Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Abramczyk Anna | Wloclawek | Polska | 200 metrów | SPSK Modzerowo | opłacono on-line |
2 | Abramczyk Urszula | Wloclawek | Polska | 650 metrów | SPSK Modzerowo | opłacono on-line |
3 | ADAMKIEWICZ Lena Alicja | Płock | Polska | 300 metrów | opłacono on-line | |
4 | Balcerowski Igor | Włocławek | Polska | 650 metrów | Zespół Szkół Katolickich im. ks. Jana Długosza we Włocławku | opłacono on-line |
5 | Baranowska Hanna | Józefowo | Polska | 200 metrów | SPSK Modzerowo | opłacono on-line |
6 | Baranowska Maria | Józefowo | Polska | 100 metrów | SPSK Modzerowo | opłacono on-line |
7 | Bieniek Michał | Włocławek | Polska | 650 metrów | Zespół Szkół Katolickich im. ks. Jana Długosza we Włocławku | opłacono |
8 | Bińczarska Maria | Włocławek | Polska | 650 metrów | ZS Katolickich im.Ks.J.Długosza we Włocławku | opłacono |
9 | Bocheński Bartosz | Fabianki | Polska | 100 metrów | UKS Cyprianka | opłacono |
10 | Bocheński Oliwier | Fabianki | Polska | 300 metrów | UKS Cyprianka | opłacono |
11 | Borowska Michalina | Włocławek | Polska | 100 metrów | PP32Włocławek | |
12 | Borowski Michał | Włocławek | Polska | 100 metrów | PP32Włocławek | |
13 | Brzóska Piotr | Brześć Kujawski | Polska | 1300 metrów | Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Starym Brześciu | opłacono on-line |
14 | Celmer Milena | Włocławek | Polska | 1300 metrów | ZSK Długosz Włocławek | opłacono on-line |
15 | Chełminiak Filip | Włocławek | Polska | 650 metrów | Zespół Szkół Katolickich im. ks. Jana Długosza we Włocławku | opłacono on-line |
16 | Chełminiak Maria | Włocławek | Polska | 200 metrów | Zespół Szkół Katolickich im. ks. Jana Długosza we Włocławku | opłacono on-line |
17 | Ciosek Bartosz | Bobrowniki | Polska | 200 metrów | Szkoła podstawowa im. Karola Wojtyły w Bobrownikach | |
18 | Cybulski Adam | Włocławek | Polska | 200 metrów | SP 22 | opłacono on-line |
19 | Cybulski Jan | Włocławek | Polska | 100 metrów | Ekoludek | opłacono on-line |
20 | Czarniak Karolina | Włocławek | Polska | 200 metrów | Sp10 | opłacono |
21 | Derucki Filip | Włocławek | Polska | 300 metrów | Zespół Szkół Katolickich im. ks. Jana Długosza we Włocławku | opłacono |
22 | Dobrowolska Livia | Włocławek | Polska | 100 metrów | Drużyna sportowa Strikas Włocławek | opłacono |
23 | Dolińska Gabriela | Brudzeń Duży | Polska | 100 metrów | opłacono on-line | |
24 | Doliński Aleksander | Brudzeń Duży | Polska | 100 metrów | opłacono on-line | |
25 | Dudziak Dorota | Aleksandrów Kujawski | Polska | 300 metrów | opłacono | |
26 | Dudziak Jonasz | Aleksandrów Kujawski | Polska | 100 metrów | opłacono | |
27 | Dudziak Julia | Aleksandrów Kujawski | Polska | 300 metrów | opłacono | |
28 | Galczak Alicja | Włocławek | Polska | 100 metrów | opłacono on-line | |
29 | Gąsiorowski Dominik | Brześć Kujawski | Polska | 1300 metrów | Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Starym Brześciu | opłacono on-line |
30 | Gęsicka Alicja | Popowo | Polska | 200 metrów | Zespół Szkół Katolickich im. ks. Jana Długosza we Włocławku | opłacono |
31 | Golas Anita | Włocławek | Polska | 1300 metrów | Zespół Szkół Katolickich im. ks. Jana Długosza we Włocławku | |
