Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Stankowiak Magdalena | Miastko | Polska | 10km | MTS HAMER Miastko | opłacono BM |
2 | Urban Ewelina | Dębnica Kaszubska | Polska | 10km | ANANASY Z 3 FAL | opłacono BM |
3 | Piłczyński Paweł | Widzino | Polska | 10km | opłacono BM | |
4 | Duda Grzegorz Duda | Słupsk | Polska | 10km | Best Beasts | opłacono BM |
5 | Kwaśniak Zdzisław | Słupsk | Polska | 10km | Pro Dystans | opłacono BM |
6 | Szyc Krystyna | Miastko | Polska | 10km | MTS HAMER Miastko | opłacono BM |
7 | Majewska Weronika | Pasieka | Polska | 10km | opłacono BM | |
8 | Michałowski Piotr | Przechlewo | Polska | 10km | opłacono BM | |
9 | Gaweł Iza | Słupsk | Polska | 10km | ANANASY Z 3 FAL | opłacono BM |
10 | Maciejczyk Mateusz | Polanow | Polska | 10km | opłacono BM | |
11 | Sagała Patrycja | Słupsk | Polska | 10km | ANANASY Z 3 FAL | opłacono |
12 | Maciejczyk Alan | Bytów | Polska | 10km | opłacono BM | |
13 | Barton Krystyna | Przechlewo | Polska | 10km | Przechlewo | opłacono BM |
14 | KARPOVA ALONA | Ukraina, Kremenchuk | Polska | 10km | Kremen Style | opłacono BM |
15 | Balakari Temur | Szczecinek | Polska | 10km | Pentathlon Szczecinek | opłacono BM |
16 | Goc Małgorzata | Smołdzinski Las | Polska | 10km | opłacono BM | |
17 | Chodorowski Tomasz | Słupsk | Polska | 10km | Best Beasts | opłacono BM |
18 | Karczewski Piotr | Kobylnica | Polska | 10km | Best Beasts | opłacono BM |
19 | Klein Natalia | Rogawica | Polska | 10km | opłacono BM | |
20 | Felski Mariusz | Wielka Wołcza Mała | Polska | 10km | MŻS Wołcza Mała | opłacono BM |
21 | Stawicki Marek | Smołdzino | Polska | 10km | OSP Smołdzino | opłacono BM |
22 | Ślusarski Marek | Rogawica | Polska | 10km | Best Beasts | opłacono BM |
23 | Ślusarska Ewelina | Rogawica | Polska | 10km | opłacono BM | |
24 | Suchanowski Zygmunt | Lotyń | Polska | 10km | Respect lotyń | opłacono BM |
25 | Boguszewski Michał-Misiek | Słupsk | Polska | 10km | opłacono BM | |
26 | Zielińska Marzena | Słupsk1 | Polska | 10km | opłacono BM | |
27 | Winkowski Andrzej | Żelice | Polska | 10km | Team Winkowskich | opłacono BM |
28 | Winkowski Marek | Gwda Mała | Polska | 10km | Team Winkowskich | opłacono BM |
29 | Wiśniewski Michał | Bierkowo | Polska | 10km | Best Beasts | opłacono BM |
30 | Kurzawińska-Jabłońska Kasia | Czarne | Polska | 10km | Czarne Biega | opłacono BM |
31 | Jabłoński Andrzej | Czarne | Polska | 10km | opłacono BM | |
32 | Jankowski Mariusz | Szczecinek | Polska | 10km | Szczecinecki Team Biegowy | opłacono BM |
33 | Ułanowski Jarosław Adam | Bobolice | Polska | 10km | Klub Wspinaczkowy ŻARARAKA | opłacono BM |
34 | Piłat Paweł | Włynkowo | Polska | 10km | Best Beasts | opłacono BM |
35 | Kaszubowska Martyna | Miastko | Polska | 10km | opłacono BM | |
36 | Kaszubowski Paweł | Miastko | Polska | 10km | opłacono BM | |
37 | Treder Marian | Łosino | Polska | 10km | Team Treder | opłacono BM |
38 | Mostowski Piotr | Miastko | Polska | 10km | opłacono BM | |
39 | Wyszecka Anna | Słupsk | Polska | 10km | Sub Ventum | |
40 | Burman Tomasz | Słupsk | Polska | 10km | Ananasy z 3Fal | opłacono BM |
41 | Potocki Hubert | Słupsk | Polska | 10km | Best Beasts | opłacono BM |
42 | Andrzejczyk Ewelina | Słupsk | Polska | 10km | Ananasy z 3Fal | opłacono BM |
43 | Jaśkiewicz Dagmara | Słupsk | Polska | 10km | BestBeasts | opłacono BM |
44 | Mazur Tomasz | Szczecinek | Polska | 10km | I LO Szczecinek | opłacono BM |
45 | Woźniak-Karczewska Patrycja | Kobylnica | Polska | 10km | Best Beasts | opłacono BM |
46 | Grzystek Marcin | Sitno | Polska | 10km | opłacono BM | |
47 | Grzystek Magdalena | Sitno | Polska | 10km | opłacono BM | |
48 | Kołodziejczak Grzegorz | Turowo | Polska | 10km | opłacono BM | |
49 | Fursewicz-Wróbel Monika | Słupsk | Polska | 10km | Best Beasts | |
50 | Kurowski Marcin | Słupsk | Polska | 10km | SHELTIES RACE | opłacono BM |
