Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Gałązka Agnieszka Łomża Polska 10km + 1918m Akademia Sportu Medyk opłacono
2 Jasiek Rafal Łomża Polska 10km + 1918m opłacono
3 Górka Sebastian Toruń Polska 10km + 1918m Sebinho Team opłacono
4 Ciuchnicki Bartosz Łomża Polska 10km + 1918m Biegamy dla zdrowia opłacono
5 Bierć Jarosław Białystok Polska 10km + 1918m BBL Białystok opłacono
6 Pokornicka Zosia Rzekuń Polska 1918m opłacono
7 Janusiewicz Ada Ostrołęka Polska 1918m Projekt Radomir opłacono
8 Pokornicka Edyta Rzekuń Polska 1918m Projekt Radomir opłacono
9 Pokornicki Arkadiusz Rzekuń Polska 1918m Projekt Radomir opłacono
10 Kaczyńska Ewelina Zieleniec Mały Polska 10km + 1918m Klub Biegacza Jurund Szczytno opłacono
11 Dąbrowski Adam Zambrów Polska 10km + 1918m opłacono
12 Olender Joanna Łomża Polska 10km + 1918m Akademia Sportu Medyk opłacono
13 Wińska Justyna Białystok Polska 1918m opłacono
14 Wiński Adam Białystok Polska 10km + 1918m opłacono
15 Perkowski Paweł łomża Polska 10km + 1918m opłacono
16 Szmit Grzegorz Łomża Polska 10km + 1918m opłacono
17 Sierak Małgorzata Korpele Polska 10km + 1918m Klub Biegacza Jurund Szczytno opłacono
18 Matejkowski Artur Łomża Polska 10km + 1918m Akademia Sportu Medyk opłacono
19 Kleczkowski Leszek Ostrołęka Polska 10km + 1918m Starglass Team Ostrołęka opłacono
20 Sokołowska Urszula Chmielewo Polska 10km + 1918m opłacono
21 Szcześniak Tomasz Małkinia Górna Polska 10km + 1918m opłacono
22 Nowak Marcin Stary Lubotyń Polska 10km + 1918m
23 Wąsiewicz Diana Łomża Polska 10km + 1918m Bkstep opłacono
24 Bańkowska Anna Białystok Polska 10km + 1918m opłacono
25 Bochenko Daniel Brzozowa Polska 10km + 1918m opłacono
26 Kibitlewska Emilia Suwalki Polska 10km + 1918m opłacono
27 Przestrzelski Paweł Białystok Polska 10km + 1918m opłacono
28 Mąka Sławomir Ostrołęka Polska 10km + 1918m Biuro rachunkowe Wiesława Grala-Mąka Ostrołęka opłacono
29 Stachacz Mirosław Ostrołęka Polska 10km + 1918m Starglass Team Ostrołęka opłacono
30 Gierwatowska Ewa Giełczyn Polska 10km + 1918m opłacono
31 Górny Artur Łomża Polska 10km + 1918m opłacono
32 Białobrzewski Wojciech Szczytno Polska 10km + 1918m Klub Biegacza Jurund Szczytno opłacono
33 Ostrowska Angelika Lelis Polska 10km + 1918m Lelis opłacono
34 Wrzosek Robert Czarnocin Polska 10km + 1918m opłacono
35 Chrostowska Magdalena Pniewo Polska 10km + 1918m opłacono
36 Nadwodna-Piersa Dorota Ostrołęka Polska 10km + 1918m Starglass Team Ostrołęka opłacono
37 Kryszyłowicz Jacek Szczytno Polska 10km + 1918m AKB Szczytno- Wściekłe Pięści Węża opłacono
38 Kurak Grzegorz Łomża Polska 10km + 1918m Center-Mebel opłacono
39 Regulski Dariusz Ostrołęka Polska 10km + 1918m RUMET Ostrołęka opłacono
40 Darmetko Paweł Kolno Polska 10km + 1918m Kolno Biega opłacono
41 Fajkiel-Nowak Kamila Łomża Polska 10km + 1918m opłacono
42 Szydlik Antonina Łomża Polska 1918m opłacono
43 Kaczmarczyk Kamil Piątnica Polska 10km + 1918m Run Team Piątnica opłacono
44 Brajczewski Łukasz Zambrów Polska 10km + 1918m opłacono
45 Trybuła Tomasz Łomża Polska 10km + 1918m Biegamy dla Zdrowia opłacono
46 Rudnicka Jadwiga Białystok Polska 10km + 1918m opłacono
47 Iwański Artur Ostrów Mazowiecka Polska 10km + 1918m opłacono
48 Szymczuk Małgorzata Żabikowo Prywatbe Polska 10km + 1918m opłacono
49 Waracki Kamil Ostrów Mazowiecka Polska 10km + 1918m opłacono
50 Białobrzewski Witold Ostrołęka Polska 10km + 1918m Kurpie Ostrołęka opłacono
