Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ASPW | |||||||||
1 | Pouch Martyna | Reda | Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat | ASPW | |||||
Active Flow | |||||||||
2 | Gałuszyńska Nina | Gdynia | Bieg KAPITANA – 10 lat | Active Flow | |||||
3 | Jabłoński Dominik | Gdynia | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | Active Flow | |||||
4 | Kurasz Zofia | Gdynia | Bieg MATA – 6 lat | Active Flow | |||||
5 | Kurasz Stanisław | Gdynia | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | Active Flow | |||||
6 | Kamińska Wiktoria | Gdynia | Bieg BOSMANA – 7 lat | Active Flow | |||||
7 | Miotke Marcelina | Gdynia | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | Active Flow | |||||
8 | Miotke Kornelia | Gdynia | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | Active Flow | |||||
9 | Chojnacki Mikołaj | Sopot | Bieg MATA – 6 lat | Active Flow | |||||
10 | Smołoński Ignacy | Gdańsk | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat | Active Flow | |||||
11 | Smołoński Marcel | Gdańsk | Bieg KAPITANA – 10 lat | Active Flow | |||||
12 | Teska Martyna | Gdynia | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | Active Flow | |||||
Akademia Młodych Sportowców | |||||||||
13 | Grabowska Julia | Gdynia | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | Akademia Młodych Sportowców | |||||
Akademia Piłkarska Cassubian | |||||||||
14 | Romanowski Gracjan | Bolszewo | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | Akademia Piłkarska Cassubian | |||||
15 | Romanowska Agata | Bolszewo | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat | Akademia Piłkarska Cassubian | |||||
Akademia Piłkarska Cassubian | |||||||||
16 | Kierski Marcel | Bolszewo | Bieg KAPITANA – 10 lat | Akademia Piłkarska Cassubian | |||||
Ap1 Reda | |||||||||
17 | Rybacki Kacper | Reda | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | Ap1 Reda | |||||
Arka Gdynia | |||||||||
18 | Kaczmarek Maksymilian | Gdynia | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | Arka Gdynia | |||||
BAŁTYK GDYNIA | |||||||||
19 | Niekurzak Filip | Gdynia | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | BAŁTYK GDYNIA | |||||
20 | Łacina Jakub | Gdynia | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | BAŁTYK GDYNIA | |||||
21 | Waszkowicz Iwo | gdynia | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | BAŁTYK GDYNIA | |||||
22 | PIOTROWSKI PAWEŁ | GDYNIA | Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat | BAŁTYK GDYNIA | |||||
23 | PIOTROWSKI ŁUKASZ | GDYNIA | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat | BAŁTYK GDYNIA | |||||
BAŁTYK GDYNIA | |||||||||
24 | Bomba Bartosz | Gdynia | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | BAŁTYK GDYNIA | |||||
Biegun OCR Team | |||||||||
25 | Teska Patrycja | Gdynia | Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat | Biegun OCR Team | |||||
Błękitni Wejherowo | |||||||||
26 | Kierska Anastazja | Bolszewo | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | Błękitni Wejherowo | |||||
DDTEAM | |||||||||
27 | Długowska Laura | Gdnynia | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | DDTEAM | |||||
Ecole Maternelle Gdynia | |||||||||
28 | Lefay Jan | Sopot | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | Ecole Maternelle Gdynia | |||||
29 | Gaillard Gloria | Gdynia | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | Ecole Maternelle Gdynia | |||||
30 | Gaillard Guido | Gdynia | Bieg MATA – 6 lat | Ecole Maternelle Gdynia | |||||
Elektonicznezapisy.pl Team | |||||||||
31 | Wawrzko Lena | Gdynia | Bieg BOSMANA – 7 lat | Elektonicznezapisy.pl Team | |||||
ElektroniczneZapisy.pl Team | |||||||||
32 | Walczak Ignacy | Gdynia | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | ElektroniczneZapisy.pl Team | |||||
33 | Walczak Konrad | Gdynia | Maluch z rodzicem | ElektroniczneZapisy.pl Team | |||||
GROMIK/UKS7 | |||||||||
34 | Kierszka Ignacy | Gdynia | Bieg KOMANDORA - 11 lat | GROMIK/UKS7 | |||||
Gorillas OCR | |||||||||
35 | Lis Maria | Rumia | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | Gorillas OCR | |||||
36 | Lis Zuzanna | Rumia | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | Gorillas OCR | |||||
37 | Solecki Filip | Gdynia | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | Gorillas OCR | |||||
38 | Kujałowicz Alicja | Sopot | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat | Gorillas OCR | |||||
Górnik Konin | |||||||||
39 | Sobczyńska Aleksandra | Gdynia | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | Górnik Konin | |||||
KKS SFORA | |||||||||
40 | Mischke Magda | Bojano | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | KKS SFORA | |||||