32 | Gontarska Martyna | Wielgie | Polska | 200 metrów | Szkoła podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Zadusznikach | opłacono on-line |
33 | Góralska Hanna | Włocławek | Polska | 100 metrów | PP32Włocławek | opłacono on-line |
34 | Górawski Hubert | Kaźmierzyn | Polska | 300 metrów | SP 22 Włocławek | opłacono |
35 | Gramza Franciszek | Włocławek | Polska | 100 metrów | ||
36 | Grochocki Wojciech | Włocławek | Polska | 650 metrów | ZS Katolickich im.Ks.J.Długosza we Włocławku | opłacono on-line |
37 | Gryciuk Mikołaj | Włocławek | Polska | 200 metrów | Zespół Szkół Katolickich im. ks. Jana Długosza we Włocławku | opłacono |
38 | Gryciuk Weronika | Włocławek | Polska | 650 metrów | Zespół Szkół Katolickich im. ks. Jana Długosza we Włocławku | opłacono |
39 | Guzior Laura | Osięciny | Polska | 100 metrów | opłacono on-line | |
40 | Hrynyk Adam | Włocławek | Polska | 300 metrów | Zespół szkół nr 11 | |
41 | Hrynyk Mikołaj | Włocławek | Polska | 200 metrów | Młoda Wocławianka | |
42 | Idryjan Marek | Włocławek | Polska | 300 metrów | Szkoła podstawowa nr 20 | opłacono on-line |
43 | Jarzynka Marcel | Płock | Polska | 100 metrów | Ultra Pazur Team | opłacono |
44 | Jaworska Pola | Włocławek | Polska | 100 metrów | PP32Włocławek | |
45 | Jaworski Stanisław | Włocławek | Polska | 100 metrów | PP32Włocławek | |
46 | Jóźwiak Julia | Włocławek | Polska | 100 metrów | PP32Włocławek | |
47 | Jóźwiak Wiktoria | Włocławek | Polska | 100 metrów | ||
48 | Kacprzyk Maksymilian | Chełmica Duża | Polska | 100 metrów | Cyprianka | opłacono |
49 | Kaczkowska Wiktoria | Włocławek | Polska | 1300 metrów | Zespół Szkół Budowlanych | opłacono |
50 | Kalinowski Dawid | Oleszno | Polska | 650 metrów | Szkoła Podstawowa Zaduszniki | |
51 | Kalinowski Igor | Oleszno | Polska | 200 metrów | Szkoła Podstawowa Zaduszniki | |
52 | Kalinowski Kacper | Oleszno | Polska | 1300 metrów | Zespół szkół samochodowych włocławek | |
53 | Kalinowski Kamil | Oleszno | Polska | 1300 metrów | Zespół szkół elektrycznych włocławek | |
54 | Kalinowski Wiktor | Oleszno | Polska | 650 metrów | Szkoła Podstawowa Zaduszniki | |
55 | Kamińska Lena | Szpetal Górny | Polska | 200 metrów | Zespół Szkół Katolickich im. ks. Jana Długosza we Włocławku | opłacono on-line |
56 | Kamińska Wiktoria | Rumunki Witkowskie | Polska | 300 metrów | UKS Cyprianka | opłacono |
57 | Kamiński Marek | Gąbinek | Polska | 100 metrów | opłacono | |
58 | Kamiński Rafał | Gąbinek | Polska | 100 metrów | opłacono | |
59 | Kapelski Tymoteusz | Lipno | Polska | 100 metrów | UKS Cyprianka | |
60 | Karczewski Kordian | Cyprianka | Polska | 200 metrów | UKS Cyprianka | |
61 | Karczewski Natan | Cyprianka | Polska | 100 metrów | ||
62 | Karpińska Laura | Włocławek | Polska | 100 metrów | Drużyna sportowa Strikas Włocławek | opłacono |
63 | Kikolska Kornelia | Mańkowo | Polska | 100 metrów | opłacono on-line | |
64 | Kikolski Marcel | Mańkowo | Polska | 200 metrów | opłacono on-line | |
65 | Kobus Helena | Włocławek | Polska | 100 metrów | Przedszkole 36 | opłacono on-line |
66 | Komorowski Adam | Włocławek | Polska | 300 metrów | Zespół Szkół Katolickich im. ks. Jana Długosza we Włocławku | opłacono on-line |
67 | Konieczka Kacper | Radojewice | Polska | 300 metrów | SP Pieranie | opłacono on-line |
