XIII Hajnowska Dwunastka

12 km Zestawienie wyników z lat 2021, 2022

12 km

Msc Numer Nazwisko Imię Płeć M pł Miejscowość Drużyna Kat M kat Dystans Meta
1 8 KROCHMAL PAWEŁ M 1 WARSZAWA PAWKO RUNNER TEAM M I 1 12 km 00:43:05.68
2 67 DUDA SEBASTIAN M 2 SIEDLCE TRIATHLON SIEDLCE CLUB M II 1 12 km 00:47:15.15
3 46 SNARSKI BOGDAN M 3 WARSZAWA Nagór Team M III 1 12 km 00:47:33.72
4 29 PONIATOWSKI MAREK M 4 BEŁDA Maratonka Grajewo M III 2 12 km 00:48:33.13
5 62 ROMANIUK AGNIESZKA K 1 WARSZAWA K I 1 12 km 00:49:25.19
6 20 WAKUŁA MAREK M 5 SIEDLCE TRIATHLON SIEDLCE CLUB M III 3 12 km 00:49:25.21
7 48 BIELAWSKI MAREK M 6 BIAŁOWIEŻA HAJNÓWKA BIEGA M III 4 12 km 00:49:41.42
8 64 ZACH KAMIL M 7 ŁOMŻA Run Team Piątnica M II 2 12 km 00:50:16.53
9 6 GRYGORUK MIREK M 8 HAJNÓWKA HAJNÓWKA BIEGA M III 5 12 km 00:50:30.52
10 17 BONDARUK ADAM M 9 HAJNÓWKA HAJNÓWKA BIEGA M III 6 12 km 00:51:05.42
11 31 LUBOTYŃSKI GRZEGORZ M 10 NAREWKA M III 7 12 km 00:51:18.30
12 69 RADZIKOWSKI SEBASTIAN M 11 SIEDLCE TRIATHLON SIEDLCE CLUB M I 2 12 km 00:52:49.77
13 51 ZIELINSKI PRZEMYSLAW M 12 CHOJNICE M III 8 12 km 00:53:34.84
14 70 BAŃKOWSKI JAKUB M 13 KONSTANCIN JEZIORNA M I 3 12 km 00:54:00.12
15 44 KUDRYCKI TOMASZ M 14 BIAŁYSTOK M III 9 12 km 00:54:21.91
16 60 JÓŹWIAK KRZYSZTOF M 15 SIEDLCE TRIATHLON SIEDLCE CLUB M III 10 12 km 00:54:56.12
17 34 SAWICKI ADAM M 16 PROSTKI Maratonka Grajewo M IV 1 12 km 00:55:00.88
18 7 KRZYZIŃSKI PAWEŁ M 17 SIEDLCE Dzikie Grubasy M II 3 12 km 00:55:54.06
19 21 HRYCIUK ROBERT M 18 SIEDLCE Race Fighter M IV 2 12 km 00:56:01.40
20 30 LUBOTYŃSKI MAREK M 19 BIAŁYSTOK M IV 3 12 km 00:56:10.79
21 22 KOŹLUK ARTUR M 20 ŁOSICE M III 11 12 km 00:56:33.20
22 55 KIEŁBASZEWSKI JAROSŁAW M 21 HAJNÓWKA RKB HAJNÓWKA M IV 4 12 km 00:56:48.69
23 28 PONIATOWSKI ADAM M 22 BEŁDA Maratonka Grajewo M II 4 12 km 00:57:16.68
24 66 ARTEMIUK EUGENIUSZ M 23 HAJNÓWKA HAJNÓWKA BIEGA M V 1 12 km 00:57:27.13
25 16 BAŁŁO JAROSŁAW M 24 ORLA M II 5 12 km 00:57:30.02
26 5 SOŁOGUBA JAN M 25 HAJNÓWKA HAJNÓWKA BIEGA M II 6 12 km 00:57:57.73
27 50 PLESKOWICZ ANDRZEJ M 26 NAREW M V 2 12 km 00:58:03.35
28 37 ŁUKSZA KAMIL M 27 HAJNÓWKA HAJNÓWKA BIEGA M II 7 12 km 00:58:09.97
29 11 SZYMANIUK GRZEGORZ M 28 GRABOWIEC M V 3 12 km 00:58:35.40
30 47 SKUPIEŃ - SNARSKA IZABELA K 2 WARSZAWA ALBATROSY K III 1 12 km 00:58:46.96
31 33 WILKANIEC KRZYSZTOF M 29 HAJNÓWKA HAJNÓWKA BIEGA M III 12 12 km 00:58:49.80
32 36 CHRZANOWSKI MARIUSZ M 30 GLIWICE HAJNÓWKA BIEGA M III 13 12 km 00:58:51.99
33 42 TOMASZUK JAGODA K 3 HAJNÓWKA HAJNÓWKA BIEGA K II 1 12 km 01:00:11.76