41 | Włodarska Aleksandra | Gdynia | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | KKS SFORA | |||||
KKS SFORA BOJANO | |||||||||
42 | Wojtysiak Lidia | Bojano | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat | KKS SFORA BOJANO | |||||
43 | Wojtysiak Nila | Bojano | Bieg KOMANDORA - 11 lat | KKS SFORA BOJANO | |||||
KKS SFORA Bojano | |||||||||
44 | Wojtysiak Zosia | Bojano | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | KKS SFORA Bojano | |||||
45 | Parchem NIkodem | kielno | Bieg KAPITANA – 10 lat | KKS SFORA Bojano | |||||
46 | Mischke Hania | Bojano | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | KKS SFORA Bojano | |||||
47 | Prątnicki Miłosz | Gdynia | Bieg KOMANDORA - 11 lat | KKS SFORA Bojano | |||||
48 | Mazur Iga | Bojano | Bieg BOSMANA – 7 lat | KKS SFORA Bojano | |||||
KL Gdynia | |||||||||
49 | Mokłowicz Klara | Wejherowo | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | KL Gdynia | |||||
50 | Mokłowicz Eliza | Wejherowo | Bieg KOMANDORA - 11 lat | KL Gdynia | |||||
Karate Klub Gdynia | |||||||||
51 | Domrazek Tomek | Gdynia | Bieg BOSMANA – 7 lat | Karate Klub Gdynia | |||||
Lekkoatletyka dla każdego Lidzbark Warmiński | |||||||||
52 | Białczak Alicja | Lidzbark Warmiński | Bieg KOMANDORA - 11 lat | Lekkoatletyka dla każdego Lidzbark Warmiński | |||||
Lewy Kurczak | |||||||||
53 | Toma Tymek | Gdynia | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | Lewy Kurczak | |||||
MielniczukTeam | |||||||||
54 | Mielniczuk Jan | Reda | Bieg MATA – 6 lat | MielniczukTeam | |||||
OKAS Gdynia | |||||||||
55 | Łądkowski Krzysztof | Gdynia | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | OKAS Gdynia | |||||
PZS nr 4 Wejherowo | |||||||||
56 | Kowalczyk Malwina | Gowino | Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat | PZS nr 4 Wejherowo | |||||
Prywatna Szkoła Podstawowa Liber | |||||||||
57 | Bojęć Maja | Gdynia | Bieg KAPITANA – 10 lat | Prywatna Szkoła Podstawowa Liber | |||||
Przedszkole 13 Gdynia | |||||||||
58 | Strusiński Kornel | Gdynia | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | Przedszkole 13 Gdynia | |||||
59 | Bomba Kacper | Gdynia | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | Przedszkole 13 Gdynia | |||||
Przedszkole 21 Gdynia | |||||||||
60 | Boyke Igor | Gdynia | Bieg MATA – 6 lat | Przedszkole 21 Gdynia | |||||
Przedszkole 25 | |||||||||
61 | Doroszkiewicz Leon | Pogórze | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | Przedszkole 25 | |||||
Przedszkole 26 gdynia | |||||||||
62 | Grądalska Liliana | Gdynia | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | Przedszkole 26 gdynia | |||||
63 | Słowik Martyna | Gdynia | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | Przedszkole 26 gdynia | |||||
Przedszkole 49 w Gdyni | |||||||||
64 | Brzeziński Ryszard | Gdynia | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | Przedszkole 49 w Gdyni | |||||
Przedszkole 75 | |||||||||
65 | Łukwiński Krzysztof | Gdańsk | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | Przedszkole 75 | |||||
Przedszkole Chatka Przedszkolaka | |||||||||
66 | Kochańska Hanna | Gdynia | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | Przedszkole Chatka Przedszkolaka | |||||
Przedszkole Dzieci Świata | |||||||||
67 | Olech Julian | Gdynia | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | Przedszkole Dzieci Świata | |||||
Przedszkole Iskierka | |||||||||
68 | Nowak Eryk | Rumia | Maluch z rodzicem | Przedszkole Iskierka | |||||
Przedszkole nr.50 | |||||||||
69 | Jarzembińska Zosia | Gdynia | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | Przedszkole nr.50 | |||||
Przedszkole nr 5 w Sopocie | |||||||||
70 | Chabko Mikołaj | Sopot | Bieg MATA – 6 lat | Przedszkole nr 5 w Sopocie | |||||
Przedszkole nr 6 Gdynia | |||||||||
71 | Najman Lena | Gdynia | Maluch z rodzicem | Przedszkole nr 6 Gdynia | |||||
72 | Szymańska Hanna | Gdynia | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | Przedszkole nr 6 Gdynia | |||||
73 | Szymański Jerzy | Gdynia | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | Przedszkole nr 6 Gdynia | |||||
Przedszkole nr 10 Sopot | |||||||||
74 | Kuchta Maria | Sopot | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | Przedszkole nr 10 Sopot | |||||
Przedszkole nr 16 Gdynia | |||||||||
75 | Kobierowska Helena | Gdynia | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | Przedszkole nr 16 Gdynia | |||||
76 | Kobierowski Franek | Gdynia | Bieg MATA – 6 lat | Przedszkole nr 16 Gdynia | |||||
77 | Wychnowska Wiktoria | Gdynia | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | Przedszkole nr 16 Gdynia | |||||
