XXXVII Bieg Pokoju i Marsz NW w ramach Kaszubskiego Grand Prix Małego Trójmiasta

Bieg 5 km NW 5 km

Bieg 5 km

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Miejscowość Klub Kat M kat Dystans start Czas netto Dyplom
1 461 KUBIAK MACIEJ M 1 REDA ZOELLER TECH M 30-39 1 Bieg 5 km 00:00:01.03 00:17:53.51 PDF PNG
2 409 BUKOWSKI ADRIAN M 2 RUMIA M 30-39 2 Bieg 5 km 00:00:01.04 00:18:11.13 PDF PNG
3 413 CZAPIŃSKI MICHAŁ M 3 REDA LION BROKERS-BIKE U UP M 40-49 1 Bieg 5 km 00:00:01.28 00:18:18.09 PDF PNG
4 472 LESZCZYŃSKI JACEK M 4 RUMIA M 30-39 3 Bieg 5 km 00:00:01.19 00:19:12.16 PDF PNG
5 511 TOMECZKOWSKI PAWEŁ M 5 RUMIA AD TEAM M 30-39 4 Bieg 5 km 00:00:01.60 00:19:26.67 PDF PNG
6 459 KRYZEL TOMASZ M 6 CZŁUCHÓW KUJAWSCY RUNNERS M 16-29 1 Bieg 5 km 00:00:01.06 00:19:51.28 PDF PNG
7 521 ZAJK MICHAŁ M 7 REDA M 30-39 5 Bieg 5 km 00:00:02.93 00:20:34.38 PDF PNG
8 435 GRZEGOCKI PIOTR M 8 STRZELNO CHMIELARZ TEAM M 30-39 6 Bieg 5 km 00:00:01.36 00:20:51.79 PDF PNG
9 405 BOROWIK KRZYSZTOF M 9 RUMIA M 16-29 2 Bieg 5 km 00:00:08.42 00:20:53.58 PDF PNG
10 447 KANKOWSKI PAWEŁ M 10 LUZINO KASZUBI LUZINO M 40-49 2 Bieg 5 km 00:00:01.69 00:20:59.06 PDF PNG
11 458 LABUN ZENON M 11 MRZEZINO M 40-49 3 Bieg 5 km 00:00:04.97 00:21:15.43 PDF PNG
12 465 KUŹNIAR WOJCIECH M 12 RUMIA PROJEKT1000UP M 30-39 7 Bieg 5 km 00:00:01.66 00:21:17.99 PDF PNG
13 598 DOMŻALSKA DARIA K 1 GDYNIA RKS RUMIA K 16-29 1 Bieg 5 km 00:00:02.02 00:21:19.38 PDF PNG
14 473 ŁYŚ DANIEL M 13 REDA NYPEL REDA M 30-39 8 Bieg 5 km 00:00:01.68 00:21:23.26 PDF PNG
15 429 GALIŃSKI MACIEJ M 14 RUMIA LMLEROYERLIN RUMIA M 30-39 9 Bieg 5 km 00:00:03.12 00:21:35.46 PDF PNG
16 426 DYWELSKI KRZYSZTOF M 15 RUMIA M 30-39 10 Bieg 5 km 00:00:05.64 00:22:02.28 PDF PNG
17 448 KLAHS KATARZYNA K 2 POŁCZYNO K 16-29 2 Bieg 5 km 00:00:01.71 00:22:24.98 PDF PNG
18 492 PIONK TADEUSZ M 16 RUMIA KONTENER FORMY M 40-49 4 Bieg 5 km 00:00:01.82 00:22:27.10 PDF PNG
19 515 WASYLKA ŁUKASZ M 17 LUZINO KASZUBI LUZINO M 30-39 11 Bieg 5 km 00:00:02.63 00:22:29.25 PDF PNG
20 518 WILK DAWID M 18 RUMIA M 30-39 12 Bieg 5 km 00:00:03.43 00:22:36.28 PDF PNG
21 442 JERSAK JAKUB M 19 GDAŃSK M 40-49 5 Bieg 5 km 00:00:01.45 00:22:37.22 PDF PNG
22 441 JEKA RAFAL M 20 ŁEBCZ M 30-39 13 Bieg 5 km 00:00:03.63 00:22:41.58 PDF PNG