34 10 IWIŃSKI LECH M 31 SIEDLCE Dzikie Grubasy M IV 5 12 km 01:00:34.52
35 43 KUDRYCKA JOLANTA K 4 BIAŁYSTOK K III 2 12 km 01:00:41.38
36 49 NIKOŁAJUK MIKOŁAJ M 32 PUCHŁY M V 4 12 km 01:01:29.84
37 54 KARANOS TADEUSZ M 33 HAJNÓWKA RKB HAJNÓWKA M V 5 12 km 01:01:49.41
38 57 FRĄCZEK LUIZA K 5 HAJNÓWKA HAJNÓWKA BIEGA K III 3 12 km 01:01:54.89
39 18 GOLONKO SYLWIA K 6 HAJNÓWKA HAJNÓWKA BIEGA K II 2 12 km 01:02:21.58
40 1 NIZIŃSKI MARIUSZ M 34 ŁOMŻA Biegamy dla Zdrowia M V 6 12 km 01:03:35.57
41 32 BEDKOWSKI STEFAN M 35 HAJNÓWKA HAJNÓWKA BIEGA M III 14 12 km 01:04:06.79
42 9 MRÓZ GABRIELA K 7 JEDLICZE PAWKO RUNNER TEAM K I 2 12 km 01:05:06.20
43 39 GIERMANIUK ANNA K 8 HAJNÓWKA HAJNÓWKA BIEGA K III 4 12 km 01:05:24.46
44 68 GORBACZ SYLWIA K 9 HAJNÓWKA HAJNÓWKA BIEGA K II 3 12 km 01:06:09.57
45 15 SACHARCZUK JOANNA K 10 HAJNÓWKA HAJNÓWKA BIEGA K II 4 12 km 01:06:32.53
46 71 SOBIESZEK MAREK M 36 SULBINY M V 7 12 km 01:07:20.84
47 40 TELLOS JUSTYNA K 11 HAJNÓWKA HAJNÓWKA BIEGA K III 5 12 km 01:07:34.69
48 4 ANDROSIUK BARBARA K 12 HAJNÓWKA HAJNÓWKA BIEGA K III 6 12 km 01:08:07.13
49 3 ANDROSIUK TOMASZ M 37 HAJNÓWKA HAJNÓWKA BIEGA M III 15 12 km 01:08:07.56
50 24 WASĄŻNIK MARCIN M 38 WARSZAWA Dzikie Grubasy M III 16 12 km 01:09:18.30
51 58 STRAPCZUK JAROSŁAW M 39 BIAŁYSTOK UM BIELSK PODLASKI M III 17 12 km 01:09:26.97
52 27 GRYNCZEL MAGDALENA K 13 HAJNÓWKA HAJNÓWKA BIEGA K II 5 12 km 01:10:01.40
53 12 SALITA LECH M 40 GNIEZNO ALTOM GNIEZNO M V 8 12 km 01:11:04.94
54 61 HAJDUK KATARZYNA K 14 HAJNÓWKA HAJNÓWKA BIEGA K III 7 12 km 01:11:16.66
55 19 CZECHOWICZ MAGDALENA K 15 ŻELKÓW KOLONIA K II 6 12 km 01:13:36.48
56 23 CZECHOWICZ GRZESIEK M 41 SIEDLCE TRIATHLON SIEDLCE CLUB M III 18 12 km 01:13:36.82
57 35 KOŹLUK MIŁOSZ M 42 ŁOSICE M I 4 12 km 01:13:40.14
58 14 SZEWCZAK ANDRZEJ M 43 BIAŁYSTOK MASTERS BIAŁYSTOK M V 9 12 km 01:13:42.52
59 65 ARTEMIUK EUGENIA K 16 HAJNÓWKA HAJNÓWKA BIEGA K V 1 12 km 01:14:25.74
60 41 LITWINIUK PAWEŁ M 44 NAREWKA M II 8 12 km 01:14:42.74
61 38 SZERSZUNOWICZ KASIA K 17 HAJNÓWKA HAJNÓWKA BIEGA K III 8 12 km 01:15:13.72
62 59 FILIPIUK IRENA K 18 HAJNÓWKA Maratonka Grajewo K IV 1 12 km 01:18:54.52
63 45 OLSZEWSKA KATARZYNA K 19 HAJNOWKA HAJNÓWKA BIEGA K III 9 12 km 01:18:59.66
64 26 SOŁOGUBA PAULINA K 20 HAJNÓWKA HAJNÓWKA BIEGA K II 7 12 km 01:18:59.78
65 53 DAWIDZIUK BEATA K 21 HAJNÓWKA K IV 2 12 km 01:19:39.71
66 25 WIEJKOWSKA KATARZYNA K 22 HAJNÓWKA HAJNÓWKA BIEGA K II 8 12 km 01:20:46.67
67 13 PASZKIEWICZ PAULA K 23 SIEDLCE Dzikie Grubasy K II 9 12 km 01:20:46.88
