Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
CZWARTUNIO TEAM | |||||||||
1 | Burdzy Kinga | Maków podhalański | Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2016 lub później) bez asysty rodziców | CZWARTUNIO TEAM | opłacono on-line | ||||
Lecymy durś | |||||||||
2 | Kobylańska Patita | Piekary Śląskie | Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2016 lub później) bez asysty rodziców | Lecymy durś | opłacono on-line | ||||
Przedszkole Strefa Malucha | |||||||||
3 | Zych Teodor | Siemianowice Śląskie | Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2016 lub później) bez asysty rodziców | Przedszkole Strefa Malucha | opłacono | ||||
Przedszkole Tika w Bytomiu | |||||||||
4 | Perlak Leon | Bytom | Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2016 lub później) bez asysty rodziców | Przedszkole Tika w Bytomiu | opłacono on-line | ||||
Przedszkole nr 12 | |||||||||
5 | Dyląg Tymoteusz | Siemianowice Śląskie | Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2016 lub później) bez asysty rodziców | Przedszkole nr 12 | opłacono | ||||
Spartan Team Kalety | |||||||||
6 | Świder Franciszek | Kalety | Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2016 lub później) bez asysty rodziców | Spartan Team Kalety | opłacono on-line | ||||
Strefa Malucha | |||||||||
7 | Czogała Emilia | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2016 lub później) bez asysty rodziców | Strefa Malucha | opłacono on-line | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
8 | Radwański Daniel | Siemianowice slaskie | Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2016 lub później) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
9 | Szymecki Daniel | Katowice | Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2016 lub później) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
10 | Kupka Bruno | Siemianowice Śl | Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2016 lub później) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
11 | PAWEŁCZYK Iga | PIEKARY ŚLĄSKIE | Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2016 lub później) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
12 | Kotliński Aleksander | Chorzów | Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2016 lub później) bez asysty rodziców | opłacono | |||||
13 | Kotlińska Malwina | Chorzów | Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2016 lub później) bez asysty rodziców | opłacono | |||||
14 | Radziszewska Maja | Siemianowice Śląskie | Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2016 lub później) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
15 | Sroka Aleksandra | Katowice | Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2016 lub później) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
16 | Piechula Marcelina | Katowice | Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2016 lub później) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
17 | Sołtysiak Natalia | Katowice | Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2016 lub później) bez asysty rodziców | opłacono | |||||
18 | Prandzioch Patryk | Ruda Śląska | Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2016 lub później) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
19 | Prandzioch Filip | Ruda Śląska | Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2016 lub później) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
20 | Adolf Eryk | Siemianowice Śląskie | Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2016 lub później) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
21 | Orfin Aleksandra | Zabrze | Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2016 lub później) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
22 | Naskręt Emilia | Siemianowice Śląskie | Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2016 lub później) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
23 | Piekarska Liliana | Łaziska Górne | Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2016 lub później) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
24 | Kreczmer Wiktoria | Zawiercie | Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2016 lub później) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
25 | Klabis Karolina | Ciasna | Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2016 lub później) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
26 | Fijołek Alicja | Chorzów | Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2016 lub później) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
27 | Orczyk Hanna | Katowice | Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2016 lub później) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
28 | Tuleja Kajetan | Świętochłowice | Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2016 lub później) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
29 | Kopiczko Julian | Rybnik | Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2016 lub później) bez asysty rodziców | ||||||
30 | Kopiczko Łukasz | Rybnik | Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2016 lub później) bez asysty rodziców | ||||||
31 | Mutwil Zosia | Orzesze | Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2016 lub później) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
32 | Gazda Amelia | Katowice | Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2016 lub później) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
33 | Ligocki Tobiasz | Katowice | Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2016 lub później) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
34 | Łukaszewska Maja | Dąbrowa Górnicza | Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2016 lub później) bez asysty rodziców | opłacono on-line |
Wyświetleń: 6626