Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matusiak Aleksander | Przytoczna | Polska | Bieg dzieci - rocznik 2012 | Szkoła Podstawowa w Przytocznej | |
2 | Wyruszyński Bartosz | Międzyrzecz | Polska | Bieg 5km | Maraton Klub Polska | |
3 | Madej Patryk | Dębówko | Polska | Bieg dzieci - rocznik 2010 | Szkoła Podstawowa w Przytocznej | |
4 | Czechowska Katarzyna | Skwierzyna | Polska | Bieg 5km | ||
5 | Krzyżaniak Filip | Nowa Niedrzwica | Polska | Bieg dzieci - rocznik 2013 | Szkoła Podstawowa w Przytocznej | |
6 | Kortyla Oskar | Przytoczna | Polska | Bieg dzieci - rocznik 2014 | Szkoła Podstawowa w Przytocznej | |
7 | Majorek Krzysztof | Międzychód | Polska | Bieg 10km | ||
8 | Szczerbak Leon | Poręba | Polska | Bieg dzieci - rocznik 2014 | Szkoła Podstawowa w Przytocznej | |
9 | Giś Anna | Drawsko | Polska | Bieg 10km | Biegacze Józefa Noji | |
10 | Zbruk Igor | Rokitno | Polska | Bieg dzieci - rocznik 2011 | Szkoła Podstawowa w Przytocznej | |
11 | Mędykowska Maja | Krobielewo | Polska | Bieg dzieci - rocznik 2008 | Szkoła Podstawowa w Przytocznej | |
12 | Grzybek Tomasz | Przytoczna | Polska | Bieg dzieci - rocznik 2014 | Szkoła Podstawowa w Przytocznej | |
13 | Cąpa Kaja | Przytoczna | Polska | Bieg dzieci - rocznik 2014 | Szkoła Podstawowa w Przytocznej | |
14 | Pietrzyk Ignacy | Przytoczna | Polska | Bieg dzieci - rocznik 2014 | Szkoła Podstawowa w Przytocznej | |
15 | Cebernik Oliwier | Przytoczna | Polska | Bieg dzieci - rocznik 2014 | Szkoła Podstawowa w Przytocznej | |
16 | Musialski Filip | Krobielewo | Polska | Bieg dzieci - rocznik 2014 | Szkoła Podstawowa w Przytocznej | |
17 | Musialska Milena | Krobielewo | Polska | Bieg dzieci - rocznik 2015 | Szkoła Podstawowa w Przytocznej | |
18 | Bartkowiak Ireneusz | Poznań | Polska | Bieg 10km | ||
19 | Białecki Michał | Dębówko | Polska | Bieg dzieci - rocznik 2016 | Szkoła Podstawowa w Przytocznej | |
20 | Kłosowski Leon | Przytoczna | Polska | Bieg dzieci - rocznik 2017 | Przeczkole Kasztanowa Kraina | |
21 | Piotrowski Andrzej | Pszczew | Polska | Bieg 5km | ||
22 | Korzec Anna | Licze | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | ||
23 | Rycąbel Bogdan | Licze | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | ||
24 | Kozon Emil | Dąbrowy | Polska | Bieg 5km | Oby do przodu | |
25 | Hoszko Filip | Lubikowo | Polska | Bieg dzieci - rocznik 2012 | Szkoła Podstawowa w Przytocznej | |
26 | Wolf Dariusz | Międzychód | Polska | Bieg 5km | ||
27 | Kisiel Oskar | Przytoczna | Polska | Bieg dzieci - rocznik 2018 | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |
28 | Pupka Nina | Międzychód | Polska | Bieg dzieci - rocznik 2013 | ||
29 | Pupka Mateusz | Międzychód | Polska | Bieg 10km | ||
30 | Kaczmarek Paulina | ŚWIEBODZIN | Polska | Bieg 5km | Mariusz Plesiński Running Team | |
31 | Klapczyńska Ida | Przytoczna | Polska | Bieg dzieci - rocznik 2016 | Przedszkole Kasztanowa Kraina Przytoczna | |
