Puchar Gdyni - Gdynia Dąbrowa 1/2 - Bieg na Polanie
Lp Numer Karta Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 338 Łaguna Pola Gdańsk Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat SP42 Gdańsk
2 9 Dzwonkowski Maciej Pruszcz Gdański Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
3 274 Dokrzewska Julia Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat Gorillas OCR
4 375 Dokrzewska Marta Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat Gorillas OCR
5 24 Jankowski Maciej Gdynia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem Żłobek Niezapominajka
6 88 Jankowski Mieszko Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat Przedszkole 50 Gdynia
7 284 Jankowska Malwina Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat SP 45 Gdynia
8 101 Lefay Jan Sopot Bieg MARYNARZA – do 4 lat Przedszkole Ecole maternelle
9 337 Litwiński Jan Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat Arka Gdynia
10 463 Antoniewicz Kaja Gdynia Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat SP17
11 155 Gałek Filip Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat
12 278 Gałek Amelia Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat
13 434 Gałek Franciszek Gdynia Bieg KOMANDORA - 11 lat
14 162 Hojda Paweł Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat
15 264 Wanagos Tymon Gdynia Bieg MATA – 6 lat
16 398 Wanagos Julia Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat
17 56 Wilniewczyc Blanka Gdynia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
18 140 Wilniewczyc Mia Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat
19 233 Krasowski Tomasz Gdynia Bieg MATA – 6 lat Przedszkole nr 36 Gdynia
20 382 Krasowska Milena Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat Sp 17 Gdynia
21 136 Warszawski Marcel Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat Przedszkole Ecole maternelle
22 425 Węsierski Patryk Gdynia Bieg KAPITANA – 10 lat UKS Cisowa
23 117 Olszewski Kajetan Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat
24 176 Kowalska Lila Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat
25 93 Kowalska Iga Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat Przedszkole
26 302 Mazur Iga Bojano Bieg BOSMANA – 7 lat KKS SFORA BOJANO
27 363 Winiarski Igor Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat sp 16 Gdynia
28 288 Kamińska Wiktoria Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat Active Flow
29 464 Dobrzyński Dariusz Gdynia Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat APKP GDYNIA
30 420 Precz Antoni Gdynia Bieg KAPITANA – 10 lat
31 180 Lipińska Lilianna Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat ZSP 3
32 449 Mazurek Wiktor Gdynia Bieg KOMANDORA - 11 lat Szkoła Podstawowa nr.6
33 294 kupiec kacper Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat SP Xawerego Czernickiego w Pogórzu
34 187 Mazurek Julia Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat
35 209 Żuławska Maja Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat Przedszkole pod Żaglami
36 322 Żuławski Franciszek Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat Sp 33 w Gdyni
37 5 Czaja Kornelia Gdynia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem Przedszkole nr 16 w Gdyni
38 477 Łaguna Anna Gdańsk Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat KL Lechia Gdańsk
39 151 Czaja Matylda Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat Przedszkole nr 16 w Gdyni
40 49 Stuszewski Zawisza Gdynia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
41 130 Stuszewski Stanisław Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat
42 40 Oleszkiewicz Franciszek Gdynia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
43 347 Piasta Jan Pogórze Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat Szkoła Podstawowa w Kosakowie
44 83 Gołębiewska Hanna Gdańsk Bieg MARYNARZA – do 4 lat
45 87 Jakubowski Bruno Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat
46 22 Jakubowska Sara Gdynia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
47 468 Hebel Szymon Gdynia Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat Sokoły
48 256 Sokołowski Aleksander Gdynia Bieg MATA – 6 lat Sokoły
49 41 Orkwiszewska Zofia Gdynia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
50 116 Ociepka Aleksandra Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat
51 31 Kutowińska Iga Gdynia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
52 452 Prątnicki Miłosz Gdynia Bieg KOMANDORA - 11 lat KKS SFORA BOJANO
53 201 Szewczyk Katarzyna RUMIA Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat Przedszkole Pod Topolą
54 395 Sobczak Franciszek Gdańsk Bieg PORUCZNIKA – 9 lat Szkoła Podstawowa nr 67 w Gdańsku
55 308 Sobczak Jakub Gdańsk Bieg BOSMANA – 7 lat Szkoła Podstawowa nr 67 w Gdańsku
56 229 JASIŃSKI Krzysztof Gdynia Bieg MATA – 6 lat Navigatoria
57 327 Jasińska Agnieszka Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat Navigatoria
58 33 Liszewska Lilianna Chwaszczyno Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
59 127 Sójkowska Nela Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat
60 300 Liszewska Hanna Chwaszczyno Bieg BOSMANA – 7 lat
61 48 Spychała Oliwia Gdynia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
62 257 Spychała Emilia Gdynia Bieg MATA – 6 lat
63 403 Doroszkiewicz Iga Pogórze Bieg KAPITANA – 10 lat Sportowa Jedyneczka
64 153 Doroszkiewicz Leon Pogórze Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat Przedszkole 25 Gdynia
65 392 Podhajski Kajetan Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat SP 12 Gdynia
66 493 Wittbrodt Oliwier Gdynia Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat SP 12 Gdynia
67 138 Wasiluk Agata Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat Przedszkole przy SP11
68 399 Wasiluk Alicja Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat Sp 11
69 35 Milczyńska Aleksandra Gdynia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
70 36 Milczyńska Maria Gdynia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
71 111 Milczyńska Maria Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat
72 97 Kuczmarski Tymon Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat
73 89 Jaworska-Fontaine Mia Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat Przedszkole Ecole maternelle
74 98 Kurek Bartosz Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat
75 121 Pudłowski Miłosz Rumia Bieg MARYNARZA – do 4 lat
76 26 Kosała Julia Gdynia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
77 62 Wyskiel Rafał Gdańsk Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
78 207 Wyskiel Lilia Gdańsk Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat
79 276 Dziosa Małgorzata Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat SP 42 Gdynia
80 465 Dziosa Zofia Gdynia Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat SP 42 Gdynia
81 133 Szweda Natalia Gdańsk Bieg MARYNARZA – do 4 lat
82 260 Szweda Jakub Gdańsk Bieg MATA – 6 lat
83 424 Sułkowska Zosia Gdynia Bieg KAPITANA – 10 lat Arka Gdynia
84 359 Sułkowski Antoni Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat Arka Gdynia
85 11 Fede Wiktoria Gdańsk Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
86 224 Fede Oliwia Gdańsk Bieg MATA – 6 lat
87 113 Mitura Leon Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat
88 59 Woźniak Nina Gdynia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem Przedszkole Mega Mocni w Gdyni
89 197 Smolik Palina Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat Przedszkole nr 44 w Gdyni
90 45 Smolik Raman Gdynia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem Przedszkole nr 44 w Gdyni
91 206 Woźniak Leon Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat Przedszkole nr 44 w Gdyni
92 150 Basenko Nicole Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat
93 164 Jabłonka Filip Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat
94 304 Pańszczyk Wojciech Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat SP 42 Gdynia
95 191 Pańszczyk Barbara Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat Przedszkole nr 44 w Gdyni
96 419 Polaszek Jakub Gdynia Bieg KAPITANA – 10 lat SP 12 Gdynia
97 245 Panasiuk Jan Gdynia Bieg MATA – 6 lat SP 47 w Gdyni
98 146 Anysz Melania Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat Przedszkole 27 Gdynia
99 389 Paszka Bartosz Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat Team Niebieskiego Pająka
100 503 Paszka Natalia Gdynia Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat Team Niebieskiego Pająka


Wyświetleń: 4301

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