Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ASPW Reda | |||||||||
1 | Pouch Martyna | Reda | Bieg dzieci 14-18 lat | ASPW Reda | |||||
Active Flow | |||||||||
2 | Skotniewska Ola | Gdynia | Bieg dzieci 9 lat | Active Flow | |||||
3 | Skotniewska Karolina | Gdynia | Bieg dzieci 10 lat | Active Flow | |||||
4 | Wysocka Łucja | Gdańsk | Bieg dzieci 5-7 lat | Active Flow | |||||
5 | Kochanek Robert | Dębogórze | Bieg dzieci do lat 4 | Active Flow | |||||
6 | Miotke Kornelia | Gdynia | Bieg dzieci 8 lat | Active Flow | |||||
7 | Smołoński Ignacy | Gdańsk | Bieg dzieci 12-13 lat | Active Flow | |||||
8 | Smołoński Marcel | Gdańsk | Bieg dzieci 10 lat | Active Flow | |||||
9 | Kamińska Wiktoria | Gdynia | Bieg dzieci 5-7 lat | Active Flow | |||||
10 | Teska Martyna | Gdynia | Bieg dzieci 9 lat | Active Flow | |||||
11 | Chojnacki Mikołaj | Sopot | Bieg dzieci 5-7 lat | Active Flow | |||||
Akademia Pływania Wejherowo | |||||||||
12 | Teleżyński Hubert | Kąpino | Bieg dzieci 8 lat | Akademia Pływania Wejherowo | |||||
13 | Teleżyński Mateusz | Kąpino | Bieg dzieci do lat 4 | Akademia Pływania Wejherowo | |||||
Akademia piłkarska Cassubian | |||||||||
14 | Kierski Marcel | Bolszewo | Bieg dzieci 10 lat | Akademia piłkarska Cassubian | |||||
Ap1 Reda | |||||||||
15 | Wilczewski Kacper | Reda | Bieg dzieci 12-13 lat | Ap1 Reda | |||||
16 | Rybacki Kacper | Reda | Bieg dzieci 8 lat | Ap1 Reda | |||||
Biegun OCR Team | |||||||||
17 | Teska Patrycja | Gdynia | Bieg dzieci 14-18 lat | Biegun OCR Team | |||||
Błękitne Wejherowo | |||||||||
18 | Kierska Anastazja | Bolszewo | Bieg dzieci 8 lat | Błękitne Wejherowo | |||||
Dziki z Trójmiasta | |||||||||
19 | Złotoś Amelia | Gdańsk | Bieg dzieci do lat 4 | Dziki z Trójmiasta | |||||
Ejsmond Club | |||||||||
20 | Gellert Kamil | Reda | Bieg dzieci 10 lat | Ejsmond Club | |||||
Elektonicznezapisy.pl Team | |||||||||
21 | Mikołajewska Amelka | Chwaszczyno | Bieg dzieci do lat 4 | Elektonicznezapisy.pl Team | |||||
ElektroniczneZapisy.pl Team | |||||||||
22 | Walczak Konrad | Gdynia | Bieg dzieci do lat 4 | ElektroniczneZapisy.pl Team | |||||
23 | Walczak Ignacy | Gdynia | Bieg dzieci 5-7 lat | ElektroniczneZapisy.pl Team | |||||
GSS GDYNIA | |||||||||
24 | MICHALSKA POLA | KOSAKOWO | Bieg dzieci 9 lat | GSS GDYNIA | |||||
Gorillas OCR | |||||||||
25 | Kujałowicz Alicja | Sopot | Bieg dzieci 12-13 lat | Gorillas OCR | |||||
26 | Lis Maria | Rumia | Bieg dzieci 5-7 lat | Gorillas OCR | |||||
27 | Lis Zuzanna | Rumia | Bieg dzieci 8 lat | Gorillas OCR | |||||
28 | Solecki Filip | Gdynia | Bieg dzieci 8 lat | Gorillas OCR | |||||
Hevelius | |||||||||
29 | Piętka Jakub | Gdańsk | Bieg dzieci 5-7 lat | Hevelius | |||||
I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego | |||||||||
30 | Brzezik Michał | Wejherowo | Bieg dzieci 14-18 lat | I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego | |||||
Ittp | |||||||||
31 | Opanowicz Maja | Rumia | Bieg dzieci 9 lat | Ittp | |||||
32 | Opanowicz Kuba | Rumia | Bieg dzieci 9 lat | Ittp | |||||
Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | |||||||||
33 | Szwedowska Laura | Kulice | Bieg dzieci 12-13 lat | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | |||||
34 | Szwedowska Martyna | Kulice | Bieg dzieci 9 lat | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | |||||
35 | Szwedowska Julia | Kulice | Bieg dzieci 5-7 lat | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | |||||
Komando Flaki | |||||||||
36 | Funk Maja | Bolszewo | Bieg dzieci 10 lat | Komando Flaki | |||||
37 | Funk Mateusz | Bolszewo | Bieg dzieci 5-7 lat | Komando Flaki | |||||
38 | Ellwart Zofia | Rumia | Bieg dzieci 5-7 lat | Komando Flaki | |||||
39 | Ellwart Adam | Rumia | Bieg dzieci 5-7 lat | Komando Flaki | |||||
40 | Łaszewski Julian | Rumia | Bieg dzieci 8 lat | Komando Flaki | |||||
41 | Łaszewski Kajeta | Rumia | Bieg dzieci 10 lat | Komando Flaki | |||||
42 | Dybowski Hubert | Rumia | Bieg dzieci 9 lat | Komando Flaki | |||||
43 | Dybowski Oskar | Rumia | Bieg dzieci 11 lat | Komando Flaki | |||||
44 | Kubuszewska Maria | Kębłowo | Bieg dzieci 5-7 lat | Komando Flaki | |||||
45 | Kubuszewska Lena | Kębłowo | Bieg dzieci 11 lat | Komando Flaki | |||||
46 | Gadziewska Liwia | Mosty | Bieg dzieci do lat 4 | Komando Flaki | |||||
Komando Flaki | |||||||||
47 | Musiał Lena | Rumia | Bieg dzieci 9 lat | Komando Flaki | |||||
48 | Musiał Tymon | Rumia | Bieg dzieci 8 lat | Komando Flaki | |||||
Kwidzyński Klub Kolarski - Sekcja Młodzieżowa | |||||||||
49 | Bloch Aleksander | Kwidzyn | Bieg dzieci 8 lat | Kwidzyński Klub Kolarski - Sekcja Młodzieżowa | |||||
Liceum 1 Rumia | |||||||||
50 | Gurzęda Renata | Rumia | Bieg dzieci 14-18 lat | Liceum 1 Rumia | |||||
Misiaki Górą | |||||||||
51 | Gellert Michał | Reda | Bieg dzieci 5-7 lat | Misiaki Górą | |||||
Orkan Rumia, Sp 9 | |||||||||
52 | Marcinkiewicz Marek | Rumia | Bieg dzieci 8 lat | Orkan Rumia, Sp 9 | |||||
Parkrun Rumia | |||||||||
53 | Adamusiak Olaf | Rumia | Bieg dzieci 5-7 lat | Parkrun Rumia | |||||
Podstawowa Ekologiczna Szkoła Społeczna w Rumi | |||||||||
54 | Malitka Marcel | Rumia | Bieg dzieci 9 lat | Podstawowa Ekologiczna Szkoła Społeczna w Rumi | |||||
Przedszkole 13 w Gdyni | |||||||||
55 | Solecka Nela | Gdynia | Bieg dzieci do lat 4 | Przedszkole 13 w Gdyni | |||||
Przedszkole 26 Gdynia | |||||||||
56 | Słowik Martyna | Gdynia | Bieg dzieci do lat 4 | Przedszkole 26 Gdynia | |||||
57 | Grądalska Liliana | Gdynia | Maluch z rodzicem | Przedszkole 26 Gdynia | |||||
Przedszkole 36 Gdynia | |||||||||
58 | Sobiech Tomasz | Gdynia | Bieg dzieci do lat 4 | Przedszkole 36 Gdynia | |||||
Przedszkole 49 w Gdyni | |||||||||
59 | Brzeziński Ryszard | Gdynia | Bieg dzieci do lat 4 | Przedszkole 49 w Gdyni | |||||
Przedszkole Bajka w Rumi | |||||||||
60 | Lesiuk Emilka | Rumia | Bieg dzieci 5-7 lat | Przedszkole Bajka w Rumi | |||||
Przedszkole Iskierka | |||||||||
61 | Nowak Eryk | Rumia | Maluch z rodzicem | Przedszkole Iskierka | |||||
Przedszkole Junior w Rumi | |||||||||
62 | Marek Grzegorz | Rumia | Bieg dzieci do lat 4 | Przedszkole Junior w Rumi | |||||
63 | Frankowski Jan | Rumia | Bieg dzieci 5-7 lat | Przedszkole Junior w Rumi | |||||
Przedszkole Leśne w Bolszewie | |||||||||
64 | Śpiewak Antonina | Bolszewo | Maluch z rodzicem | Przedszkole Leśne w Bolszewie | |||||
65 | Śpiewak Faustyna | Bolszewo | Bieg dzieci 5-7 lat | Przedszkole Leśne w Bolszewie | |||||
Przedszkole Niepubliczne "Junior" | |||||||||
66 | Salamaga Maria | RUMIA | Bieg dzieci do lat 4 | Przedszkole Niepubliczne "Junior" | |||||
67 | Salamaga Hanna | RUMIA | Bieg dzieci 5-7 lat | Przedszkole Niepubliczne "Junior" | |||||
Przedszkole Pod Topola | |||||||||
