Lp | Numer | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
#BKKSE | |||||||||
1 | 853 | Pajek-Sielicka Agnieszka | Elbląg | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | #BKKSE | opłacono on-line | |||
#Be Active Trucker | |||||||||
2 | Skrzypek Marcin | Dąbrowa | Rześki Ranek 45 km+ | #Be Active Trucker | |||||
#KochamMoniczke | |||||||||
3 | 206 | Zacharyasz Miłosz | Poznań | W Blasku Księżyca 100 km+ | #KochamMoniczke | opłacono on-line | |||
#RutkowskaTEAM | |||||||||
4 | 1027 | Kalinowska Agnieszka | Płock | Wiosenna Dycha 10 km+ | #RutkowskaTEAM | opłacono on-line | |||
5 | 846 | NOWOSIELSKA MONIKA | PŁOCK | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | #RutkowskaTEAM | opłacono on-line | |||
.Grupa Biegowa NDI | |||||||||
6 | 885 | SIKORSKA-Detlaff ALEKSANDRA | WEJHEROWO | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | .Grupa Biegowa NDI | opłacono on-line | |||
9forces | |||||||||
7 | 458 | kubiak karolina | WEJHEROWO | Rześki Ranek 45 km+ | 9forces | opłacono on-line | |||
42k Pro Team | |||||||||
8 | 401 | Arendt Michał | Gdynia | Rześki Ranek 45 km+ | 42k Pro Team | opłacono on-line | |||
ACTIV EAGLES PRO | |||||||||
9 | 841 | Niemiec Marek | Gdynia | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | ACTIV EAGLES PRO | opłacono | |||
ADVA | |||||||||
10 | 57 | Szajdziuk Piotr | Jankowo Gdańskie | Poranek na Plaży 160 km+ | ADVA | opłacono on-line | |||
ALFACO RUNNING TEAM | |||||||||
11 | 883 | sieniawski marek | Gdynia | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | ALFACO RUNNING TEAM | opłacono | |||
ANANASY Z 3FAL | |||||||||
12 | 52 | Sidor Mariusz | Bukówka | Poranek na Plaży 160 km+ | ANANASY Z 3FAL | opłacono on-line | |||
ASICS FrontRunner Poland | |||||||||
13 | 1033 | Kłoda Dominika | Poznań | Wiosenna Dycha 10 km+ | ASICS FrontRunner Poland | opłacono on-line | |||
Aarsleff.Biz Running Team | |||||||||
14 | 434 | Jamroziak Grzegorz | Kamień Pomorski | Rześki Ranek 45 km+ | Aarsleff.Biz Running Team | opłacono on-line | |||
Accenture | |||||||||
15 | 120 | Gajdecki Tomek | Warszawa | W Blasku Księżyca 100 km+ | Accenture | opłacono on-line | |||
Adam draczyński runnig team | |||||||||
16 | 542 | Woźniczka Jolanta | Warszawa | Rześki Ranek 45 km+ | Adam draczyński runnig team | opłacono on-line | |||
Adidas Runners Tricity | |||||||||
17 | 917 | Wolański Tomasz | Rumia | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | Adidas Runners Tricity | opłacono on-line | |||
Adidas Runners Tricity | |||||||||
18 | 506 | Sobota Filip | Gdańsk | Rześki Ranek 45 km+ | Adidas Runners Tricity | opłacono on-line | |||
19 | 916 | Wolańska Jolanta | Rumia | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | Adidas Runners Tricity | opłacono on-line | |||
Adidas Runners Warsaw | |||||||||
20 | 751 | Grochowska Daria | Warszawa | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | Adidas Runners Warsaw | opłacono on-line | |||
21 | 146 | Krzepkowski Radosław | Warszawa | W Blasku Księżyca 100 km+ | Adidas Runners Warsaw | opłacono on-line | |||
Akademia Biegania Grudziądz | |||||||||
22 | 489 | Polski Jacek | Grudziądz | Rześki Ranek 45 km+ | Akademia Biegania Grudziądz | opłacono on-line | |||
23 | 437 | Janowski Mariusz | Grudziądz | Rześki Ranek 45 km+ | Akademia Biegania Grudziądz | opłacono on-line | |||
Akademia Biegowa Kartuzy | |||||||||
24 | 882 | Serkowska Anna | Kartuzy | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | Akademia Biegowa Kartuzy | opłacono on-line | |||
Aktywni Kociewiacy | |||||||||
25 | 61 | Wiciak Ziemowit | Starogard Gdański | Poranek na Plaży 160 km+ | Aktywni Kociewiacy | opłacono on-line | |||
26 | 23 | Kaczyński Janusz | Skórcz | Poranek na Plaży 160 km+ | Aktywni Kociewiacy | opłacono on-line | |||
Aktywni Razem | |||||||||
27 | 471 | Mańczak Filip | Kicin | Rześki Ranek 45 km+ | Aktywni Razem | opłacono | |||
Aktywni Razem | |||||||||
28 | 1052 | Mądra Hanna | Poznań | Wiosenna Dycha 10 km+ | Aktywni Razem | opłacono on-line | |||
29 | 508 | Stankiewicz KATARZYNA | Potasze | Rześki Ranek 45 km+ | Aktywni Razem | opłacono | |||
30 | 747 | Górecka Katarzyna | Koziegłowy | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | Aktywni Razem | opłacono | |||
31 | 442 | Kapler Karina | Koziegłowy | Rześki Ranek 45 km+ | Aktywni Razem | opłacono | |||
32 | 902 | Tołoczka Marzena | Owińska | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | Aktywni Razem | opłacono | |||
33 | 899 | Terebelski Sebastian | Murowana Goślina | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | Aktywni Razem | opłacono | |||
34 | 813 | Mańczak Agnieszka | Kicin | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | Aktywni Razem | opłacono | |||
35 | 1084 | Socha Dorota | Koziegłowy | Wiosenna Dycha 10 km+ | Aktywni Razem | opłacono | |||
36 | 888 | Socha Damian | Koziegłowy | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | Aktywni Razem | opłacono | |||
37 | 898 | terebelska Karina | Murowana Goślina | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | Aktywni Razem | opłacono | |||
38 | 420 | DAWIDZIŃSKI Tomasz | Poznań | Rześki Ranek 45 km+ | Aktywni Razem | opłacono | |||
39 | 413 | Burman Beata | Murowana Goślina | Rześki Ranek 45 km+ | Aktywni Razem | opłacono | |||
40 | 782 | Kościelniak Szymon | Czerwonak | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | Aktywni Razem | opłacono | |||
41 | 414 | Burman Michał | Murowana Goślina | Rześki Ranek 45 km+ | Aktywni Razem | opłacono | |||
42 | 1005 | Bartkowiak Paweł | Czerwonak | Wiosenna Dycha 10 km+ | Aktywni Razem | opłacono | |||
43 | 1004 | Bartkowiak Izabela | Czerwonak | Wiosenna Dycha 10 km+ | Aktywni Razem | opłacono | |||
44 | 838 | Mudlaff Katarzyna | Koziegłowy | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | Aktywni Razem | opłacono | |||
45 | 454 | Kościelniak Dagmara | Czerwonak | Rześki Ranek 45 km+ | Aktywni Razem | opłacono | |||
Ananasy z 3Fal | |||||||||
46 | 200 | Wencławski Michał | Słupsk | W Blasku Księżyca 100 km+ | Ananasy z 3Fal | opłacono on-line | |||
Aneste Team | |||||||||
47 | 861 | Piotrowicz Wojciech | Połczyno | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | Aneste Team | opłacono on-line | |||
Areszt Śledczy Wejherowo | |||||||||
48 | 182 | Reszke Filip | Wejherowo | W Blasku Księżyca 100 km+ | Areszt Śledczy Wejherowo | opłacono on-line | |||
A żądłem chcesz? | |||||||||
49 | 523 | Szulc Adam | Władysławowo | Rześki Ranek 45 km+ | A żądłem chcesz? | opłacono on-line | |||
BIEGAM WOLNO ALE DOKŁADNIE | |||||||||
50 | 1045 | Machnicki Radosław | Sopot | Wiosenna Dycha 10 km+ | BIEGAM WOLNO ALE DOKŁADNIE | opłacono | |||
BNI Wizja | |||||||||
51 | 1076 | Przytulski Radosław | Gdańsk | Wiosenna Dycha 10 km+ | BNI Wizja | opłacono on-line | |||
52 | 1002 | Ananicz Piotr | Gdynia | Wiosenna Dycha 10 km+ | BNI Wizja | opłacono on-line | |||
53 | 1072 | Pospischil Olaf | Gdynia | Wiosenna Dycha 10 km+ | BNI Wizja | opłacono on-line | |||
54 | Marcinkiewicz Norbert | Gdańsk | Wiosenna Dycha 10 km+ | BNI Wizja | |||||
55 | 1017 | Dubowicz Witold | Rumia | Wiosenna Dycha 10 km+ | BNI Wizja | opłacono on-line | |||
56 | 1043 | Lip Mateusz Lip | Rumia | Wiosenna Dycha 10 km+ | BNI Wizja | opłacono on-line | |||
57 | 1014 | Dobis Tomasz | Sztum | Wiosenna Dycha 10 km+ | BNI Wizja | opłacono on-line | |||
BaRUNowce | |||||||||
58 | Płaza Radosław | Warszawa | Rześki Ranek 45 km+ | BaRUNowce | |||||
BalticHub Team | |||||||||
59 | 424 | Gering Mariusz | Gdańsku | Rześki Ranek 45 km+ | BalticHub Team | opłacono on-line | |||
Barlinek | |||||||||
60 | 1059 | Ochnio Marta | Barlinek | Wiosenna Dycha 10 km+ | Barlinek | opłacono on-line | |||
Bałtic Hub Runing TEAM | |||||||||
61 | 1081 | Shevchyshyn Andrii | Nahirianka | Wiosenna Dycha 10 km+ | Bałtic Hub Runing TEAM | opłacono on-line | |||
Best Beasts | |||||||||
62 | 416 | Chodorowski Tomasz | Słupsk | Rześki Ranek 45 km+ | Best Beasts | opłacono on-line | |||
BestBeasts | |||||||||
63 | 440 | Jaśkiewicz Dagmara | Słupsk | Rześki Ranek 45 km+ | BestBeasts | opłacono on-line | |||
Bez klubu | |||||||||
64 | 188 | Sikorska Agnieszka | Gdynia | W Blasku Księżyca 100 km+ | Bez klubu | opłacono on-line | |||
Bialostocka Sekta Biegaczy | |||||||||
65 | 137 | Karpacz Katarzyna | Białystok | W Blasku Księżyca 100 km+ | Bialostocka Sekta Biegaczy | opłacono on-line | |||
Biegacze Kcynia Team | |||||||||
66 | 775 | Kemnitz Agnieszka | Nowa Wieś Notecka | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | Biegacze Kcynia Team | opłacono on-line | |||
Biegacze Świnoujście | |||||||||
67 | 153 | Majka Dariusz | Świnoujście | W Blasku Księżyca 100 km+ | Biegacze Świnoujście | opłacono on-line | |||
Biegający Tczew | |||||||||
68 | 757 | Gurbowicz Jarosław | Tczew | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | Biegający Tczew | opłacono on-line | |||
69 | 726 | Czechanowska Lucyna | Tczew | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | Biegający Tczew | opłacono on-line | |||
70 | 727 | Czechanowski Piotr | Tczew | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | Biegający Tczew | opłacono on-line | |||
Biegam Bo Lubię Ostrołęka | |||||||||
71 | 179 | Puławska Joanna | Durlasy | W Blasku Księżyca 100 km+ | Biegam Bo Lubię Ostrołęka | opłacono on-line | |||
Biegam Dla Siebie | |||||||||
72 | 1096 | Urbańska Sylwia | Iława | Wiosenna Dycha 10 km+ | Biegam Dla Siebie | opłacono on-line | |||
Biegam Dla Siebie | |||||||||
73 | 1060 | Olszewski Michał | Iława | Wiosenna Dycha 10 km+ | Biegam Dla Siebie | opłacono on-line | |||
Biegam bo mnie ludzkość wkurwia | |||||||||
74 | 1037 | Kozioł Krzysztof | Gdańsk | Wiosenna Dycha 10 km+ | Biegam bo mnie ludzkość wkurwia | opłacono on-line | |||
Biegamy Razem Władysławowo | |||||||||
75 | 64 | Zalewski Daniel | Susz | Poranek na Plaży 160 km+ | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono on-line | |||
Biegamyrazem.pl | |||||||||
76 | 753 | Grzechnik Roman Grzechnik | Gdynia | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | Biegamyrazem.pl | opłacono | |||
77 | 820 | Maślak Radosław | Gdynia | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | Biegamyrazem.pl | opłacono on-line | |||
78 | 754 | Grzeszczak Adam | Gdynia | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | Biegamyrazem.pl | opłacono on-line | |||
79 | 755 | Grzeszczak Małgorzata | Gdynia | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | Biegamyrazem.pl | opłacono on-line | |||
80 | 819 | Maślak Anna | Gdynia | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | Biegamyrazem.pl | opłacono on-line | |||
Biegiem Radom! | |||||||||
