Lp | Numer | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|
301 | 104 | Bolewski Adam | Gdańsk | Polska | W Blasku Księżyca 100 km+ | opłacono on-line | |
302 | 713 | BORKOWSKA EWA | ZŁOTÓW1952-09-03 | Polska | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | |
303 | 472 | Meler Ula | Gdańsk | Polska | Rześki Ranek 45 km+ | Iron Team | opłacono on-line |
304 | 1038 | Kozłowski Andrzej | Pogórze | Polska | Wiosenna Dycha 10 km+ | Ulstein Biega | opłacono |
305 | 38 | Marszałek Sebastian | Rumia | Polska | Poranek na Plaży 160 km+ | Projekt1000up | opłacono on-line |
306 | 1074 | Prusinowski Paweł | Gdańsk | Polska | Wiosenna Dycha 10 km+ | Ulstein Biega | opłacono |
307 | 1018 | Gondek Michał | Wejherowo | Polska | Wiosenna Dycha 10 km+ | Ulstein Biega | opłacono |
308 | 1083 | Smeja Lidia | Gdynia | Polska | Wiosenna Dycha 10 km+ | Ulstein Biega | opłacono |
309 | 1026 | Jaskulska Katarzyna | Rumia | Polska | Wiosenna Dycha 10 km+ | opłacono on-line | |
310 | 130 | Jastrzembski Edmund | Gdańsk | Polska | W Blasku Księżyca 100 km+ | Bydgoszcz Fan Maraton | opłacono on-line |
311 | 861 | Piotrowicz Wojciech | Połczyno | Polska | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | Aneste Team | opłacono on-line |
312 | 775 | Kemnitz Agnieszka | Nowa Wieś Notecka | Polska | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | Biegacze Kcynia Team | opłacono on-line |
313 | 1100 | Wierzbowski Krzysztof | Bartoszyce | Polska | Wiosenna Dycha 10 km+ | opłacono on-line | |
314 | 759 | Hałas Ewa | Kcynia | Polska | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | |
315 | 906 | Wallrat Anna | Rumia | Polska | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | Parkrun Rumia | opłacono on-line |
316 | 786 | KRASNODĘBSKA ELŻBIETA | RUMIA | Polska | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | PARKRUN RUMIA | opłacono on-line |
317 | 917 | Wolański Tomasz | Rumia | Polska | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | Adidas Runners Tricity | opłacono on-line |
318 | 916 | Wolańska Jolanta | Rumia | Polska | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | Adidas Runners Tricity | opłacono on-line |
319 | 1106 | Wysokiński Michał | Leźno | Polska | Wiosenna Dycha 10 km+ | opłacono on-line | |
320 | 36 | Lipowski Karol | Tuchom | Polska | Poranek na Plaży 160 km+ | Kaszubski Klub Sportowy KKS SFORA BOJANO | opłacono on-line |
321 | 160 | Myszk Łukasz | Gdynia | Polska | W Blasku Księżyca 100 km+ | Kumple Sebana | opłacono on-line |
322 | 182 | Reszke Filip | Wejherowo | Polska | W Blasku Księżyca 100 km+ | Areszt Śledczy Wejherowo | opłacono on-line |
323 | 1059 | Ochnio Marta | Barlinek | Polska | Wiosenna Dycha 10 km+ | Barlinek | opłacono on-line |
324 | 1108 | Zalewska Gosia | Gdańsk | Polska | Wiosenna Dycha 10 km+ | Iron Team | opłacono on-line |
325 | 780 | Konarzewski Krzysztof | Rumia | Polska | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | Konarzewscy Team | opłacono |
326 | 849 | Ornal Mirosław | Wejherowo | Polska | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | |
327 | 8 | Damps Katarzyna | Przyjaźń | Polska | Poranek na Plaży 160 km+ | Dziki Team | opłacono on-line |
328 | 1081 | Shevchyshyn Andrii | Nahirianka | Polska | Wiosenna Dycha 10 km+ | Bałtic Hub Runing TEAM | opłacono on-line |
329 | 1034 | Konarzewska Agnieszka | Rumia | Polska | Wiosenna Dycha 10 km+ | Konarzewscy Team | opłacono |
330 | 450 | Konarzewski Jacek | Rumia | Polska | Rześki Ranek 45 km+ | Konarzewscy Team | opłacono |
331 | 1087 | Stramska Beata | Gdańsk | Polska | Wiosenna Dycha 10 km+ | opłacono on-line | |
332 | 505 | Smółkowska Iwona Smółkowska | Rumia | Polska | Rześki Ranek 45 km+ | Projekt1000UP | opłacono on-line |
333 | 519 | Szewczun Małgorzata | Dzierzgoń | Polska | Rześki Ranek 45 km+ | opłacono on-line | |
