Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kwiatkowski Wiesław | Franciszkowo Dolne | Polska | Bieg główny 5,5 km | ||
2 | Sieniek Krzysztof | Licze | Polska | Bieg główny 5,5 km | ||
3 | Krotowski Błażej | Iława | Polska | Bieg główny 5,5 km | ||
4 | Bulik Grażyna | Laseczno | Polska | Bieg główny 5,5 km | ||
5 | Siłakowski Adam | Prabuty | Polska | Bieg główny 5,5 km | ||
6 | Ruchlewicz Urszula | Sztum | Polska | Bieg główny 5,5 km | ||
7 | Sudzińska Mariola | Olsztyn | Polska | Bieg główny 5,5 km | ||
8 | Sanko Aliaksandr | Grudziądz | Białoruś | Bieg główny 5,5 km | ||
9 | Fedoruk Wojciech | Prabuty | Polska | Bieg główny 5,5 km | ||
10 | Ścisłowska Aleksandra | Parpary | Polska | Bieg główny 5,5 km | ||
11 | Kwiatkowska Wiktoria | Franciszkowo Dolne | Polska | Bieg główny 5,5 km | ||
12 | Sanko Sviatlana | Grudziądz | Białoruś | Bieg główny 5,5 km | ||
13 | Kreńska Katarzyna | Iława | Polska | Bieg główny 5,5 km | ||
14 | Ruchlewicz Natalia | Sztum | Polska | Bieg główny 5,5 km | ||
15 | Śrutkowski Sylwester | Sztum | Polska | Bieg główny 5,5 km | ||
16 | Antoniewicz Marcin | Elbląg | Polska | Bieg główny 5,5 km | ||
17 | Gdaniec Anna | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny 5,5 km | ||
18 | Osiecki Grzegorz | 14-220 Kisielice | Polska | Bieg główny 5,5 km | ||
19 | Mosiejczyk Jakub | Prabuty | Polska | Bieg główny 5,5 km | ||
20 | Bielawska Bożena | Radomno | Polska | Bieg główny 5,5 km | ||
21 | Czarnecki Wojciech | Prabuty | Polska | Bieg główny 5,5 km | ||
22 | Maliszewska Marianna | Elbląg | Polska | Bieg główny 5,5 km | ||
23 | Wolszlegier Marlena | Susz | Polska | Bieg główny 5,5 km | ||
24 | Ścisłowski Rafał | Parpary | Polska | Bieg główny 5,5 km | ||
25 | Zieliński Marek | kwidzyn | Polska | Bieg główny 5,5 km | ||
26 | ŚWITAŁA JOLANTA | KWIDZYN | Polska | Bieg główny 5,5 km | AMATOR | |
27 | Nadolski Tomasz | Prabuty | Polska | Bieg główny 5,5 km | Drużyna Olbrzyma | |
28 | Sepetowska Kinga | Chwaszczyno | Polska | Bieg główny 5,5 km | Elektonicznezapisy.pl Team | |
29 | Kawski Bartłomiej | Kisielice | Polska | Bieg główny 5,5 km | EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ | |
30 | Arendt Kacper | Grudziądz | Polska | Bieg główny 5,5 km | GKS Olimpia Grudziądz | |
31 | Koliński Krzysztof | Gardeja | Polska | Bieg główny 5,5 km | Gmina Gardeja Biega | |
32 | Bartosiak Ryszard | Gardeja | Polska | Bieg główny 5,5 km | Gmina Gardeja Biega | |
33 | KISA KRZYSZTOF | KWIDZYN | Polska | Bieg główny 5,5 km | KINIO-POL POL-ANKA | |
34 | Młodawski Rafał | Susz | Polska | Bieg główny 5,5 km | Klub Polska Biega | |
35 | CZEPEK ANDRZEJ | NOWE MIASTO LUBAWSKIE | Polska | Bieg główny 5,5 km | Kurzętnik Biega | |
36 | Czabaj Jacek | Kwidzyn | Polska | Bieg główny 5,5 km | Kwidzyn Biega | |
37 | Hapke Tomasz | Wilkowo | Polska | Bieg główny 5,5 km | Kwidzyn biega | |