81 | 55 | Stysiek Piotr | Radom | Poranek na Plaży 160 km+ | Biegiem Radom! | opłacono on-line | |||
BiegnijWaśćWstyduOszczędź | |||||||||
82 | 205 | Zabłocki Bartosz | Gryfino | W Blasku Księżyca 100 km+ | BiegnijWaśćWstyduOszczędź | opłacono on-line | |||
Biegolas Koszalin | |||||||||
83 | 534 | Węglewicz Maciej | Koszalin | Rześki Ranek 45 km+ | Biegolas Koszalin | opłacono on-line | |||
Biegowa Świdnica | |||||||||
84 | 480 | Niekrasz Justyna | Świdnica | Rześki Ranek 45 km+ | Biegowa Świdnica | opłacono on-line | |||
85 | 41 | Niekrasz Krzysztof | Świdnica | Poranek na Plaży 160 km+ | Biegowa Świdnica | opłacono on-line | |||
BigYellowFoot Adventure Team | |||||||||
86 | 908 | Wasilewski Marcin | Gdynia | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line | |||
BigYellowFoot Adventure Team | |||||||||
87 | 447 | Kmera Rafał | Gdańsk | Rześki Ranek 45 km+ | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono | |||
88 | 706 | Bartsch Aleksandra | Gdynia | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line | |||
Black Hat Ultra Team | |||||||||
89 | 544 | Zaborowski Michał | Różyny | Rześki Ranek 45 km+ | Black Hat Ultra Team | opłacono on-line | |||
Brak | |||||||||
90 | 736 | Dyrmo Ania | SŁUPSK | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | Brak | opłacono on-line | |||
91 | Arendt Jarosław | Wejherowo | Wiosenna Dycha 10 km+ | Brak | |||||
Bright Inventions | |||||||||
92 | 503 | Sawicki Maciej | Gdańsk | Rześki Ranek 45 km+ | Bright Inventions | opłacono on-line | |||
Bydgoszcz Fan Maraton | |||||||||
93 | 130 | Jastrzembski Edmund | Gdańsk | W Blasku Księżyca 100 km+ | Bydgoszcz Fan Maraton | opłacono on-line | |||
CHODAKL.PL | |||||||||
94 | 913 | Witkowski Marek | Wejherowo | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | CHODAKL.PL | opłacono on-line | |||
Carbon Silesia Sport | |||||||||
95 | 419 | Czernecki Jacek | Katowice | Rześki Ranek 45 km+ | Carbon Silesia Sport | opłacono on-line | |||
Chylońskie Dziki Gdynia | |||||||||
96 | 1019 | Górecki Kacper | Gdynia | Wiosenna Dycha 10 km+ | Chylońskie Dziki Gdynia | opłacono on-line | |||
Chódy mi kazał | |||||||||
97 | 1035 | Kosowska Irena | Straszyn | Wiosenna Dycha 10 km+ | Chódy mi kazał | opłacono on-line | |||
CoYoTe TEAM | |||||||||
98 | 131 | Jaśkiewicz Rafał | Włocławek | W Blasku Księżyca 100 km+ | CoYoTe TEAM | opłacono on-line | |||
DDTEAM | |||||||||
99 | Długowski Dariusz | Gdnynia | Rześki Ranek 45 km+ | DDTEAM | |||||
DREWNO FORNIR BIAŁYSTOK | |||||||||
100 | 166 | OSIEKOWICZ TOMASZ | BIAŁYSTOK | W Blasku Księżyca 100 km+ | DREWNO FORNIR BIAŁYSTOK | opłacono on-line | |||
Dominik Grządziel Team | |||||||||
101 | 822 | Mazurek Łukasz | Czaplinek | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | Dominik Grządziel Team | opłacono on-line | |||
102 | 185 | Rycerski Rafał | Czaplinek | W Blasku Księżyca 100 km+ | Dominik Grządziel Team | opłacono on-line | |||
Drałowanie_Na_Spontanie | |||||||||
103 | 464 | Łachmacki Michał | Wejherowo | Rześki Ranek 45 km+ | Drałowanie_Na_Spontanie | opłacono on-line | |||
Dziki Team | |||||||||
104 | 8 | Damps Katarzyna | Przyjaźń | Poranek na Plaży 160 km+ | Dziki Team | opłacono on-line | |||
Dzik ze Słupska | |||||||||
105 | 408 | Bogumiłow Marcin | Słupsk | Rześki Ranek 45 km+ | Dzik ze Słupska | opłacono | |||
Edyta Lewandowska Team | |||||||||
106 | 119 | Gaffke Krzysztof | Czarnówko | W Blasku Księżyca 100 km+ | Edyta Lewandowska Team | opłacono on-line | |||
Emeryci i Rencisci | |||||||||
107 | 1101 | Wilczewska Karolina | Borowiec | Wiosenna Dycha 10 km+ | Emeryci i Rencisci | opłacono on-line | |||
108 | 524 | Szulc Szymon | Gdynia | Rześki Ranek 45 km+ | Emeryci i Rencisci | opłacono on-line | |||
Endurance School | |||||||||
109 | 422 | Dubovyi Pavlo | Gdańsk | Rześki Ranek 45 km+ | Endurance School | opłacono on-line | |||
EndureTeam | |||||||||
110 | Kołakowski Mikołaj | Reda | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | EndureTeam | |||||
111 | Rusak Łukasz | Gdynia | Poranek na Plaży 160 km+ | EndureTeam | |||||
Endure Team | |||||||||
112 | 708 | Bellwon Paweł | Gdynia | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | Endure Team | opłacono | |||
EndureTeam/ BIEGAJĄCY TCZEW | |||||||||
113 | 889 | Sosnowska Bożena | Tczew | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | EndureTeam/ BIEGAJĄCY TCZEW | opłacono | |||
Evotriathlon | |||||||||
114 | 925 | zlotowski piotr | gdansk | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | Evotriathlon | opłacono on-line | |||
115 | zlotowski piotr | gdansk | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | Evotriathlon | |||||
FLOWERS TEAM | |||||||||
116 | 34 | Kwiatkowski Jarek | Malbork | Poranek na Plaży 160 km+ | FLOWERS TEAM | opłacono on-line | |||
FOX | |||||||||
117 | 1073 | Procelli-Szynwelska Izabela | Gdynia | Wiosenna Dycha 10 km+ | FOX | opłacono on-line | |||
118 | 1093 | Treder Małgorzata | Mechelinki | Wiosenna Dycha 10 km+ | FOX | opłacono on-line | |||
119 | 1092 | Treder Daniel | Mechelinki | Wiosenna Dycha 10 km+ | FOX | opłacono on-line | |||
120 | 1095 | Tymiński Jarosław | Reda | Wiosenna Dycha 10 km+ | FOX | opłacono on-line | |||
Filgrosoil | |||||||||
121 | 529 | Tyczyński Sławomir | Leszno | Rześki Ranek 45 km+ | Filgrosoil | opłacono on-line | |||
Fit Stacja Pol-Mak Iława | |||||||||
122 | 811 | Maliszewski Arkadiusz | Iława | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | Fit Stacja Pol-Mak Iława | opłacono on-line | |||
Forever Young Łódź | |||||||||
123 | 28 | KLIMCZEWSKI ANDRZEJ | Łódź | Poranek na Plaży 160 km+ | Forever Young Łódź | opłacono on-line | |||
Fox | |||||||||
124 | 1090 | Szynwelski Jacek | Gdynia | Wiosenna Dycha 10 km+ | Fox | opłacono on-line | |||
Fundacja Dzięki Tobie | |||||||||
125 | Szmolowski Grzegorz | Bytom | W Blasku Księżyca 100 km+ | Fundacja Dzięki Tobie | |||||
Fundacja Jeppesena | |||||||||
126 | 194 | Sułek Grzegorz | Rzeszów | W Blasku Księżyca 100 km+ | Fundacja Jeppesena | opłacono on-line | |||
GB Press | |||||||||
127 | 163 | Nosarzewski Mariusz | Trzciany | W Blasku Księżyca 100 km+ | GB Press | opłacono on-line | |||
Gemini Team | |||||||||
128 | 18 | Hinc Janusz | Gdynia | Poranek na Plaży 160 km+ | Gemini Team | opłacono on-line | |||
Grupa Biegowa 65 | |||||||||
129 | 138 | Kinowska Katarzyna | Gdańsk | W Blasku Księżyca 100 km+ | Grupa Biegowa 65 | opłacono on-line | |||
Grupa Druha Borucha | |||||||||
130 | 105 | Bork Łukasz | Żuława | W Blasku Księżyca 100 km+ | Grupa Druha Borucha | opłacono on-line | |||
Grupa Sudecka GOPR | |||||||||
131 | 204 | Wójcik Michał | Siechnice | W Blasku Księżyca 100 km+ | Grupa Sudecka GOPR | opłacono on-line | |||
Gumisiolandia | |||||||||
132 | 756 | Gumiela Katarzyna | Gdańsk | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | Gumisiolandia | opłacono on-line | |||
Góral z Mazur Running Team | |||||||||
133 | 186 | Sadowski Grzegorz | Gdansk | W Blasku Księżyca 100 km+ | Góral z Mazur Running Team | opłacono on-line | |||
134 | 49 | Piotrowski Marek | Wrocław | Poranek na Plaży 160 km+ | Góral z Mazur Running Team | opłacono | |||
Góral z Mazur Running Team | |||||||||
135 | 7 | CHRZUSZCZ Anna | Gorzów Wielkopolski | Poranek na Plaży 160 km+ | Góral z Mazur Running Team | opłacono on-line | |||
Góral z Mazur Running Team/Biegam bo lubię Ostrołęka | |||||||||
136 | 47 | Pazio Jakub | Ostrołęka | Poranek na Plaży 160 km+ | Góral z Mazur Running Team/Biegam bo lubię Ostrołęka | opłacono on-line | |||
Górskie Kocury | |||||||||
137 | 478 | Mura Aleksandra | Góra | Rześki Ranek 45 km+ | Górskie Kocury | opłacono on-line | |||
138 | 527 | Thiel Marcin | Góra | Rześki Ranek 45 km+ | Górskie Kocury | opłacono on-line | |||
IG@fit_soldier3city | |||||||||
139 | 890 | Stojak Krzysztof | Suchy Dąb | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | IG@fit_soldier3city | opłacono on-line | |||
Insoft Consulting | |||||||||
140 | 201 | Wesołowski Paweł | Gdańsk | W Blasku Księżyca 100 km+ | Insoft Consulting | opłacono on-line | |||
Inżynieria Biegania | |||||||||
141 | Lange Paweł | Katowice | W Blasku Księżyca 100 km+ | Inżynieria Biegania | |||||
Iron Team | |||||||||
142 | 438 | Jarońska Aneta | Gdańsk | Rześki Ranek 45 km+ | Iron Team | opłacono on-line | |||
143 | 465 | Łęgowski Michał | Pruszcz Gdański | Rześki Ranek 45 km+ | Iron Team | opłacono on-line | |||
144 | 1036 | Kowalczyk Hanna | Gdansk | Wiosenna Dycha 10 km+ | Iron Team | opłacono on-line | |||
145 | 472 | Meler Ula | Gdańsk | Rześki Ranek 45 km+ | Iron Team | opłacono on-line | |||
146 | 1108 | Zalewska Gosia | Gdańsk | Wiosenna Dycha 10 km+ | Iron Team | opłacono on-line | |||
147 | 768 | Jóźwik Agnieszka | Straszyn | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | Iron Team | opłacono on-line | |||
J.S. Hamilton Poland | |||||||||
148 | 54 | Stankiewicz Michał | Gdynia | Poranek na Plaży 160 km+ | J.S. Hamilton Poland | opłacono on-line | |||
JARBUD | |||||||||
149 | 123 | Górniak Jarosław | Pogórze | W Blasku Księżyca 100 km+ | JARBUD | opłacono on-line | |||
150 | 459 | Küchler Małgorzata | Gdynia | Rześki Ranek 45 km+ | JARBUD | opłacono on-line | |||
151 | 460 | Küchler Paweł | Gdynia | Rześki Ranek 45 km+ | JARBUD | opłacono on-line | |||
152 | 113 | Czoska Przemysław | Gdynia | W Blasku Księżyca 100 km+ | JARBUD | opłacono on-line | |||
Jabłoński boxing team | |||||||||
153 | 765 | Jabłoński Tomasz | Gdynia | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | Jabłoński boxing team | opłacono on-line | |||
154 | 739 | Firin Bogdan | Gdynia | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | Jabłoński boxing team | opłacono on-line | |||
Jak Zawsze | |||||||||
155 | 1088 | Szachniuk Marzena | Łeba | Wiosenna Dycha 10 km+ | Jak Zawsze | opłacono on-line | |||
Jurne Knury | |||||||||
156 | 178 | Puchniarz Mateusz | Gdańsk | W Blasku Księżyca 100 km+ | Jurne Knury | opłacono on-line | |||
KB Aktywni Konin | |||||||||
157 | Stepak Włodzimierz | Rudzica | Poranek na Plaży 160 km+ | KB Aktywni Konin | |||||
KB Ożarów Mazowiecki Biega | |||||||||
158 | 164 | olszak zenon | Ożarów Mazowiecki | W Blasku Księżyca 100 km+ | KB Ożarów Mazowiecki Biega | opłacono on-line | |||
KGHM ZG RUN | |||||||||
159 | Kolawa Jarosław | Lubin | Poranek na Plaży 160 km+ | KGHM ZG RUN | |||||
KIS TRANSPORT | |||||||||
160 | 873 | ROPEL MIROSŁAW | WEJHEROWO | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | KIS TRANSPORT | opłacono on-line | |||
KS Iskra przy Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni | |||||||||