68 52 KORYGA JOWITA K 24 HAJNÓWKA HAJNÓWKA BIEGA K III 10 12 km 01:20:47.00


Zestawienie wyników z lat 2021, 2022

Lp Impreza Rok Miejsce open Kategoria wiekowa Imię i nazwisko Miejscowość Klub Czas
1 XII Hajnowska Dwunastka 2021 1 M18-29 PAWEŁ KROCHMAL WARSZAWA PAWKO RUNNER TEAM 00:41:44.92
2 XIII Hajnowska Dwunastka 2022 1 M18-29 PAWEŁ KROCHMAL WARSZAWA PAWKO RUNNER TEAM 00:43:05.68
3 XII Hajnowska Dwunastka 2021 2 M40-49 GRZEGORZ MACHNOWSKI TERESPOL KB SZURACZ TERESPOL 00:43:53.31
4 XII Hajnowska Dwunastka 2021 3 M30-39 PIOTR MARTYNIUK WOJSZKI 00:45:23.07
5 XII Hajnowska Dwunastka 2021 4 M18-29 KRYSTIAN KALINOWSKI BIAŁYSTOK AGR PODLASIE 00:46:13.51
6 XII Hajnowska Dwunastka 2021 5 M40-49 DANIEL BOCHENKO BRZOZOWA BIEGAMY DLA ZDROWIA 00:46:27.09
7 XIII Hajnowska Dwunastka 2022 2 M30-39 SEBASTIAN DUDA SIEDLCE TRIATHLON SIEDLCE CLUB 00:47:15.15
8 XIII Hajnowska Dwunastka 2022 3 M40-49 BOGDAN SNARSKI WARSZAWA NAGÓR TEAM 00:47:33.72
9 XII Hajnowska Dwunastka 2021 6 M40-49 ADAM BONDARUK HAJNÓWKA HAJNÓWKA BIEGA 00:48:31.63
10 XIII Hajnowska Dwunastka 2022 4 M40-49 MAREK PONIATOWSKI BEŁDA MARATONKA GRAJEWO 00:48:33.13
11 XII Hajnowska Dwunastka 2021 7 M50-59 JAROSŁAW WIESIEŁOWSKI BIELSK PODLASKI PRONAR 00:49:01.04
12 XII Hajnowska Dwunastka 2021 8 M40-49 MAREK PONIATOWSKI BEŁDA MARATONKA GRAJEWO 00:49:10.66
13 XII Hajnowska Dwunastka 2021 9 M40-49 MAREK WAKUŁA SIEDLCE TRIATHLON SIEDLCE CLUB 00:49:22.55
14 XIII Hajnowska Dwunastka 2022 5 K18-29 AGNIESZKA ROMANIUK WARSZAWA 00:49:25.19
15 XIII Hajnowska Dwunastka 2022 6 M40-49 MAREK WAKUŁA SIEDLCE TRIATHLON SIEDLCE CLUB 00:49:25.21
16 XII Hajnowska Dwunastka 2021 10 M40-49 KRZYSZTOF JÓŹWIAK SIEDLCE YULO RUN TEAM 00:49:30.68
17 XII Hajnowska Dwunastka 2021 11 M40-49 KAROL SZYMANOWSKI TERESPOL KB SZURACZ TERESPOL 00:49:41.19
18 XIII Hajnowska Dwunastka 2022 7 M40-49 MAREK BIELAWSKI BIAŁOWIEŻA HAJNÓWKA BIEGA 00:49:41.42
19 XII Hajnowska Dwunastka 2021 12 M40-49 GRZEGORZ JAKUSZKO TERESPOL KB SZURACZ TERESPOL 00:50:11.05
20 XIII Hajnowska Dwunastka 2022 8 M30-39 KAMIL ZACH ŁOMŻA RUN TEAM PIĄTNICA 00:50:16.53
21 XIII Hajnowska Dwunastka 2022 9 M40-49 MIREK GRYGORUK HAJNÓWKA HAJNÓWKA BIEGA 00:50:30.52
22 XII Hajnowska Dwunastka 2021 13 M40-49 MAREK BIELAWSKI BIAŁOWIEŻA HAJNÓWKA BIEGA 00:50:34.71
23 XIII Hajnowska Dwunastka 2022 10 M40-49 ADAM BONDARUK HAJNÓWKA HAJNÓWKA BIEGA 00:51:05.42
24 XII Hajnowska Dwunastka 2021 14 M18-29 PRZEMYSŁAW DAWIDZIUK BIAŁYSTOK 00:51:16.49
25 XIII Hajnowska Dwunastka 2022 11 M40-49 GRZEGORZ LUBOTYŃSKI NAREWKA 00:51:18.30
26 XII Hajnowska Dwunastka 2021 15 M40-49 MIROSŁAW GRYGORUK HAJNÓWKA HAJNÓWKA BIEGA 00:51:25.17