68 | Kornacka Julia | Włocławek | Polska | 100 metrów | PP17 | opłacono |
69 | Kornacki Wiktor | Włocławek | Polska | 200 metrów | Sp10 | opłacono |
70 | Korpusińska Magdalenka | Włocławek | Polska | 200 metrów | Sp 7 | opłacono |
71 | Kozłowska Roksana | Płock | Polska | 1300 metrów | Technikum Leokadii Bergerowej w Górach/k Płocka | opłacono on-line |
72 | Krawczyńska Zuzanna | Chełmica Cukrownia | Polska | 100 metrów | opłacono on-line | |
73 | Krysiak Julia | Włocławek | Polska | 200 metrów | opłacono | |
74 | Krysiak Michał | Włocławek | Polska | 650 metrów | SPSK Modzerowo | opłacono |
75 | Krysztoforski Filip | Włocławek | Polska | 650 metrów | Szkoła Podstawowa im. Jana Długosza we Włocławku | opłacono |
76 | Krysztoforski Kamil | Włocławek | Polska | 650 metrów | Szkoła Podstawowa im. Jana Długosza we Włocławku | opłacono |
77 | Krzyżanowski Adam | Włocławek | Polska | 300 metrów | Dwunastka Włocławek | opłacono on-line |
78 | Krzyżanowski Kacper | Włocławek | Polska | 100 metrów | Przedszkole nr.13 | opłacono on-line |
79 | Kubiak Patrycja | Brześć Kujawski | Polska | 1300 metrów | Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Starym Brześciu | opłacono on-line |
80 | Kuchta Aleksandra | Szpetal Górny | Polska | 650 metrów | Zespół Szkół Katolickich im. ks. Jana Długosza we Włocławku | opłacono on-line |
81 | Kunecki Jakub | Wloclawek | Polska | 100 metrów | WKB Maratończyk Włocławek | opłacono |
82 | Kunecki Jan | Wloclawek | Polska | 200 metrów | WKB Maratończyk Włocławek | opłacono |
83 | Latopolski Oskar | Włocławek | Polska | 1300 metrów | Zespół Szkół Samochodowych Włocławek | opłacono on-line |
84 | Lelewska Natalia | Chełmica-Cukrownia | Polska | 100 metrów | UKS Cyprianka | |
85 | Lelewski Szymon | Chełmica-Cukrownia | Polska | 300 metrów | UKS Cyprianka | |
86 | Lewandowska-Wiankowska Kornelia | Włocławek | Polska | 200 metrów | Drużyna sportowa Strikas Włocławek | opłacono |
87 | Lewandowski Szymon | Włocławek | Polska | 100 metrów | PP32Włocławek | opłacono |
88 | Maciejewski Michał | Włocławek | Polska | 300 metrów | SP nr 22 we Włocławku | opłacono |
89 | Majewski Aleksander | Smólnik | Polska | 100 metrów | ||
90 | Majewski Tomasz | Włocławek | Polska | 650 metrów | SPSK Warząchewka Polska | opłacono on-line |
91 | Mamrot Karolina | Włocławek | Polska | 100 metrów | opłacono | |
92 | Marciniak Konrad | Włocławek | Polska | 200 metrów | SP 20 | opłacono |
93 | Martyka Nadia | Lipno | Polska | 650 metrów | Zespół Szkół Katolickich im. ks. Jana Długosza we Włocławku | opłacono |
94 | Matuszewska Alicja | Chełmica-cukrownia | Polska | 100 metrów | UKS Cyprianka | opłacono |
95 | Matuszewska Maja | Chełmica-cukrownia | Polska | 300 metrów | UKS Cyprianka | opłacono |
96 | Michalska Alicja | Ładne | Polska | 200 metrów | SPSK Modzerowo | opłacono on-line |
97 | Michalska Hanna | Ładne | Polska | 100 metrów | SPSK Modzerowo | opłacono on-line |
98 | Michalska Liliana | Ładne | Polska | 300 metrów | SPSK Modzerowo | opłacono on-line |
99 | Michalska Maja | Wistka Królewska | Polska | 200 metrów | opłacono on-line | |
100 | Michalska Nikola | Wistka Królewska | Polska | 100 metrów | SPSK modzerowo | opłacono on-line |
Wyświetleń: 8045