51 | Kurowska Olga | Słupsk | Polska | 10km | SHELTIES RACE | opłacono BM |
52 | Leszczełowski Piotr | Złocieniec | Polska | 10km | SHELTIES RACE | opłacono BM |
53 | Lasak Konrad | Szczecinek | Polska | 10km | opłacono BM | |
54 | MAZUREK MARCIN | KĘPICE | Polska | 10km | XXX | opłacono BM |
55 | Fursewicz Bartłomiej | Siemianice | Polska | 10km | KS Burza / Best Beast | |
56 | Butowicz Adam | Szczecinek | Polska | 10km | opłacono BM | |
57 | Wróblewski Bartosz | Bobolice | Polska | 10km | Klub Wspinaczkowy ŻARARAKA | opłacono BM |
58 | Gajlewicz Dominik | Miastko | Polska | 10km | MTS HAMER | opłacono BM |
59 | GOSŁAWSKI STANISŁAW | KĘPICE | Polska | 10km | opłacono BM | |
60 | Gaweł zbigniew | Słupsk | Polska | 10km | ANANASY Z 3 FAL | opłacono BM |
61 | Fiłonowicz Monika | Szczecinek | Polska | 10km | Szczecineccy Biegacze | opłacono BM |
62 | Minko Paweł | Koczała | Polska | 10km | opłacono BM | |
63 | Kiełtyka Grzegorz | SZCZECINEK | Polska | 10km | opłacono BM | |
64 | Czarnowska Agnieszka | Pasieka | Polska | 10km | opłacono BM | |
65 | Piłczyński Zbigniew | Słupsk | Polska | 10km | opłacono BM | |
66 | Rudnik Jerzy | Chojnice | Polska | 10km | Florian Chojnice | opłacono BM |
67 | Krauze Mikołaj Krauze | Biały Bór | Polska | 10km | opłacono BM | |
68 | Kmiecik Joanna | Starkowo | Polska | 10km | GOPS Trzebielino | opłacono BM |
69 | Wroblewski Jerzy | Szczecinek | Polska | 10km | parkrun Szczecinek | opłacono BM |
70 | Rudnik Tomasz | Miastko | Polska | 10km | opłacono BM | |
71 | Wnuk Stanisław | Wielki Klincz | Polska | 10km | opłacono BM | |
72 | Zdaniukiewicz Grzegorz Zdaniukiewicz | Kawcze | Polska | 10km | MTS HAMER Miastko | opłacono BM |
73 | Wencławski Michał | Słupsk | Polska | 10km | ANANASY Z 3 FAL | opłacono BM |
74 | Jankiewicz Tomasz | Miastko | Polska | 10km | MTS HAMER | opłacono BM |
75 | Ciżmowska Barbara | Kępice | Polska | 10km | Mts Hamer Miastko | |
76 | Nosal Mariusz | Szczecinek | Polska | 10km | opłacono BM | |
77 | Nosal Martyna | Szczecinek | Polska | 10km | opłacono BM | |
78 | Bania Edward | Turowo | Polska | 10km | opłacono BM | |
79 | Gawęda Emil | Stary Jarosław | Polska | 10km | Darłowskie Charty | opłacono BM |
80 | Kluczewska Emilia | Bytów | Polska | 10km | Runtastyczni Team Bytów | opłacono BM |
81 | Narloch Halina | MIASTKO | Polska | 10km | MTS HAMER BABSKIE KRĘCENIE | |
82 | Szyca Ewa | Miastko | Polska | 10km | MTS HAMER BABSKIE KRĘCENIE | |
83 | Pruszak Katarzyna | Dretyń | Polska | 10km | MTS HAMER BABSKIE KRĘCENIE | |
84 | Stankiewicz Ela | Wołcza Wielka | Polska | 10km | MTS HAMER BABSKIE KRĘCENIE | |
85 | Bartczak Elżbieta | MIASTKO | Polska | 10km | MTS HAMER BABSKIE KRĘCENIE | |
86 | Dąbrowska Katarzyna | Szczecinek | Polska | 10km | opłacono BM | |
87 | Parzątka-Lipińska Ewa | Miastko | Polska | 10km | MTS HAMER BABSKIE KRĘCENIE | |
88 | Bilicka Monika | Piaszczyna | Polska | 10km | MTS HAMER BABSKIE KRĘCENIE | |
89 | Raddatz Alicja | Szczecinek | Polska | 10km | opłacono BM | |
90 | Kwiatek Beata | Miastko | Polska | 10km | MTS HAMER BABSKIE KRĘCENIE | |
91 | Potocka Kinga | Słupsk | Polska | 10km | Best Beasts | opłacono BM |
92 | Chmielewski Łukasz | Darłowo | Polska | 10km | Darłowskie Charty | opłacono BM |
93 | GUZOWSKI DARIUSZ | Cetyń | Polska | 10km | Talex Borzytuchom | opłacono BM |
94 | Liszczak Ola | MIASTKO | Polska | 10km | MTS HAMER BABSKIE KRĘCENIE | |
95 | Cywińska Agnieszka | Miastko | Polska | 10km | MTS HAMER Miastko | opłacono BM |
96 | Bober Krystyna | Miastko | Polska | 10km | MTS HAMER BABSKIE KRĘCENIE | |
97 | Merda Katarzyna | Miastko | Polska | 10km | MTS HAMER | opłacono BM |
98 | Burchacka Wioleta | Miastko | Polska | 10km | MTS HAMER BABSKIE KRĘCENIE | |
99 | Lamorska Wiesława | MIASTKO | Polska | 10km | MTS HAMER BABSKIE KRĘCENIE | |
100 | Kuras Wojciech | Kierzkowo | Polska | 10km | HUZIA Kierzkowo | opłacono BM |
Wyświetleń: 6419