68 | Pudłowski Miłosz | Rumia | Bieg dzieci do lat 4 | Przedszkole Pod Topola | |||||
69 | Kosmal Natalia | Rumia | Bieg dzieci 5-7 lat | Przedszkole Pod Topola | |||||
Przedszkole Słoneczna Jedynka | |||||||||
70 | Kreft Julia | Rumia | Bieg dzieci do lat 4 | Przedszkole Słoneczna Jedynka | |||||
Przedszkole nr 1 Reda | |||||||||
71 | Stankiewicz Dominika | Reda | Bieg dzieci do lat 4 | Przedszkole nr 1 Reda | |||||
Przedszkole nr 10 Sopot | |||||||||
72 | Kuchta Maria | Sopot | Bieg dzieci do lat 4 | Przedszkole nr 10 Sopot | |||||
Przedszkole w Dębogórzu | |||||||||
73 | Labuda Leon | Rumia | Bieg dzieci do lat 4 | Przedszkole w Dębogórzu | |||||
RKS RUMIA | |||||||||
74 | Kamińska Jagoda | Rumia | Bieg dzieci 8 lat | RKS RUMIA | |||||
75 | Kamińska Kinga | Rumia | Bieg dzieci 12-13 lat | RKS RUMIA | |||||
76 | Czerwiec Liliana | Rumia | Bieg dzieci 8 lat | RKS RUMIA | |||||
77 | Czerwiec Jaśmina | Rumia | Bieg dzieci 11 lat | RKS RUMIA | |||||
78 | Budzynska Dominika | Rumia | Bieg dzieci 12-13 lat | RKS RUMIA | |||||
RKS Rumia | |||||||||
79 | kubler Julia | Rumia | Bieg dzieci 11 lat | RKS Rumia | |||||
Rezydencja Malucha | |||||||||
80 | Baszanowska Luiza | Rumia | Bieg dzieci do lat 4 | Rezydencja Malucha | |||||
Rezydencja Malucha | |||||||||
81 | Murawska Dominika | Rumia | Bieg dzieci do lat 4 | Rezydencja Malucha | |||||
Rumia Ladies Academy | |||||||||
82 | Wilk Zofia | Rumia | Bieg dzieci 9 lat | Rumia Ladies Academy | |||||
83 | Kusio Alicja | Rumia | Bieg dzieci 8 lat | Rumia Ladies Academy | |||||
Rumia Ladies Academy | |||||||||
84 | KACZMAREK Antonina | RUMIA | Bieg dzieci 9 lat | Rumia Ladies Academy | |||||
85 | Bałkota Barbara | Rumia | Bieg dzieci 8 lat | Rumia Ladies Academy | |||||
86 | Wasiniewska Kaja | Rumia | Bieg dzieci 9 lat | Rumia Ladies Academy | |||||
87 | Szybiak Patrycja | Rumia | Bieg dzieci 8 lat | Rumia Ladies Academy | |||||
88 | Wilczewska Oliwia | Reda | Bieg dzieci 10 lat | Rumia Ladies Academy | |||||
89 | Nowak Nikola | Rumia | Bieg dzieci 8 lat | Rumia Ladies Academy | |||||
SALOS RUMIA | |||||||||
90 | KACZMAREK Jan | RUMIA | Bieg dzieci 11 lat | SALOS RUMIA | |||||
SKLA Sopot | |||||||||
91 | Bohdanowicz Izabela | Pruszcz Gdański | Bieg dzieci 11 lat | SKLA Sopot | |||||
92 | Dudek Ewa | Pruszcz Gdański | Bieg dzieci 11 lat | SKLA Sopot | |||||
SKS Olimpia Osowa | |||||||||
93 | Zdanowska Blanka | Chwaszczyno | Bieg dzieci 8 lat | SKS Olimpia Osowa | |||||
SP1 Rumia | |||||||||
94 | Polkowska Laura | Rumia | Bieg dzieci 12-13 lat | SP1 Rumia | |||||
SP 2 Bolszewo | |||||||||
95 | Śpiewak Hanna | Bolszewo | Bieg dzieci 12-13 lat | SP 2 Bolszewo | |||||
SP 4 Rumia | |||||||||
96 | Marek Piotr | Rumia | Bieg dzieci 10 lat | SP 4 Rumia | |||||
97 | Pociask Witold | Rumia | Bieg dzieci 10 lat | SP 4 Rumia | |||||
98 | Pociask Gustaw | Rumia | Bieg dzieci 5-7 lat | SP 4 Rumia | |||||
99 | Chabowska Sara | Rumia | Bieg dzieci 9 lat | SP 4 Rumia | |||||
100 | Myk Paulina | Rumia | Bieg dzieci 12-13 lat | SP 4 Rumia | |||||
101 | Grinholc Krzysztof | Rumia | Bieg dzieci 5-7 lat | SP 4 Rumia | |||||
102 | Grinholc Wojciech | Rumia | Bieg dzieci 10 lat | SP 4 Rumia | |||||
SP 6 Rumia | |||||||||
103 | Gurzęda Eryk | Rumia | Bieg dzieci 12-13 lat | SP 6 Rumia | |||||
104 | Truszkowska Amelia | Rumia | Bieg dzieci 12-13 lat | SP 6 Rumia | |||||
SP 6 rumia | |||||||||