23 496 PRĘTNIK DAWID M 21 RUMIA OSNIP WP/GONGO TEAM M 30-39 14 Bieg 5 km 00:00:02.77 00:22:48.58 PDF PNG
24 436 GRZEGOWSKI MATEUSZ M 22 BORKOWO M 30-39 15 Bieg 5 km 00:00:01.47 00:23:05.76 PDF PNG
25 494 PŁOTKA ADAM M 23 LUZINO KASZUBI LUZINO M 60-69 1 Bieg 5 km 00:00:01.63 00:23:44.54 PDF PNG
26 484 NOWAK MIROSŁAW M 24 REDA M 50-59 1 Bieg 5 km 00:00:04.91 00:23:48.54 PDF PNG
27 427 FAJTEK LAURA K 3 RUMIA K 16-29 3 Bieg 5 km 00:00:02.77 00:23:54.73 PDF PNG
28 469 LADEMANN ARTUR M 25 BOLSZEWO M 40-49 6 Bieg 5 km 00:00:02.44 00:24:00.19 PDF PNG
29 516 WEJER PRZEMYSŁAW M 26 RUMIA M 40-49 7 Bieg 5 km 00:00:02.21 00:24:06.78 PDF PNG
30 402 ANDRYSKOWSKI ZDZISŁAW M 27 LĘBORK KOLARZ-POL M 50-59 2 Bieg 5 km 00:00:02.20 00:24:13.78 PDF PNG
31 449 KOCHANEK AGATA K 4 DĘBOGÓRZE ACTIVE FLOW K 30-39 1 Bieg 5 km 00:00:02.40 00:24:49.37 PDF PNG
32 480 NALEPKA KAROLINA K 5 WEJHEROWO MTB-MAŁE TRÓJMIASTO BIEGA K 16-29 4 Bieg 5 km 00:00:02.52 00:24:53.07 PDF PNG
33 595 PAZIK DARIUSZ M 28 RUMIA M 30-39 16 Bieg 5 km 00:00:14.42 00:24:53.61 PDF PNG
34 505 SERKOWSKA ANNA K 6 KARTUZY AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY K 40-49 1 Bieg 5 km 00:00:03.98 00:25:03.27 PDF PNG
35 410 BUZAŁA DANIEL M 29 GDYNIA M 40-49 8 Bieg 5 km 00:00:03.41 00:25:21.56 PDF PNG
36 478 MURAWSKI MAREK M 30 RUMIA M 40-49 9 Bieg 5 km 00:00:03.81 00:25:41.55 PDF PNG
37 500 RYTLEWSKA ALICJA K 7 RUMIA K 16-29 5 Bieg 5 km 00:00:02.71 00:25:47.29 PDF PNG
38 522 ŻABCZYŃSKI DANIEL M 31 RUMIA BIEGAMYRAZEM.PL M 40-49 10 Bieg 5 km 00:00:09.34 00:25:53.56 PDF PNG
39 520 WRÓBLEWSKI MATEUSZ M 32 KĘPICE M 16-29 3 Bieg 5 km 00:00:01.99 00:25:55.80 PDF PNG
40 479 MUSIAŁ MICHAŁ M 33 RUMIA KOMANDO FLAKI M 30-39 17 Bieg 5 km 00:00:05.46 00:26:28.03 PDF PNG
41 502 SALAMAGA MACIEJ M 34 RUMIA CROSSBOX KASZUBY M 30-39 18 Bieg 5 km 00:00:07.00 00:26:29.43 PDF PNG
42 467 LABUDDA MIROSŁAW M 35 RUMIA MTB-MAŁE TRÓJMIASTO BIEGA M 60-69 2 Bieg 5 km 00:00:06.91 00:26:31.77 PDF PNG
43 454 KOWALCZYK SZYMON M 36 RUMIA M 30-39 19 Bieg 5 km 00:00:06.72 00:26:49.08 PDF PNG
44 498 RUCZYŃSKI MACIEJ M 37 RUMIA PARKRUN RUMIA M 50-59 3 Bieg 5 km 00:00:04.22 00:26:58.77 PDF PNG
45 594 KRYSZCZUK PIOTR M 38 PASŁĘK M 30-39 20 Bieg 5 km 00:00:03.98 00:27:05.20 PDF PNG
46 407 BRODZIK PATRYK M 39 RUMIA HINZ TEAM M 16-29 4 Bieg 5 km 00:00:05.31 00:27:10.91 PDF PNG
47 414 DASCHKE MICHAŁ M 40 GDAŃSK M 30-39 21 Bieg 5 km 00:00:06.63 00:27:38.82 PDF PNG
48 443 KALICZYŃSKA WIOLETTA K 8 RUMIA PROJEKT1000UP K 40-49 2 Bieg 5 km 00:00:08.10 00:27:42.72 PDF PNG
49 446 KANKOWSKA JUSTYNA K 9 LUZINO KASZUBI LUZINO K 40-49 3 Bieg 5 km 00:00:05.76 00:27:55.01 PDF PNG
50 485 NOWAKOWSKA EDYTA K 10 MORĄG SMOCZA AURA K 30-39 2 Bieg 5 km 00:00:05.96 00:27:55.02 PDF PNG
51 510 SZYNWELSKI JACEK M 41 GDYNIA FOX M 40-49 11 Bieg 5 km 00:00:10.38 00:27:55.27 PDF PNG
52 431 GŁADYKOWSKI TOMASZ M 42 RUMIA M 50-59 4 Bieg 5 km 00:00:06.82 00:28:00.96 PDF PNG
53 462 KUBUSZEWSKI MICHAŁ M 43 WEJHEROWO KOMANDO FLAKI M 30-39 22 Bieg 5 km 00:00:10.09 00:28:23.15 PDF PNG
54 423 DROZDOWSKI ADAM M 44 BOLSZEWO M 40-49 12 Bieg 5 km 00:00:09.06 00:28:27.46 PDF PNG
55 451 KOŁSUT MIKOŁAJ M 45 REDA M 30-39 23 Bieg 5 km 00:00:16.13 00:28:49.49 PDF PNG
56 415 DĄBROWSKA ALEKSANDRA K 11 BOLSZEWO RUN BABYS K 40-49 4 Bieg 5 km 00:00:02.61 00:28:52.43 PDF PNG
57 471 LASZCZYK NADJA K 12 REDA K 30-39 3 Bieg 5 km 00:00:07.50 00:28:55.11 PDF PNG
58 421 DRAŻBA MAREK M 46 GDYNIA M 50-59 5 Bieg 5 km 00:00:11.25 00:28:55.35 PDF PNG
59 437 HINZ KAMIL M 47 RUMIA HINZ TEAM M 16-29 5 Bieg 5 km 00:00:04.61 00:29:03.48 PDF PNG
60 477 MROCZEK SYLWIA K 13 RUMIA PARKRUN RUMIA K 50-59 1 Bieg 5 km 00:00:09.29 00:29:08.16 PDF PNG
61 445 KANIECKI MIKOŁAJ M 48 RUMIA M 30-39 24 Bieg 5 km 00:00:03.62 00:29:08.53 PDF PNG
62 464 KUPTZ MARCIN M 49 RUMIA M 40-49 13 Bieg 5 km 00:00:14.20 00:29:11.89 PDF PNG
63 476 MŁODZIŃSKA MAŁGORZATA K 14 RUMIA K 40-49 5 Bieg 5 km 00:00:02.73 00:29:14.55 PDF PNG
64 401 ADRIANOWICZ BOŻENA K 15 BOLSZEWO BIEGAM BO LUBIĘ K 60+ 1 Bieg 5 km 00:00:15.29 00:29:16.85 PDF PNG
65 432 GÓRSKA ILONA K 16 GDYNIA K 50-59 2 Bieg 5 km 00:00:11.49 00:29:27.45 PDF PNG
66 588 PAWŁOWSKI KRZYSZTOF M 50 NISKO M 16-29 6 Bieg 5 km 00:00:06.29 00:30:00.08 PDF PNG
67 590 GAWRYLCZYK MACIEJ M 51 WEJHEROWO M 60-69 3 Bieg 5 km 00:00:10.36 00:30:20.22 PDF PNG
68 599 DOMŻALSKI MAREK M 52 GDYNIA M 40-49 14 Bieg 5 km 00:00:06.23 00:30:37.33 PDF PNG
69 418 DMOCHOWSKI CHRYSTIAN DMOCHOWSKI M 53 WEJHEROWO M 16-29 7 Bieg 5 km 00:00:09.57 00:31:02.14 PDF PNG
70 488 OSIOWY IWONA K 17 RUMIA K 40-49 6 Bieg 5 km 00:00:15.18 00:31:28.23 PDF PNG
71 591 HEWELT MATEUSZ M 54 PUCK REBELS LEGION TEAM M 30-39 25 Bieg 5 km 00:00:12.71 00:31:32.93 PDF PNG
72 424 DRZEWIECKI DOMINIK M 55 PASŁĘK M 16-29 8 Bieg 5 km 00:00:04.71 00:31:42.09 PDF PNG
73 430 GAWRYLCZYK PAWEŁ M 56 WEJHEROWO M 30-39 26 Bieg 5 km 00:00:10.47 00:31:52.82 PDF PNG
74 456 KRAUZA GRAŻYNA K 18 BOLSZEWO RUN BABYS K 60+ 2 Bieg 5 km 00:00:03.55 00:31:58.10 PDF PNG
75 470 LADEMANN GABRIELA K 19 BOLSZEWO RUN BABYS K 40-49 7 Bieg 5 km 00:00:03.20 00:31:58.19 PDF PNG
76 499 RYCIUK WŁADYSŁAW M 57 RUMIA M 60-69 4 Bieg 5 km 00:00:14.30 00:32:15.55 PDF PNG
77 517 WIECZOREK KRZYSZTOF M 58 GDAŃSK M 16-29 9 Bieg 5 km 00:00:02.36 00:32:21.71 PDF PNG
78 463 KUJAT JOANNA K 20 GDYNIA KONTENER FORMY K 30-39 4 Bieg 5 km 00:00:08.44 00:33:44.41 PDF PNG
79 512 TYMIŃSKI JAROSŁAW M 59 REDA FOX M 30-39 27 Bieg 5 km 00:00:11.42 00:33:56.18 PDF PNG
80 453 KOSMAL AGNIESZKA M 60 RUMIA M 30-39 28 Bieg 5 km 00:00:03.52 00:33:58.49 PDF PNG
81 411 CHOINKA ALICJA K 21 WEJHEROWO K 16-29 6 Bieg 5 km 00:00:07.21 00:34:03.74 PDF PNG
82 506 SOBOLEWSKI ADAM M 61 RUMIA M 30-39 29 Bieg 5 km 00:00:07.89 00:34:05.49 PDF PNG
83 509 SZYMASZEK ALEKSANDRA K 22 RUMIA K 30-39 5 Bieg 5 km 00:00:03.89 00:34:15.80 PDF PNG
84 444 KAMROWSKI JULIUSZ M 62 RUMIA M 30-39 30 Bieg 5 km 00:00:16.66 00:34:21.82 PDF PNG
85 514 WACHOWIAK WOJCIECH M 63 RUMIA M 30-39 31 Bieg 5 km 00:00:06.34 00:34:40.61 PDF PNG
86 417 DMOCHOWSKA JULITA K 23 RYBNO K 50-59 3 Bieg 5 km 00:00:08.89 00:35:07.21 PDF PNG
87 483 NOWAK DANUTA K 24 RUMIA RUMIA LADIES ACADEMY K 40-49 8 Bieg 5 km 00:00:12.75 00:35:16.91 PDF PNG
88 452 KONOPKA PIOTR M 64 REDA NDI M 40-49 15 Bieg 5 km 00:00:12.57 00:35:17.26 PDF PNG
89 482 NIETUPSKA MONIKA K 25 GDYNIA K 40-49 9 Bieg 5 km 00:00:08.85 00:35:30.35 PDF PNG
90 419 DOBKOWSKA AGNIESZKA K 26 WEJHEROWO MTB-MAŁE TRÓJMIASTO BIEGA K 40-49 10 Bieg 5 km 00:00:04.02 00:36:01.27 PDF PNG
91 519 WRÓBLEWSKA IWONA K 27 PRUSZCZ GDAŃSKI K 40-49 11 Bieg 5 km 00:00:13.74 00:36:36.73 PDF PNG
92 412 CHWALISZ SABINA K 28 RUMIA PARKRUN RUMIA K 60+ 3 Bieg 5 km 00:00:08.07 00:36:37.34 PDF PNG
93 422 DROBIŃSKI MAREK M 65 KĄPINO M 40-49 16 Bieg 5 km 00:00:13.73 00:37:01.38 PDF PNG