78 | Wychnowski Kacper | Gdynia | Bieg MATA – 6 lat | Przedszkole nr 16 Gdynia | |||||
Przedszkole nr 22 Gdynia | |||||||||
79 | Teska Robert | Gdynia | Maluch z rodzicem | Przedszkole nr 22 Gdynia | |||||
80 | Górska Natalia | Gdynia | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | Przedszkole nr 22 Gdynia | |||||
Przedszkole nr 50 Gdynia | |||||||||
81 | Dudek Robert | Gdynia | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | Przedszkole nr 50 Gdynia | |||||
82 | Żywna Leonard | Gdynia | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | Przedszkole nr 50 Gdynia | |||||
Przedszkole nr 50 w Gdyni | |||||||||
83 | Smarszcz-Cyman Izabela | Gdynia | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | Przedszkole nr 50 w Gdyni | |||||
Przedszkole nr 55 Gdynia | |||||||||
84 | przybek Tymoteusz | Gdynia | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | Przedszkole nr 55 Gdynia | |||||
Przedszkole nr 58 Gdynia | |||||||||
85 | Krasińska Liliana | Gdynia | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | Przedszkole nr 58 Gdynia | |||||
Rumia Ladies Academy | |||||||||
86 | Łach Martyna | Rumia | Bieg KAPITANA – 10 lat | Rumia Ladies Academy | |||||
87 | Wilczewska Oliwia | Reda | Bieg KAPITANA – 10 lat | Rumia Ladies Academy | |||||
Rumia Ladies Academy | |||||||||
88 | Szybiak Patrycja | Rumia | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | Rumia Ladies Academy | |||||
89 | Nowak Nikola | Rumia | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | Rumia Ladies Academy | |||||
SKLA | |||||||||
90 | Kruk Maja | Gdynia | Bieg KOMANDORA - 11 lat | SKLA | |||||
SP 6 rumia | |||||||||
91 | Wachowiak Filip | Rumia | Bieg BOSMANA – 7 lat | SP 6 rumia | |||||
SP 16 Gdynia | |||||||||
92 | Jankowski Szymon | Gduynia | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | SP 16 Gdynia | |||||
93 | Jankowska Lena | Gdynia | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | SP 16 Gdynia | |||||
94 | Boyke Martyna | Gdynia | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | SP 16 Gdynia | |||||
SP 17 Gdynia | |||||||||
95 | Łacina Michał | Gdynia | Bieg KOMANDORA - 11 lat | SP 17 Gdynia | |||||
SP 31 Gdynia | |||||||||
96 | Fetta Maciej | Gdynia | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat | SP 31 Gdynia | |||||
97 | Fetta Dominika | Gdynia | Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat | SP 31 Gdynia | |||||
SP 35 Gdynia | |||||||||
98 | PIOTROWSKI TOMASZ | GDYNIA | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | SP 35 Gdynia | |||||
SP 40 | |||||||||
99 | Grądalska Lena | Gdynia | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | SP 40 | |||||
SP 40 w Gdyni, Trek Gdynia Młode Wilki | |||||||||
100 | Gręda Jakub | Gdynia | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | SP 40 w Gdyni, Trek Gdynia Młode Wilki | |||||
SP 42 w Gdyni | |||||||||
101 | Dokrzewska Marta | Gdynia | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | SP 42 w Gdyni | |||||
102 | Dokrzewska Julia | Gdynia | Bieg BOSMANA – 7 lat | SP 42 w Gdyni | |||||
SP 45 Gdynia | |||||||||
103 | Kasprzak Hubert | Gdynia | Bieg BOSMANA – 7 lat | SP 45 Gdynia | |||||
SP 45 w Gdyni | |||||||||
104 | Świeczkowski Nikodem | Gdynia | Bieg BOSMANA – 7 lat | SP 45 w Gdyni | |||||
105 | Świeczkowski Aleksander | Gdynia | Bieg MATA – 6 lat | SP 45 w Gdyni | |||||
106 | Dudek Lena | Gdynia | Bieg MATA – 6 lat | SP 45 w Gdyni | |||||
107 | Bajerski Mikołaj | Gdynia | Bieg MATA – 6 lat | SP 45 w Gdyni | |||||
108 | Bajerski Marcel | Gdynia | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | SP 45 w Gdyni | |||||
109 | Kłoniecki Andrzej | Gdynia | Bieg BOSMANA – 7 lat | SP 45 w Gdyni | |||||
110 | Żak Adam | Gdynia | Bieg BOSMANA – 7 lat | SP 45 w Gdyni | |||||
SP 46 w Gdyni | |||||||||
111 | Szymański Stanisław | Gdynia | Bieg BOSMANA – 7 lat | SP 46 w Gdyni | |||||
SP 67 Gdańsk | |||||||||
112 | Sobczak Franciszek | Gdańsk | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | SP 67 Gdańsk | |||||
113 | Sobczak Jakub | Gdańsk | Bieg BOSMANA – 7 lat | SP 67 Gdańsk | |||||
STALSPEED | |||||||||
114 | Stalka Jakub | Kościerzyna | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | STALSPEED | |||||
STALSPEED SPEDYCJA | |||||||||
115 | Sebastianowicz-Strawa Jan | Kościerzyna | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | STALSPEED SPEDYCJA | |||||
116 | Sebastianowicz-Ziółkowska Stefania | Kościerzyna | Bieg MATA – 6 lat | STALSPEED SPEDYCJA | |||||
Sailors | |||||||||
117 | Tokarska Laura | Gdynia | Maluch z rodzicem | Sailors | |||||
118 | Tokarski Filip | Gdynia | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | Sailors | |||||