32 | Kosicka Aleksandra | Goraj | Polska | Bieg dzieci - rocznik 2015 | Szkoła Podstawowa w Przytocznej | |
33 | Majchrzak Maria | Przytoczna | Polska | Bieg dzieci - rocznik 2010 | Szkoła Podstawowa w Przytocznej | |
34 | Szewczyk Mikołaj | Strychy | Polska | Bieg dzieci - rocznik 2011 | Szkoła Podstawowa w Przytocznej | |
35 | Skorobtohach Polina | Przytoczna | Polska | Bieg dzieci - rocznik 2013 | Szkoła Podstawowa w Przytocznej | |
36 | Nowicki Rafał | Przytoczna | Polska | Bieg dzieci - rocznik 2016 | Przedszkole Kasztanowa Kraina Przytoczna | |
37 | Głodkowska Amelia | Nowa Niedrzwica | Polska | Bieg dzieci - rocznik 2016 | Przedszkole Kasztanowa Kraina Przytoczna | |
38 | Rzeźnik Agata | Przytoczna | Polska | Bieg dzieci - rocznik 2016 | Przedszkole Kasztanowa Kraina Przytoczna | |
39 | Buda Filip | Przytoczna | Polska | Bieg dzieci - rocznik 2016 | Przedszkole Kasztanowa Kraina Przytoczna | |
40 | Moskwa Iga | Przytoczna | Polska | Bieg dzieci - rocznik 2016 | Przedszkole Kasztanowa Kraina Przytoczna | |
41 | Gniewczyńska Jadwiga | Twierdzielewo | Polska | Bieg dzieci - rocznik 2018 | ||
42 | Gniewczyńska Helena | Twierdzielewo | Polska | Bieg dzieci - rocznik 2015 | ||
43 | Socha Anna | Twierdzielewo | Polska | Bieg 5km | ||
44 | Śniadecki Alex | Przytoczna | Polska | Bieg dzieci - rocznik 2015 | Szkoła Podstawowa w Przytocznej | |
45 | Basińska Lena | Przytoczna | Polska | Bieg dzieci - rocznik 2015 | Szkoła Podstawowa w Przytocznej | |
46 | Urbanek Wiktor | Lubikówko | Polska | Bieg dzieci - rocznik 2015 | Szkoła Podstawowa w Przytocznej | |
47 | Kmieciak Maja | Przytoczna | Polska | Bieg dzieci - rocznik 2012 | Szkoła Podstawowa w Przytocznej | |
48 | Kostjan Paulina | Przytoczna | Polska | Bieg dzieci - rocznik 2011 | Szkoła Podstawowa w Przytocznej | |
49 | Adamiak Wojtek | Krobielewo | Polska | Bieg dzieci - rocznik 2010 | Szkoła Podstawowa w Przytocznej | |
50 | Kufel Kornel | Przytoczna | Polska | Bieg dzieci - rocznik 2010 | Szkoła Podstawowa w Przytocznej | |
51 | Rzeźniczak Maciej | Przytoczna | Polska | Bieg dzieci - rocznik 2019 i mł. | Przedszkole Kasztanowa Kraina Przytoczna | |
52 | Krzyżaniak Franciszek | Nowa Niedrzwica | Polska | Bieg dzieci - rocznik 2019 i mł. | Przedszkole Kasztanowa Kraina Przytoczna | |
53 | Frankowski Mikołaj | Dębówko | Polska | Bieg dzieci - rocznik 2019 i mł. | Przedszkole Kasztanowa Kraina Przytoczna | |
54 | Presz Seweryn | Przytoczna | Polska | Bieg dzieci - rocznik 2019 i mł. | Przedszkole Kasztanowa Kraina Przytoczna | |
55 | Majorek Przemysław | Międzychód | Polska | Bieg 5km | ||
56 | Franków Zbigniew | Dębno | Polska | Bieg 10km | Stowarzyszenie Maraton Dębno;OSP Dębno | |
57 | Pokolenko Krzysztof | Kostrzyn nad Odrą | Polska | Bieg 10km | Osp rwie kostrzyn nad odrą | |