27 XII Hajnowska Dwunastka 2021 16 M40-49 PRZEMYSŁAW ZIELIŃSKI CHOJNICE 00:51:40.66
28 XII Hajnowska Dwunastka 2021 17 M40-49 RAFAŁ ORZEŁOWSKI BIAŁYSTOK MD RUN TRAINING 00:52:00.25
29 XII Hajnowska Dwunastka 2021 18 M40-49 ARTUR BURNECKI HAJNÓWKA HAJNÓWKA BIEGA 00:52:02.92
30 XII Hajnowska Dwunastka 2021 19 M50-59 ANDRZEJ MAJEWSKI BIAŁA PODLASKA FJORD BIAŁA PODLASKA 00:52:28.12
31 XIII Hajnowska Dwunastka 2022 12 M18-29 SEBASTIAN RADZIKOWSKI SIEDLCE CLUB SIEDLCE TRIATHLON 00:52:49.77
32 XII Hajnowska Dwunastka 2021 20 M30-39 JAN SOŁOGUBA HAJNÓWKA HAJNÓWKA BIEGA 00:53:14.87
33 XII Hajnowska Dwunastka 2021 21 M40-49 STEFAN CHIRKO HAJNÓWKA HAJNÓWKA BIEGA 00:53:26.73
34 XIII Hajnowska Dwunastka 2022 13 M40-49 PRZEMYSLAW ZIELINSKI CHOJNICE 00:53:34.84
35 XIII Hajnowska Dwunastka 2022 14 M18-29 JAKUB BAŃKOWSKI KONSTANCIN JEZIORNA 00:54:00.12
36 XII Hajnowska Dwunastka 2021 22 M18-29 MATEUSZ PROKOPIUK TERESPOL KB SZURACZ TERESPOL 00:54:06.56
37 XIII Hajnowska Dwunastka 2022 15 M40-49 TOMASZ KUDRYCKI BIAŁYSTOK 00:54:21.91
38 XII Hajnowska Dwunastka 2021 23 M50-59 TADEUSZ SZYMANEK KOBYLANY KB SZURACZ TERESPOL 00:54:22.71
39 XII Hajnowska Dwunastka 2021 24 M30-39 ADAM PONIATOWSKI BEŁDA MARATONKA GRAJEWO 00:54:25.63
40 XII Hajnowska Dwunastka 2021 25 M50-59 ADAM SAWICKI PROSTKI MARATONKA GRAJEWO 00:54:27.48
41 XII Hajnowska Dwunastka 2021 26 K18-29 JULITA KASJANIUK BIELSK PODLASKI KU AZS WSWFIT BIAŁYSTOK 00:54:29.49
42 XII Hajnowska Dwunastka 2021 27 K30-39 MARTA JAKUSZKO TERESPOL KB SZURACZ TERESPOL 00:54:55.32
43 XIII Hajnowska Dwunastka 2022 16 M40-49 KRZYSZTOF JÓŹWIAK SIEDLCE TRIATHLON SIEDLCE CLUB 00:54:56.12
44 XIII Hajnowska Dwunastka 2022 17 M50-59 ADAM SAWICKI PROSTKI MARATONKA GRAJEWO 00:55:00.88
45 XII Hajnowska Dwunastka 2021 28 K30-39 EMILIA KIBITLEWSKA SUWALKI BIEGAMY DLA ZDROWIA 00:55:35.67
46 XIII Hajnowska Dwunastka 2022 18 M30-39 PAWEŁ KRZYZIŃSKI SIEDLCE DZIKIE GRUBASY 00:55:54.06
47 XII Hajnowska Dwunastka 2021 29 M60-69 WIESLAW BRODACKI TYCHY 00:55:58.28
48 XIII Hajnowska Dwunastka 2022 19 M50-59 ROBERT HRYCIUK SIEDLCE 00:56:01.40
49 XIII Hajnowska Dwunastka 2022 20 M50-59 MAREK LUBOTYŃSKI BIAŁYSTOK 00:56:10.79
50 XII Hajnowska Dwunastka 2021 30 M50-59 JAROSŁAW KIEŁBASZEWSKI HAJNÓWKA BIEGAMY DLA ZDROWIA 00:56:15.11
51 XIII Hajnowska Dwunastka 2022 21 M40-49 ARTUR KOŹLUK ŁOSICE 00:56:33.20
52 XIII Hajnowska Dwunastka 2022 22 M50-59 JAROSŁAW KIEŁBASZEWSKI HAJNÓWKA RKB HAJNÓWKA 00:56:48.69
53 XII Hajnowska Dwunastka 2021 31 M40-49 JANUSZ MICUN BIAŁYSTOK CRIWWRE 00:57:00.18
