Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dobrowolska Livia | Włocławek | Polska | 100 metrów | Drużyna sportowa Strikas Włocławek | opłacono |
2 | Karpińska Laura | Włocławek | Polska | 100 metrów | Drużyna sportowa Strikas Włocławek | opłacono |
3 | Piekarska Luiza | Włocławek | Polska | 100 metrów | Drużyna sportowa Strikas Włocławek | opłacono |
4 | Pakulski Tymoteusz | Włocławek | Polska | 100 metrów | Drużyna sportowa Strikas Włocławek | opłacono |
5 | Wesołowska Hanna | Włocławek | Polska | 100 metrów | Drużyna sportowa Strikas Włocławek | opłacono |
6 | Wesołowski Antek | Włocławek | Polska | 100 metrów | Drużyna sportowa Strikas Włocławek | opłacono |
7 | Szablewski Brajan | Wielgie | Polska | 100 metrów | Szkoła podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Zadusznikach | opłacono on-line |
8 | Szablewska Ewa | Wielgie | Polska | 100 metrów | Szkoła podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Zadusznikach | opłacono on-line |
9 | Krawczyńska Zuzanna | Chełmica Cukrownia | Polska | 100 metrów | opłacono on-line | |
10 | Rojewski Igor | Włocławek | Polska | 100 metrów | ZS Katolickich im.Ks.J.Długosza we Włocławku | opłacono on-line |
11 | Lewandowski Szymon | Włocławek | Polska | 100 metrów | PP32Włocławek | opłacono |
12 | Żuchowski Szymon | Włocławek | Polska | 100 metrów | SP 22 | opłacono |
13 | Michalska Hanna | Ładne | Polska | 100 metrów | SPSK Modzerowo | opłacono on-line |
14 | Galczak Alicja | Włocławek | Polska | 100 metrów | opłacono on-line | |
15 | Góralska Hanna | Włocławek | Polska | 100 metrów | PP32Włocławek | opłacono on-line |
16 | Jóźwiak Julia | Włocławek | Polska | 100 metrów | PP32Włocławek | |
17 | Jóźwiak Wiktoria | Włocławek | Polska | 100 metrów | ||
18 | Michałowska Maja | Włocławek | Polska | 100 metrów | ||
19 | Pawłowski Jan | Włocławek | Polska | 100 metrów | Publiczne Przedszkole nr 6 | opłacono |
20 | Łukaszewski Bartosz | Włocławek | Polska | 100 metrów | opłacono on-line | |
21 | Krzyżanowski Kacper | Włocławek | Polska | 100 metrów | Przedszkole nr.13 | opłacono on-line |
22 | Nicowski Stanisław | Wloclawek | Polska | 100 metrów | Przedszkole 36 | opłacono |
23 | Kobus Helena | Włocławek | Polska | 100 metrów | Przedszkole 36 | opłacono on-line |
24 | Piekarska Kornelia | Włocławek | Polska | 100 metrów | Przedszkole nr 14 włocławek | |
25 | Prokopiak Oliwia | Włocławek | Polska | 100 metrów | opłacono on-line | |
26 | Podolska Gabriela | WŁOCŁAWEK | Polska | 100 metrów | Przedszkole 36 | opłacono on-line |
27 | Stasiewicz Antoni | Włocławek | Polska | 100 metrów | opłacono on-line | |
28 | Baranowska Maria | Józefowo | Polska | 100 metrów | SPSK Modzerowo | opłacono on-line |
29 | Doliński Aleksander | Brudzeń Duży | Polska | 100 metrów | opłacono on-line | |
30 | Dolińska Gabriela | Brudzeń Duży | Polska | 100 metrów | opłacono on-line | |
31 | Kikolska Kornelia | Mańkowo | Polska | 100 metrów | opłacono on-line | |
32 | Michalska Nikola | Wistka Królewska | Polska | 100 metrów | SPSK modzerowo | opłacono on-line |
33 | Roszak Adrianna | Redecz Krukowy | Polska | 100 metrów | KSS Husaria Lubraniec | opłacono on-line |
34 | Pyszkowski Mikołaj | Nasiegniewo | Polska | 100 metrów | opłacono on-line | |
35 | Muszyńska Alicja | Włocławek | Polska | 100 metrów | ||
36 | Wyszyński Jan | Chełmica Cukrownia | Polska | 100 metrów | ||
37 | Gramza Franciszek | Włocławek | Polska | 100 metrów | ||
38 | Guzior Laura | Osięciny | Polska | 100 metrów | opłacono on-line | |
39 | Wenerska Martyna | Włocławek | 100 metrów | SPSK Modzerowo | opłacono on-line | |
40 | Pikulski Maksym | Płock | Polska | 100 metrów | SSM Wisła Płock 2017 | opłacono |
41 | Kapelski Tymoteusz | Lipno | Polska | 100 metrów | UKS Cyprianka | |
42 | Karczewski Natan | Cyprianka | Polska | 100 metrów | ||
43 | Waszak Oliwier | Włocławek | Polska | 100 metrów | #BrothersTeam | |
44 | Lelewska Natalia | Chełmica-Cukrownia | Polska | 100 metrów | UKS Cyprianka | |
45 | Bocheński Bartosz | Fabianki | Polska | 100 metrów | UKS Cyprianka | opłacono |
46 | Matuszewska Alicja | Chełmica-cukrownia | Polska | 100 metrów | UKS Cyprianka | opłacono |
47 | Kacprzyk Maksymilian | Chełmica Duża | Polska | 100 metrów | Cyprianka | opłacono |
48 | Kunecki Jakub | Wloclawek | Polska | 100 metrów | WKB Maratończyk Włocławek | opłacono |
49 | Jarzynka Marcel | Płock | Polska | 100 metrów | Ultra Pazur Team | opłacono |
50 | Mamrot Karolina | Włocławek | Polska | 100 metrów | opłacono | |
51 | Mmarot Anna | Włocławek | Polska | 100 metrów | Zespół szkół nr 11 | opłacono |
52 | Pęszyński Gabriel | Włocławek | Polska | 100 metrów | Sp 7 | opłacono |
53 | Miziołek Borys | Włocławek | Polska | 100 metrów | PP32Włocławek | |
54 | Miziołek Oskar | Włocławek | Polska | 100 metrów | PP32Włocławek | |
55 | Jaworski Stanisław | Włocławek | Polska | 100 metrów | PP32Włocławek | |
56 | Jaworska Pola | Włocławek | Polska | 100 metrów | PP32Włocławek | |
57 | Borowski Michał | Włocławek | Polska | 100 metrów | PP32Włocławek | |
58 | Borowska Michalina | Włocławek | Polska | 100 metrów | PP32Włocławek | |
59 | Kamiński Marek | Gąbinek | Polska | 100 metrów | opłacono | |
60 | Kamiński Rafał | Gąbinek | Polska | 100 metrów | opłacono | |
61 | Zawadzka Zofia | Kruszyn | Polska | 100 metrów | Zespół Szkół Katolickich im. ks. Jana Długosza we Włocławku | opłacono |
62 | Przybytek Antoni | Włocławek | Polska | 100 metrów | PP nr 7 | |
63 | Cybulski Jan | Włocławek | Polska | 100 metrów | Ekoludek | opłacono on-line |
64 | Zasada Helena | Włocławek | Polska | 100 metrów | SPSK Modzerowo | opłacono |
65 | Kornacka Julia | Włocławek | Polska | 100 metrów | PP17 | opłacono |
66 | Dudziak Jonasz | Aleksandrów Kujawski | Polska | 100 metrów | opłacono | |
67 | Majewski Aleksander | Smólnik | Polska | 100 metrów | ||
68 | Wrzesińska Barbara | Włocławek | Polska | 100 metrów | ZSK Długosz Włocławek / WKB Maratończyk Junior TEAM | opłacono |
Wyświetleń: 8057