popołudnie 22 km+ opłacono on-line
83 Pilachowska Anna Gdynia Słoneczne Popołudnie 22 km+ opłacono on-line
84 Janikowska Dorota Koszalin W Blasku Księżyca 100 km+ 220.00 PLN
85 Maliszewska Malwina Gdynia Poranek na Plaży 160 km+ Ultra Way Team opłacono on-line
86 Zalewski Daniel Susz Poranek na Plaży 160 km+ Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
87 Sajewicz Magda Gdańsk Rześki Ranek 45 km+ UltraWay Team 260.00 PLN
88 Szefer Marcin ŁÓDŹ Rześki Ranek 45 km+ 180.00 PLN


Wyświetleń: 1855

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