Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jurkiewicz Aldona | Susz | Polska | Bieg główny 5,5 km | Rozbiegany Susz | |
2 | Jaskulski Kazimierz | Grudziądz | Polska | Bieg główny 5,5 km | Team Nogawica | |
3 | Jaskulska Mirela | Grudziądz | Polska | Bieg główny 5,5 km | Team Nogawica | |
4 | Siłakowski Adam | Prabuty | Polska | Bieg główny 5,5 km | ||
5 | Melkowski Michał | Kwidzyn | Polska | Bieg główny 5,5 km | Urbex Team Kwidzyn | |
6 | Laskowski Sebastian | Susz | Polska | Bieg główny 5,5 km | Rozbiegany Susz | |
7 | Sanko Aliaksandr | Grudziądz | Białoruś | Bieg główny 5,5 km | ||
8 | Sanko Sviatlana | Grudziądz | Białoruś | Bieg główny 5,5 km | ||
9 | Jurkiewicz Hubert | Susz | Polska | Bieg główny 5,5 km | Rozbiegany Susz | |
10 | Ścisłowska Aleksandra | Parpary | Polska | Bieg główny 5,5 km | ||
11 | Jurkiewicz Sławek | Susz | Polska | Bieg główny 5,5 km | Rozbiegany Susz | |
12 | Kreńska Katarzyna | Iława | Polska | Bieg główny 5,5 km | ||
13 | Święcki Dariusz | Iława | Polska | Bieg główny 5,5 km | SPORT A-Z TEAM IŁAWA | |
14 | Kopiński Robert | Kwidzyn | Polska | Bieg główny 5,5 km | Kwidzyn Biega | |
15 | Kawski Bartłomiej | Kisielice | Polska | Bieg główny 5,5 km | EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ | |
16 | Osiecki Grzegorz | 14-220 Kisielice | Polska | Bieg główny 5,5 km | ||
17 | Gdaniec Anna | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny 5,5 km | ||
18 | GÓRSKI RADEK GÓRSKI | LUBAWA | Polska | Bieg główny 5,5 km | Run Goku Team | |
19 | KISA KRZYSZTOF | KWIDZYN | Polska | Bieg główny 5,5 km | KINIO-POL POL-ANKA | |
20 | Mosiejczyk Jakub | Prabuty | Polska | Bieg główny 5,5 km | ||
21 | Bielawska Bożena | Radomno | Polska | Bieg główny 5,5 km | ||
22 | Maliszewska Marianna | Elbląg | Polska | Bieg główny 5,5 km | ||
23 | Meller Marcin | Malbork | Polska | Bieg główny 5,5 km | Małe Kotki PL | |
24 | Petka Lucyna | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny 5,5 km | SKL FILIPPIDES | |
25 | Górny Karol | Grudziadz | Polska | Bieg główny 5,5 km | Rogiewicz Running Team | |
26 | Arendt Kacper | Grudziądz | Polska | Bieg główny 5,5 km | GKS Olimpia Grudziądz | |
27 | ŚWITAŁA JOLANTA | KWIDZYN | Polska | Bieg główny 5,5 km | AMATOR | |
28 | Domka Anna | Iława | Polska | Bieg główny 5,5 km | Rezerwowe Psy | |
29 | Niemyjska Beata | Starocin | Polska | Bieg główny 5,5 km | LKS Zantyr Sztum | |
30 | Zieliński Marek | kwidzyn | Polska | Bieg główny 5,5 km | ||
31 | Gasior Pawel | Susz | Polska | Bieg główny 5,5 km | Rozbiegany Susz | |
32 | Święcki Przemysław | Iława | Polska | Bieg główny 5,5 km | SPORT A-Z Team Iława | |
33 | Milas Mariusz | Susz | Polska | Bieg główny 5,5 km | Rozbiegany Susz | |
34 | Ścisłowski Rafał | Parpary | Polska | Bieg główny 5,5 km | ||
35 | CZEPEK ANDRZEJ | NOWE MIASTO LUBAWSKIE | Polska | Bieg główny 5,5 km | Kurzętnik Biega | |