334 | 913 | Witkowski Marek | Wejherowo | Polska | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | CHODAKL.PL | opłacono on-line |
335 | 518 | Szewczun Anna | Dzierzgoń | Polska | Rześki Ranek 45 km+ | opłacono on-line | |
336 | 1069 | Podwysocki Wojciech | Pruszcz Gdański | Polska | Wiosenna Dycha 10 km+ | SUT Straszyn | opłacono on-line |
337 | 757 | Gurbowicz Jarosław | Tczew | Polska | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | Biegający Tczew | opłacono on-line |
338 | 1107 | Wysokiński Paweł | Gdańsk | Polska | Wiosenna Dycha 10 km+ | opłacono on-line | |
339 | 752 | Grota Mariusz | Słupsk | Polska | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | |
340 | 726 | Czechanowska Lucyna | Tczew | Polska | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | Biegający Tczew | opłacono on-line |
341 | 1044 | Litwin Justyna | Warszawa | Polska | Wiosenna Dycha 10 km+ | opłacono on-line | |
342 | 466 | Łukomski Maciej | Łódź | Polska | Rześki Ranek 45 km+ | Szakale Bałut Łódź / Łódzki Klub Wysokogórski | opłacono on-line |
343 | 727 | Czechanowski Piotr | Tczew | Polska | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | Biegający Tczew | opłacono on-line |
344 | 59 | Walczuk Łukasz | Rumia | Polska | Poranek na Plaży 160 km+ | opłacono on-line | |
345 | 864 | Radzieńska Kamila | Gdynia | Polska | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | Leszczynki Biegają | opłacono on-line |
346 | 114 | Dombrowski Radek | Gdańsk | Polska | W Blasku Księżyca 100 km+ | Leśna RUNda | opłacono on-line |
347 | 714 | Borowik Krzysztof | Rumia | Polska | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | |
348 | 169 | Ossowski Maciej | Gdańsk | Polska | W Blasku Księżyca 100 km+ | opłacono on-line | |
349 | 872 | Romanowski Sławomir | Rumia | Polska | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | |
350 | 703 | Balonis-Chyb Anna | Gdynia | Polska | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | |
351 | 768 | Jóźwik Agnieszka | Straszyn | Polska | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | Iron Team | opłacono on-line |
352 | 876 | Różycki Rafał | Gdańsk | Polska | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | |
353 | 866 | Richert Henryk | Tuchom | Polska | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | Motywatornia Team | opłacono on-line |
354 | 532 | Wara-Wąsowski Maciej | Łódź | Polska | Rześki Ranek 45 km+ | Szakale Bałut Łódź | opłacono on-line |
355 | 865 | Richert Danuta | Tuchom | Polska | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | Motywatornia Team | opłacono on-line |
356 | 835 | Modrak Maciej | Grudziądz | Polska | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | Parkrun Grudziądz | opłacono on-line |
357 | 718 | Brzeziński Jacek | Wejherowo | Polska | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | WGB | opłacono on-line |
358 | 417 | Chyliński Łukasz | Grudziądz | Polska | Rześki Ranek 45 km+ | opłacono on-line | |
359 | 1011 | Bujnicki Marcin | Pasłęk | Polska | Wiosenna Dycha 10 km+ | opłacono on-line | |
360 | 428 | Grajczyk Piotr | Bytów | Polska | Rześki Ranek 45 km+ | opłacono on-line | |
361 | 830 | Michałowska Agata | Sopot | Polska | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | |
362 | 142 | Krakowiak Paweł | Otwock | Polska | W Blasku Księżyca 100 km+ | Kuźnia Triathlonu | opłacono on-line |
363 | 457 | Kubiak Jagoda | Wejherowo | Polska | Rześki Ranek 45 km+ | opłacono on-line | |
364 | 787 | Kroll Tomasz | Kobysewo | Polska | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | Kartuski Team | opłacono on-line |
365 | 1049 | Małodobry Krzysztof | Barlinek | Polska | Wiosenna Dycha 10 km+ | opłacono on-line | |
366 | 893 | Szczygieł Łukasz | Śleszowice | Polska | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | |
367 | 785 | Kowalska Agnieszka | Wielka Wieś | Polska | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | |
368 | 1032 | Klem Dolores | Gdynia | Polska | Wiosenna Dycha 10 km+ | opłacono on-line | |
369 | 419 | Czernecki Jacek | Katowice | Polska | Rześki Ranek 45 km+ | Carbon Silesia Sport | opłacono on-line |
370 | Suszczewicz Damian | Hamburg | Polska | Poranek na Plaży 160 km+ | |||
371 | 171 | Peek Krystian | Gdańsk | Polska | W Blasku Księżyca 100 km+ | Speed4Fit EMS Gdańsk | opłacono on-line |
372 | Kruczyk Damian Kruczyk | Pasym | Polska | Poranek na Plaży 160 km+ | |||
373 | 144 | Król Angelika | Rawa Mazowiecka | Polska | W Blasku Księżyca 100 km+ | opłacono on-line | |
374 | 416 | Chodorowski Tomasz | Słupsk | Polska | Rześki Ranek 45 km+ | Best Beasts | opłacono on-line |
375 | 447 | Kmera Rafał | Gdańsk | Polska | Rześki Ranek 45 km+ | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono |
376 | 37 | Małaszczuk Piotr | Grodzisk Mazowiecki | Polska | Poranek na Plaży 160 km+ | opłacono on-line | |
377 | 859 | Piątkowski Bartosz | Gdańsk | Polska | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | |
378 | Lange Paweł | Katowice | Polska | W Blasku Księżyca 100 km+ | Inżynieria Biegania | ||
379 | 1089 | Szarko Maciej | Elbląg | Polska | Wiosenna Dycha 10 km+ | opłacono on-line | |
380 | 877 | Rybak Patryk | Gdynia | Polska | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | |
381 | 863 | Puzio Roksana | Gdynia | Polska | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | |
382 | SEMENOWICZ MICHAŁ | KARLINO | Polska | Rześki Ranek 45 km+ | |||
383 | 199 | Wąż Mariusz | Reda | Polska | W Blasku Księżyca 100 km+ | Klub Sportowy ISKRA przy Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni | opłacono on-line |
384 | 197 | Śliwińska Katarzyna | Gdynia | Polska | W Blasku Księżyca 100 km+ | KS Iskra przy Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni | opłacono on-line |
385 | 810 | Malakhouskaya Tatsiana | Warszawa | Polska | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | RUN_WAWA_RUN | opłacono on-line |
386 | 488 | Pawzun Bartosz | Wrocław | Polska | Rześki Ranek 45 km+ | Zryw Parzymiechy | opłacono on-line |
387 | 1003 | Bartashevich Kanstantsin | Ołtarzew | Polska | Wiosenna Dycha 10 km+ | RUN_WAWA_RUN | opłacono on-line |
388 | 1030 | Kishko Volha | Warszawa | Polska | Wiosenna Dycha 10 km+ | RUN_WAWA_RUN | opłacono on-line |
389 | 203 | Włodarski Piotr | Aleksandria | Polska | W Blasku Księżyca 100 km+ | Zryw Parzymiechy | opłacono on-line |
390 | 814 | Mańka Magdalena | Aleksandria | Polska | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | Zryw Parzymiechy | opłacono on-line |
391 | 803 | Lukyanchyk Andrei | Warszawa | Polska | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | RUN_WAWA_RUN | opłacono on-line |
392 | 800 | LIMANTAVA YULIYA | Warszawa | Polska | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | RUN_WAWA_RUN | opłacono on-line |
393 | 710 | Berezniatska Yana | Warszawa | Polska | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | RUN_WAWA_RUN | opłacono on-line |
394 | 900 | Tlebaldiev Renat | Łomianki | Polska | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | RUN_WAWA_RUN | opłacono on-line |
395 | 774 | KANASHEVICH ALIONA | WARSAW | Polska | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | RUN_WAWA_RUN | opłacono on-line |
396 | 440 | Jaśkiewicz Dagmara | Słupsk | Polska | Rześki Ranek 45 km+ | BestBeasts | opłacono on-line |
397 | 165 | Orlikowski Robert | Połczyn Zdrój | Polska | W Blasku Księżyca 100 km+ | Połczyn Biega ❤ | opłacono on-line |
398 | 140 | Korus Marek | Gdańsk | Polska | W Blasku Księżyca 100 km+ | Runners Team | opłacono on-line |
399 | Ubysz Kasia | Wrocław | Polska | Wiosenna Dycha 10 km+ | |||
400 | 106 | Brzeski Marcin | Rumia | Polska | W Blasku Księżyca 100 km+ | opłacono on-line |
Wyświetleń: 309087