54 XII Hajnowska Dwunastka 2021 32 M60-69 ANDRZEJ PLESKOWICZ NAREW BIEGAMY DLA ZDROWIA 00:57:08.51
55 XII Hajnowska Dwunastka 2021 33 M60-69 ANDRZEJ PRYCZYNICZ HAJNÓWKA BIEGAMY DLA ZDROWIA 00:57:16.10
56 XIII Hajnowska Dwunastka 2022 23 M30-39 ADAM PONIATOWSKI BEŁDA MARATONKA GRAJEWO 00:57:16.68
57 XIII Hajnowska Dwunastka 2022 24 M60-69 EUGENIUSZ ARTEMIUK HAJNÓWKA HAJNÓWKA BIEGA 00:57:27.13
58 XIII Hajnowska Dwunastka 2022 25 M30-39 JAROSŁAW BAŁŁO ORLA 00:57:30.02
59 XII Hajnowska Dwunastka 2021 34 M40-49 TOMASZ KUDRYCKI BIAŁYSTOK 00:57:44.64
60 XIII Hajnowska Dwunastka 2022 26 M30-39 JAN SOŁOGUBA HAJNÓWKA HAJNÓWKA BIEGA 00:57:57.73
61 XII Hajnowska Dwunastka 2021 35 M30-39 KRZYSZTOF WILKANIEC HAJNÓWKA HAJNÓWKA BIEGA 00:58:02.46
62 XIII Hajnowska Dwunastka 2022 27 M60-69 ANDRZEJ PLESKOWICZ NAREW 00:58:03.35
63 XIII Hajnowska Dwunastka 2022 28 M30-39 KAMIL ŁUKSZA HAJNÓWKA HAJNÓWKA BIEGA 00:58:09.97
64 XII Hajnowska Dwunastka 2021 36 M50-59 EUGENIUSZ ARTEMIUK HAJNÓWKA HAJNÓWKA BIEGA 00:58:30.04
65 XIII Hajnowska Dwunastka 2022 29 M60-69 GRZEGORZ SZYMANIUK GRABOWIEC 00:58:35.40
66 XIII Hajnowska Dwunastka 2022 30 K40-49 IZABELA SKUPIEŃ - SNARSKA WARSZAWA ALBATROSY 00:58:46.96
67 XIII Hajnowska Dwunastka 2022 31 M40-49 KRZYSZTOF WILKANIEC HAJNÓWKA HAJNÓWKA BIEGA 00:58:49.80
68 XII Hajnowska Dwunastka 2021 37 M60-69 MIKOŁAJ NIKOŁAJUK BIAŁYSTOK 00:58:50.47
69 XIII Hajnowska Dwunastka 2022 32 M40-49 MARIUSZ CHRZANOWSKI GLIWICE HAJNÓWKA BIEGA 00:58:51.99
70 XII Hajnowska Dwunastka 2021 38 M50-59 LECH IWIŃSKI SIEDLCE 00:59:02.39
71 XII Hajnowska Dwunastka 2021 39 M40-49 ARTUR SEROWIEC SIEDLCE 00:59:07.48
72 XIII Hajnowska Dwunastka 2022 33 K30-39 JAGODA TOMASZUK HAJNÓWKA HAJNÓWKA BIEGA 01:00:11.76
73 XII Hajnowska Dwunastka 2021 40 M60-69 DARIUSZ WITKOWSKI BIAŁYSTOK 01:00:28.38
74 XIII Hajnowska Dwunastka 2022 34 M50-59 LECH IWIŃSKI SIEDLCE DZIKIE GRUBASY 01:00:34.52
75 XII Hajnowska Dwunastka 2021 41 M40-49 IRENEUSZ MACKIEWICZ HAJNÓWKA HAJNÓWKA BIEGA 01:00:40.61
76 XII Hajnowska Dwunastka 2021 42 M40-49 TOMASZ ANDROSIUK HAJNÓWKA HAJNÓWKA BIEGA 01:00:41.11
77 XIII Hajnowska Dwunastka 2022 35 K40-49 JOLANTA KUDRYCKA BIAŁYSTOK 01:00:41.38
78 XII Hajnowska Dwunastka 2021 43 M50-59 JERZY CZYKWIN BIELSK PODLASKI ROZBIEGANY BIELSK PODLASKI 01:00:49.52
79 XII Hajnowska Dwunastka 2021 44 M60-69 JERZY SIMONIUK BIELSK PODLASKI ROZBIEGANY BIELSK PODLASKI 01:01:01.84
80 XII Hajnowska Dwunastka 2021 45 M60-69 TADEUSZ KARANOS HAJNÓWKA BIEGAMY DLA ZDROWIA 01:01:08.81
81 XII Hajnowska Dwunastka 2021 46 K60-69 JADWIGA RUDNICKA BIAŁYSTOK 01:01:16.53
