Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Trzebiatowski Sławek | Trzebiatkowa | Polska | 10km | opłacono BM | |
2 | Żurawik Piotr | Kępice | Polska | 10km | opłacono BM | |
3 | Mazur Emiliusz | Domasławice | Polska | 10km | KM PSP Koszalin | opłacono BM |
4 | Marcinek Łukasz | Słupsk | Polska | 10km | opłacono BM | |
5 | Dwulit Dariusz | Miastko | Polska | 10km | MTS HAMER Miastko | opłacono BM |
6 | Grochowski Mateusz | Bytów | Polska | 10km | Świat Płytek u Kryspina | opłacono BM |
7 | Cybulski Robert | MIASTKO | Polska | 10km | MTS HAMER Miastko | opłacono BM |
8 | Kuras Wojciech | Kierzkowo | Polska | 10km | HUZIA Kierzkowo | opłacono BM |
9 | Merda Katarzyna | Miastko | Polska | 10km | MTS HAMER | opłacono BM |
10 | Cywińska Agnieszka | Miastko | Polska | 10km | MTS HAMER Miastko | opłacono BM |
11 | GUZOWSKI DARIUSZ | Cetyń | Polska | 10km | Talex Borzytuchom | opłacono BM |
12 | Chmielewski Łukasz | Darłowo | Polska | 10km | Darłowskie Charty | opłacono BM |
13 | Potocka Kinga | Słupsk | Polska | 10km | Best Beasts | opłacono BM |
14 | Raddatz Alicja | Szczecinek | Polska | 10km | opłacono BM | |
15 | Dąbrowska Katarzyna | Szczecinek | Polska | 10km | opłacono BM | |
16 | Kluczewska Emilia | Bytów | Polska | 10km | Runtastyczni Team Bytów | opłacono BM |
17 | Gawęda Emil | Stary Jarosław | Polska | 10km | Darłowskie Charty | opłacono BM |
18 | Bania Edward | Turowo | Polska | 10km | opłacono BM | |
19 | Nosal Martyna | Szczecinek | Polska | 10km | opłacono BM | |
20 | Nosal Mariusz | Szczecinek | Polska | 10km | opłacono BM | |
21 | Jankiewicz Tomasz | Miastko | Polska | 10km | MTS HAMER | opłacono BM |
22 | Wencławski Michał | Słupsk | Polska | 10km | ANANASY Z 3 FAL | opłacono BM |
23 | Zdaniukiewicz Grzegorz Zdaniukiewicz | Kawcze | Polska | 10km | MTS HAMER Miastko | opłacono BM |
24 | Wnuk Stanisław | Wielki Klincz | Polska | 10km | opłacono BM | |
25 | Rudnik Tomasz | Miastko | Polska | 10km | opłacono BM | |
26 | Wroblewski Jerzy | Szczecinek | Polska | 10km | parkrun Szczecinek | opłacono BM |
27 | Kmiecik Joanna | Starkowo | Polska | 10km | GOPS Trzebielino | opłacono BM |
28 | Krauze Mikołaj Krauze | Biały Bór | Polska | 10km | opłacono BM | |
29 | Rudnik Jerzy | Chojnice | Polska | 10km | Florian Chojnice | opłacono BM |
30 | Piłczyński Zbigniew | Słupsk | Polska | 10km | opłacono BM | |
31 | Czarnowska Agnieszka | Pasieka | Polska | 10km | opłacono BM | |
32 | Kiełtyka Grzegorz | SZCZECINEK | Polska | 10km | opłacono BM | |
33 | Minko Paweł | Koczała | Polska | 10km | opłacono BM | |
34 | Fiłonowicz Monika | Szczecinek | Polska | 10km | Szczecineccy Biegacze | opłacono BM |
35 | Gaweł zbigniew | Słupsk | Polska | 10km | ANANASY Z 3 FAL | opłacono BM |
36 | GOSŁAWSKI STANISŁAW | KĘPICE | Polska | 10km | opłacono BM | |
37 | Gajlewicz Dominik | Miastko | Polska | 10km | MTS HAMER | opłacono BM |
38 | Wróblewski Bartosz | Bobolice | Polska | 10km | Klub Wspinaczkowy ŻARARAKA | opłacono BM |
39 | Butowicz Adam | Szczecinek | Polska | 10km | opłacono BM | |
40 | MAZUREK MARCIN | KĘPICE | Polska | 10km | XXX | opłacono BM |
41 | Lasak Konrad | Szczecinek | Polska | 10km | opłacono BM | |
42 | Leszczełowski Piotr | Złocieniec | Polska | 10km | SHELTIES RACE | opłacono BM |
43 | Kurowska Olga | Słupsk | Polska | 10km | SHELTIES RACE | opłacono BM |
44 | Kurowski Marcin | Słupsk | Polska | 10km | SHELTIES RACE | opłacono BM |
45 | Kołodziejczak Grzegorz | Turowo | Polska | 10km | opłacono BM | |
46 | Grzystek Magdalena | Sitno | Polska | 10km | opłacono BM | |
