Bieg Niepodległości
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Modzelewski Wiesław Ostrołęka 10km + 1918m Starglass Team Ostrołęka 60.00 PLN
2 Kloc Mateusz Cyców 10km + 1918m 60.00 PLN
3 Ogonowski Michał Łomża 10km + 1918m Medyk Łomża 60.00 PLN
4 Wyrwas Tadeusz Łomża 10km + 1918m Biegamy dla zdrowia 60.00 PLN
5 Nurczyk Marcin Łomża 1918m Akademia Sportu Medyk Łomża 10.00 PLN
6 Zduniak Antek DRĄŻDŻEWO 10km + 1918m Kurpie na Luzie 60.00 PLN
7 Zduniak Piotr DRĄŻDŻEWO 10km + 1918m Kurpie na Luzie 60.00 PLN
8 Szymański Paweł Zbójna 10km + 1918m Kurpie na Luzie 60.00 PLN
9 Staskiewicz Jakub Łęg Starosciński 10km + 1918m Kurpie na Luzie 60.00 PLN
10 Zduniak Anna DRĄŻDŻEWO 10km + 1918m Kurpie na Luzie 60.00 PLN
11 Szydlik Adam Łomża 10km + 1918m Biegamy dla Zdrowia 60.00 PLN
12 Modzelewski Krzysztof Ostrołęka 10km + 1918m Starglass Team Ostrołęka opłacono
13 Gacki Krzysztof Pisz 10km + 1918m Biegam bez klubu 60.00 PLN
14 Trochimowicz Artur Szczytno 10km + 1918m AKB SP 2 SZCZYTNO TROHIM TEAM 60.00 PLN
15 Staniurska Ewa Łomża 10km + 1918m Akademia Sportu Medyk opłacono
16 Biernat Tomasz Ostrołęka 10km + 1918m Run Team Piątnica 60.00 PLN
17 Muzyk Edward Mały Płock 10km + 1918m Biegamy dla zdrowia opłacono
18 Bruliński Kamil Łomża 10km + 1918m 60.00 PLN
19 Piankowski Tomasz Turosl 10km + 1918m Turosl biega 60.00 PLN
20 Kowarski Mariusz Tobolice 10km + 1918m Othala opłacono
21 Kozłowski Piotr Augustów 10km + 1918m DHL AUGUSTÓW opłacono
22 Zieliński Patryk Łomża 10km + 1918m Akademia Sportu Medyk 60.00 PLN
23 Murat Bartosz Łomża 10km + 1918m Biegamy dla Zdrowia opłacono
24 Dankiewicz Henryk Białystok 10km + 1918m Biegamy dla Zdrowia opłacono
25 Jarosz Wojciech Kętrzyn 10km + 1918m 60.00 PLN
26 Jerulank Wiesław Grajewo 10km + 1918m Maratonka Grajewo 60.00 PLN
27 Chojnicki Przemysław Łomża 1918m opłacono
28 Chojnicka Joanna Łomża 10km + 1918m Akademia Sportu Medyk Łomża 60.00 PLN
29 Franciszkowicz Wojciech Łomża 10km + 1918m opłacono
30 Franciszkowicz Mariola Łomża 10km + 1918m Akademia Sportu Medyk opłacono
31 Walczak Mira Łomża 1918m Akademia Sportu Medyk Łomża opłacono
32 Niewiarowska Anna Ciechanowiec 10km + 1918m CIECHANOWIEC BIEGA 60.00 PLN
33 Chutkowska Agnieszka Kolno 10km + 1918m Kolno Biega 60.00 PLN
34 Murawski Mariusz Guty 10km + 1918m MANS - WSA Łomża 60.00 PLN
35 Korzeniecka Beata Zbójna 10km + 1918m Kurpie na Luzie 60.00 PLN
36 Chmielewski Józef Ciechanowiec 10km + 1918m Ciechanowiec biega opłacono
37 Ptak Damian Łomża 10km + 1918m WIOŚ ŁOMŻA 60.00 PLN
38 Szok Marek Czarnocin 10km + 1918m Biegamy dla zdrowia opłacono
39 Grygo Krzysztof Łomża 10km + 1918m Akademia Sportu Medyk opłacono
40 Grosfeld Michał Wola Zambrowska 10km + 1918m 60.00 PLN
41 Godlewski Adam Ciechanowiec 10km + 1918m Ciechanowiec biega opłacono
42 Wichorowski Kamil Pniewo 10km + 1918m 60.00 PLN
43 Sokół Przemysław Białystok 10km + 1918m opłacono
44 Baczewski Janusz Zambrów 10km + 1918m opłacono
45 Lewandowski Łukasz Bielsk Podlaski 10km + 1918m opłacono
46 Chrapowicz Paweł Konopki Młode 10km + 1918m opłacono
47 Borawska Katarzyna Mały Płock 10km + 1918m 60.00 PLN
48 Charubin Mariusz Łupki/Pisz 10km + 1918m Związek Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych NSZ 60.00 PLN
49 Masiuk-Plona Małgorzata Łomża 10km + 1918m opłacono
50 Kempisty Teresa Ugniewo 10km + 1918m opłacono
51 Bastek Zuzanna Pisz 10km + 1918m 60.00 PLN


Wyświetleń: 1106

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