82 XII Hajnowska Dwunastka 2021 47 K30-39 SYLWIA GORBACZ HAJNÓWKA HAJNÓWKA BIEGA 01:01:21.71
83 XII Hajnowska Dwunastka 2021 48 M40-49 STEFAN BEDKOWSKI HAJNÓWKA HAJNÓWKA BIEGA 01:01:22.05
84 XIII Hajnowska Dwunastka 2022 36 M60-69 MIKOŁAJ NIKOŁAJUK PUCHŁY 01:01:29.84
85 XII Hajnowska Dwunastka 2021 49 K40-49 JOLANTA KUDRYCKA BIAŁYSTOK 01:01:38.26
86 XIII Hajnowska Dwunastka 2022 37 M60-69 TADEUSZ KARANOS HAJNÓWKA RKB HAJNÓWKA 01:01:49.41
87 XIII Hajnowska Dwunastka 2022 38 K40-49 LUIZA FRĄCZEK HAJNÓWKA HAJNÓWKA BIEGA 01:01:54.89
88 XII Hajnowska Dwunastka 2021 50 K30-39 MONIKA ŻAK SOBOLEWO 01:02:21.35
89 XIII Hajnowska Dwunastka 2022 39 K30-39 SYLWIA GOLONKO HAJNÓWKA HAJNÓWKA BIEGA 01:02:21.58
90 XII Hajnowska Dwunastka 2021 51 M40-49 KRZYSZTOF NOSKOWICZ KLESZCZELE 01:02:41.72
91 XII Hajnowska Dwunastka 2021 52 M60-69 MARIUSZ NIZIŃSKI ŁOMŻA BIEGAMY DLA ZDROWIA 01:03:17.59
92 XII Hajnowska Dwunastka 2021 53 K30-39 KATARZYNA TABULSKA TERESPOL KB SZURACZ TERESPOL 01:03:25.19
93 XIII Hajnowska Dwunastka 2022 40 M60-69 MARIUSZ NIZIŃSKI ŁOMŻA BIEGAMY DLA ZDROWIA 01:03:35.57
94 XII Hajnowska Dwunastka 2021 54 M40-49 MAREK SUCHCICKI JASIENICA ROCH JASIENICA 01:03:40.63
95 XII Hajnowska Dwunastka 2021 55 K40-49 ANNA GIERMANIUK HAJNÓWKA HAJNÓWKA BIEGA 01:03:50.21
96 XII Hajnowska Dwunastka 2021 56 M50-59 PIOTR JUZIUCZUK HAJNÓWKA 01:03:50.88
97 XIII Hajnowska Dwunastka 2022 41 M40-49 STEFAN BEDKOWSKI HAJNÓWKA 01:04:06.79
98 XII Hajnowska Dwunastka 2021 57 K30-39 ANNA JAKUSZKO JAKUSZKO TERESPOL KB SZURACZ TERESPOL 01:04:16.85
99 XII Hajnowska Dwunastka 2021 58 M50-59 MICHAŁ RACZKIEWICZ SIEMIATYCZE 01:04:22.25
100 XII Hajnowska Dwunastka 2021 59 M40-49 DARIUSZ GOLONKO BIAŁYSTOK 01:04:31.21
101 XII Hajnowska Dwunastka 2021 60 M40-49 PIOTR SELWESIUK BIELSK PODLASKI ROZBIEGANY BIELSK PODLASKI 01:04:35.45
102 XII Hajnowska Dwunastka 2021 61 M40-49 MARIUSZ REDLIŃSKI TUROŚŃ KOŚCIELNA 01:04:52.91
103 XII Hajnowska Dwunastka 2021 62 K40-49 JOWITA KORYGA HAJNÓWKA HAJNÓWKA BIEGA 01:04:53.03
104 XII Hajnowska Dwunastka 2021 63 M60-69 ANDRZEJ SZEWCZAK BIAŁYSTOK MASTERS BIAŁYSTOK 01:04:53.24
105 XIII Hajnowska Dwunastka 2022 42 K18-29 GABRIELA MRÓZ JEDLICZE PAWKO RUNNER TEAM 01:05:06.20
106 XIII Hajnowska Dwunastka 2022 43 K40-49 ANNA GIERMANIUK HAJNÓWKA HAJNÓWKA BIEGA 01:05:24.46
107 XII Hajnowska Dwunastka 2021 64 K40-49 JOANNA PIETRASZUK TERESPOL KB SZURACZ TERESPOL 01:05:36.41
108 XII Hajnowska Dwunastka 2021 65 M30-39 PAWEŁ KRZYZIŃSKI SIEDLCE DZIKIE GRUBASY SZATANA 01:05:50.46
