Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Romańska-Malina Olga Sosnowiec Bieg Główny 6 km Ostro Run Team
2 Malina Amelia Sosnowiec Bieg Główny 6 km Ostro Run Team
3 Gołuchowski Oliwier Sosnowiec Bieg Główny 6 km Ostro Run Team
4 Ozdoba Marcin Piekary Śląskie Bieg Główny 6 km Lecymy Durś
5 Gąsior Marta Sadowie Marsz NW 6 km
6 Masny Michał Rydułtowy Bieg Główny 6 km
7 Sushko Maryna Rybnik Bieg Główny 6 km Rybnicka Grupa Biegowa "Pędzimy Razem"
8 Zimny Cecylia RYBNIK Bieg Główny 6 km Smaku biegania
9 Zimny Ireneusz Rybnik Bieg Główny 6 km
10 Parzych Wojciech Rybnik Bieg Główny 6 km RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM
11 Parzych Katarzyna Rybnik Bieg Główny 6 km RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM
12 Szczęśniak Michał Będzin Bieg Główny 6 km
13 Kołodziejczyk Damian Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 6 km
14 Zięba Aleksander Strzyżowice Bieg Główny 6 km Kluby Sportowy Gminy Psary
15 Iwan Paweł Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 6 km W Pogoni Za Duchem
16 Delewska Kaja Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 6 km
17 Zachariasz Agnieszka Gródków Bieg Główny 6 km Biegowa Kuźnia
18 Pawelczyk józef Rybnik Bieg Główny 6 km RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM
19 Sroka Marek Markowice Bieg Główny 6 km
20 Kaczor Arkadiusz Sosnowiec Bieg Główny 6 km
21 Skorupa Lukasz Katowice Bieg Główny 6 km
22 BYLICA BOHDAN KRAKÓW Bieg Główny 6 km ArcelorMittal Kraków
23 Mucha Mateusz Siemianowice Śląskie Bieg Główny 6 km
24 Łazar Joanna Gliwice Bieg Główny 6 km
25 Sudara Robert Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 6 km
26 Leszka Mateusz Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 6 km
27 Idziak Paweł Mysłowice Bieg Główny 6 km
28 Wojdyła Rafał Katowice Bieg Główny 6 km
29 Krause Szymon Tarnowskie Góry Bieg Główny 6 km ArcelorMittal Poland
30 Woźniak Olga Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 6 km
31 Małka Irena Gliwice Marsz NW 6 km
32 Małka Marian Gliwice Marsz NW 6 km
33 Dróżdż Tomasz Będzin Bieg Główny 6 km
34 Grejc Ewa Dąbrowa Górnicza Marsz NW 6 km
35 Nabiałek Aleksandra Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 6 km W Pogoni Za Duchem
36 Lis Mariusz Jakub Sosnowiec Bieg Główny 6 km
37 Hałgas Sławomir Będzin Bieg Główny 6 km Kamień Dwernik Trial
38 Olszański Karol Kraków Marsz NW 6 km Fear The Return
39 Wójcik Magdalena Czeladź Bieg Główny 6 km
40 szymkowski krzysztof czestochowa Bieg Główny 6 km
41 Saluga Magda Sosnowiec Bieg Główny 6 km Harpagan Sosnowiec
42 Dąbrowiak Marcin Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 6 km Harpagan Sosnowiec
43 Pająk Roch Sosnowiec Bieg Główny 6 km
44 Machowski Jan Koziegłowy Marsz NW 6 km Leśne Ludki Żarki Letnisko
45 Marczak Tomasz Aleksandria I Marsz NW 6 km Nordic Team Częstochowa
46 Stępkowski Bartosz Dąbrowa górnicza Bieg Główny 6 km
47 Cieślik-Kapral Basia Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 6 km
48 Kapral Paweł Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 6 km
