XIII Bieg Rolnika  Mistrzostwa Województwa Podlaskiego LZS Rolników
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub województwo Do zapłaty
1 Ślęzak Adam Elbląg Polska 2,5 km Bieg Farmera OSP POGRODZIE Warmińsko-Mazurskie
2 Cebelińska Emilia Grajewo Polska 2,5 km Bieg Farmera SaMasz podlaskie
3 Żbikowski Radosław Gackie Polska 2,5 km Bieg Farmera podlaskie
4 Komosiński Daniel Białaszewo Polska 2,5 km Bieg Farmera podlaskie
5 Borawski Krzysztof Wojewodzin Polska 5 km Maratonka Grajewo podlaskie
6 Sawicki Adam Prostki Polska 5 km Maratonka Grajewo warmińsko-mazurski
7 Miliszewski Dariusz Ełk Polska 5 km Darek&Hania&Witek&Emilka
8 Nieciecki Jarek Grajewo Polska 5 km Maratonka Grajewo podlaskie
9 Sokół Przemysław Białystok Polska 5 km podlaskie
10 Dziedzik Patrycja Białystok Polska 5 km
11 Jerulank Wiesław Grajewo Polska 5 km Maratonka Grajewo podlaskie
12 Dmochowski Tomasz Grajewo Polska 5 km Maratonka Grajewo podlaskie
13 Sokół Bartosz Białystok Polska 5 km podlaskie
14 Gronski Roman Giżycko Polska 5 km Masters Warmińsko-Mazurskie
15 Niebrzydowski Marcin Grajewo Polska 5 km Maratonka Grajewo podlaskie
16 Liniewski Jan Grajewo Polska 5 km Maratonka Grajewo
17 Juszkiewicz Damian Grajewo Polska 5 km Maratonka Grajewo podlaskie
18 Czopek Jaroslaw EŁK Polska 5 km Maratonka warminsko-mazurskie
19 Slekys Giedrius Litwa, Marijampole Litwa 5 km Marijampole sport center
20 Żabiński Olga Grajewo Polska 5 km Maratonka Grajewo
21 Pranckunas Petras Vilnius, Litwa Litwa 5 km Na, pagauk!
22 Liniewski Szymon Grajewo Polska 5 km
23 Drężek Krzysztof Grajewo Polska 5 km Maratonka Grajewo podlaskie
24 Krzyżanowski Karol Rajgród Polska 5 km Maratonka Grajewo podlaskie
25 Guzowski Radosław Grajewo Polska 5 km Maratonka Grajewo podlaskie
26 Guzowska Sylwia Grajewo Polska 5 km Maratonka Grajewo podlaskie
27 Chutkowska Agnieszka Kolno Polska 5 km Kolno Biega podlaskie
28 Lemieszko Łukasz Grajewo Polska 5 km KS Ookami
29 Lemieszko Monika Grajewo Polska 5 km KS Ookami
30 Charubin Mariusz Łupki/Pisz Polska 5 km Związek Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych NSZ Warmińsko-Mazurskie
31 Dąbrowski Bogumił Ełk Polska 5 km Warmińsko-Mazurskie
32 Bastek Zuzanna Pisz Polska 5 km Warmińsko-mazurskie
33 Matelak Dawid Ełk Polska 5 km Warmińsko-Mazurskie
34 Turowski Robert Sojczyn Borowy Polska 5 km Maratonka Grajewo Podlaskie
35 Świacka Roksana Maćkowa Ruda Polska 5 km Podlaskie
36 Poniatowski Adam Bełda Polska 5 km Maratonka Grajewo podlaskie
37 Poniatowski Marek Bełda Polska 5 km Maratonka Grajewo podlaskie
38 Borowski Michał Grajewo Polska 5 km Maratonka Grajewo Podlaskie
39 Sierba Bogdan Mońki Polska 5 km
40 Fiedorczyk Janusz Ełk Polska 5 km warminsko mazurskie
41 Fiedorczyk Teresa Ełk Polska 5 km Maratonka Grajewo EŁK warminsko mazurskie
42 Wójcik Małgorzata Grabowo Polska 5 km Warmińsko-Mazurskie
43 Skwarek Bogumiła Wałdowo Polska 5 km Kujawsko-pomorskie
44 Wronowski Rafał Banie Mazurskie Polska 5 km Wrona Run warmińsko-mazurskie
45 Wronowski Albert Banie Mazurskie Polska 5 km Wrona Run Warmińsko-Mazurskie


Wyświetleń: 115201

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