Shark Gdynia | |||||||||
119 | Syrocki Karol | Reda | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | Shark Gdynia | |||||
Sp1 Gdańsk | |||||||||
120 | Omelaniuk Michał | Gdańsk | Bieg BOSMANA – 7 lat | Sp1 Gdańsk | |||||
121 | Łukwińska Lidia | Gdańsk | Bieg BOSMANA – 7 lat | Sp1 Gdańsk | |||||
Sp3 Reda | |||||||||
122 | Elmanowska Joanna | Reda | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | Sp3 Reda | |||||
Sp 6 Gdynia | |||||||||
123 | Baranowski Leon | Gdynia | Bieg KAPITANA – 10 lat | Sp 6 Gdynia | |||||
124 | Baranowska Zoe | Gdynia | Bieg BOSMANA – 7 lat | Sp 6 Gdynia | |||||
Sp 12 Gdynia | |||||||||
125 | Brom Isabella | Gdynia | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | Sp 12 Gdynia | |||||
Sp 26 Gdynia | |||||||||
126 | Kleszczewska Zosia | Gdynia | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | Sp 26 Gdynia | |||||
127 | Kleszczewska Zosia | Gdynia | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | Sp 26 Gdynia | |||||
Sp 33 Gdynia | |||||||||
128 | Żulawski Franciszek | Gdynia | Bieg BOSMANA – 7 lat | Sp 33 Gdynia | |||||
129 | Maciejewska Laura | Gdynia | Bieg KAPITANA – 10 lat | Sp 33 Gdynia | |||||
Sp 34 Gdynia | |||||||||
130 | Górski Piotr | Gdynia | Bieg BOSMANA – 7 lat | Sp 34 Gdynia | |||||
Sp 37 Gdynia | |||||||||
131 | Czapla Mateusz | Gdynia | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | Sp 37 Gdynia | |||||
Sp 44 Gdynia | |||||||||
132 | Czajkowski Filip | Gdynia | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | Sp 44 Gdynia | |||||
Sp75 Gdańsk | |||||||||
133 | Kuchta Antoni | Sopot | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat | Sp75 Gdańsk | |||||
Sp 75 Gdańsk | |||||||||
134 | Walas Daniel | Gdańsk | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat | Sp 75 Gdańsk | |||||
Sp75Gdańsk Gala | |||||||||
135 | Bójko Martyna | Gdańsk | Bieg KOMANDORA - 11 lat | Sp75Gdańsk Gala | |||||
Sp Hevelius | |||||||||
136 | Piętka Jakub | Gdańsk | Bieg BOSMANA – 7 lat | Sp Hevelius | |||||
Sp nr 4 Pruszcz Gdański | |||||||||
137 | Kowalik Oliwia | Pruszcz Gdański | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat | Sp nr 4 Pruszcz Gdański | |||||
Sportowa Jedyneczka | |||||||||
138 | Rybacki Kuba | Reda | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | Sportowa Jedyneczka | |||||
Społeczna Jedynka | |||||||||
139 | Doroszkiewicz Iga | Pogórze | Bieg KAPITANA – 10 lat | Społeczna Jedynka | |||||
Spójnia Sadlinki | |||||||||
140 | Szczotka Jakub | Sadlinki | Bieg BOSMANA – 7 lat | Spójnia Sadlinki | |||||
141 | Skrajda Dominik | Sadlinki | Bieg BOSMANA – 7 lat | Spójnia Sadlinki | |||||
142 | Drejer Igor | Sadlinki | Bieg BOSMANA – 7 lat | Spójnia Sadlinki | |||||
143 | Kwaśnicki Witold | Sadlinki | Bieg BOSMANA – 7 lat | Spójnia Sadlinki | |||||
144 | Anuszek Szymon | Sadlinki | Bieg BOSMANA – 7 lat | Spójnia Sadlinki | |||||
Szkola podstawowa 40 gdynia | |||||||||
145 | Różycka Maja | Gdynia | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat | Szkola podstawowa 40 gdynia | |||||
146 | Słowik Oskar | Gdynia | Bieg BOSMANA – 7 lat | Szkola podstawowa 40 gdynia | |||||
Szkoła Podstawowa nr2 Bolszewo | |||||||||
147 | Romanowski Dawid | Bolszewo | Bieg MATA – 6 lat | Szkoła Podstawowa nr2 Bolszewo | |||||
Szkoła Podstawowa nr 17 w Gdyni | |||||||||
148 | Białaszewska Anita | Gdynia | Bieg KOMANDORA - 11 lat | Szkoła Podstawowa nr 17 w Gdyni | |||||
Szkoła Podstawowa nr 43 Gdynia | |||||||||
149 | Sawicki Michał | Gdynia | Bieg KOMANDORA - 11 lat | Szkoła Podstawowa nr 43 Gdynia | |||||
Szkoła Podstawowa w Kosakowie | |||||||||
150 | Piasta Jan | Pogórze | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | Szkoła Podstawowa w Kosakowie | |||||
Szkoła podstawowa Kosakowo | |||||||||
151 | Piotrowski Ksawery | Kosakowo | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | Szkoła podstawowa Kosakowo | |||||
Szkoła podstawowa nr 31 | |||||||||
152 | Dancewicz Amelka | Gdynia | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | Szkoła podstawowa nr 31 | |||||
Szkoła podstawowa nr 47 w Gdyni | |||||||||
153 | Zielińska Antonina | Gdynia | Bieg KAPITANA – 10 lat | Szkoła podstawowa nr 47 w Gdyni | |||||
154 | Melzer Kuba | Gdynia | Bieg KAPITANA – 10 lat | Szkoła podstawowa nr 47 w Gdyni | |||||
155 | Kornath Laura | Gdynia | Bieg KAPITANA – 10 lat | Szkoła podstawowa nr 47 w Gdyni | |||||
156 | Puchalska Hania | Gdynia | Bieg KAPITANA – 10 lat | Szkoła podstawowa nr 47 w Gdyni | |||||
157 | Puchalski Janusz | Gdynia | Bieg KAPITANA – 10 lat | Szkoła podstawowa nr 47 w Gdyni | |||||
158 | Jagielska Lena | Gdynia | Bieg BOSMANA – 7 lat | Szkoła podstawowa nr 47 w Gdyni | |||||