105 | Wachowiak Filip | Rumia | Bieg dzieci 5-7 lat | SP 6 rumia | |||||
SP 7 LĘBORK | |||||||||
106 | Fiołkowska Paulina | Lębork | Bieg dzieci 11 lat | SP 7 LĘBORK | |||||
SP 9 RUMIA | |||||||||
107 | ROMAN MICHAŁ | RUMIA | Bieg dzieci 10 lat | SP 9 RUMIA | |||||
SP 12 | |||||||||
108 | SOWIŃSKA MARYSIA | GDYNIA | Bieg dzieci 5-7 lat | SP 12 | |||||
SP17 Gdynia | |||||||||
109 | Antoniewicz Kaja | Gdynia | Bieg dzieci 12-13 lat | SP17 Gdynia | |||||
SP 31 Gdynia | |||||||||
110 | Fetta Dominika | Gdynia | Bieg dzieci 14-18 lat | SP 31 Gdynia | |||||
SP 33 Gdynia | |||||||||
111 | Maciejewska Laura | Gdynia | Bieg dzieci 10 lat | SP 33 Gdynia | |||||
SP 48 Gdynia | |||||||||
112 | Bielecka Barbara | Gdynia | Bieg dzieci 11 lat | SP 48 Gdynia | |||||
SP 51 Gdynia | |||||||||
113 | Szatkowska Agata | Gdynia | Bieg dzieci 10 lat | SP 51 Gdynia | |||||
SP BOJANO | |||||||||
114 | Szauer Katarzyna | Bojano | Bieg dzieci 10 lat | SP BOJANO | |||||
SP MOSTY | |||||||||
115 | Stężała Robert | Dębogórze | Bieg dzieci 10 lat | SP MOSTY | |||||
SP nr 8 w Rumi | |||||||||
116 | Bałkota Stanisław | Rumia | Bieg dzieci 12-13 lat | SP nr 8 w Rumi | |||||
SP nr 9 w Rumi | |||||||||
117 | Barszczewska Dajana | Rumia | Bieg dzieci 10 lat | SP nr 9 w Rumi | |||||
118 | Miszewski Tymoteusz | Rumia | Bieg dzieci 11 lat | SP nr 9 w Rumi | |||||
119 | Frankowski Tymoteusz | Rumia | Bieg dzieci 8 lat | SP nr 9 w Rumi | |||||
SP nr 43 w Gdyni | |||||||||
120 | ENGLERT Szymon | Gdynia | Bieg dzieci 10 lat | SP nr 43 w Gdyni | |||||
STALSPEED SPEDYCJA | |||||||||
121 | Stalka Jakub | Kościerzyna | Bieg dzieci 5-7 lat | STALSPEED SPEDYCJA | |||||
122 | Sebastianowicz-Strawa Jan | Kościerzyna | Bieg dzieci 9 lat | STALSPEED SPEDYCJA | |||||
123 | Sebastianowicz-Ziółkowska Stefania | Kościerzyna | Bieg dzieci 5-7 lat | STALSPEED SPEDYCJA | |||||
Salos Rumia | |||||||||
124 | Szybiak Wiktor | Rumia | Bieg dzieci 11 lat | Salos Rumia | |||||
125 | Nowak Konrad | Rumia | Bieg dzieci 10 lat | Salos Rumia | |||||
126 | Bojaruniec Piotr | Rumia | Bieg dzieci 9 lat | Salos Rumia | |||||
Samochodówka Wejherowo | |||||||||
127 | Zakrzewski Mateusz | Warszkowo | Bieg dzieci 14-18 lat | Samochodówka Wejherowo | |||||
128 | Zakrzewska Agnieszka | Warszkowo | Bieg dzieci 14-18 lat | Samochodówka Wejherowo | |||||
Sp 1 Rumia | |||||||||
129 | Polkowska Emilia | Rumia | Bieg dzieci 5-7 lat | Sp 1 Rumia | |||||
130 | Żornaczuk Mikołaj | Rumia | Bieg dzieci 11 lat | Sp 1 Rumia | |||||
131 | Żornaczuk Julia | Rumia | Bieg dzieci 12-13 lat | Sp 1 Rumia | |||||
132 | Wasiniewski Filip | Rumia | Bieg dzieci 12-13 lat | Sp 1 Rumia | |||||
Sp3 Reda | |||||||||
133 | Hołówka Lena | Reda | Bieg dzieci 8 lat | Sp3 Reda | |||||
134 | Korżyński Nikodem | Reda | Bieg dzieci 8 lat | Sp3 Reda | |||||
135 | Elmanowska Natalia | Reda | Bieg dzieci 5-7 lat | Sp3 Reda | |||||
136 | Elmanowska Joanna | Reda | Bieg dzieci 8 lat | Sp3 Reda | |||||
Sp 5 reda | |||||||||
137 | Romanowska Magdalena | Reda | Bieg dzieci 5-7 lat | Sp 5 reda | |||||
138 | Romanowski Paweł | Reda | Bieg dzieci 5-7 lat | Sp 5 reda | |||||
Sp 75 | |||||||||
139 | Walas Daniel | Gdańsk | Bieg dzieci 12-13 lat | Sp 75 | |||||
Sp75 Gdańsk | |||||||||
140 | Kuchta Antoni | Sopot | Bieg dzieci 12-13 lat | Sp75 Gdańsk | |||||
Sp 75 gdańsk Gala | |||||||||
141 | Witoslawska Weronika | Gdansk | Bieg dzieci 11 lat | Sp 75 gdańsk Gala | |||||
