Bieg indywidualny 6 km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Bednarski Mariusz Toporowice Polska Bieg indywidualny 6 km
2 Stelmaszczyk Agnieszka Częstochowa Polska Bieg indywidualny 6 km
3 Raszewski Wiktor Góra Siewierska Polska Bieg indywidualny 6 km
4 Stelmaszczyk Dominik Częstochowa Polska Bieg indywidualny 6 km
5 Ścipień Krzysztof Katowice Polska Bieg indywidualny 6 km Silesian Explorers
6 Rutkowski Bartosz Jaworzno Polska Bieg indywidualny 6 km
7 Koper Ewa Bukowno Polska Bieg indywidualny 6 km Stowarzyszenie Edukacyjno-Kulturalne RAZEM Czeladź
8 Rutkowski Maciej Dąbrowa Górnicza Polska Bieg indywidualny 6 km Saint-Gobain SQUAD
9 Kurzawa Łukasz Mysłowice Polska Bieg indywidualny 6 km biegaMYsłowice
10 Kurzawa Justyna Mysłowice Polska Bieg indywidualny 6 km biegaMYsłowice
11 Fryt Marcin Mysłowice Polska Bieg indywidualny 6 km biegaMYsłowice
12 Różycka-Fryt Katarzyna Mysłowice Polska Bieg indywidualny 6 km bigaMYsłowice
13 Jureczko Rafal Olkusz Polska Bieg indywidualny 6 km Olkuszbiega
14 AugUściński Roman Będzin Polska Bieg indywidualny 6 km
15 Sobczyk Monika Mierzecice Polska Bieg indywidualny 6 km
16 Herman Jacek Ruda Slaska Polska Bieg indywidualny 6 km
17 Partyka Boguslaw Ruda Śląska Polska Bieg indywidualny 6 km MAXIMUS
18 Droździel Jakub Będzin Polska Bieg indywidualny 6 km
19 Janson Mateusz Sosnowiec Polska Bieg indywidualny 6 km
20 Janson Barbara Sosnowiec Polska Bieg indywidualny 6 km
21 Blaszka Jarosław Blaszka Będzin Polska Bieg indywidualny 6 km BLA - WIL
22 WILK BOGUMIŁA WILK Będzin Polska Bieg indywidualny 6 km BLA - WIL
23 Purgal Tomasz Dąbrowa Górnicza Polska Bieg indywidualny 6 km Saint-Gobain Squad
24 Łazarz Grzegorz Łazarz TARNOWSKIE GÓRY Polska Bieg indywidualny 6 km
25 Rojek Piotr Będzin Polska Bieg indywidualny 6 km
26 Stępień Grzegorz Będzin Polska Bieg indywidualny 6 km
27 Raczek Klauda Siemianowice Śląskie Polska Bieg indywidualny 6 km MK team
28 Dolezik Aleksandra Gliwice Polska Bieg indywidualny 6 km
29 Wojciechowska Milena Będzin Polska Bieg indywidualny 6 km Silesia Marathon Club
30 Wojciechowski Paweł Będzin Polska Bieg indywidualny 6 km Silesia Marathon Club
31 Wilga Michał Sosnowiec Polska Bieg indywidualny 6 km
32 Wdzięczny Jakub Wojkowice Polska Bieg indywidualny 6 km Gartianie
33 Adamczyk Piotr Toporowice Polska Bieg indywidualny 6 km
34 Klimczak Piotr Balin Polska Bieg indywidualny 6 km Dont give up!
35 szymkowski krzysztof czestochowa Polska Bieg indywidualny 6 km
36 Bauc Artur Siemianowice Śląskie Polska Bieg indywidualny 6 km 5-10-15
37 Burczyk Marcin Siemianowice Śląskie Polska Bieg indywidualny 6 km 5-10-15
38 Ziółek Monika Siemianowice Polska Bieg indywidualny 6 km 5-10-15
39 Rączka Piotr Siemianowice Śląskie Polska Bieg indywidualny 6 km 5-10-15
40 Bukała Wiesława Dąbrowa Górnicza Polska Bieg indywidualny 6 km
41 Molenda Wojciech Katowice Polska Bieg indywidualny 6 km WeNet Runners Team
42 Matejczuk Arkadiusz Katowice Polska Bieg indywidualny 6 km WeNet Runners Team
43 Jagieła Adam Rogoźnik Polska Bieg indywidualny 6 km KRS TKKF Jastrząb Ruda Śląska
44 Wrońska Magdalena Chorzów Polska Bieg indywidualny 6 km
45 Wrońska Beata Chorzów Polska Bieg indywidualny 6 km
46 Zabawa Roman Siemianowice Śląskie Polska Bieg indywidualny 6 km Siemianowice i Przyjaciele Biegają
47 Tomanek Katarzyna Siemianowice Slaskie Polska Bieg indywidualny 6 km Siemianowice I Przyjaciele Biegają
48 Ożóg Mirosław Skawina Polska Bieg indywidualny 6 km Skawina Biega
49 Malejka Rafał Katowice Polska Bieg indywidualny 6 km
50 Malejka Robert Siemianowice Śląskie Polska Bieg indywidualny 6 km
51 Malejka Piotr Katowice Polska Bieg indywidualny 6 km ADS Masna