109 XII Hajnowska Dwunastka 2021 66 M40-49 JAROSŁAW STRAPCZUK BIAŁYSTOK UM BIELSK PODLASKI 01:05:51.46
110 XII Hajnowska Dwunastka 2021 67 M40-49 DAMIAN MICHALUK ŁOSICE SHA-LE-NI 01:05:52.37
111 XIII Hajnowska Dwunastka 2022 44 K30-39 SYLWIA GORBACZ HAJNÓWKA HAJNÓWKA BIEGA 01:06:09.57
112 XII Hajnowska Dwunastka 2021 68 M40-49 PIOTR CHILIMONIUK JABŁONNA 01:06:22.54
113 XIII Hajnowska Dwunastka 2022 45 K30-39 JOANNA SACHARCZUK HAJNÓWKA HAJNÓWKA BIEGA 01:06:32.53
114 XII Hajnowska Dwunastka 2021 69 K18-29 GABRIELA MRÓZ JEDLICZE MUKS PODKARPACIE JEDLICZE / PAWKO RUNNER TEAM 01:06:35.10
115 XII Hajnowska Dwunastka 2021 70 M70-100 ANDRZEJ ZIENIEWICZ KLEOSIN GRUPA SZALONYCH ROWERZYSTÓW BIAŁYSTOK 01:06:39.33
116 XIII Hajnowska Dwunastka 2022 46 M60-69 MAREK SOBIESZEK SULBINY 01:07:20.84
117 XIII Hajnowska Dwunastka 2022 47 K40-49 JUSTYNA TELLOS HAJNÓWKA HAJNÓWKA BIEGA 01:07:34.69
118 XII Hajnowska Dwunastka 2021 71 M50-59 MIROSŁAW WAŚKO ŁAPY FUNDACJA DARKA STRYCHALSKIEGO ZWYCIĘZCA 01:07:50.87
119 XIII Hajnowska Dwunastka 2022 48 K40-49 BARBARA ANDROSIUK HAJNÓWKA HAJNÓWKA BIEGA 01:08:07.13
120 XIII Hajnowska Dwunastka 2022 49 M40-49 TOMASZ ANDROSIUK HAJNÓWKA HAJNÓWKA BIEGA 01:08:07.56
121 XII Hajnowska Dwunastka 2021 72 M40-49 ADAM NOWAK HAJNÓWKA HAJNÓWKA BIEGA 01:08:39.00
122 XII Hajnowska Dwunastka 2021 73 K18-29 EWELINA MASALSKA HAJNÓWKA 01:08:39.78
123 XIII Hajnowska Dwunastka 2022 50 M40-49 MARCIN WASĄŻNIK WARSZAWA DZIKIE GRUBASY 01:09:18.30
124 XIII Hajnowska Dwunastka 2022 51 M40-49 JAROSŁAW STRAPCZUK BIAŁYSTOK UM BIELSK PODLASKI 01:09:26.97
125 XII Hajnowska Dwunastka 2021 74 K40-49 JUSTYNA TELLOS HAJNÓWKA HAJNÓWKA BIEGA 01:09:42.84
126 XIII Hajnowska Dwunastka 2022 52 K30-39 MAGDALENA GRYNCZEL HAJNÓWKA HAJNÓWKA BIEGA 01:10:01.40
127 XII Hajnowska Dwunastka 2021 75 M60-69 LECH SALITA GNIEZNO ALTOM GNIEZNO 01:10:31.18
128 XII Hajnowska Dwunastka 2021 76 M40-49 JACEK DZIUBAN SIEDLCE DZIKIE GRUBASY SZATANA 01:10:32.38
129 XII Hajnowska Dwunastka 2021 77 K30-39 JOANNA SACHARCZUK HAJNÓWKA 01:10:34.96
130 XII Hajnowska Dwunastka 2021 78 K40-49 KATARZYNA HAJDUK HAJNÓWKA HAJNÓWKA BIEGA 01:10:44.61
131 XII Hajnowska Dwunastka 2021 79 K40-49 KASIA SZERSZUNOWICZ HAJNÓWKA HAJNÓWKA BIEGA 01:11:00.26
132 XII Hajnowska Dwunastka 2021 80 M40-49 PIOTR MUSZKATEL HAJNÓWKA HAJNÓWKA BIEGA 01:11:00.69
133 XIII Hajnowska Dwunastka 2022 53 M60-69 LECH SALITA GNIEZNO ALTOM GNIEZNO 01:11:04.94
134 XIII Hajnowska Dwunastka 2022 54 K40-49 KATARZYNA HAJDUK HAJNÓWKA HAJNÓWKA BIEGA 01:11:16.66
135 XII Hajnowska Dwunastka 2021 81 M70-100 CZESLAW NOWAKOWSKI WARSZAWA DUCLA ACADEMY WARSZAWA 01:11:44.97