Sp75Gdańsk Gala | |||||||||
142 | Bójko Martyna | Gdańsk | Bieg dzieci 11 lat | Sp75Gdańsk Gala | |||||
Sportowa Jedyneczka | |||||||||
143 | Rybacki Kuba | Reda | Bieg dzieci 5-7 lat | Sportowa Jedyneczka | |||||
Ssp3 | |||||||||
144 | Gadaj Krzyś | Elbląg | Bieg dzieci 5-7 lat | Ssp3 | |||||
145 | Gadaj Michał | Elbląg | Bieg dzieci 9 lat | Ssp3 | |||||
Szkola podstawowa 40 gdynia | |||||||||
146 | Słowik Oskar | Gdynia | Bieg dzieci 5-7 lat | Szkola podstawowa 40 gdynia | |||||
147 | Różycka Maja | Gdynia | Bieg dzieci 12-13 lat | Szkola podstawowa 40 gdynia | |||||
Szkoła Podstawowa Olimpijczyk | |||||||||
148 | Kwiatkowski Jakub | Gdańsk | Bieg dzieci 5-7 lat | Szkoła Podstawowa Olimpijczyk | |||||
Szkoła Podstawowa Szemud | |||||||||
149 | Rompczyk Cassidy | Kamien | Bieg dzieci 5-7 lat | Szkoła Podstawowa Szemud | |||||
Szkoła Podstawowa nr 5 w Wejherowie | |||||||||
150 | Brzezik Damian | Wejherowo | Bieg dzieci 12-13 lat | Szkoła Podstawowa nr 5 w Wejherowie | |||||
Szkoła Podstawowa nr 43 Gdynia | |||||||||
151 | Sawicki Michał | Gdynia | Bieg dzieci 11 lat | Szkoła Podstawowa nr 43 Gdynia | |||||
Szkoła Podstawowa w Kosakowie | |||||||||
152 | Piotrowski Ksawery | Kosakowo | Bieg dzieci 8 lat | Szkoła Podstawowa w Kosakowie | |||||
153 | Piasta Jan | Pogórze | Bieg dzieci 8 lat | Szkoła Podstawowa w Kosakowie | |||||
Szkoła Podstawowa w Mostach | |||||||||
154 | Labuda Tomasz | Rumia | Bieg dzieci 8 lat | Szkoła Podstawowa w Mostach | |||||
155 | Labuda Aleksandra | Rumia | Bieg dzieci 10 lat | Szkoła Podstawowa w Mostach | |||||
Szkoła podstawowa nr 1 w Rumii | |||||||||
156 | Lesiuk Szymon | Rumia | Bieg dzieci 8 lat | Szkoła podstawowa nr 1 w Rumii | |||||
Szkoła podstawowa nr 31 | |||||||||
157 | Dancewicz Amelka | Gdynia | Bieg dzieci 9 lat | Szkoła podstawowa nr 31 | |||||
Szkoła podstawowa nr 31 Gdynia | |||||||||
158 | Dancewicz Amelia | Gdynia | Bieg dzieci 9 lat | Szkoła podstawowa nr 31 Gdynia | |||||
Szkoła podstawowa nr 40 Gdynia | |||||||||
159 | Grądalska Lena | Gdynia | Bieg dzieci 8 lat | Szkoła podstawowa nr 40 Gdynia | |||||
UKS 1 REDA | |||||||||
160 | Barca Zofia | Reda | Bieg dzieci 9 lat | UKS 1 REDA | |||||
161 | Czapiński Marcel | Reda | Bieg dzieci 10 lat | UKS 1 REDA | |||||
162 | Stankiewicz Wiktoria | Reda | Bieg dzieci 10 lat | UKS 1 REDA | |||||
163 | Firlus Eryk | Reda | Bieg dzieci 8 lat | UKS 1 REDA | |||||
164 | browarczyk-bogdziewicz Cyprian | Reda | Bieg dzieci 14-18 lat | UKS 1 REDA | |||||
165 | browarczyk-bogdziewicz Telimena | Reda | Bieg dzieci 14-18 lat | UKS 1 REDA | |||||
UKS Gromik Gdynia | |||||||||
166 | Sawicki Wiktor | Gdynia | Bieg dzieci 9 lat | UKS Gromik Gdynia | |||||
ULKS SKOCZEK | |||||||||
167 | Piotrowski Krystian | Kosakowo | Bieg dzieci 14-18 lat | ULKS SKOCZEK | |||||
WATAHA | |||||||||
168 | Markowska Nadia | Garzyn | Bieg dzieci 9 lat | WATAHA | |||||
WKS FLOTA GDYNIA | |||||||||
169 | Moszczyński Adam | Gdynia | Bieg dzieci 14-18 lat | WKS FLOTA GDYNIA | |||||
ZMT Lębork | |||||||||
170 | Miotk RADOSŁAW | Lębork | Bieg dzieci 12-13 lat | ZMT Lębork | |||||
171 | Wawrzak Małgorzata | Lębork | Bieg dzieci 11 lat | ZMT Lębork | |||||
172 | Szotrowska Paulina | Lębork | Bieg dzieci 11 lat | ZMT Lębork | |||||
ZMT Lębork ,SP4 Lębork | |||||||||
173 | Koślicka Milena | Lębork | Bieg dzieci 10 lat | ZMT Lębork ,SP4 Lębork | |||||