161 | 197 | Śliwińska Katarzyna | Gdynia | W Blasku Księżyca 100 km+ | KS Iskra przy Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni | opłacono on-line | |||
Kartuski Team | |||||||||
162 | 787 | Kroll Tomasz | Kobysewo | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | Kartuski Team | opłacono on-line | |||
Kaszubi Luzino | |||||||||
163 | 423 | Dzienisz Roman | Robakowo | Rześki Ranek 45 km+ | Kaszubi Luzino | opłacono | |||
164 | 168 | Ossowski Arkadiusz | Luzino | W Blasku Księżyca 100 km+ | Kaszubi Luzino | opłacono on-line | |||
165 | 167 | Ossowska Małgorzata | Luzino | W Blasku Księżyca 100 km+ | Kaszubi Luzino | opłacono on-line | |||
166 | 878 | Rychert Anna | Gowino | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | Kaszubi Luzino | opłacono on-line | |||
167 | 441 | Kankowska Justyna | Luzino | Rześki Ranek 45 km+ | Kaszubi Luzino | opłacono on-line | |||
Kaszubski Klub Sportowy KKS SFORA BOJANO | |||||||||
168 | 36 | Lipowski Karol | Tuchom | Poranek na Plaży 160 km+ | Kaszubski Klub Sportowy KKS SFORA BOJANO | opłacono on-line | |||
Kaszëbë Łebcz (40+) | |||||||||
169 | 446 | Klebba Krzysztof | Puck / Łebcz | Rześki Ranek 45 km+ | Kaszëbë Łebcz (40+) | opłacono on-line | |||
Klub 42,2 Lębork | |||||||||
170 | 32 | Kożyczkowski Marcin | Mosty | Poranek na Plaży 160 km+ | Klub 42,2 Lębork | opłacono on-line | |||
Klub Biegaczy 'Prawo do Życia' | |||||||||
171 | 29 | Kłeczek Jacek | Rumia | Poranek na Plaży 160 km+ | Klub Biegaczy 'Prawo do Życia' | opłacono on-line | |||
Klub Sportowy ISKRA przy Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni | |||||||||
172 | 199 | Wąż Mariusz | Reda | W Blasku Księżyca 100 km+ | Klub Sportowy ISKRA przy Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni | opłacono on-line | |||
Klub Terrego | |||||||||
173 | 909 | Weber Magdalena | Elbląg | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | Klub Terrego | opłacono on-line | |||
174 | 851 | ORZOŁ Katarzyna | Elbląg | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | Klub Terrego | opłacono on-line | |||
Konarzewscy Team | |||||||||
175 | 780 | Konarzewski Krzysztof | Rumia | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | Konarzewscy Team | opłacono | |||
176 | 1034 | Konarzewska Agnieszka | Rumia | Wiosenna Dycha 10 km+ | Konarzewscy Team | opłacono | |||
177 | 450 | Konarzewski Jacek | Rumia | Rześki Ranek 45 km+ | Konarzewscy Team | opłacono | |||
Kontener Formy | |||||||||
178 | 1068 | Pociask Krzysztof | Rumia | Wiosenna Dycha 10 km+ | Kontener Formy | opłacono on-line | |||
Kościan Team | |||||||||
179 | 128 | Hoffmann Grzegorz | Piotrowo Pierwsze | W Blasku Księżyca 100 km+ | Kościan Team | opłacono on-line | |||
Krawczyńska Team | |||||||||
180 | 793 | Kucharska Anna | Gdańsk | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | Krawczyńska Team | opłacono on-line | |||
Kujawscy Runners | |||||||||
181 | 490 | Prątnicki Mariusz | Gdynia | Rześki Ranek 45 km+ | Kujawscy Runners | opłacono on-line | |||
Kujawscy Runners / Niedzielne Poruszenie | |||||||||
182 | 832 | Mierzwa Krzysztof | Banino | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | Kujawscy Runners / Niedzielne Poruszenie | opłacono on-line | |||
Kumple Sebana | |||||||||
183 | 190 | Sobieraj Grzegorz | Gdynia | W Blasku Księżyca 100 km+ | Kumple Sebana | opłacono on-line | |||
184 | 160 | Myszk Łukasz | Gdynia | W Blasku Księżyca 100 km+ | Kumple Sebana | opłacono on-line | |||
Kuźnia Triathlonu | |||||||||
185 | 142 | Krakowiak Paweł | Otwock | W Blasku Księżyca 100 km+ | Kuźnia Triathlonu | opłacono on-line | |||
LIVESTRONG | |||||||||
186 | 805 | Lunk Krzysztof | Puck | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | LIVESTRONG | opłacono on-line | |||
LKS BOGMAR Ostromecko | |||||||||
187 | 526 | Śliwiński Łukasz | Ostromecko | Rześki Ranek 45 km+ | LKS BOGMAR Ostromecko | opłacono on-line | |||
LKS Bogmar / GINTER-ekotechnika / Presto | |||||||||
188 | 497 | Retecki Krzysztof | Ostromecko | Rześki Ranek 45 km+ | LKS Bogmar / GINTER-ekotechnika / Presto | opłacono on-line | |||
LKS Błękitni Żeglce | |||||||||
189 | 24 | Karczewski Grzegorz | Hel | Poranek na Plaży 160 km+ | LKS Błękitni Żeglce | opłacono on-line | |||
LOTOS Runing Team | |||||||||
190 | 1 | Araucz Adrian | Gdańsk | Poranek na Plaży 160 km+ | LOTOS Runing Team | opłacono on-line | |||
LPP Team | |||||||||
191 | 1063 | Petke Krzysztof | Gdynia | Wiosenna Dycha 10 km+ | LPP Team | opłacono on-line | |||
Latis Sp. z o.o. | |||||||||
192 | 116 | Falba Karol | Gdańsk | W Blasku Księżyca 100 km+ | Latis Sp. z o.o. | opłacono on-line | |||
Legnica Team | |||||||||
193 | 722 | Chwastyk Łukasz Chwastyk | Legnica | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | Legnica Team | opłacono on-line | |||
Lesz NO Limits Runners | |||||||||
194 | 514 | Stroińska Iwona | Wilkowice | Rześki Ranek 45 km+ | Lesz NO Limits Runners | opłacono on-line | |||
195 | 515 | Stroiński Wojciech | Wilkowice | Rześki Ranek 45 km+ | Lesz NO Limits Runners | opłacono on-line | |||
Leszczynki Biegają | |||||||||
196 | 864 | Radzieńska Kamila | Gdynia | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | Leszczynki Biegają | opłacono on-line | |||
Leć Adam, leć... ;-) | |||||||||
197 | 887 | Skępiec Adam | Słupsk | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | Leć Adam, leć... ;-) | opłacono on-line | |||
Leśna RUNda | |||||||||
198 | 114 | Dombrowski Radek | Gdańsk | W Blasku Księżyca 100 km+ | Leśna RUNda | opłacono on-line | |||
Luboński klub biegacza | |||||||||
199 | 65 | Zieliński Maksymilian | Luboń | Poranek na Plaży 160 km+ | Luboński klub biegacza | opłacono on-line | |||
M.A.D.D. | |||||||||
200 | Zalewski Dariusz | Gdańsk | W Blasku Księżyca 100 km+ | M.A.D.D. | |||||
MAJA TEAM | |||||||||
201 | 794 | Kudrelek Sławomir | Gdańsk | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | MAJA TEAM | opłacono on-line | |||
202 | 760 | Hennig Eugenia | wejherowo | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | MAJA TEAM | opłacono on-line | |||
MD RUN TRENING | |||||||||
203 | 150 | Lenkiewicz Paweł | Białystok | W Blasku Księżyca 100 km+ | MD RUN TRENING | opłacono on-line | |||
MORSKA AGENCJA GDYNIA | |||||||||
204 | 522 | Szreder Marcin Szreder | Luzino | Rześki Ranek 45 km+ | MORSKA AGENCJA GDYNIA | opłacono on-line | |||
MOSiR Rumia | |||||||||
205 | 409 | Boike Damian | Rumia | Rześki Ranek 45 km+ | MOSiR Rumia | opłacono on-line | |||
MOTYWATORNIA TEAM | |||||||||
206 | 762 | Hiller Gabriela | Gdańsk | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | MOTYWATORNIA TEAM | opłacono on-line | |||
MTB-Małe Trójmiasto Biega | |||||||||
207 | 20 | Jakubowski Zbigniew | Gościcino | Poranek na Plaży 160 km+ | MTB-Małe Trójmiasto Biega | opłacono on-line | |||
208 | 1015 | Dobkowska Agnieszka | Wejherowo | Wiosenna Dycha 10 km+ | MTB-Małe Trójmiasto Biega | opłacono on-line | |||
Maratonczyk Poznań | |||||||||
209 | 136 | Karczyńska Eliza | Poznań | W Blasku Księżyca 100 km+ | Maratonczyk Poznań | opłacono on-line | |||
Maratończyk Poznań | |||||||||
210 | 183 | Rogoziński Olaf | Poznań | W Blasku Księżyca 100 km+ | Maratończyk Poznań | opłacono on-line | |||
MarcinSwiercTeam | |||||||||
211 | Łąk Tomasz | Wrocław | Poranek na Plaży 160 km+ | MarcinSwiercTeam | |||||
Markowi Biegacze | |||||||||
212 | 905 | Waligórska Olga | Marki | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | Markowi Biegacze | opłacono on-line | |||
213 | 850 | Orzechowska Julia | Warszawa | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | Markowi Biegacze | opłacono on-line | |||
Małe Trójmiasto Biega | |||||||||
214 | 1057 | Nalepka Karolina | Wejherowo | Wiosenna Dycha 10 km+ | Małe Trójmiasto Biega | opłacono on-line | |||
Małopolska Biega | |||||||||
215 | Nowicki Michael | KRUŻLOWA WYŻNA | Rześki Ranek 45 km+ | Małopolska Biega | |||||
216 | Faron Agnieszka | Krużlowa Wyżna | Rześki Ranek 45 km+ | Małopolska Biega | |||||
Mięczaki wolą czteropaki | |||||||||
217 | 731 | Dibelka Kamil | Dębno | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | Mięczaki wolą czteropaki | opłacono on-line | |||
MiŚ biega | |||||||||
218 | 1091 | Śmigaj Mirosław | Gdynia | Wiosenna Dycha 10 km+ | MiŚ biega | opłacono on-line | |||
Motywatornia Team | |||||||||
219 | 430 | Hiller Wojciech | Gdańsk | Rześki Ranek 45 km+ | Motywatornia Team | opłacono on-line | |||
220 | 866 | Richert Henryk | Tuchom | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | Motywatornia Team | opłacono on-line | |||
221 | 865 | Richert Danuta | Tuchom | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | Motywatornia Team | opłacono on-line | |||
222 | 732 | Dokrzewska Katarzyna | Gdynia | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | Motywatornia Team | opłacono on-line | |||
223 | 773 | Kamiński Jacek | Żukowo | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | Motywatornia Team | opłacono on-line | |||
Motywatornia Team | |||||||||
224 | 701 | Armatyńska Małgorzata | Gdynia | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | Motywatornia Team | opłacono on-line | |||
Mrzezino | |||||||||
225 | 27 | Klebba Mariusz Klebba | Mrzezino | Poranek na Plaży 160 km+ | Mrzezino | opłacono on-line | |||
Młode Dziki Runeda | |||||||||
226 | 502 | Sadowski Piotr | Rumia | Rześki Ranek 45 km+ | Młode Dziki Runeda | opłacono on-line | |||
NAVA RUNNING TEAM | |||||||||
227 | 494 | Rajkowski Damian | Pogórze | Rześki Ranek 45 km+ | NAVA RUNNING TEAM | opłacono on-line | |||
NanoTeam | |||||||||
228 | 806 | Łapiński Marcin | Gdańsk | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | NanoTeam | opłacono on-line | |||
Niezdolni | |||||||||
229 | 187 | Saluk Marcin | Banino | W Blasku Księżyca 100 km+ | Niezdolni | opłacono on-line | |||
Niezdolni | |||||||||
230 | 154 | Maroszek Jarosław | Borkowo | W Blasku Księżyca 100 km+ | Niezdolni | opłacono on-line | |||
Nordea Runners | |||||||||
231 | 743 | Gajewski Marcin | Sopot | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | Nordea Runners | opłacono | |||
Nordea Trading Technology | |||||||||
232 | 1006 | Bednarski Marcin | Gdańsk | Wiosenna Dycha 10 km+ | Nordea Trading Technology | opłacono on-line | |||
OKNOBUR-biegamyrazem.pl | |||||||||
233 | 499 | Rożyk Krzysztof | Gdynia | Rześki Ranek 45 km+ | OKNOBUR-biegamyrazem.pl | opłacono on-line | |||
OPEC Gdynia | |||||||||
234 | 797 | Kwiatkowski Tomasz | Reda | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | OPEC Gdynia | opłacono | |||
OSP POGRODZIE | |||||||||
235 | Ślęzak Adam | Elbląg | Wiosenna Dycha 10 km+ | OSP POGRODZIE | |||||
Oknonet Ultra Run Opoczno | |||||||||
