4 bieg „GKM łączy pokolenia”
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Simson Ireneusz Wąbrzeźno GKM Łączy Pokolenia Start Team Wąbrzeźno opłacono BM
2 Balina Maja Grudziądz GKM Łączy Pokolenia opłacono BM
3 Chybczyński Wojciech Stare Marzy GKM Łączy Pokolenia opłacono BM
4 Deka Piotr Grudziądz GKM Łączy Pokolenia opłacono BM
5 Niewadzi Szymon Grudziądz GKM Łączy Pokolenia opłacono BM
6 Kłos Michał Jeleń GKM Łączy Pokolenia opłacono BM
7 Kwiatek Kacper GRUDZIĄDZ GKM Łączy Pokolenia Sp12 opłacono BM
8 Piór Justyna Grudziądz GKM Łączy Pokolenia opłacono BM
9 Białczak Karolina Grudziadz GKM Łączy Pokolenia opłacono BM
10 Białczak Julia Grudziadz GKM Łączy Pokolenia opłacono BM
11 Białczak Dorota Grudziadz GKM Łączy Pokolenia opłacono BM
12 Kolasińska Magdalena Grudziądz GKM Łączy Pokolenia
13 Ronowski Mateusz Grudziądz GKM Łączy Pokolenia opłacono BM
14 Kasprzycki Dawid Grudziądz GKM Łączy Pokolenia
15 BATIUK RAFAŁ GRUDZIADZ GKM Łączy Pokolenia opłacono BM
16 Wolf Grzegorz Grudziądz GKM Łączy Pokolenia opłacono BM
17 Brzeziński Jakub Grudziądz GKM Łączy Pokolenia
18 Smarz Natalia Grudziądz GKM Łączy Pokolenia opłacono BM
19 Smarz Bartosz Grudziądz GKM Łączy Pokolenia opłacono BM
20 Pawłowski Mariusz Marzęcice GKM Łączy Pokolenia Kurzętnik Biega opłacono BM
21 Jasińska Oliwia Grudziądz GKM Łączy Pokolenia MKK BASKET 25 Bydgoszcz opłacono BM
22 Zdrojewski Paweł Wąbrzeźno GKM Łączy Pokolenia Start Team Wąbrzeźno opłacono BM
23 Zabłotna Krystyna Lubawa GKM Łączy Pokolenia Lubawa Kocha Biegać opłacono BM
24 Raczkowski Łukasz Czernikowo GKM Łączy Pokolenia opłacono BM
25 Krawiec Andrzej Sztum GKM Łączy Pokolenia LKS Zantyr Sztum opłacono BM
26 Krawiec Łukasz Pruszcz Gdański GKM Łączy Pokolenia BigYellowFoot Adventure Team opłacono BM
27 Wysocka Izabela Grudziądz GKM Łączy Pokolenia Parkrun Grudziądz opłacono BM
28 Tekliński Dawid Grudziądz GKM Łączy Pokolenia Wtorkowy Trening opłacono BM
29 Chojnacki Andrzej Krusze GKM Łączy Pokolenia opłacono BM
30 Mazur Paweł Grudziądz GKM Łączy Pokolenia opłacono BM
31 Noch Aneta Grudziądz GKM Łączy Pokolenia Fit Mania opłacono BM
32 Płatek Monika Grudziądz GKM Łączy Pokolenia opłacono BM
33 Sprawski Sebastian Grudziadz GKM Łączy Pokolenia
34 Kokoszyński Marcin Grudziądz GKM Łączy Pokolenia
35 Malinowska Natalia Grudziądz GKM Łączy Pokolenia opłacono BM
36 Dąbrowska Sylwia Pływaczewo GKM Łączy Pokolenia Start Team Wąbrzeźno opłacono BM
37 Dąbrowski Leszek Pływaczewo GKM Łączy Pokolenia Start Team Wąbrzeźno opłacono BM
38 Kawski Bartłomiej Kisielice GKM Łączy Pokolenia EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ opłacono BM
39 Ciszewska Magdalena Lubawa GKM Łączy Pokolenia Lubawa Kocha Biegać opłacono BM
40 Wrońska Dorota Lubawa GKM Łączy Pokolenia Lubawa Kocha Biegać opłacono BM
41 Kunke Tomasz Grudziądz GKM Łączy Pokolenia 13 WOG opłacono BM
42 Rutkowski Andrzej Grudziadz GKM Łączy Pokolenia opłacono BM
43 Lewandowski Michał Grudziądz GKM Łączy Pokolenia opłacono BM
44 Kruczek Łukasz Kruczek Grudziądz GKM Łączy Pokolenia opłacono BM
45 Chojnacka Natalia Krusze GKM Łączy Pokolenia opłacono BM
46 Hejda Sebastian Grudziądz GKM Łączy Pokolenia opłacono BM
47 Bartoś Rafał Grudziądz GKM Łączy Pokolenia opłacono BM
48 Jaskulska Mirela Grudziądz GKM Łączy Pokolenia Team Grudziądz opłacono BM
49 Górny Karol Grudziadz GKM Łączy Pokolenia Rogiewicz Running Team opłacono BM