38 | Kopiński Robert | Kwidzyn | Polska | Bieg główny 5,5 km | Kwidzyn Biega | |
39 | Cebula Bogdan | Sztum | Polska | Bieg główny 5,5 km | LKS Zantyr Sztum | |
40 | Niemyjska Beata | Starocin | Polska | Bieg główny 5,5 km | LKS Zantyr Sztum | |
41 | Chabowski Tomasz | sztum | Polska | Bieg główny 5,5 km | malborskie morsy | |
42 | Meller Marcin | Malbork | Polska | Bieg główny 5,5 km | Małe Kotki PL | |
43 | Kosiorowski Andrzej | Kwidzyn | Polska | Bieg główny 5,5 km | MM Kwidzyn Team | |
44 | Skrajda Szymon | Pawlice | Polska | Bieg główny 5,5 km | Niezrzeszony | |
45 | Filipów Tadeusz | Lębork 84-300 ,ul. 0br. Wybrzeża 5/6 | Polska | Bieg główny 5,5 km | niezrzeszony | |
46 | Ślęzak Adam | Elbląg | Polska | Bieg główny 5,5 km | OSP POGRODZIE | |
47 | Kamiński Bartosz | Rumia | Polska | Bieg główny 5,5 km | Projekt 1000up | |
48 | Domka Anna | Iława | Polska | Bieg główny 5,5 km | Rezerwowe Psy | |
49 | Górny Karol | Grudziadz | Polska | Bieg główny 5,5 km | Rogiewicz Running Team | |
50 | Rogiewicz Andrzej | Grudziądz | Polska | Bieg główny 5,5 km | Rogiewicz Running Team | |
51 | Laskowski Sebastian | Susz | Polska | Bieg główny 5,5 km | Rozbiegany Susz | |
52 | Jurkiewicz Sławek | Susz | Polska | Bieg główny 5,5 km | Rozbiegany Susz | |
53 | Jurkiewicz Aldona | Susz | Polska | Bieg główny 5,5 km | Rozbiegany Susz | |
54 | Gąsior Piotr | Susz | Polska | Bieg główny 5,5 km | Rozbiegany Susz | |
55 | Gasior Pawel | Susz | Polska | Bieg główny 5,5 km | Rozbiegany Susz | |
56 | Milas Mariusz | Susz | Polska | Bieg główny 5,5 km | Rozbiegany Susz | |
57 | Jurkiewicz Hubert | Susz | Polska | Bieg główny 5,5 km | Rozbiegany Susz | |
58 | Maraszek Mirosław | Susz | Polska | Bieg główny 5,5 km | Rozbiegany Susz | |
59 | Przybyła Adrian | Iława | Polska | Bieg główny 5,5 km | Run Goku Team | |
60 | Przybyła Agnieszka | Iława | Polska | Bieg główny 5,5 km | Run Goku Team | |
61 | GÓRSKI RADEK GÓRSKI | LUBAWA | Polska | Bieg główny 5,5 km | Run Goku Team | |
62 | Petka Lucyna | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny 5,5 km | SKL FILIPPIDES | |
63 | Święcki Przemysław | Iława | Polska | Bieg główny 5,5 km | SPORT A-Z Team Iława | |
64 | Święcki Dariusz | Iława | Polska | Bieg główny 5,5 km | SPORT A-Z TEAM IŁAWA | |
65 | Pechnikov Ruslan | Odesa | Ukraina | Bieg główny 5,5 km | Stayer Run Odesa | |
66 | Jaskulski Kazimierz | Grudziądz | Polska | Bieg główny 5,5 km | Team Nogawica | |
67 | Jaskulska Mirela | Grudziądz | Polska | Bieg główny 5,5 km | Team Nogawica | |
68 | Tumiłowicz Jerzy | Licze | Polska | Bieg główny 5,5 km | Traktor team gmina Kwidzyn | |
69 | Kania Krzysztof | Kwidzyn | Polska | Bieg główny 5,5 km | Urbex Team Kwidzyn | |
70 | Melkowski Michał | Kwidzyn | Polska | Bieg główny 5,5 km | Urbex Team Kwidzyn |
Wyświetleń: 3235