49 Kuś Rafał Jaworzno Bieg Główny 6 km
50 Struk Agnieszka Będzin Bieg Główny 6 km W Pogoni Za Duchem
51 Solarek Karolina Kłobuck Bieg Główny 6 km
52 Wilczyński Łukasz Wilczyński Częstochowa Bieg Główny 6 km
53 Sibielak Tomasz Będzin Bieg Główny 6 km Biegowa Kuźnia
54 Przygodzińska Angelika Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 6 km
55 Kryshmaru Viktor Dabrowa Goгnicza Bieg Główny 6 km
56 Bagińska Dorota Sławków Marsz NW 6 km Sławkowskie Włóczy - Kije "Samo się nie przejdzie"
57 Przybyła Kamil Przybyła Dąbrowa Gornicza Bieg Główny 6 km
58 Idziak Justyna Mysłowice Bieg Główny 6 km ArcerolMittal Poland
59 Doroz Michał Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 6 km
60 Pieron Zbigniew Zabrze Bieg Główny 6 km
61 Wieczorek Adam Katowice Bieg Główny 6 km
62 Sobczyk Dawid Brynek Bieg Główny 6 km Davids CamStudio
63 Sojecki Marek Sojecki Sosnowiec Bieg Główny 6 km
64 Gąsior Marek Sadowie Marsz NW 6 km
65 Gąsior Agnieszka Sadowie Marsz NW 6 km
66 Picheta Piotr Będzin Bieg Główny 6 km
67 Sitkowski Paweł Mysłowice Marsz NW 6 km
68 Gawenda Krzysztof Lubliniec Bieg Główny 6 km Mafia Team Lubliniec
69 Rząsa Anna Sarnów Bieg Główny 6 km
70 Muszala Dawid Zabrze Bieg Główny 6 km BDB TEAM
71 Szymanski Iwo Sosnowiec Bieg Główny 6 km GILe
72 Szymanski Leszek Sosnowiec Bieg Główny 6 km GILe
73 Bonk Antoni Kochcice Bieg Główny 6 km Mafia Team Lubliniec
74 Depta Łukasz Depta Siemianowice Śląskie Bieg Główny 6 km
75 Szwarcer Artur Siemianowice Śląskie Bieg Główny 6 km
76 Łabuz Anna Jaworzno Bieg Główny 6 km ArcelorMittal Poland DG
77 Muszala Anna Katowice Marsz NW 6 km BDB Team
78 Skworc Betina Skworc Siemianowice Ślaskie Bieg Główny 6 km
79 Skworc Grzegorz Siemianowice Slaskie Bieg Główny 6 km Team siemion
80 Rutkowski Bartosz Jaworzno Bieg Główny 6 km
81 Rutkowski Maciej Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 6 km Saint-Gobain SQUAD
82 Ścipień Marek Katowice Marsz NW 6 km
83 Ścipień Marta Katowice Marsz NW 6 km
84 Ścipień Agnieszka Katowice Marsz NW 6 km
85 Ścipień Krzysztof Katowice Bieg Główny 6 km Silesian Explorers
86 Stolczyk Denis Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 6 km ArcelorMittal Poland DG
87 LUPA Monika SOSNOWIEC Bieg Główny 6 km Harpagan Sosnowiec
88 Cioch-Książek Iwona Sosnowiec Bieg Główny 6 km Harpagan Sosnowiec
89 Winkler Emilia Katowice Bieg Główny 6 km
90 Książek Kamil Leszek Książek Sosnowiec Bieg Główny 6 km Harpagan Sosnowiec
91 Szeremeta Dariusz Sosnowiec Bieg Główny 6 km
92 Chlondowski Marcin Zdzieszowice Bieg Główny 6 km Arcelor Mittal
93 Radko-Zielińska Monika Jaworzno Marsz NW 6 km
94 Buczek Marcel Sosnowiec Bieg Główny 6 km Kolprem DG
95 Buczek Michalina Sosnowiec Bieg Główny 6 km Kolprem DG
96 Buczek Michał Sosnowiec Bieg Główny 6 km Kolprem DG
97 Buczek Anna Sosnowiec Bieg Główny 6 km Kolprem DG
98 Kapral Piotr Będzin Bieg Główny 6 km arcelormittal
99 Mazur Ryszard DĄBROWA GÓRNICZA Bieg Główny 6 km
100 Segin Tomasz Sosnowiec Bieg Główny 6 km TAJNIACY


Wyświetleń: 2689

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