136 XII Hajnowska Dwunastka 2021 82 M40-49 JACEK PIETKIEWICZ CIECHANOWIEC MORSY CIECHANOWIEC TEAM 01:11:48.29
137 XII Hajnowska Dwunastka 2021 83 M40-49 JÓZEF CHMIELEWSKI CIECHANOWIEC MORSY CIECHANOWIEC TEAM 01:11:48.32
138 XII Hajnowska Dwunastka 2021 84 M40-49 MAREK WAKULUK CIECHANOWIEC MORSY CIECHANOWIEC TEAM 01:11:48.57
139 XII Hajnowska Dwunastka 2021 85 K30-39 PAULINA SOŁOGUBA HAJNÓWKA HAJNÓWKA BIEGA 01:12:52.06
140 XII Hajnowska Dwunastka 2021 86 K40-49 BARBARA ZAJKO TERESPOL KB SZURACZ TERESPOL 01:13:05.92
141 XIII Hajnowska Dwunastka 2022 55 K30-39 MAGDALENA CZECHOWICZ ŻELKÓW KOLONIA 01:13:36.48
142 XIII Hajnowska Dwunastka 2022 56 M40-49 GRZESIEK CZECHOWICZ SIEDLCE TRIATHLONSIEDLCECLUB 01:13:36.82
143 XIII Hajnowska Dwunastka 2022 57 M18-29 MIŁOSZ KOŹLUK ŁOSICE 01:13:40.14
144 XIII Hajnowska Dwunastka 2022 58 M60-69 ANDRZEJ SZEWCZAK BIAŁYSTOK MASTERS BIAŁYSTOK 01:13:42.52
145 XIII Hajnowska Dwunastka 2022 59 K60-69 EUGENIA ARTEMIUK HAJNÓWKA HAJNÓWKA BIEGA 01:14:25.74
146 XIII Hajnowska Dwunastka 2022 60 M30-39 PAWEŁ LITWINIUK NAREWKA 01:14:42.74
147 XIII Hajnowska Dwunastka 2022 61 K40-49 KASIA SZERSZUNOWICZ HAJNÓWKA HAJNÓWKA BIEGA 01:15:13.72
148 XII Hajnowska Dwunastka 2021 87 K60-69 EUGENIA ARTEMIUK HAJNÓWKA HAJNÓWKA BIEGA 01:15:16.34
149 XII Hajnowska Dwunastka 2021 88 K40-49 KATARZYNA KRUCZKOWSKA HAJNOWKA 01:15:16.40
150 XII Hajnowska Dwunastka 2021 89 K60-69 BARBARA WAŚKO ŁAPY ZWYCIĘZCA FUNDACJA DARKA STRYCHALSKIEGO 01:17:31.75
151 XII Hajnowska Dwunastka 2021 90 K50-59 IRENA FILIPIUK HAJNÓWKA 01:18:07.19
152 XIII Hajnowska Dwunastka 2022 62 K50-59 IRENA FILIPIUK HAJNÓWKA 01:18:54.52
153 XIII Hajnowska Dwunastka 2022 63 K40-49 KATARZYNA OLSZEWSKA HAJNOWKA HAJNÓWKA BIEGA 01:18:59.66
154 XIII Hajnowska Dwunastka 2022 64 K30-39 PAULINA SOŁOGUBA HAJNÓWKA HAJNÓWKA BIEGA 01:18:59.78
155 XII Hajnowska Dwunastka 2021 91 K18-29 DOMINIKA MACIUK MACIUK TERESPOL KB SZURACZ TERESPOL 01:18:59.90
156 XIII Hajnowska Dwunastka 2022 65 K50-59 BEATA DAWIDZIUK HAJNÓWKA 01:19:39.71
157 XII Hajnowska Dwunastka 2021 92 K50-59 BEATA DAWIDZIUK HAJNÓWKA 01:19:47.76
158 XII Hajnowska Dwunastka 2021 93 K40-49 BARBARA ANDROSIUK HAJNÓWKA HAJNÓWKA BIEGA 01:19:47.85
159 XIII Hajnowska Dwunastka 2022 66 K30-39 KATARZYNA WIEJKOWSKA HAJNÓWKA HAJNÓWKA BIEGA 01:20:46.67
160 XIII Hajnowska Dwunastka 2022 67 K30-39 PAULA PASZKIEWICZ SIEDLCE DZIKIE GRUBASY 01:20:46.88
161 XIII Hajnowska Dwunastka 2022 68 K40-49 JOWITA KORYGA HAJNÓWKA HAJNÓWKA BIEGA 01:20:47.00

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