94 589 CUDZIŁO ALEKSANDRA K 29 STALOWA WOLA K 30-39 6 Bieg 5 km 00:00:07.01 00:37:26.52 PDF PNG
95 507 STOKARSKA BEATA K 30 GDYNIA K 50-59 4 Bieg 5 km 00:00:10.15 00:38:24.35 PDF PNG
96 497 PROCELLI-SZYNWELSKA IZABELA K 31 GDYNIA FOX K 40-49 12 Bieg 5 km 00:00:10.70 00:38:28.74 PDF PNG
97 433 GÓŹDŹ EDYTA K 32 RUMIA K 30-39 7 Bieg 5 km 00:00:16.59 00:38:30.65 PDF PNG
98 493 PIOTROWSKA MARIA PIOTROWSKA K 33 GDYNIA KONTENER FORMY K 30-39 8 Bieg 5 km 00:00:07.27 00:38:39.06 PDF PNG
99 406 BORYS ANNA K 34 RUMIA NAPRZÓD RUMIO!!! K 30-39 9 Bieg 5 km 00:00:04.72 00:38:42.58 PDF PNG
100 466 LABUDA MATEA PAULINA K 35 RUNIA NAPRZÓD RUMIO!!! K 30-39 10 Bieg 5 km 00:00:04.56 00:38:43.09 PDF PNG
101 416 DEIK ELŻBIETA K 36 PRZYJAŹŃ K 60+ 4 Bieg 5 km 00:00:04.87 00:38:57.40 PDF PNG
102 501 RZEPPA ALEKSANDRA K 37 LUZINO BIEGI RODZINNE K 50-59 5 Bieg 5 km 00:00:09.50 00:39:03.29 PDF PNG
103 455 KOWALEWSKA ALEKSANDRA K 38 RUMIA K 16-29 7 Bieg 5 km 00:00:14.12 00:40:37.10 PDF PNG
104 403 BAŃDO WERONIKA K 39 REDA K 16-29 8 Bieg 5 km 00:00:13.12 00:40:37.86 PDF PNG
105 513 WACHOWIAK SYLWIA WACHOWIAK K 40 RUMIA K 30-39 11 Bieg 5 km 00:00:05.01 00:43:01.44 PDF PNG
106 491 PIEROG ZBIGNIEW M 66 GDYNIA M 40-49 17 Bieg 5 km 00:00:13.10 00:43:28.66 PDF PNG
107 474 MAJKOWSKI MICHAŁ M 67 RUMIA KREW I HONOR M 30-39 32 Bieg 5 km 00:00:12.43 00:43:29.06 PDF PNG
108 489 PAŁASZ EDMUND M 68 RUMIA M 70-79 1 Bieg 5 km 00:00:05.92 00:50:36.63 PDF PNG


NW 5 km

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Miejscowość Klub Kat M kat Dystans start Czas netto Dyplom
1 586 BRZOZOWSKI PIOTR M 1 SŁAWNO M 30-39 1 NW 5 km 00:01:07.17 00:35:26.56 PDF PNG
2 543 HRYCYK KRZYSZTOF M 2 LĘBORK M 50-59 1 NW 5 km 00:01:03.47 00:35:55.21 PDF PNG
3 549 KONKOL ANDRZEJ M 3 LĘBORK KREATIVSPORT LEBORK M 60-69 1 NW 5 km 00:01:02.40 00:36:06.21 PDF PNG
4 569 SMEJA PRZEMYSLAW M 4 NADOLE M 40-49 1 NW 5 km 00:04:34.44 00:36:12.73 PDF PNG
5 556 KUCHNOWSKI KAROL M 5 WERBLINIA M 40-49 2 NW 5 km 00:01:05.34 00:36:30.43 PDF PNG
6 537 GORTAT BOGUMIŁ M 6 DOBRZĘCINO NORDA ACTIVE TEAM M 40-49 3 NW 5 km 00:01:03.50 00:37:07.44 PDF PNG
7 584 STEMPNIK DARIUSZ M 7 GDYNIA M 50-59 2 NW 5 km 00:01:03.86 00:37:23.43 PDF PNG
8 540 GRYGOROWICZ MARCIN M 8 RUMIA M 40-49 4 NW 5 km 00:01:03.60 00:38:02.49 PDF PNG
9 587 NACZK WIKTORIA K 1 LĘBORK POLIPACK TEAM GWE K 16-29 1 NW 5 km 00:01:03.10 00:38:26.15 PDF PNG
10 573 STAŃCZAK EDWARD M 9 MALBORK NORDIC WALKING MALBORK M 50-59 3 NW 5 km 00:01:04.34 00:38:35.86 PDF PNG
11 585 HRYCYK IZABELA K 2 LĘBORK K 16-29 2 NW 5 km 00:01:03.25 00:38:42.43 PDF PNG
12 552 KUBIAK ANDRZEJ M 10 RUMIA M 70-79 1 NW 5 km 00:01:03.38 00:38:43.23 PDF PNG
13 532 DAWIDOWSKI ŁUKASZ M 11 GDYNIA ENZO TEAM KOŁOMAŃSKI ROWERY M 30-39 2 NW 5 km 00:01:04.30 00:39:25.77 PDF PNG
14 592 PAWŁOWSKI JACEK M 12 SOPOT M 16-29 1 NW 5 km 00:01:06.96 00:39:38.47 PDF PNG
15 593 KWIDZIŃSKA KAROLINA K 3 GDYNIA K 30-39 1 NW 5 km 00:01:03.02 00:39:57.31 PDF PNG
16 557 MACIAK JOANNA K 4 SZYDŁOWO K 30-39 2 NW 5 km 00:01:04.40 00:40:35.30 PDF PNG
17 579 WÓJCIK PIOTR M 13 GDYNIA MORSIK WETERAN M 60-69 2 NW 5 km 00:01:12.49 00:40:46.16 PDF PNG
18 553 KUBIAK MARIA K 5 RUMIA K 60+ 1 NW 5 km 00:01:05.20 00:41:04.92 PDF PNG
19 568 PULCZYŃSKA DANUTA K 6 SULICICE K 40-49 1 NW 5 km 00:01:11.02 00:41:39.88 PDF PNG
20 525 BIESIADA CELINA K 7 LUBIESZYN K 30-39 3 NW 5 km 00:01:04.50 00:43:07.10 PDF PNG
21 582 ZWIERZ ANDRZEJ M 14 GDYNIA ACTIVE FAMILY PASŁĘK M 60-69 3 NW 5 km 00:01:03.75 00:43:08.09 PDF PNG
22 551 KRAUZA JERZY M 15 BOLSZEWO RUN BABYS M 60-69 4 NW 5 km 00:01:05.37 00:43:23.81 PDF PNG
23 578 WIRKUS PAWEŁ M 16 KOWALE M 60-69 5 NW 5 km 00:01:20.44 00:43:29.87 PDF PNG
24 529 CHRZANOWSKA CECYLIA K 8 LISEWO AKTYWNE LISEWO K 60+ 2 NW 5 km 00:01:39.22 00:43:30.77 PDF PNG
25 546 JAROSZ- DOMAŃSKA MONIKA K 9 GDYNIA K 40-49 2 NW 5 km 00:01:25.14 00:43:59.06 PDF PNG
26 575 SZPYRA EDWARD M 17 GDYNIA M 70-79 2 NW 5 km 00:01:10.21 00:44:24.37 PDF PNG
27 550 KONKOL KRYSTYNA K 10 LĘBORK KREATIVSPORT LEBORK K 50-59 1 NW 5 km 00:01:04.43 00:44:27.89 PDF PNG
28 530 CICHOŃSKA KATARZYNA K 11 RUMIA K 30-39 4 NW 5 km 00:01:09.13 00:46:25.00 PDF PNG
29 545 JAROSZ MARZENA K 12 GDAŃSK K 30-39 5 NW 5 km 00:01:09.16 00:46:27.82 PDF PNG
30 572 SOWIŃSKI PAWEŁ M 18 GDYNIA M 40-49 5 NW 5 km 00:01:40.65 00:47:08.83 PDF PNG
31 571 SOWIŃSKA MARTA K 13 GDYNIA K 30-39 6 NW 5 km 00:01:38.73 00:47:09.33 PDF PNG
32 567 PLEWIŃSKA MALWINA K 14 RUMIA K 30-39 7 NW 5 km 00:01:27.13 00:47:16.49 PDF PNG