52 Kowalski Rafal Dąbrowa Górnicza Polska Bieg indywidualny 6 km BKB
53 Klimczyk Łukasz Będzin, Grodziec Polska Bieg indywidualny 6 km
54 Brudek Anna Będzin Polska Bieg indywidualny 6 km
55 Mieszczanin Michał Będzin Polska Bieg indywidualny 6 km
56 Kabza Beata Wojkowice Polska Bieg indywidualny 6 km
57 Piwudzki Tomasz Siemianowice Polska Bieg indywidualny 6 km Siemianowice i Przyjaciele Biegają
58 Kargól Rafał Tarnowskie Góry Polska Bieg indywidualny 6 km LOGTECH Team Radzionków
59 Sikora Mariusz Tarnowskie Góry Polska Bieg indywidualny 6 km Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry
60 Karolczak Joanna Tarnowskie Góry Polska Bieg indywidualny 6 km Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry
61 Kidawa Aleksander Jaworzno Polska Bieg indywidualny 6 km
62 Wąsowska Karolina Sosnowiec Polska Bieg indywidualny 6 km
63 Wąsowska Milena Sosnowiec Polska Bieg indywidualny 6 km
64 Spandel Izabela Siemianowice Śląskie Polska Bieg indywidualny 6 km Siemianowice i Przyjaciele Biegają
65 Szklorz Sylwester Katowice Polska Bieg indywidualny 6 km U 2
66 Ciesielska Sylwia Siemianowice Śląskie Polska Bieg indywidualny 6 km
67 MARZEC RAFAŁ CZELADŹ Polska Bieg indywidualny 6 km
68 Suszczyk Monika Mysłowice Polska Bieg indywidualny 6 km
69 Mańka Oliwia Piekary Śląskie Polska Bieg indywidualny 6 km Team Fighter
70 Mańka Mirosław Wojkowice Polska Bieg indywidualny 6 km Uniwersytet III Wieku
71 Wacowski Bartosz Dąbrowa Górnicza Polska Bieg indywidualny 6 km
72 Wacowska Anna Dąbrowa Górnicza Polska Bieg indywidualny 6 km
73 Bober Aleksandra Siemianowice Śląskie Polska Bieg indywidualny 6 km MK team
74 Staroń Łukasz Sosnowiec Polska Bieg indywidualny 6 km
75 Pająk Roch Sosnowiec Polska Bieg indywidualny 6 km
76 Sibielak Tomasz Będzin Polska Bieg indywidualny 6 km Biegowa Kuźnia
77 Król Krystyna Sosnowiec Polska Bieg indywidualny 6 km Harpagan NW
78 Sieczka Karolina Sosnowiec Polska Bieg indywidualny 6 km Harpagan Sosnowiec
79 SIECZKA Anna Sosnowiec Polska Bieg indywidualny 6 km Harpagan Sosnowiec
80 KUBIAK BARBARA BOBROWNIKI Polska Bieg indywidualny 6 km Bobry Walking
81 Strączek Grzegorz Siemianowice Polska Bieg indywidualny 6 km
82 Habryn Renata Będzin Polska Bieg indywidualny 6 km HDR WATAHA DĄBROWA GÓRNICZA
83 Rygalik Agnieszka Sosnowiec Polska Bieg indywidualny 6 km Parkrun Sosnowiec
84 Kryshmaru Viktor Dambrowa Gonicza Polska Bieg indywidualny 6 km
85 Kapica Małgorzata Siemianowice Śląskie Polska Bieg indywidualny 6 km Mk team
86 Góras Aleksandra Siemianowice śląskie Polska Bieg indywidualny 6 km Mk team
87 Kubusiak Maciej Siemianowice Śląskie, pow. Siemianowice Śląskie Polska Bieg indywidualny 6 km Siemianowice i Przyjaciele Biegają
88 Cysarz Mirosława Gródków Polska Bieg indywidualny 6 km
89 Kocot Barbara Rogożnik Polska Bieg indywidualny 6 km Rogo Senior
90 Cygan Wojciech Rogożnik Polska Bieg indywidualny 6 km Rogo Senior
91 Cygan Danuta Rogożnik Polska Bieg indywidualny 6 km Rogo Senior
92 Błaszczyk Marcin Sosnowiec Polska Bieg indywidualny 6 km
93 Żołobko Bożena Będzin Polska Bieg indywidualny 6 km
94 Żołobko Karol Będzin Polska Bieg indywidualny 6 km
95 Spirydowicz Ewelina Sosnowiec Polska Bieg indywidualny 6 km
96 Stryniak Tomek Mierzęcice Polska Bieg indywidualny 6 km
97 Mucha Mateusz Siemianowice Śląskie Polska Bieg indywidualny 6 km
98 Muszala Dawid Zabrze Polska Bieg indywidualny 6 km BDB TEAM
99 Gwóźdź Paweł Siemianowice Śląskie Polska Bieg indywidualny 6 km Siemianowice i Przyjaciele Biegają
100 Buchacz Małgorzata Dąbrowa Górnicza Polska Bieg indywidualny 6 km Gartianie


Wyświetleń: 3228

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