58 | Sikorski Wojciech | Lubikowo | Polska | Bieg dzieci - rocznik 2010 | Szkoła Podstawowa w Przytocznej | |
59 | Kisiel Oliwia | Strychy | Polska | Bieg dzieci - rocznik 2014 | Szkoła Podstawowa w Przytocznej | |
60 | Poniełenko Zakhar | Rokitno | Polska | Bieg dzieci - rocznik 2013 | Szkoła Podstawowa w Przytocznej | |
61 | Poniałenko Kirilla | Rokitno | Polska | Bieg dzieci - rocznik 2013 | Szkoła Podstawowa w Przytocznej | |
62 | Sobczak Amelia | Krasne Dłusko | Polska | Bieg dzieci - rocznik 2011 | Szkoła Podstawowa w Przytocznej | |
63 | Białecka Monika | Dębówko | Polska | Bieg dzieci - rocznik 2012 | Szkoła Podstawowa w Przytocznej | |
64 | Białecki Damian | Dębówko | Polska | Bieg dzieci - rocznik 2009 | Szkoła Podstawowa w Przytocznej | |
65 | Janowicz Bartłomiej | Dziubielewo | Polska | Bieg dzieci - rocznik 2013 | Szkoła Podstawowa w Przytocznej | |
66 | Savchenko Daniela | Wierzbno | Polska | Bieg dzieci - rocznik 2012 | Szkoła Podstawowa w Przytocznej | |
67 | Flens Zdzisława | Przytoczna | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | Przedszkole Kasztanowa Kraina Przytoczna | |
68 | Fujak Przemysław | Nowa Niedrzwica | Polska | Bieg 10km | ||
69 | Myszkowski Franciszek | Przytoczna | Polska | Bieg dzieci - rocznik 2015 | Szkoła Podstawowa w Przytoczonej | |
70 | Dauksza Lena | Przytoczna | Polska | Bieg dzieci - rocznik 2010 | Szkoła Podstawowa w Przytoczonej | |
71 | Bartnicka Ewa | Międzychód | Polska | Bieg 5km | ||
72 | Skocelas Anna | Przytoczna | Polska | Bieg 5km | ||
73 | Więckowska Eliana | Pęckowo | Polska | Bieg dzieci - rocznik 2017 | Biegacze Józefa Noji | |
74 | Strzemiecki Stanisław | Rokitno | Polska | Bieg dzieci - rocznik 2012 | Szkoła Podstawowa w Przytoczonej | |
75 | Strzemiecki Paweł | Rokitno | Polska | Bieg 10km | ||
76 | Mamet Ksawery | Przytoczna | Polska | Bieg dzieci - rocznik 2010 | Szkoła Przytoczna | |
77 | Mamet Igor | Przytoczna | Polska | Bieg dzieci - rocznik 2016 | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |
78 | Nowak Feliks | Gorzów Wielkopolski | Polska | Bieg dzieci - rocznik 2018 | Przedszkole Kraina Dzieciństwa w Łupowie | |
79 | Szpila Robert | Gorzów Wielkopolski | Polska | Bieg 5km | BBL GORZÓW | |
80 | Szafran Milan | Lubikowo | Polska | Bieg dzieci - rocznik 2017 | Przedszkole Kasztanowa Kraina Przytoczna | |
81 | Kaszubowski Zenon | Malbork | Polska | Bieg 5km | Active Malbork | |
82 | Gruszczyńska Helena | Przytoczna | Polska | Bieg dzieci - rocznik 2016 | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |
83 | Tomasik Sophie | Dębówko | Polska | Bieg dzieci - rocznik 2017 | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |
84 | Nycz Antoś | Przytoczna | Polska | Bieg dzieci - rocznik 2017 | Przedszkole Przytoczna | |
85 | Janowicz Wojciech | Lubikowo | Polska | Bieg dzieci - rocznik 2010 | Szkoła Podstawowa w Przytoczonej | |
86 | Stachowiak Żaneta | Goraj | Polska | