Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ANWILTEAM | |||||||||
1 | Wasielewski Paweł Alex | Włocławek | Bieg - 5 km | ANWILTEAM | opłacono | ||||
2 | Dudkiewicz Maciej | Krzyżanowo | Bieg - 5 km | ANWILTEAM | opłacono | ||||
3 | Kowalska Katarzyna | Włocławek | Bieg - 5 km | ANWILTEAM | opłacono | ||||
4 | Pietrzak Łukasz | Włocławek | Bieg - 5 km | ANWILTEAM | opłacono | ||||
5 | Olszewski Kamil | Włocławek | Bieg - 5 km | ANWILTEAM | opłacono | ||||
6 | Trzciński Mariusz | Włocławek | Marsz - 5km | ANWILTEAM | opłacono | ||||
ANWILTEAM | |||||||||
7 | Kozłowski Marek | Włocławek | Bieg - 5 km | ANWILTEAM | opłacono | ||||
Aktywnie Uzależniamy | |||||||||
8 | Kozłowski Daniel Kozłowski | Płock | Bieg - 5 km | Aktywnie Uzależniamy | opłacono on-line | ||||
Biegaj z Dymkiem | |||||||||
9 | Marszałek Anna | Płock | Bieg - 5 km | Biegaj z Dymkiem | opłacono | ||||
Ford Auto Styl Włocławek | |||||||||
10 | Torzewski Roman | Boniewo | Bieg - 5 km | Ford Auto Styl Włocławek | |||||
KSS Husaria Lubraniec | |||||||||
11 | Roszak Sylwester | Redecz Krukowy | Bieg - 5 km | KSS Husaria Lubraniec | opłacono on-line | ||||
NW CZŁAPSKI TEAM | |||||||||
12 | RADOMSKI Marcin | Płock | Marsz - 5km | NW CZŁAPSKI TEAM | opłacono | ||||
OSP GRODNO | |||||||||
13 | Kotfas Piotr | Grodno | Bieg - 5 km | OSP GRODNO | opłacono | ||||
Parakulos Kowal | |||||||||
14 | BAZELA HENRYKA | Kowal | Marsz - 5km | Parakulos Kowal | opłacono | ||||
15 | Wrześniak Barbara | Kowal | Marsz - 5km | Parakulos Kowal | opłacono | ||||
Qłynycz Team | |||||||||
16 | Chełminiak Mariusz | Osięciny | Bieg - 5 km | Qłynycz Team | opłacono | ||||
Rozbiegani Lubraniec | |||||||||
17 | Szczerbiak Michał | Lubraniec | Bieg - 5 km | Rozbiegani Lubraniec | opłacono on-line | ||||
Rycerze Kolumba | |||||||||
18 | Sobczak Grzegorz | Włocławek | Bieg - 5 km | Rycerze Kolumba | opłacono | ||||
SPC | |||||||||
19 | Wojtanis Magdalena | Toruń | Marsz - 5km | SPC | opłacono | ||||
Sebele Team | |||||||||
20 | Waszak Sebastian | Włocławek | Bieg - 5 km | Sebele Team | |||||
Serce Nordica Włocławek | |||||||||
21 | Kamińska Alicja | Włocławek | Marsz - 5km | Serce Nordica Włocławek | opłacono | ||||
Smólnik | |||||||||
22 | Bąkowska Żaneta | Smólnik | Bieg - 5 km | Smólnik | |||||
T.G.Sokół Gniewkowo | |||||||||
23 | Lewandowski Władysław | Inowrocław | Bieg - 5 km | T.G.Sokół Gniewkowo | opłacono on-line | ||||
24 | ZIÓŁKOWSKI MIECZYSŁAW | JANIKOWO | Bieg - 5 km | T.G.Sokół Gniewkowo | opłacono on-line | ||||
TG SOKÓŁ GNIEWKOWO | |||||||||
25 | Kubiak Tomasz | Inowrocław | Bieg - 5 km | TG SOKÓŁ GNIEWKOWO | opłacono | ||||
TĘCZOWA KRAINA | |||||||||
26 | Osiński Piotr | Włocławek | Bieg - 5 km | TĘCZOWA KRAINA | opłacono on-line | ||||
UKS Cyprianka | |||||||||
27 | Jetter Piotr | Cyprianka | Bieg - 5 km | UKS Cyprianka | opłacono | ||||
Urząd Miasta Włocławek | |||||||||
28 | gajewski maciej | Włocławek | Bieg - 5 km | Urząd Miasta Włocławek | opłacono | ||||
WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK | |||||||||
29 | Bińczarska Monika | Włocławek | Bieg - 5 km | WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK | opłacono | ||||
30 | Bińczarski Patryk | Włocławek | Bieg - 5 km | WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK | opłacono | ||||
31 | Szymański Marcin | Bobrowniki | Bieg - 5 km | WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK | opłacono | ||||
32 | Żabiński Radosław | Włocławek | Bieg - 5 km | WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK | opłacono | ||||
33 | Widzisz Krzysztof | Włocławek | Bieg - 5 km | WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK | opłacono | ||||
34 | Pasternak Marcin | Włocławek | Bieg - 5 km | WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK | |||||
35 | Nowacka Agata | Wloclawek | Bieg - 5 km | WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK | opłacono | ||||
36 | Bąbiński Bartłomiej | Włocławek | Bieg - 5 km | WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK | |||||
37 | Braun Aneta | Włocławek | Marsz - 5km | WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK | opłacono | ||||
WKB Maratończyk | |||||||||
38 | Kalinowski Jacek | Włocławek | Marsz - 5km | WKB Maratończyk | opłacono on-line | ||||
WKB Maratończyk Włocławek | |||||||||
39 | Gąsiorowski Grzegorz | Wandynowo | Bieg - 5 km | WKB Maratończyk Włocławek | |||||
40 | Jasiński Sylwester | Lipno | Bieg - 5 km | WKB Maratończyk Włocławek | opłacono | ||||
41 | Wrzesiński Kazimierz | Włocławek | Bieg - 5 km | WKB Maratończyk Włocławek | opłacono | ||||
42 | Pietrzak Michał | Włocławek | Bieg - 5 km | WKB Maratończyk Włocławek | opłacono | ||||
43 | Kunecki Dariusz | Włocławek | Bieg - 5 km | WKB Maratończyk Włocławek | opłacono | ||||
WKB Maratończyk Włocławek | |||||||||
44 | PASTERNAK ROBERT | WŁOCŁAWEK | Bieg - 5 km | WKB Maratończyk Włocławek | opłacono | ||||
WKB START WŁOCŁAWEK | |||||||||
45 | Spoździał Adrian | Włocławek | Bieg - 5 km | WKB START WŁOCŁAWEK | opłacono on-line | ||||
ZD RUNNER LUBRANIEC | |||||||||
46 | Czerniak Justyna | Lubraniec | Bieg - 5 km | ZD RUNNER LUBRANIEC | opłacono | ||||
47 | Wawrzonkowska Lidia | Ossowo | Bieg - 5 km | ZD RUNNER LUBRANIEC | opłacono on-line | ||||
48 | Radziwonka Mariusz | Lubraniec | Bieg - 5 km | ZD RUNNER LUBRANIEC | opłacono | ||||
49 | Zufla Grzegorz | Włocławek | Bieg - 5 km | ZD RUNNER LUBRANIEC | opłacono | ||||
50 | Zufla Piotr | Lubraniec | Bieg - 5 km | ZD RUNNER LUBRANIEC | opłacono | ||||
ZD RUNNER Lubraniec | |||||||||
51 | jagodzinska małgorzata | lubraniec | Bieg - 5 km | ZD RUNNER Lubraniec | |||||
ZSK im. ks. Jana Długosza | |||||||||
52 | Hnatowicz Bartosz | 87-800 Włocławek | Bieg - 5 km | ZSK im. ks. Jana Długosza | opłacono | ||||
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Starym Brześciu | |||||||||
53 | Lewandowski Maciej | Lubraniec | Bieg - 5 km | Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Starym Brześciu | opłacono on-line | ||||
Zespół Szkół Samochodowych we Włocławku | |||||||||
54 | Sekuła Cezary | Waganiec | Bieg - 5 km | Zespół Szkół Samochodowych we Włocławku | opłacono | ||||
ZŁY WILK | |||||||||
55 | Mroczyński Marek | Włocławek | Bieg - 5 km | ZŁY WILK | opłacono | ||||
Zło dobrem zwyciężaj | |||||||||
56 | Balon Adam | Płock | Bieg - 5 km | Zło dobrem zwyciężaj | opłacono | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
57 | Tobjasz Krzysztof Tobjasz | Choceń | Bieg - 5 km | ||||||
58 | Czaja Daniel | Warszawa | Marsz - 5km | opłacono on-line | |||||
59 | Rumiński Krzysztof | Włocławek | Bieg - 5 km | opłacono on-line | |||||
60 | Szymański Mateusz | Włocławek | Bieg - 5 km | opłacono on-line | |||||
61 | Zawadzki Kazimierz | Wloclawek | Marsz - 5km | opłacono | |||||
62 | Wiśniewski Jacek | Lubień Kujawski | Bieg - 5 km | opłacono | |||||
63 | Szydłowska Renata | Brześć Kujawski | Bieg - 5 km | opłacono on-line | |||||
64 | Szymański Łukasz | Włocławek | Bieg - 5 km | opłacono on-line | |||||
65 | Gawłowski Paweł | Włocławek | Bieg - 5 km | opłacono on-line | |||||
66 | Szejna Przemysław | Łódź | Bieg - 5 km | opłacono on-line | |||||
67 | Grudziński Zbigniew | Włocławek | Bieg - 5 km | opłacono on-line | |||||
68 | Milak Arkadiusz | Włocławek | Bieg - 5 km | opłacono on-line | |||||
69 | Pyszkowski Piotr | Nasiegniewo | Bieg - 5 km | opłacono on-line | |||||
70 | MUSZYŃSKI MACIEJ | WŁOCŁAWEK | Bieg - 5 km | opłacono on-line | |||||
71 | Kwiatkowski Władysław | Włocławek | Bieg - 5 km | opłacono | |||||
72 | Kowalczyk Maciej | Włocławek | Bieg - 5 km | opłacono | |||||
73 | Matczak Mariusz | Włocławek | Bieg - 5 km | opłacono on-line | |||||
74 | Olejnik Mariusz | WŁOCŁAWEK | Bieg - 5 km | opłacono | |||||
75 | Woźniak Krzysztof | Wola Skarbkowa | Bieg - 5 km | opłacono | |||||
76 | Kostecka Izabela | Włocławek | Bieg - 5 km | opłacono | |||||
77 | Snopkowska Emilia | Grodztwo | Bieg - 5 km | opłacono | |||||
78 | Gdańska Aneta | Kowal | Bieg - 5 km | opłacono | |||||
79 | Kauwa Oskar Kauwa | Włocławek | Bieg - 5 km | opłacono | |||||
80 | Zwolińska Małgorzata Zwolińska | Włocławek | Bieg - 5 km | ||||||
81 | Olakowska Anna | Bodzanowo | Bieg - 5 km | ||||||
82 | Kujawa Grażyna Kujawa | Nowy Zbrachlin | Marsz - 5km | opłacono | |||||
83 | Olakowski Sławomir | Bodzanowo | Bieg - 5 km | ||||||
84 | Pietruszewska Agnieszka | Kowal | Marsz - 5km | ||||||
85 | Nagórski Ryszard | Ciechocinek | Bieg - 5 km | opłacono | |||||
86 | Dudziak Daniel | Aleksandrów Kujawski | Bieg - 5 km | opłacono | |||||
87 | Kofel-Dudziak Monika | Aleksandrów Kujawski | Bieg - 5 km | opłacono | |||||
88 | Miłkowska Aneta | Włocławek | Bieg - 5 km | ||||||
89 | Wilmański Dariusz | Włocławek | Bieg - 5 km | opłacono | |||||
wolny strzelec | |||||||||
90 | Igielski Sławomir | Katowice | Marsz - 5km | wolny strzelec | opłacono on-line |
Wyświetleń: 5610