236 | 26 | Kędziora Leszek | Opoczno | Poranek na Plaży 160 km+ | Oknonet Ultra Run Opoczno | opłacono on-line | |||
Olympus Polska | |||||||||
237 | 207 | Zaczyk Jakub | Warszawa | W Blasku Księżyca 100 km+ | Olympus Polska | opłacono on-line | |||
On The Way Koszalin | |||||||||
238 | 149 | Kuszmar Andrzej | KOSZALIN | W Blasku Księżyca 100 km+ | On The Way Koszalin | opłacono on-line | |||
Osowa biega | |||||||||
239 | 180 | Redzimski Rafał | Gdańsk | W Blasku Księżyca 100 km+ | Osowa biega | opłacono on-line | |||
PARKRUN RUMIA | |||||||||
240 | 786 | KRASNODĘBSKA ELŻBIETA | RUMIA | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | PARKRUN RUMIA | opłacono on-line | |||
PBwUK | |||||||||
241 | 1025 | Jarząb Emilia | Bradford | Wiosenna Dycha 10 km+ | PBwUK | opłacono | |||
242 | 452 | Kornalski Grzegorz | Bradford | Rześki Ranek 45 km+ | PBwUK | opłacono | |||
PEUGEOT ZDUNEK | |||||||||
243 | 512 | Stenka Tomasz | Reda | Rześki Ranek 45 km+ | PEUGEOT ZDUNEK | opłacono on-line | |||
PGB sportowa paczka | |||||||||
244 | 758 | Halmann Mirek | Wejherowo | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | PGB sportowa paczka | opłacono on-line | |||
PGN Nieruchomości | |||||||||
245 | 5 | Caruk Damian | Kamień Pomorski | Poranek na Plaży 160 km+ | PGN Nieruchomości | opłacono on-line | |||
PGSPORT.PL | |||||||||
246 | 1039 | Kreft Piotr | Płock | Wiosenna Dycha 10 km+ | PGSPORT.PL | opłacono on-line | |||
PKS GDAŃSK OLIWA | |||||||||
247 | 122 | Glinka Paweł | Rokitnica | W Blasku Księżyca 100 km+ | PKS GDAŃSK OLIWA | opłacono on-line | |||
PUE TEAM | |||||||||
248 | 127 | Gutt Sebastian | Gorzow wlkp | W Blasku Księżyca 100 km+ | PUE TEAM | opłacono on-line | |||
PUE TEAM | |||||||||
249 | 126 | Gutt Marlena | Gorzów Wielkopolski | W Blasku Księżyca 100 km+ | PUE TEAM | opłacono on-line | |||
Parkrun Grudziądz | |||||||||
250 | 835 | Modrak Maciej | Grudziądz | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | Parkrun Grudziądz | opłacono on-line | |||
251 | 769 | Jurczyk Ewa | Grudziądz | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | Parkrun Grudziądz | opłacono on-line | |||
Parkrun Grudziądz | |||||||||
252 | 826 | Miazek Barbara | Grudziądz | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | Parkrun Grudziądz | opłacono on-line | |||
253 | 766 | Jagła Dagmara | Grudziądz | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | Parkrun Grudziądz | opłacono on-line | |||
254 | Kaczmarek Sebastian | Grudziądz | Poranek na Plaży 160 km+ | Parkrun Grudziądz | |||||
Parkrun Rumia | |||||||||
255 | 906 | Wallrat Anna | Rumia | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | Parkrun Rumia | opłacono on-line | |||
Pasja Team | |||||||||
256 | 513 | Sternik Tomasz | Białogard | Rześki Ranek 45 km+ | Pasja Team | opłacono on-line | |||
Pałuckie Ultra Dziki | |||||||||
257 | 43 | Pałka Michał | Barcin | Poranek na Plaży 160 km+ | Pałuckie Ultra Dziki | opłacono on-line | |||
Phoenix Contact | |||||||||
258 | Michalczak Grzegorz | Kamieniec | Wiosenna Dycha 10 km+ | Phoenix Contact | |||||
Piekarnia Tradycyjna | |||||||||
259 | 875 | Roś Jakub Roś | Rumia | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | Piekarnia Tradycyjna | opłacono on-line | |||
Piwo to moje paliwo | |||||||||
260 | 1007 | Bieszk Grzegorz | Dębogórze | Wiosenna Dycha 10 km+ | Piwo to moje paliwo | opłacono on-line | |||
Podatki to kradzież | |||||||||
261 | 421 | Dębowski Michał | Gdańsk | Rześki Ranek 45 km+ | Podatki to kradzież | opłacono on-line | |||
Podgórz Toruń | |||||||||
262 | 496 | Ratowski Marerk | Toruń | Rześki Ranek 45 km+ | Podgórz Toruń | opłacono on-line | |||
Polece | |||||||||
263 | 1051 | Mazur - Polec Dorota | Gdańsk | Wiosenna Dycha 10 km+ | Polece | opłacono on-line | |||
264 | 1070 | Polec Franciszek | Gdańsk | Wiosenna Dycha 10 km+ | Polece | opłacono on-line | |||
265 | 1071 | Polec Tomasz | Gdańsk | Wiosenna Dycha 10 km+ | Polece | opłacono on-line | |||
Polish_Wings | |||||||||
266 | 22 | Jarus Andrzej | Gallspach | Poranek na Plaży 160 km+ | Polish_Wings | opłacono on-line | |||
Polplast Biega | |||||||||
267 | 920 | WYSOCKI Marcin | Dobczyce | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | Polplast Biega | opłacono on-line | |||
Powiat Wejherowski | |||||||||
268 | 767 | Jaromirska-Lewińska Maja | Reda | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | Powiat Wejherowski | opłacono | |||
Powolny | |||||||||
269 | 721 | Chwała Przemysław | Wolice | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | Powolny | opłacono on-line | |||
Pozytywnie nakręcony | |||||||||
270 | 435 | Jankowski Grzegorz | BYTÓW | Rześki Ranek 45 km+ | Pozytywnie nakręcony | opłacono on-line | |||
Połczyn Biega ❤ | |||||||||
271 | 165 | Orlikowski Robert | Połczyn Zdrój | W Blasku Księżyca 100 km+ | Połczyn Biega ❤ | opłacono on-line | |||
Projekt1000UP | |||||||||
272 | 134 | Kaliczyńska Wioletta | Rumia | W Blasku Księżyca 100 km+ | Projekt1000UP | opłacono on-line | |||
273 | 505 | Smółkowska Iwona Smółkowska | Rumia | Rześki Ranek 45 km+ | Projekt1000UP | opłacono on-line | |||
274 | 143 | Kreft Dawid | RUMIA | W Blasku Księżyca 100 km+ | Projekt1000UP | opłacono | |||
275 | 209 | Zwatykanicz Martyna | Rumia | W Blasku Księżyca 100 km+ | Projekt1000UP | opłacono on-line | |||
276 | 31 | Kowalewski Jarosław | Gdynia | Poranek na Plaży 160 km+ | Projekt1000UP | opłacono on-line | |||
Projekt 1000up | |||||||||
277 | 9 | Dawidziuk Adrian | Rumia | Poranek na Plaży 160 km+ | Projekt 1000up | opłacono on-line | |||
Projekt1000up | |||||||||
278 | 38 | Marszałek Sebastian | Rumia | Poranek na Plaży 160 km+ | Projekt1000up | opłacono on-line | |||
279 | 745 | Gaweł Ireneusz | Rumia | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | Projekt1000up | opłacono on-line | |||
Projekt1000up /Bażant team | |||||||||
280 | 796 | Kuropatwa Łukasz | Rumia | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | Projekt1000up /Bażant team | opłacono | |||
Projekt1000up / UltraWay Team | |||||||||
281 | 1041 | Kuźniar Wojciech | Rumia | Wiosenna Dycha 10 km+ | Projekt1000up / UltraWay Team | opłacono on-line | |||
Psia kość | |||||||||
282 | 40 | Mystkowski Grzegorz | Lubichowo | Poranek na Plaży 160 km+ | Psia kość | opłacono on-line | |||
REWA 12:15 | |||||||||
283 | 1111 | Zborowski Arkadiusz | Rumia | Wiosenna Dycha 10 km+ | REWA 12:15 | opłacono on-line | |||
RUNEDA | |||||||||
284 | 801 | Littwin Marek | Reda | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | RUNEDA | opłacono on-line | |||
285 | 818 | MARDZIŃSKA SYLWIA | Wejherowo | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | RUNEDA | opłacono on-line | |||
RUNEDA Młode dziki | |||||||||
286 | 427 | GRABOWSKA Agnieszka | Reda | Rześki Ranek 45 km+ | RUNEDA Młode dziki | opłacono on-line | |||
RUN_WAWA_RUN | |||||||||
287 | 777 | Klimchanka Pavel | Warszawa | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | RUN_WAWA_RUN | opłacono on-line | |||
288 | 810 | Malakhouskaya Tatsiana | Warszawa | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | RUN_WAWA_RUN | opłacono on-line | |||
289 | 1003 | Bartashevich Kanstantsin | Ołtarzew | Wiosenna Dycha 10 km+ | RUN_WAWA_RUN | opłacono on-line | |||
290 | 1030 | Kishko Volha | Warszawa | Wiosenna Dycha 10 km+ | RUN_WAWA_RUN | opłacono on-line | |||
291 | 803 | Lukyanchyk Andrei | Warszawa | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | RUN_WAWA_RUN | opłacono on-line | |||
292 | 800 | LIMANTAVA YULIYA | Warszawa | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | RUN_WAWA_RUN | opłacono on-line | |||
293 | 710 | Berezniatska Yana | Warszawa | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | RUN_WAWA_RUN | opłacono on-line | |||
294 | 900 | Tlebaldiev Renat | Łomianki | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | RUN_WAWA_RUN | opłacono on-line | |||
295 | 774 | KANASHEVICH ALIONA | WARSAW | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | RUN_WAWA_RUN | opłacono on-line | |||
Realizacja dźwięku | |||||||||
296 | 770 | Jurecki Aleksander | Częstochowa | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | Realizacja dźwięku | opłacono on-line | |||
Reda Marianowo | |||||||||
297 | 1066 | Plichta Małgorzata | Reda | Wiosenna Dycha 10 km+ | Reda Marianowo | opłacono on-line | |||
Reda Marianowo | |||||||||
298 | 483 | Olszewski Wojciech | Reda | Rześki Ranek 45 km+ | Reda Marianowo | opłacono on-line | |||
Rembrantech | |||||||||
299 | 729 | Dabrowski Remigiusz | Reda | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | Rembrantech | opłacono on-line | |||
Republika FC Łeba | |||||||||
300 | 1085 | Sosnowski Grzegorz | Łeba | Wiosenna Dycha 10 km+ | Republika FC Łeba | opłacono on-line | |||
Rogasie z Doliny Roztoki | |||||||||
301 | 869 | Rogocz Maciej | Gdynia | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | Rogasie z Doliny Roztoki | opłacono on-line | |||
Rogiewicz Running Team | |||||||||
302 | Klos Krzysztof | Ornontowice | W Blasku Księżyca 100 km+ | Rogiewicz Running Team | |||||
Ruch Izbica | |||||||||
303 | Czemerys Piotrek | Siennica Nadolna | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | Ruch Izbica | |||||
304 | Czemerys Piotr | Siennica Nadolna | W Blasku Księżyca 100 km+ | Ruch Izbica | |||||
Rundorfina | |||||||||
305 | 198 | Tylman Piotr | Czaplinek | W Blasku Księżyca 100 km+ | Rundorfina | opłacono on-line | |||
Runeda | |||||||||
306 | 449 | Komorkiewicz Karol | Reda | Rześki Ranek 45 km+ | Runeda | opłacono on-line | |||
307 | 735 | Dydymski Krzysztof | Rumia | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | Runeda | opłacono on-line | |||
308 | 734 | Dydymska Monika | Rumia | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | Runeda | opłacono on-line | |||
Runeda/1000 up | |||||||||
309 | 719 | Buszmann Tomasz | Reda | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | Runeda/1000 up | opłacono on-line | |||
Runeda /FINASTRA | |||||||||
310 | 431 | HINC-ZARDECKA Natalia | Reda | Rześki Ranek 45 km+ | Runeda /FINASTRA | opłacono on-line | |||
Runeda/Ultra Way Team | |||||||||
311 | 521 | Szopa Marek | Gdynia | Rześki Ranek 45 km+ | Runeda/Ultra Way Team | opłacono on-line | |||
312 | 520 | Szopa Małgorzata | Gdynia | Rześki Ranek 45 km+ | Runeda/Ultra Way Team | opłacono on-line | |||
Runeda Młode Dziki | |||||||||
313 | 1024 | Jantowska Małgorzata | Reda | Wiosenna Dycha 10 km+ | Runeda Młode Dziki | opłacono | |||
RunnerFromReda / Decathlon Trójmiasto | |||||||||
314 | 493 | Pusdrowski Michał | Reda | Rześki Ranek 45 km+ | RunnerFromReda / Decathlon Trójmiasto | opłacono | |||
Runners Team | |||||||||
315 | 140 | Korus Marek | Gdańsk | W Blasku Księżyca 100 km+ | Runners Team | opłacono on-line | |||
Runpassion.pl TEAM | |||||||||
316 | Rutkowska Elżbieta | Gdańsk | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | Runpassion.pl TEAM | |||||
Runpassion.pl Team | |||||||||
317 | 788 | Krzyśko Krzysztof | Banino | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | Runpassion.pl Team | opłacono on-line | |||
318 | 709 | Bellwon Rafał | Rumia | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | Runpassion.pl Team | opłacono on-line | |||
Runtastyczni Team Bytów | |||||||||
319 | Szczęk Małgorzata | Słupsk | Rześki Ranek 45 km+ | Runtastyczni Team Bytów | |||||
Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem | |||||||||
320 | 196 | Szymura Wojciech | Rybnik | W Blasku Księżyca 100 km+ | Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem | opłacono on-line | |||
STOPA Słupsk | |||||||||
321 | 42 | Obert Paweł | Damnica | Poranek na Plaży 160 km+ | STOPA Słupsk | opłacono on-line | |||
322 | 728 | CZYŻ Izabella | Kobylnica | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | STOPA Słupsk | opłacono on-line | |||
ST RUNNERS | |||||||||
323 | 482 | Oberzig Tomasz | Reda | Rześki Ranek 45 km+ | ST RUNNERS | opłacono on-line | |||
STW Bałtyk Gdynia | |||||||||
324 | 125 | Gumiela Piotr | Gdański | W Blasku Księżyca 100 km+ | STW Bałtyk Gdynia | opłacono on-line | |||
SUPERMARATON KALISZ | |||||||||
325 | 779 | Kobyłka Małgorzata | KALISZ | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | SUPERMARATON KALISZ | opłacono on-line | |||
326 | 737 | FABIAŃSKI CZESŁAW | KALISZ | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | SUPERMARATON KALISZ | opłacono on-line | |||
327 | 1047 | Maciejewski Piotr | Kalisz | Wiosenna Dycha 10 km+ | SUPERMARATON KALISZ | opłacono on-line | |||
328 | 412 | Bugajny Damian | Kalisz | Rześki Ranek 45 km+ | SUPERMARATON KALISZ | opłacono on-line | |||
329 | 30 | Kobyłka Marek | Kalisz | Poranek na Plaży 160 km+ | SUPERMARATON KALISZ | opłacono on-line | |||
SUT Straszyn | |||||||||
330 | 425 | Gołębiowski Piotr | Straszyn | Rześki Ranek 45 km+ | SUT Straszyn | opłacono on-line | |||
331 | 1069 | Podwysocki Wojciech | Pruszcz Gdański | Wiosenna Dycha 10 km+ | SUT Straszyn | opłacono on-line | |||
SeaSlugs team | |||||||||
332 | 44 | Parkitny Aleksander | Wrocław | Poranek na Plaży 160 km+ | SeaSlugs team | opłacono on-line | |||
Sii Running Team | |||||||||
333 | 807 | Łomotowska Izabela | Wejherowo | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | Sii Running Team | opłacono on-line | |||
334 | 469 | Makowska Magdalena | Elbląg | Rześki Ranek 45 km+ | Sii Running Team | opłacono on-line | |||
Sklep Biegacza Gdańsk | |||||||||
335 | 444 | Kempczyński Piotr | Reda | Rześki Ranek 45 km+ | Sklep Biegacza Gdańsk | opłacono on-line | |||
Speed4Fit EMS Gdańsk | |||||||||
336 | 171 | Peek Krystian | Gdańsk | W Blasku Księżyca 100 km+ | Speed4Fit EMS Gdańsk | opłacono on-line | |||
Studio Kuźnia | |||||||||
337 | 517 | Szarlej Maksymilian | Gdańśk | Rześki Ranek 45 km+ | Studio Kuźnia | opłacono on-line | |||
Super Drużyna Ełk | |||||||||
338 | 176 | Prawdzik Renata | Ełk | W Blasku Księżyca 100 km+ | Super Drużyna Ełk | opłacono on-line | |||
339 | 174 | Piwońska Julita | Ełk | W Blasku Księżyca 100 km+ | Super Drużyna Ełk | opłacono on-line | |||
Szakale Bałut Łódź | |||||||||
340 | 532 | Wara-Wąsowski Maciej | Łódź | Rześki Ranek 45 km+ | Szakale Bałut Łódź | opłacono on-line | |||
341 | 473 | Melson Maciej | Łódź | Rześki Ranek 45 km+ | Szakale Bałut Łódź | opłacono on-line | |||
342 | 39 | Mendrzycki Szymon | Łódź | Poranek na Plaży 160 km+ | Szakale Bałut Łódź | opłacono on-line | |||
Szakale Bałut Łódź / Łódzki Klub Wysokogórski | |||||||||
343 | 466 | Łukomski Maciej | Łódź | Rześki Ranek 45 km+ | Szakale Bałut Łódź / Łódzki Klub Wysokogórski | opłacono on-line | |||
Szuram Kilometry / KB Ożarów Mazowiecki Biega | |||||||||
344 | 135 | Karasiewicz Łukasz | Płochocin | W Blasku Księżyca 100 km+ | Szuram Kilometry / KB Ożarów Mazowiecki Biega | opłacono on-line | |||
Szybciej chodzę niż biegam | |||||||||
345 | 177 | Przybyłowska Renata | Rozogi | W Blasku Księżyca 100 km+ | Szybciej chodzę niż biegam | opłacono on-line | |||
Szybki Skład | |||||||||
346 | 901 | Toboła Michał | Gdańsk | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | Szybki Skład | opłacono on-line | |||
Są Wolniejsi | |||||||||
347 | 844 | Niewdzięczny Jerzy | Olsztyn | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | Są Wolniejsi | opłacono on-line | |||
Są Wolniejsi | |||||||||
348 | 843 | Niewdzięczna Barbara | Olsztyn | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | Są Wolniejsi | opłacono on-line | |||
Są wolniejsi | |||||||||
349 | Kupis Marta | Olsztyn | W Blasku Księżyca 100 km+ | Są wolniejsi | |||||
TAG | |||||||||
350 | 1110 | Zawalski Krystian | Dębogórze | Wiosenna Dycha 10 km+ | TAG | opłacono on-line | |||
TOYOTA WALDER/MAŁE TRÓJMIASTO BIEGA | |||||||||
351 | 817 | Marciszewski Szymon | Gdynia | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | TOYOTA WALDER/MAŁE TRÓJMIASTO BIEGA | opłacono on-line | |||
352 | 815 | Marchel Karolina | RUMIA | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | TOYOTA WALDER/MAŁE TRÓJMIASTO BIEGA | opłacono on-line | |||
TREC | |||||||||
353 | 717 | Brzezicki Maciej | Gdynia | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | TREC | opłacono | |||
TREC TEAM | |||||||||
354 | Barskiy Pavlo | Gdynia | Wiosenna Dycha 10 km+ | TREC TEAM | |||||
355 | 1075 | Przewoska Anna | Gdynia | Wiosenna Dycha 10 km+ | TREC TEAM | opłacono | |||
356 | Bieniek Patryk | Poznań | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | TREC TEAM | |||||
TT FURNITURE-meble na wymiar | |||||||||
357 | Karolkiewicz Barbara | Elbląg | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | TT FURNITURE-meble na wymiar | |||||
TZMO | |||||||||
358 | Falkowski Michał | Wielkie Rychnowo | Poranek na Plaży 160 km+ | TZMO | |||||
Tam Tam Kolbudy | |||||||||
359 | 533 | Wasilewski Sławomir | Kolbudy | Rześki Ranek 45 km+ | Tam Tam Kolbudy | opłacono on-line | |||
Team Frączyk | |||||||||
360 | Frączyk Mateusz | Gdynia | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | Team Frączyk | |||||
Team Gaworski | |||||||||
361 | 25 | Kazaniecki Wieslaw | Wydminy | Poranek na Plaży 160 km+ | Team Gaworski | opłacono on-line | |||
Team Tapflo | |||||||||
362 | 402 | Bartczak Dariusz | Rotmanka | Rześki Ranek 45 km+ | Team Tapflo | opłacono on-line | |||
Truchtacz | |||||||||
363 | 403 | Bartkowiak Michał | Września | Rześki Ranek 45 km+ | Truchtacz | opłacono | |||
TumboTeam | |||||||||
364 | 764 | Jabłoński Robert | Gdańsk | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | TumboTeam | opłacono on-line | |||
UKS Olimpia Zabrze | |||||||||
365 | 516 | Sudnik Anna | Zabrze | Rześki Ranek 45 km+ | UKS Olimpia Zabrze | opłacono on-line | |||
ULTRA WAY TEAM | |||||||||
366 | 208 | Zalewski Marcin | Gdańsk | W Blasku Księżyca 100 km+ | ULTRA WAY TEAM | opłacono on-line | |||
Ulstein Biega | |||||||||
367 | 1038 | Kozłowski Andrzej | Pogórze | Wiosenna Dycha 10 km+ | Ulstein Biega | opłacono | |||
368 | 1074 | Prusinowski Paweł | Gdańsk | Wiosenna Dycha 10 km+ | Ulstein Biega | opłacono | |||
369 | 1018 | Gondek Michał | Wejherowo | Wiosenna Dycha 10 km+ | Ulstein Biega | opłacono | |||
370 | 1083 | Smeja Lidia | Gdynia | Wiosenna Dycha 10 km+ | Ulstein Biega | opłacono | |||
UltraPiotrków | |||||||||
371 | 66 | Zieliński Tomasz | Karlin | Poranek na Plaży 160 km+ | UltraPiotrków | opłacono on-line | |||
UltraWay Team | |||||||||
372 | 121 | Gessner Weronika | Piaseczno | W Blasku Księżyca 100 km+ | UltraWay Team | opłacono | |||
373 | Sajewicz Magda | Gdańsk | Rześki Ranek 45 km+ | UltraWay Team | |||||
Ultra Way Team | |||||||||
374 | 109 | Bujak Aleksandra | Bolszewo | W Blasku Księżyca 100 km+ | Ultra Way Team | opłacono | |||
375 | Szumlas Marcin | Połchowo | Rześki Ranek 45 km+ | Ultra Way Team | |||||
376 | 33 | Kulczyk Ewa | GDYNIA | Poranek na Plaży 160 km+ | Ultra Way Team | opłacono on-line | |||
Ultra Way Team | |||||||||
377 | 406 | Bladowska Katarzyna | Reda | Rześki Ranek 45 km+ | Ultra Way Team | opłacono on-line | |||
Ultra Way Team / Nidzica Biega | |||||||||
378 | 124 | Grzebski Dariusz | Nidzica | W Blasku Księżyca 100 km+ | Ultra Way Team / Nidzica Biega | opłacono on-line | |||
Ultra Wyjadacze Wydział Zamiejscowy | |||||||||
379 | 833 | Milc Szymon | Józefów | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | Ultra Wyjadacze Wydział Zamiejscowy | opłacono on-line | |||
Ultratrack Team | |||||||||
380 | Matejczuk Agata | Różyce | Poranek na Plaży 160 km+ | Ultratrack Team | |||||
UltraŻółwik | |||||||||
381 | 411 | Bruszewska- Głombiowska Monika | Gdynia | Rześki Ranek 45 km+ | UltraŻółwik | opłacono on-line | |||
Ustaw się na bieganie w Gdańsku | |||||||||
382 | 1042 | Labudda Maria | Gdansk | Wiosenna Dycha 10 km+ | Ustaw się na bieganie w Gdańsku | opłacono on-line | |||
383 | 443 | Karpińska Barbara | Gdańsk | Rześki Ranek 45 km+ | Ustaw się na bieganie w Gdańsku | opłacono on-line | |||
384 | 487 | Pawluczuk Tomasz | Gdańsk | Rześki Ranek 45 km+ | Ustaw się na bieganie w Gdańsku | opłacono on-line | |||
385 | 827 | MIĄCZYŃSKA JUSTYNA | GDAŃSK | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | Ustaw się na bieganie w Gdańsku | opłacono on-line | |||
Ustaw się na bieganie w Gdańsku | |||||||||
386 | 847 | Nycek Maciej | Gdańsk | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | Ustaw się na bieganie w Gdańsku | opłacono on-line | |||
Vege Runners | |||||||||
387 | 871 | Romanowska Beata | Gdynia | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | Vege Runners | opłacono on-line | |||
VeroniPak | |||||||||
388 | 798 | Lepisz Piotr | Wąbrzeźno | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | VeroniPak | opłacono on-line | |||
WALBET TEAM RAWICZ | |||||||||
389 | 189 | Skrobacz Sebastian | Rawicz | W Blasku Księżyca 100 km+ | WALBET TEAM RAWICZ | opłacono on-line | |||
WETERANI RP | |||||||||
390 | 161 | Nehring Tomasz | Chełmno | W Blasku Księżyca 100 km+ | WETERANI RP | opłacono on-line | |||
WGB | |||||||||
391 | 718 | Brzeziński Jacek | Wejherowo | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | WGB | opłacono on-line | |||
WOPR WEJHEROWO | |||||||||
392 | 761 | Hennig Tomasz | Zbychowo | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | WOPR WEJHEROWO | opłacono on-line | |||
Wataha - łączy nas bieganie | |||||||||
393 | Grochowalska Anita Grochowalska | Łódź | Wiosenna Dycha 10 km+ | Wataha - łączy nas bieganie | |||||