47 | Grzystek Marcin | Sitno | Polska | 10km | opłacono BM | |
48 | Woźniak-Karczewska Patrycja | Kobylnica | Polska | 10km | Best Beasts | opłacono BM |
49 | Mazur Tomasz | Szczecinek | Polska | 10km | I LO Szczecinek | opłacono BM |
50 | Jaśkiewicz Dagmara | Słupsk | Polska | 10km | BestBeasts | opłacono BM |
51 | Andrzejczyk Ewelina | Słupsk | Polska | 10km | Ananasy z 3Fal | opłacono BM |
52 | Potocki Hubert | Słupsk | Polska | 10km | Best Beasts | opłacono BM |
53 | Burman Tomasz | Słupsk | Polska | 10km | Ananasy z 3Fal | opłacono BM |
54 | Mostowski Piotr | Miastko | Polska | 10km | opłacono BM | |
55 | Treder Marian | Łosino | Polska | 10km | Team Treder | opłacono BM |
56 | Kaszubowski Paweł | Miastko | Polska | 10km | opłacono BM | |
57 | Kaszubowska Martyna | Miastko | Polska | 10km | opłacono BM | |
58 | Piłat Paweł | Włynkowo | Polska | 10km | Best Beasts | opłacono BM |
59 | Ułanowski Jarosław Adam | Bobolice | Polska | 10km | Klub Wspinaczkowy ŻARARAKA | opłacono BM |
60 | Jankowski Mariusz | Szczecinek | Polska | 10km | Szczecinecki Team Biegowy | opłacono BM |
61 | Jabłoński Andrzej | Czarne | Polska | 10km | opłacono BM | |
62 | Kurzawińska-Jabłońska Kasia | Czarne | Polska | 10km | Czarne Biega | opłacono BM |
63 | Wiśniewski Michał | Bierkowo | Polska | 10km | Best Beasts | opłacono BM |
64 | Winkowski Marek | Gwda Mała | Polska | 10km | Team Winkowskich | opłacono BM |
65 | Winkowski Andrzej | Żelice | Polska | 10km | Team Winkowskich | opłacono BM |
66 | Zielińska Marzena | Słupsk1 | Polska | 10km | opłacono BM | |
67 | Boguszewski Michał-Misiek | Słupsk | Polska | 10km | opłacono BM | |
68 | Suchanowski Zygmunt | Lotyń | Polska | 10km | Respect lotyń | opłacono BM |
69 | Ślusarska Ewelina | Rogawica | Polska | 10km | opłacono BM | |
70 | Ślusarski Marek | Rogawica | Polska | 10km | Best Beasts | opłacono BM |
71 | Stawicki Marek | Smołdzino | Polska | 10km | OSP Smołdzino | opłacono BM |
72 | Felski Mariusz | Wielka Wołcza Mała | Polska | 10km | MŻS Wołcza Mała | opłacono BM |
73 | Klein Natalia | Rogawica | Polska | 10km | opłacono BM | |
74 | Karczewski Piotr | Kobylnica | Polska | 10km | Best Beasts | opłacono BM |
75 | Chodorowski Tomasz | Słupsk | Polska | 10km | Best Beasts | opłacono BM |
76 | Goc Małgorzata | Smołdzinski Las | Polska | 10km | opłacono BM | |
77 | Balakari Temur | Szczecinek | Polska | 10km | Pentathlon Szczecinek | opłacono BM |
78 | KARPOVA ALONA | Ukraina, Kremenchuk | Polska | 10km | Kremen Style | opłacono BM |
79 | Barton Krystyna | Przechlewo | Polska | 10km | Przechlewo | opłacono BM |
80 | Maciejczyk Alan | Bytów | Polska | 10km | opłacono BM | |
81 | Sagała Patrycja | Słupsk | Polska | 10km | ANANASY Z 3 FAL | opłacono |
82 | Maciejczyk Mateusz | Polanow | Polska | 10km | opłacono BM | |
83 | Gaweł Iza | Słupsk | Polska | 10km | ANANASY Z 3 FAL | opłacono BM |
84 | Michałowski Piotr | Przechlewo | Polska | 10km | opłacono BM | |
85 | Majewska Weronika | Pasieka | Polska | 10km | opłacono BM | |
86 | Szyc Krystyna | Miastko | Polska | 10km | MTS HAMER Miastko | opłacono BM |
87 | Kwaśniak Zdzisław | Słupsk | Polska | 10km | Pro Dystans | opłacono BM |
88 | Duda Grzegorz Duda | Słupsk | Polska | 10km | Best Beasts | opłacono BM |
89 | Piłczyński Paweł | Widzino | Polska | 10km | opłacono BM | |
90 | Urban Ewelina | Dębnica Kaszubska | Polska | 10km | ANANASY Z 3 FAL | opłacono BM |
91 | Stankowiak Magdalena | Miastko | Polska | 10km | MTS HAMER Miastko | opłacono BM |
Wyświetleń: 6827