174 | Koślicka Wikoria | Lębork | Bieg dzieci 11 lat | ZMT Lębork ,SP4 Lębork | |||||
175 | Waczkowska Julia | Lębork | Bieg dzieci 11 lat | ZMT Lębork ,SP4 Lębork | |||||
ZMT Lębork ,SP 7 Lębork | |||||||||
176 | Browarczyk Maja | Lębork | Bieg dzieci 12-13 lat | ZMT Lębork ,SP 7 Lębork | |||||
177 | Langnesser Nadia | Lębork | Bieg dzieci 10 lat | ZMT Lębork ,SP 7 Lębork | |||||
178 | Wojciechowska Lena | Lębork | Bieg dzieci 10 lat | ZMT Lębork ,SP 7 Lębork | |||||
179 | Weta Wiktoria | Lębork | Bieg dzieci 12-13 lat | ZMT Lębork ,SP 7 Lębork | |||||
180 | Ryk Julia | Lębork | Bieg dzieci 11 lat | ZMT Lębork ,SP 7 Lębork | |||||
181 | Ostrowska Julia | Lębork | Bieg dzieci 11 lat | ZMT Lębork ,SP 7 Lębork | |||||
182 | Browarczyk Robert | Lębork | Bieg dzieci 10 lat | ZMT Lębork ,SP 7 Lębork | |||||
183 | Piekarska Amelia | Lębork | Bieg dzieci 11 lat | ZMT Lębork ,SP 7 Lębork | |||||
184 | Stan Alicja | Lębork | Bieg dzieci 11 lat | ZMT Lębork ,SP 7 Lębork | |||||
185 | Michalak Mieszko | Lebork | Bieg dzieci do lat 4 | ZMT Lębork ,SP 7 Lębork | |||||
Zaczynam Truchtać z Tatą | |||||||||
186 | Caban Cezary | Elbląg | Bieg dzieci 5-7 lat | Zaczynam Truchtać z Tatą | |||||
Znikające punkty | |||||||||
187 | Keller Gracjan | Karczemki | Bieg dzieci 11 lat | Znikające punkty | |||||
188 | Mokłowicz Klara | Wejherowo | Bieg dzieci 8 lat | Znikające punkty | |||||
189 | Mokłowicz Eliza | Wejherowo | Bieg dzieci 11 lat | Znikające punkty | |||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
190 | Pszczółkowska Zuzanna | Puck | Bieg dzieci 5-7 lat | ||||||
191 | Pszczółkowska Maria | Puck | Bieg dzieci 9 lat | ||||||
192 | Pszczółkowska Anna | Puck | Bieg dzieci do lat 4 | ||||||
193 | Seweryn Nataniel | Nowy Dwor Wejherowski | Bieg dzieci 5-7 lat | ||||||
194 | Bzowski Dominik | Gdańsk | Bieg dzieci do lat 4 | ||||||
195 | Bzowski Filip | Gdańsk | Bieg dzieci do lat 4 | ||||||
196 | Bzowski Emil | Gdańsk | Bieg dzieci 5-7 lat | ||||||
197 | Bazylak zofia | Rumia | Bieg dzieci 9 lat | ||||||
198 | Malec Wojciech | Rumia | Bieg dzieci 8 lat | ||||||
199 | Malec Helena | Rumia | Bieg dzieci 5-7 lat | ||||||
200 | Głodowski Maciej | Wejherowo | Maluch z rodzicem | ||||||
201 | Głodowski Grzegorz | Wejherowo | Bieg dzieci 8 lat | ||||||
202 | Wojtczuk Milan | Gdynia | Bieg dzieci 5-7 lat | ||||||
203 | Rzepka Otylia | Reda | Bieg dzieci 5-7 lat | ||||||
204 | Tokarska Wiktoria | Gdynia | Bieg dzieci 14-18 lat | ||||||
205 | POSAŃSKA Zosia | MRZEZINO | Bieg dzieci 11 lat | ||||||
206 | POSAŃSKA Julka | MRZEZINO | Bieg dzieci 12-13 lat | ||||||
207 | Nietupska Hanna | Gdynia | Bieg dzieci do lat 4 | ||||||
208 | Weta Eryk | Lębork | Bieg dzieci 5-7 lat | ||||||
209 | Liniewska Laura | Gdynia | Bieg dzieci 5-7 lat | ||||||
210 | Bobin Martyna | Reda | Bieg dzieci 5-7 lat | ||||||
211 | Bobin Pola | Reda | Bieg dzieci 5-7 lat | ||||||
212 | Bobin Hania | Reda | Bieg dzieci 8 lat | ||||||
213 | Kamrowski Maciej | Rumia | Bieg dzieci 5-7 lat | ||||||
214 | Kamrowski Jan | Rumia | Bieg dzieci 5-7 lat | ||||||
215 | Gawrylczyk Nina | Wejherowo | Bieg dzieci 12-13 lat | ||||||
216 | Lipińska Idalia | Rumia | Bieg dzieci 5-7 lat | ||||||
217 | Woszczyk Aleksander | Rumia | Bieg dzieci 11 lat | ||||||
218 | Barca Jan | Reda | Bieg dzieci 12-13 lat | ||||||
219 | Grygorowicz Martyna | Rumia | Bieg dzieci 5-7 lat | ||||||
