XIII Bieg Rolnika  Mistrzostwa Województwa Podlaskiego LZS Rolników
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub województwo Do zapłaty
1 Świacka Roksana Maćkowa Ruda Polska 5 km Podlaskie
2 Dąbrowski Bogumił Ełk Polska 5 km Warmińsko-Mazurskie
3 Bastek Zuzanna Pisz Polska 5 km Warmińsko-mazurskie
4 Żbikowski Radosław Gackie Polska 2,5 km Bieg Farmera podlaskie
5 Komosiński Daniel Białaszewo Polska 2,5 km Bieg Farmera podlaskie
6 Matelak Dawid Ełk Polska 5 km Warmińsko-Mazurskie
7 Wójcik Małgorzata Grabowo Polska 5 km Warmińsko-Mazurskie
8 Liniewski Szymon Grajewo Polska 5 km
9 Sierba Bogdan Mońki Polska 5 km
10 Fiedorczyk Janusz Ełk Polska 5 km warminsko mazurskie
11 Skwarek Bogumiła Wałdowo Polska 5 km Kujawsko-pomorskie
12 Sokół Bartosz Białystok Polska 5 km podlaskie
13 Sokół Przemysław Białystok Polska 5 km podlaskie
14 Dziedzik Patrycja Białystok Polska 5 km
15 Miliszewski Dariusz Ełk Polska 5 km Darek&Hania&Witek&Emilka
16 Chutkowska Agnieszka Kolno Polska 5 km Kolno Biega podlaskie
17 Lemieszko Łukasz Grajewo Polska 5 km KS Ookami
18 Lemieszko Monika Grajewo Polska 5 km KS Ookami
19 Czopek Jaroslaw EŁK Polska 5 km Maratonka warminsko-mazurskie
20 Turowski Robert Sojczyn Borowy Polska 5 km Maratonka Grajewo Podlaskie
21 Jerulank Wiesław Grajewo Polska 5 km Maratonka Grajewo podlaskie
22 Dmochowski Tomasz Grajewo Polska 5 km Maratonka Grajewo podlaskie
23 Borawski Krzysztof Wojewodzin Polska 5 km Maratonka Grajewo podlaskie
24 Nieciecki Jarek Grajewo Polska 5 km Maratonka Grajewo podlaskie
25 Sawicki Adam Prostki Polska 5 km Maratonka Grajewo warmińsko-mazurski
26 Poniatowski Adam Bełda Polska 5 km Maratonka Grajewo podlaskie
27 Poniatowski Marek Bełda Polska 5 km Maratonka Grajewo podlaskie
28 Juszkiewicz Damian Grajewo Polska 5 km Maratonka Grajewo podlaskie
29 Guzowski Radosław Grajewo Polska 5 km Maratonka Grajewo podlaskie
30 Guzowska Sylwia Grajewo Polska 5 km Maratonka Grajewo podlaskie
31 Żabiński Olga Grajewo Polska 5 km Maratonka Grajewo
32 Liniewski Jan Grajewo Polska 5 km Maratonka Grajewo
33 Drężek Krzysztof Grajewo Polska 5 km Maratonka Grajewo podlaskie
34 Krzyżanowski Karol Rajgród Polska 5 km Maratonka Grajewo podlaskie
35 Borowski Michał Grajewo Polska 5 km Maratonka Grajewo Podlaskie
36 Niebrzydowski Marcin Grajewo Polska 5 km Maratonka Grajewo podlaskie
37 Fiedorczyk Teresa Ełk Polska 5 km Maratonka Grajewo EŁK warminsko mazurskie
38 Slekys Giedrius Litwa, Marijampole Litwa 5 km Marijampole sport center
39 Gronski Roman Giżycko Polska 5 km Masters Warmińsko-Mazurskie
40 Pranckunas Petras Vilnius, Litwa Litwa 5 km Na, pagauk!
41 Ślęzak Adam Elbląg Polska 2,5 km Bieg Farmera OSP POGRODZIE Warmińsko-Mazurskie
42 Cebelińska Emilia Grajewo Polska 2,5 km Bieg Farmera SaMasz podlaskie
43 Wronowski Rafał Banie Mazurskie Polska 5 km Wrona Run warmińsko-mazurskie
44 Wronowski Albert Banie Mazurskie Polska 5 km Wrona Run Warmińsko-Mazurskie
45 Charubin Mariusz Łupki/Pisz Polska 5 km Związek Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych NSZ Warmińsko-Mazurskie


Wyświetleń: 115203

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