Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kaczmarek Maciej Gubin Bieg 10 km PL-DE PSG Świecko 50.00 PLN
2 STRZYŻEWSKA Maja Siedlice Bieg Wilczka 200 m darmowy udział
3 Barton Krystyna Przechlewo Bieg 10 km Przechlewo 50.00 PLN
4 Polehonka Olha Tarnopol Bieg 5 km Ola i Wojtek 50.00 PLN
5 Weinar Wojciech Świdwin Bieg 5 km Ola i Wojtek 50.00 PLN
6 Urbański Tomasz Białogard Bieg 10 km Białogard Biega 50.00 PLN
7 Stankiewicz Lucyna Gryfice Bieg 5 km Gryficka Siła Biegowa opłacono on-line
8 Smagowski Wojtek Rąbino Bieg 10 km OSP RĄBINO 50.00 PLN
9 Szczytkowska Klara Świdwin Bieg Wilczka 200 m darmowy udział
10 Dębowska-Szczytkowska Izabella Świdwin Bieg 5 km opłacono on-line
11 Szczytkowski Marek Świdwin Bieg 5 km opłacono on-line
12 Butowicz Adam Szczecinek Bieg 10 km opłacono on-line
13 Barczak Antoni Mieszewo Bieg Wilczka 200 m darmowy udział
14 Kaziszyn Anna Drawsko Pomorskie Bieg Wilczka 600 m darmowy udział
15 Barczak Jagoda Mieszewo Bieg Wilczka 600 m darmowy udział
16 LIGĘZA Olaf Mieszewo Bieg Wilczka 200 m darmowy udział
17 Papina Klaudia Łobżany Bieg Wilczka 200 m Szkoła Podstawowa nr 1 w Łobzie darmowy udział
18 Papina Julia Łobżany Bieg Wilczka 600 m Szkoła Podstawowa nr 1 w Łobzie darmowy udział
19 Uldynowicz Łukasz Gryfice Bieg 10 km MLUKS Mokazyn Płoty opłacono on-line
20 Brodziński Miłosz Węgorzyno Bieg Wilczka 600 m LŁKB ,,Trucht'' Łobez darmowy udział
21 Łapiński Patryk Czaplinek Bieg Wilczka 600 m AP Czaplinek darmowy udział
22 Lisowiec Oliwia Czaplinek Bieg Wilczka 200 m darmowy udział
23 Wilk Klaudia Czaplinek Bieg 5 km 50.00 PLN
24 MACIEJEWSKA Katarzyna DRAWSKO POMORSKIE Bieg 10 km opłacono on-line
25 MACIEJEWSKA Lucyna DRAWSKO POMORSKIE Bieg 10 km opłacono on-line
26 MACIEJEWSKI ANDRZEJ DRAWSKO POMORSKIE Bieg 10 km opłacono on-line
27 Organka Marcin Węgorzyno Bieg 5 km LŁKB ,,Trucht'' Łobez opłacono
28 Szutra Agnieszka Świdwin Bieg 5 km 50.00 PLN
29 Dulek Tymoteusz Drawsko Pomorskie Bieg Wilczka 200 m Zet United Kings darmowy udział
30 Mydło Radosław Ginawa Bieg 10 km opłacono on-line
31 Kaźmierczak Antonina Łobez Bieg Wilczka 200 m Przedszkole Miejskie w Łobzie darmowy udział
32 Sagan Maja Łobez Bieg Wilczka 600 m Szkoła Podstawowa nr 1 w Łobzie darmowy udział
33 Maksylewicz Magda Łobez Bieg 5 km 50.00 PLN
34 Maksylewicz Nikola Łobez Bieg Wilczka 200 m darmowy udział
35 Matuła Sandra Węgorzyno Bieg Wilczka 600 m Szkoła podstawowa Węgorzyno darmowy udział
36 Matuła Nikola Węgorzyno Bieg 5 km Zsbt stargard opłacono on-line
37 Urban Filip Łobez Bieg Wilczka 600 m SP nr 3 Łobez darmowy udział
38 Krakus Antek Łobez Bieg Wilczka 200 m darmowy udział
39 Ligęza Oliwier Mieszewo Bieg Wilczka 600 m ARBOD Dobra darmowy udział
40 Ligęza Alan Mieszewo Bieg Wilczka 600 m ARBOD Dobra darmowy udział
41 Lenartowicz Stanisław Stara Łubianka Bieg 5 km opłacono on-line
42 Lubczyński Marek Lubczyński Łobez Bieg 10 km LŁKB ,,Trucht'' Łobez opłacono on-line
43 Bolewicz Antoni Drawsko Pomorskie Bieg Wilczka 600 m MUKS OYAMA DRAWSKO POMORSKIE darmowy udział
44 Michałowski Piotr Przechlewo Bieg 10 km opłacono on-line
45 Dąbro Ksawery Łobez Bieg Wilczka 600 m Sp2 Łobez darmowy udział
46 Kaczmarek Jan Mieszkowice Bieg 10 km opłacono on-line
47 Pałęga Aleksander Łobez Bieg Wilczka 600 m Sp 2 Łobez darmowy udział
48 Maksylewicz Daniela Łobez Bieg 5 km opłacono on-line
49 Rejmer Tomasz ŁOBEZ Bieg 5 km opłacono on-line
50 Rejmer Paweł ŁOBEZ Bieg Wilczka 600 m darmowy udział
51 Rejmer Maja ŁOBEZ Bieg Wilczka 600 m darmowy udział
52 Błaszczyk Piotr Polne Bieg 5 km opłacono on-line
53 Kopryna Kornel Łobez Bieg Wilczka 600 m darmowy udział