51 Szczubełek Waldemar Ostrołęka Polska 10km + 1918m Kurpie Ostrołęka opłacono
52 Duda Dominika Turośl Polska 10km + 1918m opłacono
53 Brzeziński Sławomir Łomża Polska 10km + 1918m opłacono
54 Bieńczyk Maciej Jednaczewo Polska 1918m TMT opłacono
55 Bieńczyk Antoni Jednaczewo Polska 1918m TMT opłacono
56 Bieńczyk Krzysztof Jednaczewo Polska 1918m TMT opłacono
57 Bieńczyk Anita Jednaczewo Polska 1918m TMT opłacono
58 Wiszenko Elżbieta Białystok Polska 10km + 1918m BiegamBoLubię Białystok opłacono
59 Wołosz Wiktor Szwendrowy most Polska 10km + 1918m opłacono
60 Olsen Daniel Pupek Łomża Polska 10km + 1918m Biegamy dla zdrowia opłacono
61 Kozioł Paweł Giełczyn Polska 1918m opłacono
62 Kozioł Antoni Giełczyn Polska 1918m opłacono
63 Kozioł Natalia Giełczyn Polska 1918m opłacono
64 Kuptel Anna Giełczyn Polska 1918m opłacono
65 Modzelewski Robert Zambrów Polska 10km + 1918m opłacono
66 Pruszko Adam Łomża Polska 10km + 1918m Biegamy dla zdrowia opłacono
67 Jackowski Andrzej Czarnocin Polska 10km + 1918m Biegamy dla zdrowia opłacono
68 Kosowski Janusz Olsztyn Polska 10km + 1918m AKM OLSZTYN opłacono
69 Perkowski Wojciech Warszawa Polska 10km + 1918m opłacono
70 Gałązka Katarzyna Stare Chojny Polska 1918m Gałązki opłacono
71 Soliwoda Iwona Nowe Gizewo Polska 10km + 1918m Klub Biegacza Jurund Szczytno opłacono
72 Biedrzycka Katarzyna Łomża Polska 1918m opłacono
73 Rożek Gerard Olecko Polska 10km + 1918m Olecko Biega opłacono
74 Hermanowska Diana Konarzyce Polska 1918m opłacono
75 Wiktorzak Alan Konarzyce Polska 1918m opłacono
76 Wiktorzak Magdalena Konarzyce Polska 1918m opłacono
77 Gałązka Mikołaj Stare Chojny Polska 1918m PP Pinokio opłacono
78 Gałązka Hubert Stare Chojny Polska 1918m SP Jarnuty opłacono
79 Gałązka Konrad Stare Chojny Polska 1918m Ekonomik Łomża opłacono
80 Gałązka Krzysztof Stare Chojny Polska 10km + 1918m TMT opłacono
81 Limanowicz Hubert Wilkasy Polska 10km + 1918m opłacono
82 Zakrzewska Anna Wilkasy Polska 10km + 1918m opłacono
83 Mościcki Zenon Rutki Polska 10km + 1918m opłacono
84 Szelągowski Adam Łomża Polska 10km + 1918m Akademia Sportu Medyk opłacono
85 Szelągowska Anna Łomża Polska 10km + 1918m Akademia Sportu Medyk Łomża opłacono
86 Piankowska Martyna Łomża Polska 1918m Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 4 w Łomży opłacono
87 Domitrz Aleksandra Łomża Polska 1918m Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 4 w Łomży opłacono
88 Rypińska Dominika Ostrów Mazowiecka Polska 10km + 1918m opłacono
89 Iwański Grzegorz Ostrów Mazowiecka Polska 10km + 1918m opłacono
90 Mikołajczyk Marcin Łomża Polska 10km + 1918m opłacono
91 Sasinowska Wioletta Łomża Polska 1918m opłacono
92 Sasinowska Aleksandra Łomża Polska 1918m Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 4 w Łomży opłacono
93 Sierocki Jan Augustów Polska 10km + 1918m ATP Augustów opłacono
94 Ryś Wioleta Gielczyn Polska 1918m opłacono
95 Górny Tomasz Łomża Polska 10km + 1918m opłacono
96 Krukowski Krzysztof NOWA WIES Polska 10km + 1918m KS ARCO Ławy opłacono
97 Kurpiewska Dorota Pisz Polska 10km + 1918m opłacono
98 Trusiak Artur Ząbki Polska 10km + 1918m Biegające Ząbki opłacono
99 Chalecki Grzegorz Suwałki Polska 10km + 1918m Biegam bo chcę. opłacono
100 Krupiński Sebastian Łomża Polska 10km + 1918m opłacono


Wyświetleń: 9343

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