33 559 NERC DOROTA K 15 RUMIA NW CZŁAPSKI TEAM K 60+ 3 NW 5 km 00:01:08.36 00:47:17.24 PDF PNG
34 536 GŁADYKOWSKA IWONA K 16 RUMIA K 50-59 2 NW 5 km 00:01:06.32 00:47:53.90 PDF PNG
35 581 ZWARA ALDONA K 17 RUMIA K 50-59 3 NW 5 km 00:01:07.69 00:48:50.99 PDF PNG
36 533 ELLWART ALEKSANDRA K 18 RUMIA KOMANDO FLAKI K 30-39 8 NW 5 km 00:01:13.16 00:49:02.28 PDF PNG
37 544 JABŁOŃSKA ANNA K 19 GDYNIA K 40-49 3 NW 5 km 00:01:10.08 00:49:52.43 PDF PNG
38 531 CZE-GA SYLWIA K 20 DĘBOGÓRZE KOMANDO FLAKI K 40-49 4 NW 5 km 00:01:07.50 00:49:53.43 PDF PNG
39 526 BŁASZKOWSKA ANNA K 21 WEJHEROWO K 40-49 5 NW 5 km 00:01:06.76 00:49:54.62 PDF PNG
40 539 GRABOWSKI RADEK M 19 REDA M 16-29 2 NW 5 km 00:01:07.25 00:50:28.99 PDF PNG
41 547 KACZMARCZYK FRANCISZEK M 20 RUMIA M 80+ 1 NW 5 km 00:01:06.72 00:50:31.21 PDF PNG
42 560 OSTROWSKA JOLANTA K 22 RUMIA KOMANDO FLAKI K 50-59 4 NW 5 km 00:01:12.64 00:51:57.78 PDF PNG
43 558 MŁODZIANOWSKA ANNA K 23 RUMIA KOMANDO FLAKI K 50-59 5 NW 5 km 00:01:11.46 00:51:59.03 PDF PNG
44 576 WIECZORKIEWICZ IWONA K 24 GDAŃSK BRZEŹNO NIEZRZESZONA K 50-59 6 NW 5 km 00:01:16.39 00:53:51.03 PDF PNG
45 561 OWCZARZAK EWA K 25 RUMIA K 60+ 4 NW 5 km 00:01:05.50 00:53:52.31 PDF PNG
46 566 PISZCZ IWONA K 26 GDYNIA K 50-59 7 NW 5 km 00:01:14.31 00:56:34.97 PDF PNG
47 524 BEDNARSKA BOŻENA K 27 GDYNIA K 50-59 8 NW 5 km 00:01:13.66 00:56:41.59 PDF PNG
48 555 KUBUSZEWSKA EWA K 28 WEJHEROWO KOMANDO FLAKI K 60+ 5 NW 5 km 00:01:15.70 00:56:41.94 PDF PNG
49 541 GRZENKOWICZ VIOLETTA K 29 RUMIA K 60+ 6 NW 5 km 00:01:10.38 00:56:54.37 PDF PNG
50 527 BRYLOWSKA GRAŻYNA K 30 GDAŃSK K 40-49 6 NW 5 km 00:01:12.00 00:57:19.17 PDF PNG
51 583 ŻUKOWSKA ALICJA K 31 GDAŃSK K 40-49 7 NW 5 km 00:01:10.72 00:57:20.08 PDF PNG
52 538 GRABOWSKA BARBARA K 32 REDA K 40-49 8 NW 5 km 00:01:05.80 01:00:33.45 PDF PNG
53 535 GĘBKA-SCUFFINS ZOE K 33 PUCK K 16-29 3 NW 5 km 00:01:16.47 01:02:11.57 PDF PNG
54 534 GĘBKA-SCUFFINS MAGDALENA K 34 PUCK K 30-39 9 NW 5 km 00:01:15.62 01:02:12.28 PDF PNG
55 554 KUBUSZEWSKA DOROTA K 35 KĘBŁOWO KOMANDO FLAKI K 30-39 10 NW 5 km 00:01:14.39 01:03:54.89 PDF PNG
56 563 PACANOWSKA KAROLINA K 36 WEJHEROWO KOMANDO FLAKI K 40-49 9 NW 5 km 00:01:15.11 01:04:01.90 PDF PNG

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