159 | Mykaj Oliwier | gdynia | Bieg KAPITANA – 10 lat | Szkoła podstawowa nr 47 w Gdyni | |||||
160 | Kamiński Fabian | Gdynia | Bieg BOSMANA – 7 lat | Szkoła podstawowa nr 47 w Gdyni | |||||
161 | Kamińska Alicja | Gdynia | Bieg KOMANDORA - 11 lat | Szkoła podstawowa nr 47 w Gdyni | |||||
TKE Karaś - Elbląg | |||||||||
162 | Kuryło Fabian | Elbląg | Maluch z rodzicem | TKE Karaś - Elbląg | |||||
TKE Karaś- Elbląg | |||||||||
163 | Kuryło Luizka | Elbląg | Maluch z rodzicem | TKE Karaś- Elbląg | |||||
Team Niebieskiego Pająka | |||||||||
164 | Paszka Bartosz | Gdynia | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | Team Niebieskiego Pająka | |||||
UKS 1 Reda | |||||||||
165 | Firlus Eryk | Reda | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | UKS 1 Reda | |||||
UKS Gromik Gdynia | |||||||||
166 | Sawicki Wiktor | Gdynia | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | UKS Gromik Gdynia | |||||
UKS Skoczek Pogórze | |||||||||
167 | Kułakowska Natalia | Rewa | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat | UKS Skoczek Pogórze | |||||
ULKS Skoczek | |||||||||
168 | Maciąg Zuzanna | Pogórze | Bieg KOMANDORA - 11 lat | ULKS Skoczek | |||||
WKS Flota Gdynia | |||||||||
169 | Rutkowski Jakub | Gdynia | Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat | WKS Flota Gdynia | |||||
ZSHG Gdynia | |||||||||
170 | Paszka Natalia | Gdynia | Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat | ZSHG Gdynia | |||||
ZSP2 Gdynia | |||||||||
171 | Lach Mikołaj | Gdynia | Bieg MATA – 6 lat | ZSP2 Gdynia | |||||
ZSP NR 3 Gdynia | |||||||||
172 | Niemczewski Mikolaj | Gdynia | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | ZSP NR 3 Gdynia | |||||
ZSP nr 3 Gdynia | |||||||||
173 | Wejs-Kurek Łucja | Gdynia | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | ZSP nr 3 Gdynia | |||||
174 | Wejs-Kurek Sara | Gdynia | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | ZSP nr 3 Gdynia | |||||
175 | Wejs Benjamin | Gdynia | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | ZSP nr 3 Gdynia | |||||
176 | Hojan Julian | Gdynia | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | ZSP nr 3 Gdynia | |||||
177 | Stenka Gabriela | Gdynia | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat | ZSP nr 3 Gdynia | |||||
178 | Rojewska Julia | Gdynia | Bieg MATA – 6 lat | ZSP nr 3 Gdynia | |||||
179 | Zagórska Urszula | Gdynia | Bieg KOMANDORA - 11 lat | ZSP nr 3 Gdynia | |||||
180 | Zagórski Antoni | Gdynia | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | ZSP nr 3 Gdynia | |||||
181 | Niemczewska Maja | Gdynia | Bieg BOSMANA – 7 lat | ZSP nr 3 Gdynia | |||||
182 | Adamski Kacper | Gdynia | Bieg BOSMANA – 7 lat | ZSP nr 3 Gdynia | |||||
Zaczyn | |||||||||
183 | Zaczyński Adam | Gdynia | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | Zaczyn | |||||
184 | Zaczyński Kuba | Gdynia | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | Zaczyn | |||||
Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 3 Gdynia | |||||||||
185 | Kowalska Dagmara | Gdynia | Bieg KAPITANA – 10 lat | Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 3 Gdynia | |||||
Zespół Szkół Katolickich im. Jana Pawła II | |||||||||
186 | Skalny Dominik | Gdynia | Bieg KAPITANA – 10 lat | Zespół Szkół Katolickich im. Jana Pawła II | |||||
Znikające punkty | |||||||||
187 | Keller Gracjan | Karczemki | Bieg KOMANDORA - 11 lat | Znikające punkty | |||||
Zsp3 Gdynia | |||||||||
188 | Rychert Maksymilian | Gdynia | Bieg KOMANDORA - 11 lat | Zsp3 Gdynia | |||||
189 | Przybek Oliwia | Gdynia | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat | Zsp3 Gdynia | |||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
190 | Wach Emilia | Reda | Bieg MATA – 6 lat | ||||||
191 | Wach Piotr | Reda | Maluch z rodzicem | ||||||
192 | Cymerman Maja | Gdynia | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | ||||||
193 | Kowalska Iga | Gdynia | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | ||||||
194 | Kowalska Lila | Gdynia | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | ||||||
195 | Stefanowska Emilia | Gdynia | Bieg KAPITANA – 10 lat | ||||||
196 | Płotka Grzegorz | Gdynia | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | ||||||
197 | Stangreciak Maja | Gdynia | Maluch z rodzicem | ||||||
198 | Mikuła Alina | Gdynia | Bieg BOSMANA – 7 lat | ||||||
199 | Brzeski Stanisław | Gdynia | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | ||||||
200 | Krauze Agata | Gdynia | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | ||||||
201 | Kalkowska Hanna | Jeleńska huta | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | ||||||
202 | Kalkowska Zofia | Jeleńska huta | Bieg MATA – 6 lat | ||||||