50 Rohn Mariusz Grudziądz GKM Łączy Pokolenia opłacono BM
51 Rohn Aleksandra Grudziądz GKM Łączy Pokolenia opłacono BM
52 Chojnacka Katarzyna Krusze 35A GKM Łączy Pokolenia opłacono BM
53 Schreiber Michał Grudziądz GKM Łączy Pokolenia opłacono BM
54 Wrzosek Dariusz Grudziądz GKM Łączy Pokolenia opłacono BM
55 Lamkowski Ariel Grudziądz GKM Łączy Pokolenia opłacono BM
56 Kęsik Roman Grudziądz GKM Łączy Pokolenia 13 WOG Grudziądz opłacono BM
57 Piór Julia Grudziądz GKM Łączy Pokolenia opłacono BM
58 Szczutkowska Patrycja Grudziądz GKM Łączy Pokolenia opłacono BM
59 Kwaśnik Grzegorz Grudziądz GKM Łączy Pokolenia opłacono BM
60 Mastalarek Łukasz grudziądz GKM Łączy Pokolenia opłacono BM
61 Kolasinska Magdalena Grudziądz GKM Łączy Pokolenia
62 Potorski Maciej Grudziądz GKM Łączy Pokolenia Parkrun Grudziądz opłacono BM
63 Grzybowski Maciej Grudziadz GKM Łączy Pokolenia GKM opłacono BM
64 Składanek Wojciech Grudziądz GKM Łączy Pokolenia opłacono BM
65 ZURA PIOTR Dragacz GKM Łączy Pokolenia opłacono BM
66 Wołodźko Adrian Grudziądz GKM Łączy Pokolenia Kettlebells Fan opłacono BM
67 Dyjach Robert Gruczno GKM Łączy Pokolenia Schumacher Team Bydgoszcz opłacono BM
68 Jolkowska Agnieszka Grudziądz GKM Łączy Pokolenia opłacono BM
69 Renkel Mariusz Grudziądz GKM Łączy Pokolenia opłacono BM
70 Szczech Rafał Jabłonowo Pomorskie GKM Łączy Pokolenia opłacono BM
71 Kołkowski Rafał Grudziądz GKM Łączy Pokolenia Parkrun Grudziądz opłacono BM
72 Kołkowska Joanna Grudziądz GKM Łączy Pokolenia Parkrun Grudziądz opłacono BM
73 OLSZEWSKI ŁUKASZ Kwidzyn GKM Łączy Pokolenia Kwidzyn Biega
74 Strzelecki Grzegorz Rogóźno GKM Łączy Pokolenia opłacono BM
75 Kulpa Marcin Grudziądz GKM Łączy Pokolenia opłacono BM
76 Sokołowski Marcin Gdańsk GKM Łączy Pokolenia opłacono BM
77 Magdowska Agnieszka Grudziądz GKM Łączy Pokolenia
78 Zwiewka Sebastian Gdańsk GKM Łączy Pokolenia opłacono BM
79 Hejka Bartosz Jabłonowo Pomorskie GKM Łączy Pokolenia opłacono BM
80 Okleja Wojciech Grudziądz GKM Łączy Pokolenia opłacono BM
81 Jabłoński Patryk Grudziądz GKM Łączy Pokolenia Bez Formy Team opłacono BM
82 Płotka Małgorzata Grudziądz GKM Łączy Pokolenia opłacono BM
83 Płotka Igor Grudziądz GKM Łączy Pokolenia GKM opłacono BM
84 Krośnicki Rafał Grudziądz GKM Łączy Pokolenia opłacono BM
85 Jagusz Dariusz Grudziądz GKM Łączy Pokolenia opłacono BM
86 Bartkowski Mariusz Grudziądz GKM Łączy Pokolenia opłacono BM
87 Zygadlewicz Karol Grudziadz GKM Łączy Pokolenia opłacono BM
88 Koliński Krzysztof Gardeja GKM Łączy Pokolenia
89 Wojciechowska Joanna Grudziądz GKM Łączy Pokolenia opłacono BM
90 WOJTCZAK RAFAŁ 82-300 ELBLĄG, Ul. Browarna 50/9 GKM Łączy Pokolenia Pułk wsparcia dowodzenia
91 Fedrau Jacek Jasiewo GKM Łączy Pokolenia opłacono BM
92 Wróbel Michał Grudziądz GKM Łączy Pokolenia opłacono BM
93 Zieliński Tomasz Mokre GKM Łączy Pokolenia
94 Krajewski Piotr Grudziądz GKM Łączy Pokolenia opłacono BM
95 Mroziński Mariusz Świerkocin GKM Łączy Pokolenia Amator opłacono BM
96 Kotz Marcin Grudziądz GKM Łączy Pokolenia opłacono BM
97 Kowalczyk Adam Grudziądz GKM Łączy Pokolenia opłacono BM
98 Szytniewski Grzegorz Grudziądz GKM Łączy Pokolenia opłacono BM
99 Okoń Sławomir Grudziądz GKM Łączy Pokolenia opłacono BM
100 Dymek Ireneusz Grudziądz GKM Łączy Pokolenia opłacono BM


Wyświetleń: 4749

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