220 | Grygorowicz Maksymilian | Rumia | Bieg dzieci do lat 4 | ||||||
221 | Sawkułycz Zuzanna | Rumia | Bieg dzieci 5-7 lat | ||||||
222 | Bolek Maja | Rumia | Bieg dzieci 5-7 lat | ||||||
223 | Iłgowski Sebastian | Rumia | Bieg dzieci 10 lat | ||||||
224 | Iłgowski Dominik | Rumia | Bieg dzieci 5-7 lat | ||||||
225 | Szemelfejnik Lena | Gdynia | Bieg dzieci 11 lat | ||||||
226 | Orlikowska Maja | Gdynia | Bieg dzieci do lat 4 | ||||||
227 | Orlikowska Hanna | Gdynia | Bieg dzieci 5-7 lat | ||||||
228 | Gurzęda Ignacy | Rumia | Maluch z rodzicem | ||||||
229 | Zduńczyk Bruno | Gdańsk | Bieg dzieci 5-7 lat | ||||||
230 | Szatkowska Ania | Gdynia | Bieg dzieci 5-7 lat | ||||||
231 | Nojmiler Cezary | Reda | Bieg dzieci 12-13 lat | ||||||
232 | Mielewczyk Robert | Rumia | Bieg dzieci 5-7 lat | ||||||
233 | Mielewczyk Jakub | Rumia | Bieg dzieci 5-7 lat | ||||||
234 | Wardyński Stanisław | Rumia | Bieg dzieci do lat 4 | ||||||
235 | Mordaka Anna | Gdynia | Bieg dzieci 5-7 lat | ||||||
236 | kupiec kacper | Gdynia | Bieg dzieci 5-7 lat | ||||||
237 | Mazurek Julia | Gdynia | Bieg dzieci 5-7 lat | ||||||
238 | Mazurek Wiktor | Gdynia | Bieg dzieci 11 lat | ||||||
239 | Łaga Tymoteusz | Lubocino | Bieg dzieci 5-7 lat | ||||||
240 | Łaga Dorota | Lubocino | Bieg dzieci 5-7 lat | ||||||
241 | Konkol Bartosz | Żelistrzewo | Bieg dzieci 5-7 lat | ||||||
242 | Konkol Wojciech | Żelistrzewo | Bieg dzieci 5-7 lat | ||||||
243 | Nisiewicz Lidia | Gdańsk | Bieg dzieci 5-7 lat | ||||||
244 | Ratyna Marta | NOWY Dwór Wejherowski | Maluch z rodzicem | ||||||
245 | Ratyna Hanna | NOWY Dwór Wejherowski | Bieg dzieci 5-7 lat | ||||||
246 | Duda Jasiek | Rumia | Bieg dzieci 11 lat | ||||||
247 | Nitek Gniewomir | Pruszcz Gdański | Bieg dzieci 5-7 lat | ||||||
248 | Nitek Michalina | Pruszcz Gdański | Bieg dzieci 8 lat | ||||||
249 | Dąbrowski Marcel | Rumia | Bieg dzieci 5-7 lat | ||||||
250 | Wiśniewski Łukasz | Rumia | Bieg dzieci do lat 4 | ||||||
251 | Jersak Bartosz | SKOWARCZ | Bieg dzieci 12-13 lat | ||||||
252 | Jersak Bruno | SKOWARCZ | Bieg dzieci 8 lat | ||||||
253 | Filip Maciej | Gdynia | Bieg dzieci do lat 4 | ||||||
254 | Filip Izabela | Gdynia | Bieg dzieci 5-7 lat | ||||||
255 | Filip Aleksandra | Gdynia | Bieg dzieci 9 lat | ||||||
256 | Novikava Lika | Reda | Bieg dzieci 5-7 lat | ||||||
257 | Novikava Amalia | Reda | Bieg dzieci 10 lat | ||||||
258 | mielcarek Antonina | Reda | Bieg dzieci 5-7 lat | ||||||
259 | Nowakowski Wojciech | Gdynia | Bieg dzieci 5-7 lat | ||||||
260 | kubler Kinga | Rumia | Bieg dzieci 5-7 lat | ||||||
261 | Kotuła Jagoda | Rumia | Bieg dzieci 5-7 lat | ||||||
262 | Albecka Wiktoria | Domatowo | Bieg dzieci 5-7 lat | ||||||
263 | Heland Grzegorz | Gdańsk | Bieg dzieci 14-18 lat | ||||||
264 | Szałwatkowski Staś | Rumia | Maluch z rodzicem | ||||||
265 | Sawicki Kacper | Gdynia | Bieg dzieci 5-7 lat | ||||||
266 | Woźny Julia | Małkowo | Maluch z rodzicem | ||||||
267 | Kowalik Lena | Rumia | Bieg dzieci 5-7 lat | ||||||
268 | Kowalik Maja | Rumia | Bieg dzieci 11 lat | ||||||
269 | Kowalik Oliwia | Rumia | Maluch z rodzicem | ||||||
270 | Krawczyk Helena | Kłosowo | Maluch z rodzicem | ||||||
271 | Krawczyk Ignacy | Kłosowo | Bieg dzieci 11 lat | ||||||
272 | Krawczyk Aniela | Kłosowo | Bieg dzieci 8 lat | ||||||
273 | Rzoska Jakub | Gdynia | Bieg dzieci do lat 4 | ||||||