203 | Orkwiszewski Antoni | Gdynia | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | ||||||
204 | Orkwiszewska Łucja | Gdynia | Bieg MATA – 6 lat | ||||||
205 | KULYNYCH Roman | Gdynia | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat | ||||||
206 | KULYNYCH Kateryna | Gdynia | Bieg KAPITANA – 10 lat | ||||||
207 | KULYNYCH Maria | Gdynia | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | ||||||
208 | Urbaniak Lena | Gdynia | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | ||||||
209 | Urbaniak Anna | Gdynia | Bieg MATA – 6 lat | ||||||
210 | Niedźwiedzki Jan | Gdynia | Maluch z rodzicem | ||||||
211 | Dragan Blanka | Gdynia | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat | ||||||
212 | Maciąg Natalia | Pogórze | Bieg KAPITANA – 10 lat | ||||||
213 | Staszewska Zofia | Gdynia | Bieg MATA – 6 lat | ||||||
214 | Filipek Mikołaj | Gdynia | Maluch z rodzicem | ||||||
215 | Rurkowska Lilianna | Chwaszczyno | Bieg MATA – 6 lat | ||||||
216 | Rurkowska Diana | Chwaszczyno | Bieg MATA – 6 lat | ||||||
217 | Rurkowski Tymoteusz | Chwaszczyno | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | ||||||
218 | Jakubowski Bruno | Gdynia | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | ||||||
219 | Jakubowska Sara | Gdynia | Maluch z rodzicem | ||||||
220 | Sobczak Tymoteusz | Banino | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | ||||||
221 | Kubuszewska Antonina | Mrzezino | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | ||||||
222 | Szczot Jan | Gdansk | Bieg KOMANDORA - 11 lat | ||||||
223 | Szczot Pola | Gdansk | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | ||||||
224 | Zajączkowski Szymon | Pogórze | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | ||||||
225 | Wawiernia Stanisław | Gdynia | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | ||||||
226 | Głowiński Piotr | Gdynia | Bieg KAPITANA – 10 lat | ||||||
227 | Głowińska Maja | Gdynia | Bieg MATA – 6 lat | ||||||
228 | Lipińska Jadwiga | Gdynia | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | ||||||
229 | Kuśnierek Szymon | Gdynia | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat | ||||||
230 | Kuśnierek Adam | Gdynia | Bieg BOSMANA – 7 lat | ||||||
231 | Turyło-Drespa Liliana | Gdynia | Bieg MATA – 6 lat | ||||||
232 | Mielec Filip | Gdynia | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | ||||||
233 | Mielec Julian | Gdynia | Bieg BOSMANA – 7 lat | ||||||
234 | Smolik Palina | Gdynia | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | ||||||
235 | Smolik Raman | Gdynia | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | ||||||
236 | Ingielewicz Jan | Gdansk | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | ||||||
237 | Ingielewicz Marysia | Gdansk | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | ||||||
238 | Torbicz Aniela | Gdansk | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | ||||||
239 | Napiórkowska Marcelina | Gdańsk | Maluch z rodzicem | ||||||
240 | Hausman Antonina | Gdynia | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | ||||||
241 | Hausman Aniela | Gdynia | Bieg BOSMANA – 7 lat | ||||||
242 | Deliga Konrad | Gdynia | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | ||||||
243 | Dębiński Tomasz | Gdynia | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | ||||||
244 | Dębiński Wojciech | Gdynia | Bieg MATA – 6 lat | ||||||
245 | Myślisz Marcel | Gdynia | Maluch z rodzicem | ||||||
246 | Chwedyna Kacper | Gdynia | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | ||||||
247 | Włodarska Maria | Gdynia | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | ||||||
248 | Korytko Marcelina | Gdynia | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | ||||||
249 | Korytko Kornelia | Gdynia | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | ||||||
250 | Cybulski Stanisław | Warzenko | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | ||||||
251 | Cybulski Tadeusz | Warzenko | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | ||||||
252 | Rzoska Jakub | Gdynia | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | ||||||
253 | Jabłoński Ignacy | Gdynia | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | ||||||
254 | Gańska Ida | Gdynia | Bieg MATA – 6 lat | ||||||
255 | Szkarlat Zosia | Gdansk | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | ||||||
256 | Nelka Adam | Gdynia | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | ||||||
257 | Nelka Alicja | Gdynia | Maluch z rodzicem | ||||||
258 | Rowiński Robert | Gdynia | Maluch z rodzicem | ||||||
259 | Rowiński Piotr | Gdynia | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | ||||||