Wejherowskie Łabędzie - KENTIA TEAM | |||||||||
394 | 881 | Schwann Mirosław | Wejherowo | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | Wejherowskie Łabędzie - KENTIA TEAM | opłacono on-line | |||
WiRan AstMa Team | |||||||||
395 | 139 | Klarecki Adrian | Reda | W Blasku Księżyca 100 km+ | WiRan AstMa Team | opłacono | |||
Wicher Dębki | |||||||||
396 | 879 | Sawicka Marzena | Dębki | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | Wicher Dębki | opłacono on-line | |||
Wiewiór Team | |||||||||
397 | Kwiatkowska Agnieszka | Rumia | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | Wiewiór Team | |||||
398 | Kwiatkowski Grzegorz | Rumia | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | Wiewiór Team | |||||
W pogoni za duchem | |||||||||
399 | 118 | Gabała Michał | Będzin | W Blasku Księżyca 100 km+ | W pogoni za duchem | opłacono | |||
Wtorkowy Trening | |||||||||
400 | 904 | Walczak Anna | Grudziądz | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | Wtorkowy Trening | opłacono on-line | |||
401 | 19 | Jabłoński Jakub | Grudziądz | Poranek na Plaży 160 km+ | Wtorkowy Trening | opłacono | |||
402 | 14 | Gałuszka Dorota | Grudziądz | Poranek na Plaży 160 km+ | Wtorkowy Trening | opłacono on-line | |||
Wygrałem wyścig z żółwiem | |||||||||
403 | 46 | Pawlak Paweł | Olsztyn | Poranek na Plaży 160 km+ | Wygrałem wyścig z żółwiem | opłacono on-line | |||
Zochu Team | |||||||||
404 | 103 | Bobin Tomasz | Gorzów Wielkopolski | W Blasku Księżyca 100 km+ | Zochu Team | opłacono on-line | |||
Zoeller Tech | |||||||||
405 | 193 | SUŁEK Aldona | WEJHEROWO | W Blasku Księżyca 100 km+ | Zoeller Tech | opłacono on-line | |||
Zryw Parzymiechy | |||||||||
406 | 488 | Pawzun Bartosz | Wrocław | Rześki Ranek 45 km+ | Zryw Parzymiechy | opłacono on-line | |||
407 | 203 | Włodarski Piotr | Aleksandria | W Blasku Księżyca 100 km+ | Zryw Parzymiechy | opłacono on-line | |||
408 | 814 | Mańka Magdalena | Aleksandria | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | Zryw Parzymiechy | opłacono on-line | |||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
409 | Rost Zbyszek | gdańsk | Poranek na Plaży 160 km+ | ||||||
410 | 923 | Zieliński Tomasz Zieliński | Stołężyn | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
411 | 778 | Kobylarczyk Krzysztof | Mosty, Gmina Kosakowo | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
412 | Dubinskas Arūnas | Vilnius | W Blasku Księżyca 100 km+ | ||||||
413 | 912 | Witbrodt Leszek | Wejherowo | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
414 | 429 | Grubalski Andrzej | Gdynia | Rześki Ranek 45 km+ | opłacono on-line | ||||
415 | Karolewska Anna | Wejherowo | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | ||||||
416 | 453 | Kostuch Jan | Garcz | Rześki Ranek 45 km+ | opłacono on-line | ||||
417 | 704 | Banach Mateusz | Gdynia | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | opłacono | ||||
418 | 1046 | Maciejewska Aldona | Kalisz | Wiosenna Dycha 10 km+ | opłacono on-line | ||||
419 | Davydov Denis | Gdynia | Rześki Ranek 45 km+ | ||||||
420 | 155 | Mazanka Jakub | Borówiec | W Blasku Księżyca 100 km+ | opłacono on-line | ||||
421 | 58 | Tylus Rafał | Poznan | Poranek na Plaży 160 km+ | opłacono on-line | ||||
422 | Kruk Maciej | Rumia | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | ||||||
423 | 451 | Kopczyński Paweł | Wierzbiczany | Rześki Ranek 45 km+ | opłacono on-line | ||||
424 | Sobania Karolina | Gdańsk | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | ||||||
425 | 748 | Górska Ilona | Gdynia | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
426 | 1105 | Woś Maria | Gdańsk | Wiosenna Dycha 10 km+ | opłacono on-line | ||||
427 | 840 | Nerowski Paweł | Iława | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
428 | 842 | Niewadzioł Paweł | Gdańsk | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
429 | 407 | Bloch Mariusz | Gdańsk | Rześki Ranek 45 km+ | opłacono on-line | ||||
430 | 702 | Babnis Ewa | Gdańsk | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
431 | 491 | Prondzinski Maciej | Przyłęki | Rześki Ranek 45 km+ | opłacono on-line | ||||
432 | 823 | Mąka Marcin | Gdynia | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
433 | 730 | Dampc Mariusz | Warszawa | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
434 | Latosiński Jacek | Gdańsk | Rześki Ranek 45 km+ | ||||||
435 | 461 | Latosinska Kamila | Gdansk | Rześki Ranek 45 km+ | opłacono on-line | ||||
436 | Płończak Jacek | Gdańsk | W Blasku Księżyca 100 km+ | ||||||
437 | 857 | Patil Girish | Warsaw | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | opłacono | ||||
438 | 870 | Rolbiecki Łukasz Rolbiecki | Chojnice | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
439 | 531 | Walendzik Wiesia | Warszawa | Rześki Ranek 45 km+ | opłacono on-line | ||||
440 | 111 | Chęc Tomasz | Warszawa | W Blasku Księżyca 100 km+ | opłacono on-line | ||||
441 | 903 | Trochowski Adrian | Tczew | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
442 | 1079 | Rutkowska Iga | Gdynia | Wiosenna Dycha 10 km+ | opłacono on-line | ||||
443 | 151 | Lic Janusz | Zabrze | W Blasku Księżyca 100 km+ | opłacono on-line | ||||
444 | 528 | Tobjasz Krzysztof | Czerniewice | Rześki Ranek 45 km+ | opłacono on-line | ||||
445 | 783 | Kościuk Michał | Gdańsk | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
446 | 495 | Ratajczyk Piotr | Gdynia | Rześki Ranek 45 km+ | opłacono on-line | ||||
447 | 1102 | Winiarczyk Mirosław | Józefosław | Wiosenna Dycha 10 km+ | opłacono on-line | ||||
448 | 479 | Narloch Łukasz | Gdynia | Rześki Ranek 45 km+ | opłacono on-line | ||||
449 | 1094 | Tuszkowski Przemysław | Czarlin | Wiosenna Dycha 10 km+ | opłacono on-line | ||||
450 | 781 | Konieczny Patryk | Suchy Las | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
451 | 1104 | Wodynski Jan | Gdansk | Wiosenna Dycha 10 km+ | opłacono on-line | ||||
452 | Frejer Monika | Gdańsk | Wiosenna Dycha 10 km+ | ||||||
453 | 547 | Żetelski Kamil | Włocławek | Rześki Ranek 45 km+ | opłacono on-line | ||||
454 | 738 | Ferenc Stanisław | Wrocław | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
455 | Tyszko Berenika | Warszawa | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | ||||||
456 | 133 | Jurdziak Jakub | Wrocław | W Blasku Księżyca 100 km+ | opłacono | ||||
457 | 12 | Ferszt Piotr | Olsztyn | Poranek na Plaży 160 km+ | opłacono | ||||
458 | 715 | Braszka Robert | Gdynia | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | opłacono | ||||
459 | Nawrot Artur | Księginice | Poranek na Plaży 160 km+ | ||||||
460 | 812 | Małachowska Katarzyna | Świnoujście | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
461 | 918 | Wójciak Marcin | Szczecin | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
462 | 525 | Szymański Piotr Krzysztof | Połczyn zdrój | Rześki Ranek 45 km+ | opłacono on-line | ||||
463 | 530 | Usik Daniel | Gdańsk | Rześki Ranek 45 km+ | opłacono on-line | ||||
464 | 543 | Wyganowski Konrad | RUMIA | Rześki Ranek 45 km+ | opłacono on-line | ||||
465 | 1022 | Jachimowicz Bartosz | Gdansk | Wiosenna Dycha 10 km+ | opłacono on-line | ||||
466 | 1103 | Wisniewska Dagmara | Gdansk | Wiosenna Dycha 10 km+ | opłacono on-line | ||||
467 | 784 | Kowalczyk Patryk | Głębowice | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
468 | 828 | Michalik Kamila | Prochowice | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
469 | 540 | Wojnarowski Piotr | Gdańsk | Rześki Ranek 45 km+ | opłacono on-line | ||||
470 | 1056 | Nagórski Władysław | Gdańsk | Wiosenna Dycha 10 km+ | opłacono on-line | ||||
471 | 839 | MUSIAŁ PAWEŁ | WARSZAWA | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
472 | 1097 | Wałęga Paweł | Gdańsk | Wiosenna Dycha 10 km+ | opłacono on-line | ||||
473 | 159 | Myszk Krzysztof | Chwaszczyno | W Blasku Księżyca 100 km+ | opłacono on-line | ||||
474 | 1048 | Malgadey Mariola | Banino | Wiosenna Dycha 10 km+ | opłacono on-line | ||||
475 | Kopcinska Gwen | Wejherowo | Wiosenna Dycha 10 km+ | ||||||
476 | 1029 | Kęsicka Katarzyna | Warszawa | Wiosenna Dycha 10 km+ | opłacono on-line | ||||
477 | 1077 | Ratajczak Przemysław | Wejherowo | Wiosenna Dycha 10 km+ | opłacono on-line | ||||
478 | 837 | Mroszczyk Paweł | Cedry Wielkie | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
479 | 147 | Krzykanowski Marcin | Bydgoszcz | W Blasku Księżyca 100 km+ | opłacono on-line | ||||
480 | 477 | Mucowski Jaromir | Borowiec | Rześki Ranek 45 km+ | opłacono on-line | ||||
481 | Karolewska Anna | Wejherowo | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | ||||||
482 | 771 | Kaczmarek Dominik | Nowy Tomyśl | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
483 | 115 | Ewertowski Marek Ewertowski | Gdańsk | W Blasku Księżyca 100 km+ | opłacono on-line | ||||
484 | 510 | Staruszkiewicz Krzysztof | Łęczyca | Rześki Ranek 45 km+ | opłacono on-line | ||||
485 | Fudala Marta | Ustka | W Blasku Księżyca 100 km+ | ||||||
486 | 45 | Pawelec Michal | Gdańsk | Poranek na Plaży 160 km+ | opłacono on-line | ||||
487 | 53 | Siedlecki Marcin | Gdańsk | Poranek na Plaży 160 km+ | opłacono on-line | ||||
488 | 1008 | Bisowska Amelia | Kobyłka | Wiosenna Dycha 10 km+ | opłacono on-line | ||||
489 | 712 | Bisowska Katarzyna | Kobyłka | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
490 | 102 | Bisowski Mariusz | Kobyłka | W Blasku Księżyca 100 km+ | opłacono on-line | ||||
491 | 463 | Latosiński Jacek | Gdańsk | Rześki Ranek 45 km+ | opłacono on-line | ||||
492 | 462 | Latosińska Kamila | Gdańsk | Rześki Ranek 45 km+ | opłacono on-line | ||||
493 | 415 | Chara Piotr | Gdańsk | Rześki Ranek 45 km+ | opłacono on-line | ||||
494 | 836 | Motylewski Radosław | MALBORK | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
495 | 432 | Hrudina Olena | Biały Bór | Rześki Ranek 45 km+ | opłacono on-line | ||||
496 | 848 | Nycz Bartłomiej | Gdańsk | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
497 | 892 | Strosin Tomasz | Rumia | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
498 | 724 | Cieczko Maria | Brodnica | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
499 | 173 | Pietrzak Sławomir | Pleszew | W Blasku Księżyca 100 km+ | opłacono on-line | ||||
500 | Marszałek Tomasz | Gdynia | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | ||||||
501 | 854 | Pakulski Marcin | Koszalin | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
502 | 181 | Reglińska Joanna | Bytów | W Blasku Księżyca 100 km+ | opłacono on-line | ||||
503 | Świtońska Aleksandra | Gdynia | W Blasku Księżyca 100 km+ | ||||||
504 | 750 | Groblewski Cezary | Gdańsk | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
505 | 11 | Ferenc Adrian | Pisz | Poranek na Plaży 160 km+ | opłacono on-line | ||||
506 | 474 | Młynarczyk Paweł | Kołaków gm. Dąbrówka | Rześki Ranek 45 km+ | opłacono on-line | ||||
507 | 700 | Anioła-Kusz Dominik | Szczecin | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
508 | 400 | Aleksandrowicz Patryk | Gdansk | Rześki Ranek 45 km+ | opłacono on-line | ||||
509 | 831 | Mielcarek Konrad | Józefów | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
510 | 858 | Piasecka Agata | Gdańsk | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
511 | 170 | Pawlus Marcin | Gdynia | W Blasku Księżyca 100 km+ | opłacono on-line | ||||
512 | 475 | Mojsak Aron | Gdynia | Rześki Ranek 45 km+ | opłacono on-line | ||||
513 | Lewandowski Filip | Bydgoszcz | W Blasku Księżyca 100 km+ | ||||||
514 | 492 | Przybylski Patryk | Toruń | Rześki Ranek 45 km+ | opłacono on-line | ||||
515 | 507 | Stachnik Dagna | Gdynia | Rześki Ranek 45 km+ | opłacono on-line | ||||
516 | 129 | Jakubowski Łukasz | Borucin | W Blasku Księżyca 100 km+ | opłacono on-line | ||||
517 | 141 | Kowiel Artur | Gdańsk | W Blasku Księżyca 100 km+ | opłacono on-line | ||||
518 | 763 | Ihnatowicz Aleksandra | Milwino | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
519 | 741 | Frankowski Jarosław | Zagórów | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
520 | 897 | Śliwiński Przemysław | Gdańsk | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
521 | 867 | Richert Wojciech | Bolszewo | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
522 | 746 | Goike Piotr | Kębłowo | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
523 | Jodłowska Wioletta | Pruszcz Gdański | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | ||||||
524 | 772 | Kałowy Paweł | Wejherowo | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
525 | Drzeżdżon Karol | Ostrowo | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | ||||||
526 | 1065 | Piecka Mariusz | Brwinów | Wiosenna Dycha 10 km+ | opłacono on-line | ||||
527 | 448 | Kobyliński Szymon | Gdańsk | Rześki Ranek 45 km+ | opłacono on-line | ||||
528 | 821 | Mazur Aleksandra | Połczyn Zdrój | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
529 | 816 | Marciszewska Milena | Gdynia | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
530 | 191 | Stanula Karol | Kraków | W Blasku Księżyca 100 km+ | opłacono on-line | ||||
531 | 158 | Mędrykowski Damian | Sandomierz | W Blasku Księżyca 100 km+ | opłacono on-line | ||||
532 | 1010 | Borski Ryszard | Reda | Wiosenna Dycha 10 km+ | opłacono on-line | ||||
533 | 539 | WOJEWSKI KRYSTIAN | SOPOT | Rześki Ranek 45 km+ | opłacono on-line | ||||
534 | 498 | Rochowiak Janusz | Pobiedziska | Rześki Ranek 45 km+ | opłacono on-line | ||||
535 | 789 | Krzyżanek Marcin | Gardna Wielka | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
536 | 802 | Lubowiecka Alicja | Wejherowo | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
537 | 790 | Krzyżanek Marta | Gardna Wielka | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
538 | 1067 | Płotka Magda | Gdańsk | Wiosenna Dycha 10 km+ | opłacono on-line | ||||
539 | 1053 | Megger Iwona | Trąbki Wielkie | Wiosenna Dycha 10 km+ | opłacono on-line | ||||
540 | 175 | Pogorzelski Wojciech | Wejherowo | W Blasku Księżyca 100 km+ | opłacono on-line | ||||
541 | 1099 | Wawerko Katarzyna | Banino | Wiosenna Dycha 10 km+ | opłacono on-line | ||||
542 | 808 | Łuchniak Zbigniew | Mosty | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
543 | 1098 | Wasilewska Magdalena | Banino | Wiosenna Dycha 10 km+ | opłacono on-line | ||||
544 | 749 | Grabias Aleksandra | Gdańsk | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
545 | 195 | Szymańska Agata | Gdańsk | W Blasku Księżyca 100 km+ | opłacono on-line | ||||
546 | 184 | Rompczyk Andrzej | Gdansk | W Blasku Księżyca 100 km+ | opłacono on-line | ||||
547 | 202 | Wierzbowski Tomasz | Bartoszyce | W Blasku Księżyca 100 km+ | opłacono on-line | ||||
548 | 705 | Baranowski Krzysztof | Siwiałka | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
549 | 1055 | Mruk Iwona | Gdańsk | Wiosenna Dycha 10 km+ | opłacono on-line | ||||
550 | 809 | Macko Mariusz | Białobiel | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
551 | 1040 | Kubiak Maria | Rumia | Wiosenna Dycha 10 km+ | opłacono on-line | ||||
552 | 470 | Małczak Magdalena | Pruszcz Gdański | Rześki Ranek 45 km+ | opłacono on-line | ||||
553 | 792 | Kubiak Andrzej | Rumia | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
554 | 13 | Gałaś Jarosław Gałaś | Chrzanów | Poranek na Plaży 160 km+ | opłacono on-line | ||||
555 | 548 | Żurawski Mateusz | Gdynia | Rześki Ranek 45 km+ | opłacono on-line | ||||
556 | 804 | Lulla Michał | Unisław | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
557 | 1023 | Janiszewski Aleksander | Warszawa | Wiosenna Dycha 10 km+ | opłacono on-line | ||||
558 | 104 | Bolewski Adam | Gdańsk | W Blasku Księżyca 100 km+ | opłacono on-line | ||||
559 | 713 | BORKOWSKA EWA | ZŁOTÓW1952-09-03 | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
560 | 1026 | Jaskulska Katarzyna | Rumia | Wiosenna Dycha 10 km+ | opłacono on-line | ||||
561 | 1100 | Wierzbowski Krzysztof | Bartoszyce | Wiosenna Dycha 10 km+ | opłacono on-line | ||||
562 | 759 | Hałas Ewa | Kcynia | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
563 | 1106 | Wysokiński Michał | Leźno | Wiosenna Dycha 10 km+ | opłacono on-line | ||||
564 | 849 | Ornal Mirosław | Wejherowo | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
565 | 1087 | Stramska Beata | Gdańsk | Wiosenna Dycha 10 km+ | opłacono on-line | ||||
566 | 519 | Szewczun Małgorzata | Dzierzgoń | Rześki Ranek 45 km+ | opłacono on-line | ||||
567 | 518 | Szewczun Anna | Dzierzgoń | Rześki Ranek 45 km+ | opłacono on-line | ||||
568 | 1107 | Wysokiński Paweł | Gdańsk | Wiosenna Dycha 10 km+ | opłacono on-line | ||||
569 | 752 | Grota Mariusz | Słupsk | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
570 | 1044 | Litwin Justyna | Warszawa | Wiosenna Dycha 10 km+ | opłacono on-line | ||||
571 | 59 | Walczuk Łukasz | Rumia | Poranek na Plaży 160 km+ | opłacono on-line | ||||
572 | 714 | Borowik Krzysztof | Rumia | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
573 | 169 | Ossowski Maciej | Gdańsk | W Blasku Księżyca 100 km+ | opłacono on-line | ||||
574 | 872 | Romanowski Sławomir | Rumia | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
575 | 703 | Balonis-Chyb Anna | Gdynia | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
576 | 876 | Różycki Rafał | Gdańsk | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
577 | 417 | Chyliński Łukasz | Grudziądz | Rześki Ranek 45 km+ | opłacono on-line | ||||
578 | 1011 | Bujnicki Marcin | Pasłęk | Wiosenna Dycha 10 km+ | opłacono on-line | ||||
579 | 428 | Grajczyk Piotr | Bytów | Rześki Ranek 45 km+ | opłacono on-line | ||||
580 | 830 | Michałowska Agata | Sopot | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
581 | 457 | Kubiak Jagoda | Wejherowo | Rześki Ranek 45 km+ | opłacono on-line | ||||
582 | 1049 | Małodobry Krzysztof | Barlinek | Wiosenna Dycha 10 km+ | opłacono on-line | ||||
583 | 893 | Szczygieł Łukasz | Śleszowice | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
584 | 785 | Kowalska Agnieszka | Wielka Wieś | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
585 | 1032 | Klem Dolores | Gdynia | Wiosenna Dycha 10 km+ | opłacono on-line | ||||
586 | Suszczewicz Damian | Hamburg | Poranek na Plaży 160 km+ | ||||||
587 | Kruczyk Damian Kruczyk | Pasym | Poranek na Plaży 160 km+ | ||||||
588 | 144 | Król Angelika | Rawa Mazowiecka | W Blasku Księżyca 100 km+ | opłacono on-line | ||||
589 | 37 | Małaszczuk Piotr | Grodzisk Mazowiecki | Poranek na Plaży 160 km+ | opłacono on-line | ||||
590 | 859 | Piątkowski Bartosz | Gdańsk | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
591 | 1089 | Szarko Maciej | Elbląg | Wiosenna Dycha 10 km+ | opłacono on-line | ||||
592 | 877 | Rybak Patryk | Gdynia | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
593 | 863 | Puzio Roksana | Gdynia | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
594 | SEMENOWICZ MICHAŁ | KARLINO | Rześki Ranek 45 km+ | ||||||
595 | Ubysz Kasia | Wrocław | Wiosenna Dycha 10 km+ | ||||||
596 | 106 | Brzeski Marcin | Rumia | W Blasku Księżyca 100 km+ | opłacono on-line | ||||
597 | 880 | Schröder Adam | Gdynia | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
598 | 852 | Osmański Damian | Pacółtowo | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
599 | Józwik Magdalena | Piaseczno | Wiosenna Dycha 10 km+ | ||||||
600 | 2 | Bajdała Robert | Olszewnica Stara | Poranek na Plaży 160 km+ | opłacono on-line | ||||
601 | 799 | Leszczyński Grzegorz | Opole | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
602 | 856 | Pańkowski Karol | Pruszcz gdański | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
603 | 791 | Ksel Julian | Warszawa | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
604 | Kiełbowska Paulina | Redło | Rześki Ranek 45 km+ | ||||||
605 | 156 | Mechowska Aleksandra | Gdańsk | W Blasku Księżyca 100 km+ | opłacono on-line | ||||
606 | 845 | Nowopolski Leszek | Gdańsk | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
607 | 439 | Jasiński Stanisław | Gdynia | Rześki Ranek 45 km+ | opłacono on-line | ||||
608 | Mizak Magdalena | Grabowiec | Wiosenna Dycha 10 km+ | ||||||
609 | 157 | MENDRA ADAM | BIAŁOBRZEGI | W Blasku Księżyca 100 km+ | opłacono on-line | ||||
610 | 723 | Cichowski Krzysztof | Gdańsk | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
611 | 467 | MACHULA ARKADIUSZ | ZIĘBICE | Rześki Ranek 45 km+ | opłacono on-line | ||||
612 | 776 | Kęsicki Rafał | Warszawa | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
613 | 1021 | Iżyk Patryk | Wojciechowo | Wiosenna Dycha 10 km+ | opłacono on-line | ||||
614 | 1009 | Bliźniuk Magdalena | Wejherowo | Wiosenna Dycha 10 km+ | opłacono on-line | ||||
615 | Marszałkowski Radosław | Czarne | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | ||||||
616 | 455 | KRĘGIELEWSKI MIROSŁAW | BOJANO | Rześki Ranek 45 km+ | opłacono on-line | ||||
617 | 484 | Ovchinnikov Andrey | Berlin | Rześki Ranek 45 km+ | opłacono on-line | ||||
618 | 3 | Barański Janusz | Szczecin | Poranek na Plaży 160 km+ | opłacono on-line | ||||
619 | 456 | Krukowski Adam | Drzonowo | Rześki Ranek 45 km+ | opłacono on-line | ||||
620 | Rybaczek Pawel | Rumia | Rześki Ranek 45 km+ | ||||||
621 | 35 | Kwiatkowski Michał | wejherowo | Poranek na Plaży 160 km+ | opłacono on-line | ||||