274 | Żuka Nikolas | Gdynia | Bieg dzieci 5-7 lat | ||||||
275 | Żuka Marika | Gdynia | Bieg dzieci 10 lat | ||||||
276 | Kuczmarski Tymon | Gdynia | Bieg dzieci do lat 4 | ||||||
277 | Wawiernia Antoni | Gdynia | Bieg dzieci do lat 4 | ||||||
278 | Czajkowski Julian | Gdynia | Bieg dzieci do lat 4 | ||||||
279 | Król Olga | Rumia | Bieg dzieci 5-7 lat | ||||||
280 | Lejk Pola | Gdynia | Bieg dzieci do lat 4 | ||||||
281 | Lejk Jakub | Gdynia | Bieg dzieci 5-7 lat | ||||||
282 | Chorążewicz Nadia | Rumia | Bieg dzieci 5-7 lat | ||||||
283 | Wilk Bronisław | Rumia | Bieg dzieci do lat 4 | ||||||
284 | Wasiniewska Liliana | Rumia | Bieg dzieci 9 lat | ||||||
285 | Kowalska Weronika | Rumia | Bieg dzieci 5-7 lat | ||||||
286 | IVANIUK YEVA | Kyiv | Bieg dzieci 5-7 lat | ||||||
287 | Kostrzewski Aleksander | Rumia | Bieg dzieci do lat 4 | ||||||
288 | Kaleta Antoni | Gdańsk | Bieg dzieci 5-7 lat | ||||||
289 | Kaleta Miłosz | Gdańsk | Bieg dzieci 11 lat | ||||||
290 | Dorawa Gabrysia | Bąkowo | Bieg dzieci do lat 4 | ||||||
291 | Teleżyński Szymon | Kąpino | Bieg dzieci 5-7 lat | ||||||
292 | Wasilke Paulina | Reda | Bieg dzieci 8 lat | ||||||
293 | Wasilke Julia | Reda | Bieg dzieci 10 lat | ||||||
294 | Ziółkowska Kacper | Reda | Bieg dzieci 8 lat | ||||||
295 | Ziółkowski Aleksander | Reda | Bieg dzieci do lat 4 | ||||||
296 | Ciesielski Wojciech | Rumia | Bieg dzieci 8 lat | ||||||
297 | Zaborowski Dawid | Juszkowo | Bieg dzieci 12-13 lat | ||||||
298 | Bojaruniec Marta | Rumia | Bieg dzieci 5-7 lat | ||||||
299 | Drapała Beata | Gdańsk | Bieg dzieci 5-7 lat | ||||||
300 | Drapała Agata | Gdańsk | Bieg dzieci do lat 4 | ||||||
301 | Czwatschka Jakub | Puck | Bieg dzieci 5-7 lat | ||||||
302 | Czwatschka Kacper | Puck | Maluch z rodzicem | ||||||
303 | Fajtek Zofia | Rumia | Bieg dzieci do lat 4 | ||||||
304 | Romanowska Zuzanna | Reda | Maluch z rodzicem | ||||||
305 | Łukowicz Jakub | Gdynia | Bieg dzieci 14-18 lat | ||||||
306 | Grabowska Julia | Reda | Maluch z rodzicem | ||||||
307 | Kierska Melania | Bolszewo | Bieg dzieci 5-7 lat | ||||||
308 | Jeka Aleksandra | Łebcz | Bieg dzieci 5-7 lat | ||||||
309 | Tokarska Laura | Gdynia | Bieg dzieci 14-18 lat | ||||||
310 | Elmanowska Zuzanna | Reda | Maluch z rodzicem | ||||||
311 | Miotke Marcelina | Gdynia | Bieg dzieci do lat 4 | ||||||
312 | Sumera Sara | Bolszewo | Maluch z rodzicem | ||||||
313 | Dobkowski Kuba | Wejherowo | Bieg dzieci 12-13 lat | ||||||
314 | Kołaczyńska Marcelina | Pogórze | Bieg dzieci 8 lat | ||||||
315 | Antoniewicz Paweł | Rumia | Bieg dzieci 11 lat | ||||||
316 | Antoniewicz Wiktoria | Rumia | Bieg dzieci 5-7 lat | ||||||
317 | Gruba Maja | Bolszewo | Bieg dzieci 5-7 lat | ||||||
318 | Teska Robert | Gdynia | Maluch z rodzicem | ||||||
319 | Kasperek Olek | Bożepole Wielkie | Bieg dzieci 5-7 lat | ||||||
320 | Wolańska Julia | Rumia | Bieg dzieci 11 lat | ||||||
321 | Wolańska Lena | Rumia | Bieg dzieci 9 lat | ||||||
322 | Wardęcka Michalina | Borkowo | Bieg dzieci 5-7 lat | ||||||
323 | Żebrowski Michał | Gdynia | Bieg dzieci 8 lat | ||||||
324 | Chojnacki Marcel | Sopot | Bieg dzieci do lat 4 | ||||||
przedszkole nr 2 Bajka | |||||||||
325 | wojciechowski adam | rumia | Bieg dzieci 5-7 lat | przedszkole nr 2 Bajka | |||||
sp puck | |||||||||
326 | Nawrot Marcel | Puck | Bieg dzieci 9 lat | sp puck |
Wyświetleń: 9819