XIII Bieg Rolnika  Mistrzostwa Województwa Podlaskiego LZS Rolników
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub województwo Do zapłaty
1 Komosiński Daniel Białaszewo Polska 2,5 km Bieg Farmera podlaskie
2 Żbikowski Radosław Gackie Polska 2,5 km Bieg Farmera podlaskie
3 Cebelińska Emilia Grajewo Polska 2,5 km Bieg Farmera SaMasz podlaskie
4 Wronowski Albert Banie Mazurskie Polska 5 km Wrona Run Warmińsko-Mazurskie
5 Wronowski Rafał Banie Mazurskie Polska 5 km Wrona Run warmińsko-mazurskie
6 Skwarek Bogumiła Wałdowo Polska 5 km Kujawsko-pomorskie
7 Wójcik Małgorzata Grabowo Polska 5 km Warmińsko-Mazurskie
8 Fiedorczyk Teresa Ełk Polska 5 km Maratonka Grajewo EŁK warminsko mazurskie
9 Fiedorczyk Janusz Ełk Polska 5 km warminsko mazurskie
10 Sierba Bogdan Mońki Polska 5 km
11 Borowski Michał Grajewo Polska 5 km Maratonka Grajewo Podlaskie
12 Poniatowski Marek Bełda Polska 5 km Maratonka Grajewo podlaskie
13 Poniatowski Adam Bełda Polska 5 km Maratonka Grajewo podlaskie
14 Świacka Roksana Maćkowa Ruda Polska 5 km Podlaskie
15 Turowski Robert Sojczyn Borowy Polska 5 km Maratonka Grajewo Podlaskie
16 Matelak Dawid Ełk Polska 5 km Warmińsko-Mazurskie
17 Bastek Zuzanna Pisz Polska 5 km Warmińsko-mazurskie
18 Dąbrowski Bogumił Ełk Polska 5 km Warmińsko-Mazurskie
19 Charubin Mariusz Łupki/Pisz Polska 5 km Związek Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych NSZ Warmińsko-Mazurskie
20 Lemieszko Monika Grajewo Polska 5 km KS Ookami
21 Lemieszko Łukasz Grajewo Polska 5 km KS Ookami
22 Chutkowska Agnieszka Kolno Polska 5 km Kolno Biega podlaskie
23 Guzowska Sylwia Grajewo Polska 5 km Maratonka Grajewo podlaskie
24 Guzowski Radosław Grajewo Polska 5 km Maratonka Grajewo podlaskie
25 Krzyżanowski Karol Rajgród Polska 5 km Maratonka Grajewo podlaskie
26 Drężek Krzysztof Grajewo Polska 5 km Maratonka Grajewo podlaskie
27 Liniewski Szymon Grajewo Polska 5 km
28 Pranckunas Petras Vilnius, Litwa Litwa 5 km Na, pagauk!
29 Żabiński Olga Grajewo Polska 5 km Maratonka Grajewo
30 Slekys Giedrius Litwa, Marijampole Litwa 5 km Marijampole sport center
31 Ślęzak Adam Elbląg Polska 2,5 km Bieg Farmera OSP POGRODZIE Warmińsko-Mazurskie
32 Czopek Jaroslaw EŁK Polska 5 km Maratonka warminsko-mazurskie
33 Juszkiewicz Damian Grajewo Polska 5 km Maratonka Grajewo podlaskie
34 Liniewski Jan Grajewo Polska 5 km Maratonka Grajewo
35 Niebrzydowski Marcin Grajewo Polska 5 km Maratonka Grajewo podlaskie
36 Gronski Roman Giżycko Polska 5 km Masters Warmińsko-Mazurskie
37 Sokół Bartosz Białystok Polska 5 km podlaskie
38 Dmochowski Tomasz Grajewo Polska 5 km Maratonka Grajewo podlaskie
39 Jerulank Wiesław Grajewo Polska 5 km Maratonka Grajewo podlaskie
40 Dziedzik Patrycja Białystok Polska 5 km
41 Sokół Przemysław Białystok Polska 5 km podlaskie
42 Nieciecki Jarek Grajewo Polska 5 km Maratonka Grajewo podlaskie
43 Miliszewski Dariusz Ełk Polska 5 km Darek&Hania&Witek&Emilka
44 Sawicki Adam Prostki Polska 5 km Maratonka Grajewo warmińsko-mazurski
45 Borawski Krzysztof Wojewodzin Polska 5 km Maratonka Grajewo podlaskie


Wyświetleń: 115200

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