260 | Łęgocka Magdalena | Gdynia | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | ||||||
261 | Łęgocka Antonina | Gdynia | Bieg BOSMANA – 7 lat | ||||||
262 | Łęgocki Leon | Gdynia | Bieg MATA – 6 lat | ||||||
263 | Czapiewski Nikodem | Gdynia | Bieg KAPITANA – 10 lat | ||||||
264 | Dąbrowa Maja | Gdynia | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | ||||||
265 | Cyman Tamara | Warzenko | Bieg MATA – 6 lat | ||||||
266 | Piotrowski Krystian | Kosakowo | Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat | ||||||
267 | Skrzypik Grzegorz | Gdynia | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | ||||||
268 | Skrzypik Dominik | Gdynia | Bieg MATA – 6 lat | ||||||
269 | Skrzypik Kinga | Gdynia | Maluch z rodzicem | ||||||
270 | Wieczorek Paweł | Gdańsk | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | ||||||
271 | Bzowski Emil | Gdańsk | Bieg MATA – 6 lat | ||||||
272 | Bzowski Filip | Gdańsk | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | ||||||
273 | Bzowski Dominik | Gdańsk | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | ||||||
274 | Grabowska Julia | Reda | Maluch z rodzicem | ||||||
275 | Kwidzińska Nikola | Gdynia | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat | ||||||
276 | PECHNIKOVA MARIIA | Odesa | Bieg MATA – 6 lat | ||||||
277 | Mielewczyk Katarzyna | Łebunia | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | ||||||
278 | Mielewczyk Natalia | Łebunia | Bieg MATA – 6 lat | ||||||
279 | Czarnecki Borys | Gdynia | Maluch z rodzicem | ||||||
280 | Czarnecka Emilia | Gdynia | Bieg MATA – 6 lat | ||||||
281 | Stefaniak Franciszek | Gdańsk | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | ||||||
282 | Domaszk Franciszek | Gdańsk | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | ||||||
283 | Pawlak Leon | Rumia | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | ||||||
284 | Czwatschka Kacper | Puck | Maluch z rodzicem | ||||||
285 | Czwatschka Jakub | Puck | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | ||||||
286 | Gurzęda Eryk | Rumia | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat | ||||||
287 | Gurzęda Kacper | Rumia | Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat | ||||||
288 | Gurzęda Ignacy | Rumia | Maluch z rodzicem | ||||||
289 | Steckiewicz Olaf | Gdynia | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | ||||||
290 | Antoszewska Amelia | Gdynia | Maluch z rodzicem | ||||||
291 | Krasiński Leon | Gdynia | Maluch z rodzicem | ||||||
292 | Kowalik Kacper | Pruszcz Gdański | Maluch z rodzicem | ||||||
293 | Kowalik Marcel | Pruszcz Gdański | Bieg MATA – 6 lat | ||||||
294 | Hladiy Lilia | Gdańsk | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | ||||||
295 | Chojnacki Marcel | Sopot | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | ||||||
296 | Fede Wiktoria | Gdańsk | Maluch z rodzicem | ||||||
297 | Fede Oliwia | Gdańsk | Bieg MATA – 6 lat | ||||||
298 | Żak Aleksander | Gdynia | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | ||||||
299 | Szostak Wiktor | Gdynia | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | ||||||
300 | Łaga Tymoteusz | Lubocino | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | ||||||
301 | Łaga Dorota | Lubocino | Bieg BOSMANA – 7 lat | ||||||
302 | Konkol Bartosz | Żelistrzewo | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | ||||||
303 | Konkol Wojciech | Żelistrzewo | Bieg BOSMANA – 7 lat | ||||||
304 | Labuda Wiktor | Reda | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | ||||||
305 | Czerwiec Liliana | Rumia | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | ||||||
306 | Łach Maciej | Rumia | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat | ||||||
307 | Dudek Mateusz | Pępowo | Bieg KAPITANA – 10 lat | ||||||
308 | Kierska Melania | Bolszewo | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | ||||||
309 | Staiński Filip | Gdynia | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | ||||||
310 | Figura Agata | Starogard Gdański | Bieg MATA – 6 lat | ||||||
311 | Ivaniuk Yeva | Kyiv | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | ||||||
312 | Nowak Rysio | Gdynia | Bieg BOSMANA – 7 lat | ||||||
313 | Woźny Julia | Małkowo | Maluch z rodzicem | ||||||
314 | Król Olga | RUMIA | Bieg BOSMANA – 7 lat | ||||||
315 | Branicka Maja | Otomin | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | ||||||
316 | Branicki Antoni | Otomin | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | ||||||
317 | Wysocka Łucja | Gdańsk | Bieg BOSMANA – 7 lat | ||||||
318 | Kaleta Antoni | Gdańsk | Bieg BOSMANA – 7 lat | ||||||
319 | Kaleta Miłosz | Gdańsk | Bieg KOMANDORA - 11 lat | ||||||