622 | 907 | Wasilewski Jakub | Gdańsk | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
623 | 6 | Chrzanowski Adam | Łódź | Poranek na Plaży 160 km+ | opłacono on-line | ||||
624 | 1109 | Zawalska Marta | Debogorze | Wiosenna Dycha 10 km+ | opłacono on-line | ||||
625 | 485 | Pagórski Łukasz | Mława | Rześki Ranek 45 km+ | opłacono on-line | ||||
626 | 536 | Wiśniewska Justyna | Stary Bógpomóż | Rześki Ranek 45 km+ | opłacono on-line | ||||
627 | 1031 | Klein-Piórkowska Marlena | Gdynia | Wiosenna Dycha 10 km+ | opłacono on-line | ||||
628 | 894 | Szymak Ewelina | Barniewice | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
629 | 16 | Grzech Grzegorz | Pionki | Poranek na Plaży 160 km+ | opłacono on-line | ||||
630 | 481 | Nowak Paweł | Wrocław | Rześki Ranek 45 km+ | opłacono on-line | ||||
631 | 108 | Budziak Wiesław | Chełmża | W Blasku Księżyca 100 km+ | opłacono on-line | ||||
632 | 112 | Czekaj Łukasz | Gdańsk | W Blasku Księżyca 100 km+ | opłacono on-line | ||||
633 | 733 | Dordzik Małgorzata | 82-300 | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
634 | 896 | Szymkowicz Magdalena | Gdańsk | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
635 | 436 | Janowska Urszula | Grudziądz | Rześki Ranek 45 km+ | opłacono on-line | ||||
636 | 501 | Rudnicki Dariusz | Pogórze | Rześki Ranek 45 km+ | opłacono on-line | ||||
637 | 825 | Melzer Hanna | Rumia | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
638 | 824 | Melzer Arkadiusz | Rumia | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
639 | 1061 | Pacholczyk Kamil | Rąb | Wiosenna Dycha 10 km+ | opłacono on-line | ||||
640 | 834 | Milewczyk Dariusz | Bolszewo | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
641 | 795 | Kurkowski Mariusz | Wejherowo | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
642 | 924 | Ziomek Piotr | Rumia | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
643 | 486 | Pastwa Krzysztof | Cisewie | Rześki Ranek 45 km+ | opłacono on-line | ||||
644 | 62 | Wróbel Kamil | Konin | Poranek na Plaży 160 km+ | opłacono on-line | ||||
645 | 418 | Cyman Karol | Rumia | Rześki Ranek 45 km+ | opłacono on-line | ||||
646 | 110 | Bulikowski Tomasz | Szczecin | W Blasku Księżyca 100 km+ | opłacono on-line | ||||
647 | 919 | Wróblewski Mateusz | Kępice | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
648 | 910 | Wejer Przemysław | Rumia | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
649 | 720 | Chołody Małgorzata | Gołańcz | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
650 | 546 | Ziółkowska Aleksandra | Gdynia | Rześki Ranek 45 km+ | opłacono on-line | ||||
651 | 404 | Beszczyński Michał | Gdynia | Rześki Ranek 45 km+ | opłacono on-line | ||||
652 | 1050 | Markiewicz Paweł | Elbląg | Wiosenna Dycha 10 km+ | opłacono on-line | ||||
653 | 1082 | Sieniawski Kamil | Gniew | Wiosenna Dycha 10 km+ | opłacono on-line | ||||
654 | 711 | Bielecka Kornelia | Rumia | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
655 | 405 | Bielecki Tadeusz | Rumia | Rześki Ranek 45 km+ | opłacono on-line | ||||
656 | 1062 | Pasierbska Ewa | Gdańsk | Wiosenna Dycha 10 km+ | opłacono on-line | ||||
657 | 504 | Słomkowski Mateusz | Gdańsk | Rześki Ranek 45 km+ | opłacono on-line | ||||
658 | 725 | Czapa Magdalena | Gdańsk | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
659 | 914 | Wojcieszak Karol | Reda | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
660 | 56 | Sudnik Krzysztof | Knurów | Poranek na Plaży 160 km+ | opłacono on-line | ||||
661 | 742 | Freitag Adam | WEJHEROWO | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
662 | 855 | Panek Paweł | Rumia | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
663 | 410 | Browarczyk Tomasz | Łebieńska Huta | Rześki Ranek 45 km+ | opłacono on-line | ||||
664 | 1086 | Starosta Joanna | Gdynia | Wiosenna Dycha 10 km+ | opłacono on-line | ||||
665 | 10 | Dąbrowski Kamil | Krępa | Poranek na Plaży 160 km+ | opłacono on-line | ||||
666 | 445 | Kędzia Edyta | Gdańsk | Rześki Ranek 45 km+ | opłacono on-line | ||||
667 | 148 | Kukla Maciej | Chorzów | W Blasku Księżyca 100 km+ | opłacono on-line | ||||
668 | 829 | MICHALSKA BEATA | GDYNIA | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
669 | 707 | Basińska-Ahmed Olga | Gdynia | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
670 | 1054 | Michno Anna | Gdańsk | Wiosenna Dycha 10 km+ | opłacono on-line | ||||
671 | 1078 | Rezler-Dunajewska Magdalena | Gdynia | Wiosenna Dycha 10 km+ | opłacono on-line | ||||
672 | 511 | Stasiński Adam | Gdańsk | Rześki Ranek 45 km+ | opłacono on-line | ||||
673 | 884 | Siesicka-Wasilewska Marta | Kolbudy | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
674 | 162 | Niechoćko Agata | Gdańsk | W Blasku Księżyca 100 km+ | opłacono on-line | ||||
675 | 1016 | Dragan Karol | Gdynia | Wiosenna Dycha 10 km+ | opłacono on-line | ||||
676 | 172 | Pelszynski Pawel | Goniadz | W Blasku Księżyca 100 km+ | opłacono on-line | ||||
677 | 744 | Gałka Grzegorz | Gdańsk | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
678 | Leśny Kacper | Działdowo | Rześki Ranek 45 km+ | ||||||
679 | Szadłowski Dariusz | Ciechocinek | W Blasku Księżyca 100 km+ | ||||||
680 | 4 | Bernaciak Dominik | Lidzbark Warmiński | Poranek na Plaży 160 km+ | opłacono on-line | ||||
681 | 535 | WINCZURA LESZEK | GDAŃSK | Rześki Ranek 45 km+ | opłacono on-line | ||||
682 | 51 | Rutkowski Michał | Józefów | Poranek na Plaży 160 km+ | opłacono on-line | ||||
683 | 921 | Zadorska Zofia | Stargard | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
684 | 740 | FISCHBACH Barbara | Warszawa | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
685 | 433 | Hrynkiewicz Katarzyna | Rumia | Rześki Ranek 45 km+ | opłacono on-line | ||||
686 | Borowiecka Katarzyna | Radom | W Blasku Księżyca 100 km+ | ||||||
687 | 1058 | Niemiec Mariola | Gdynia | Wiosenna Dycha 10 km+ | opłacono on-line | ||||
688 | 922 | Zielezińska Ewa | Wrocław | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
689 | 468 | Maćkowiak Arkadiusz | Wrocław | Rześki Ranek 45 km+ | opłacono on-line | ||||
690 | 17 | Grzywacz Karol | Gdynia | Poranek na Plaży 160 km+ | opłacono | ||||
691 | 426 | Gościej Bartek | Września | Rześki Ranek 45 km+ | opłacono on-line | ||||
692 | Wytrykus Anna | Gdansk | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | ||||||
693 | Madeksza Maciej | Olsztyn | Rześki Ranek 45 km+ | ||||||
694 | Ślusarz Paweł | Gryfino | Rześki Ranek 45 km+ | ||||||
695 | 117 | Franus Marcin | Olsztyn | W Blasku Księżyca 100 km+ | opłacono on-line | ||||
696 | 60 | WAWRYKÓW KUBA | ZGIERZ | Poranek na Plaży 160 km+ | opłacono on-line | ||||
697 | 911 | Wiśniewska Magdalena | Gdynia | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
698 | Zawicki Aleksander | Chronów | W Blasku Księżyca 100 km+ | ||||||
699 | 541 | Wojtalik Łukasz | Połczyn Zdrój | Rześki Ranek 45 km+ | opłacono on-line | ||||
700 | Machnikowski Marek | Gdańsk | Rześki Ranek 45 km+ | ||||||
701 | 926 | Żurawski Łukasz | Rumia | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
702 | 545 | zielonka adam | gdynia | Rześki Ranek 45 km+ | opłacono on-line | ||||
703 | 63 | Zając Leszek | Świebodzice | Poranek na Plaży 160 km+ | opłacono on-line | ||||
704 | 152 | Maciejewski Łukasz | Kalisz | W Blasku Księżyca 100 km+ | opłacono on-line | ||||
705 | 107 | Brzuchalski Mateusz | Bydgoszcz | W Blasku Księżyca 100 km+ | opłacono on-line | ||||
706 | Eliasz Dawid | Hel | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | ||||||
707 | 509 | Starsierski Tomasz | Kielno | Rześki Ranek 45 km+ | opłacono on-line | ||||
708 | 1064 | Piecka Krzysztof | Warszawa | Wiosenna Dycha 10 km+ | opłacono on-line | ||||
709 | 886 | Skałecki Karol Skałecki | Warszawa | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
710 | 716 | Brzeski Marcin | Gdynia | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
711 | 891 | Stoltmann Paulina | Gdańsk | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
712 | 1080 | Saulewicz Robert | Skowarcz | Wiosenna Dycha 10 km+ | opłacono on-line | ||||
713 | 915 | Wojnarowska Weronika | Gdynia | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
714 | 537 | Witkowska Beata | Gdańsk | Rześki Ranek 45 km+ | opłacono on-line | ||||
715 | 1028 | Kalinowska Paulina | Kiełpino | Wiosenna Dycha 10 km+ | opłacono on-line | ||||
716 | 874 | Roszman Henryk | Orle | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
717 | 48 | Piekarski Arek | Bydgoszcz | Poranek na Plaży 160 km+ | opłacono on-line | ||||
718 | 50 | Podczarska Izabela | Kolbudy | Poranek na Plaży 160 km+ | opłacono on-line | ||||
719 | 15 | Gostkowska-Drzewicka Magdalena | Liniewo | Poranek na Plaży 160 km+ | opłacono on-line | ||||
720 | 895 | SZYMAŃSKA JOANNA | Elbląg | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
721 | 192 | Stefaniuk Marzena | Warszawa | W Blasku Księżyca 100 km+ | opłacono on-line | ||||
722 | 862 | Przyborski Michał | Gdynia | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
723 | 21 | Januszewski Andrzej | Warszawa | Poranek na Plaży 160 km+ | opłacono on-line | ||||
724 | 101 | Babiarz Andrzej | Zielonka | W Blasku Księżyca 100 km+ | opłacono on-line | ||||
725 | 868 | Robakowski Dariusz | Gdynia | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
726 | 860 | Pilachowska Anna | Gdynia | Słoneczne Popołudnie 22 km+ | opłacono on-line | ||||
727 | 145 | Krystosik Dorota | Koszalin | W Blasku Księżyca 100 km+ | opłacono on-line | ||||
biegajwmalopolsce.pl | |||||||||
728 | 476 | Mucha Krzysztof | Olkusz | Rześki Ranek 45 km+ | biegajwmalopolsce.pl | opłacono on-line | |||
iron Team | |||||||||
729 | 1012 | Chmielewska Sylwia | Gdańsk | Wiosenna Dycha 10 km+ | iron Team | opłacono on-line | |||
kujawscy runners | |||||||||
730 | Półrola Robert | Banino | Rześki Ranek 45 km+ | kujawscy runners | |||||
parkrun Rumia | |||||||||
731 | 1020 | Halk-Derkowska Marzena | Reda | Wiosenna Dycha 10 km+ | parkrun Rumia | opłacono on-line | |||
732 | 1013 | Derkowski Piotr | Reda | Wiosenna Dycha 10 km+ | parkrun Rumia | opłacono on-line | |||
733 | 500 | Ruczyński Maciej | Rumia | Rześki Ranek 45 km+ | parkrun Rumia | opłacono on-line | |||
734 | 1001 | Adamusiak Marlena | Rumia | Wiosenna Dycha 10 km+ | parkrun Rumia | opłacono on-line | |||
www.studiotancapasja.pl | |||||||||
735 | 538 | Wojciechowicz Jacek | Koszalin | Rześki Ranek 45 km+ | www.studiotancapasja.pl | opłacono on-line | |||
Świat Formy Stalowa Wola | |||||||||
736 | Banasik Rafał | Stalowa Wola | W Blasku Księżyca 100 km+ | Świat Formy Stalowa Wola |
Wyświetleń: 309088