54 Krakus Anna Łobez Bieg Wilczka 600 m MKS Olimp Szkoła Podstawowa nr.2 w Łobzie darmowy udział
55 Szyposzyński Michał Świdwin Bieg Wilczka 600 m MECENAS i przyjaciele darmowy udział
56 Szyposzyński Witold Świdwin Bieg Wilczka 600 m MECENAS i przyjaciele darmowy udział
57 Szyposzyński Adam Świdwin Bieg Wilczka 600 m MECENAS i przyjaciele darmowy udział
58 Szyposzyński Kamil Świdwin Bieg 10 km FENIKS ŚWIDWIN opłacono on-line
59 WIŚNIEWSKA Liwia DRAWSKO POMORSKIE Bieg Wilczka 200 m MUKS OYAMA DRAWSKO POMORSKIE darmowy udział
60 Wiśniewska Magda DRAWSKO POMORSKIE Bieg 5 km 50.00 PLN
61 Kuć Wojciech Węgorzyno Bieg Wilczka 600 m LŁKB ,,Trucht'' Łobez darmowy udział
62 Madaliński Adam Węgorzyno Bieg Wilczka 600 m Szkoła Podstawowa darmowy udział
63 Madaliński Wojciech Węgorzyno Bieg Wilczka 600 m Szkoła Podstawowa darmowy udział
64 Jurzysta Anna Runowo Pomorskie Bieg 5 km 50.00 PLN
65 Śrubo Oliwier Łobez Bieg Wilczka 1,2 km sp 1 darmowy udział
66 Śrubo Karolina Łobez Bieg Wilczka 600 m OLIMP sp 1 darmowy udział
67 Matusiak Lilianna Drawsko Pomorskie Bieg Wilczka 200 m MUKS OYAMA DRAWSKO POMORSKIE darmowy udział
68 Matusiak Aurelia Drawsko Pomorskie Bieg Wilczka 600 m MUKS OYAMA DRAWSKO POMORSKIE darmowy udział
69 Durczak Antoni Łobez Bieg Wilczka 200 m Przedszkole Miejskie w Łobzie darmowy udział
70 Bolewicz Urszula Drawsko Pomorskie Bieg 5 km Monar Grabowo 50.00 PLN
71 Bryja Nikodem Łobez Bieg Wilczka 1,2 km Sp2 Łobez darmowy udział
72 Malon Dawid Worowo Bieg Wilczka 600 m Szkoła Podstawowa darmowy udział
73 Malon Damian Worowo Bieg Wilczka 600 m Szkoła Podstawowa darmowy udział
74 Milewska Alicja Recz Bieg 10 km opłacono on-line
75 Sagan Radosław Łobez Bieg 10 km opłacono on-line
76 PARTYKA ANETA SZCZECINEK Bieg 10 km opłacono on-line
77 PARTYKA JOANNA ŁOBEZ Bieg 10 km opłacono on-line
78 Niezgoda Aleksandra Police Bieg 5 km LoveLasy opłacono on-line
79 Bandkowski Marek Szczecin Bieg 10 km 50.00 PLN
80 Emilia Szynkowska Węgorzyno Bieg Wilczka 1,2 km LŁKB ,,Trucht'' Łobez darmowy udział
81 Lipska Lena Radowo Małe Bieg Wilczka 1,2 km LŁKB ,,Trucht'' Łobez darmowy udział
82 Ostrycharz Nina Węgorzyno Bieg Wilczka 600 m LŁKB ,,Trucht'' Łobez darmowy udział
83 Romańska Joanna Węgorzyno Bieg Wilczka 1,2 km LŁKB ,,Trucht'' Łobez darmowy udział
84 Mały Alicja Radowo Małe Bieg Wilczka 600 m LŁKB ,,Trucht'' Łobez darmowy udział
85 Piec Tola Węgorzyno Bieg Wilczka 1,2 km LŁKB ,,Trucht'' Łobez darmowy udział
86 Szczesiak Karolina Rogowo Bieg Wilczka 1,2 km LŁKB ,,Trucht'' Łobez darmowy udział
87 Samal Roksana Węgorzyno Bieg Wilczka 1,2 km LŁKB ,,Trucht'' Łobez darmowy udział
88 Kuć Elena Węgorzyno Bieg Wilczka 600 m LŁKB ,,Trucht'' Łobez darmowy udział
89 Śliwińska Karolina Radowo Małe Bieg Wilczka 600 m LŁKB ,,Trucht'' Łobez darmowy udział
90 Bojanowicz Julia Radowo Małe Bieg Wilczka 600 m LŁKB ,,Trucht'' Łobez darmowy udział
91 Konecki Bartosz Konecki Łobez Bieg 5 km opłacono on-line
92 Wiśniewski Ksawery Łobez Bieg Wilczka 600 m Sp 2 Łobez darmowy udział
93 Paluch Maria Siedlice Bieg Wilczka 600 m LŁKB ,,Trucht'' Łobez darmowy udział
94 Bosak Zofia Recz Bieg Wilczka 200 m darmowy udział
95 RAK JULIA ŁOBEZ Bieg Wilczka 600 m SP nr 3 Łobez darmowy udział
96 Swoboda Piotr Police Bieg 10 km LoveLasy opłacono on-line
97 Watras Igor ŁOBEZ Bieg Wilczka 600 m Sp2 Łobez darmowy udział
98 Dawidowski Szymon Łobez Bieg Wilczka 200 m darmowy udział
99 Dawidowska Karolina Łobez Bieg Wilczka 600 m SP nr 3 Łobez darmowy udział
100 GOMULSKI Wojtek Łobez Bieg Wilczka 600 m Szkoła Podstawowa darmowy udział


Wyświetleń: 2304

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