320 | Tokarska Laura | Gdynia | Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat | ||||||
321 | Orlikowska Maja | Gdynia | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | ||||||
322 | Orlikowska Hania | Gdynia | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | ||||||
323 | Mielewczyk Jakub | RUMIA | Bieg BOSMANA – 7 lat | ||||||
324 | Mielewczyk Robert | RUMIA | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | ||||||
325 | Gawrylczyk Nina | Wejherowo | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat | ||||||
326 | Chorążewicz Nadia | Rumia | Bieg MATA – 6 lat | ||||||
327 | Szemelfejnik Lena | Gdynia | Bieg KOMANDORA - 11 lat | ||||||
328 | Zduńczyk Bruno | Gdańsk | Bieg BOSMANA – 7 lat | ||||||
329 | Rózicka Mila | Gdańsk | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat | ||||||
330 | Elmanowska Zuzanna | Reda | Maluch z rodzicem | ||||||
331 | Elmanowska Natalia | Reda | Bieg MATA – 6 lat | ||||||
332 | Sumera Sara | Bolszewo | Maluch z rodzicem | ||||||
333 | Krawczyk Nikola | GDAŃSK | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | ||||||
334 | Drapała Beata | Gdańsk | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | ||||||
335 | Drapała Agata | Gdańsk | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | ||||||
336 | Heland Grzegorz | Gdańsk | Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat | ||||||
337 | Walęcka Julia | Gdynia | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | ||||||
338 | Sawicki Kacper | Gdynia | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | ||||||
339 | Żuka Nikolas | Gdynia | Bieg BOSMANA – 7 lat | ||||||
340 | Żuka Marika | Gdynia | Bieg KAPITANA – 10 lat | ||||||
341 | Krawczyk Helena | Kłosowo | Maluch z rodzicem | ||||||
342 | Krawczyk Ignacy | Kłosowo | Bieg KOMANDORA - 11 lat | ||||||
343 | Krawczyk Aniela | Kłosowo | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | ||||||
344 | Łukowicz Jakub | Gdynia | Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat | ||||||
345 | Ociepka Aleksandra | Gdynia | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | ||||||
346 | Witosławska Weronika | Gdansk | Bieg KOMANDORA - 11 lat | ||||||
347 | Mnich Zbigniew | Gdynia | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | ||||||
348 | Walęcki Mateusz | Gdynia | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | ||||||
349 | Brukiewicz Wiktor | Gdynia | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | ||||||
350 | Kuczmarski Tymon | Gdynia | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | ||||||
351 | Solecka Nela | Gdynia | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | ||||||
352 | Wawiernia Antoni | Gdynia | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | ||||||
353 | Ciężkowski Piotr | Gdynia | Bieg BOSMANA – 7 lat | ||||||
354 | Skoczeń Weronika | Reda | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat | ||||||
355 | Puchalski Adam | Gdynia | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | ||||||
356 | Puchalska Oliwia | Gdynia | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | ||||||
357 | Kruk Martyna | Gdynia | Maluch z rodzicem | ||||||
358 | Landmesser Barbara | Gdańsk | Maluch z rodzicem | ||||||
359 | Nowak Julia | Gdynia | Bieg BOSMANA – 7 lat | ||||||
360 | Nowak Oliwia | Gdynia | Bieg KOMANDORA - 11 lat | ||||||
361 | Czajkowski Julian | Gdynia | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | ||||||
362 | Lejk Jakub | Gdynia | Bieg BOSMANA – 7 lat | ||||||
363 | Żebrowski Michał | Gdynia | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | ||||||
364 | Kołaczyńska Marcelina | Pogórze | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | ||||||
365 | Sobczyk Hania | Gdynia | Bieg KAPITANA – 10 lat | ||||||
366 | Sobczyk Tadeusz | Gdynia | Bieg BOSMANA – 7 lat | ||||||
367 | Sobczyk Antonina | Gdynia | Bieg MATA – 6 lat | ||||||
przedszkole 16 Gdynia | |||||||||
368 | Matylda Cieślarczyk | Gdynia | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | przedszkole 16 Gdynia | |||||
369 | Wiktor Cieślarczyk | Gdynia | Maluch z rodzicem | przedszkole 16 Gdynia | |||||
przedszkole 28 gdynia | |||||||||
370 | Strusiński Marcel | Gdynia | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | przedszkole 28 gdynia | |||||
przedszkole 35 w Gdyni | |||||||||
371 | Żuławska Mają | Gdynia | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | przedszkole 35 w Gdyni | |||||
Żłobek Agugu | |||||||||
372 | Gręda Robert | Gdynia | Maluch z rodzicem | Żłobek Agugu | |||||
Żłobek dzwoneczek | |||||||||
373 | Łukwiński Grzegorz | Gdańsk | Maluch z rodzicem | Żłobek dzwoneczek |
Wyświetleń: 13737