36 | Skrajda Szymon | Pawlice | Polska | Bieg główny 5,5 km | Niezrzeszony | |
37 | Młodawski Rafał | Susz | Polska | Bieg główny 5,5 km | Klub Polska Biega | |
38 | Chabowski Tomasz | sztum | Polska | Bieg główny 5,5 km | malborskie morsy | |
39 | Hapke Tomasz | Wilkowo | Polska | Bieg główny 5,5 km | Kwidzyn biega | |
40 | Wolszlegier Marlena | Susz | Polska | Bieg główny 5,5 km | ||
41 | Kosiorowski Andrzej | Kwidzyn | Polska | Bieg główny 5,5 km | MM Kwidzyn Team | |
42 | Nadolski Tomasz | Prabuty | Polska | Bieg główny 5,5 km | Drużyna Olbrzyma | |
43 | Gąsior Piotr | Susz | Polska | Bieg główny 5,5 km | Rozbiegany Susz | |
44 | Ślęzak Adam | Elbląg | Polska | Bieg główny 5,5 km | OSP POGRODZIE | |
45 | Sieniek Krzysztof | Licze | Polska | Bieg główny 5,5 km | ||
46 | Przybyła Agnieszka | Iława | Polska | Bieg główny 5,5 km | Run Goku Team | |
47 | Czabaj Jacek | Kwidzyn | Polska | Bieg główny 5,5 km | Kwidzyn Biega | |
48 | Kamiński Bartosz | Rumia | Polska | Bieg główny 5,5 km | Projekt 1000up | |
49 | Czarnecki Wojciech | Prabuty | Polska | Bieg główny 5,5 km | ||
50 | Przybyła Adrian | Iława | Polska | Bieg główny 5,5 km | Run Goku Team | |
51 | Tumiłowicz Jerzy | Licze | Polska | Bieg główny 5,5 km | Traktor team gmina Kwidzyn | |
52 | Bartosiak Ryszard | Gardeja | Polska | Bieg główny 5,5 km | Gmina Gardeja Biega | |
53 | Cebula Bogdan | Sztum | Polska | Bieg główny 5,5 km | LKS Zantyr Sztum | |
54 | Filipów Tadeusz | Lębork 84-300 ,ul. 0br. Wybrzeża 5/6 | Polska | Bieg główny 5,5 km | niezrzeszony | |
55 | Antoniewicz Marcin | Elbląg | Polska | Bieg główny 5,5 km | ||
56 | Śrutkowski Sylwester | Sztum | Polska | Bieg główny 5,5 km | ||
57 | Ruchlewicz Natalia | Sztum | Polska | Bieg główny 5,5 km | ||
58 | Pechnikov Ruslan | Odesa | Ukraina | Bieg główny 5,5 km | Stayer Run Odesa | |
59 | Kania Krzysztof | Kwidzyn | Polska | Bieg główny 5,5 km | Urbex Team Kwidzyn | |
60 | Kwiatkowska Wiktoria | Franciszkowo Dolne | Polska | Bieg główny 5,5 km | ||
61 | Kwiatkowski Wiesław | Franciszkowo Dolne | Polska | Bieg główny 5,5 km | ||
62 | Fedoruk Wojciech | Prabuty | Polska | Bieg główny 5,5 km | ||
63 | Sepetowska Kinga | Chwaszczyno | Polska | Bieg główny 5,5 km | Elektonicznezapisy.pl Team | |
64 | Sudzińska Mariola | Olsztyn | Polska | Bieg główny 5,5 km | ||
65 | Ruchlewicz Urszula | Sztum | Polska | Bieg główny 5,5 km | ||
66 | Rogiewicz Andrzej | Grudziądz | Polska | Bieg główny 5,5 km | Rogiewicz Running Team | |
67 | Bulik Grażyna | Laseczno | Polska | Bieg główny 5,5 km | ||
68 | Koliński Krzysztof | Gardeja | Polska | Bieg główny 5,5 km | Gmina Gardeja Biega | |
69 | Krotowski Błażej | Iława | Polska | Bieg główny 5,5 km | ||
70 | Maraszek Mirosław | Susz | Polska | Bieg główny 5,5 km | Rozbiegany Susz |
Wyświetleń: 3234