To już V edycja Biegu Papieskiego organizowanego w Matemblewie. Dotychczasowy rekord czasowy na trasie 5 km to 00:16:00! Dla osoby, która ustanowi nowy rekord przewidziany jest specjalny mistrzowski puchar!

Start V Biegu Papieskiego odbędzie się 23.10.2022 r. na terenie Sanktuarium Matki Bożej Brzemiennej w Gdańsku Matemblewie. Start biegu głównego odbędzie się o godz. 14:00. w pobliżu Ołtarza Papieskiego w Matemblewie. Przed biegiem głównym o godz. 13:30 planowany jest bieg dla dzieci w przedziale wieku 4 - 15 lat. 
 
Dla każdego uczestnika, który ukończy bieg, przewidziany jest medal, zaś za msc. I-III w kategorii kobiet i mężczyzn upominki.
 
Podczas biegu zapewniamy:
- elektroniczny pomiar czasu
- pakiet startowy ze słodką niespodzianką
- wodę
- wspólną rozgrzewkę z trenerem
- opiekę medyczną 
- medal dla każdego uczestnika, który ukończy bieg

 
Wydarzenie ma charakter charytatywny. Dochód zebrany podczas Biegu będzie przeznaczony na program stypendialny Fundacji ,,Dzieło Nowego Tysiąclecia”, który wspiera uzdolnioną i ambitną młodzież. Więcej informacji znajdziesz na stronie www.dzielo.pl

Wyświetleń: 69

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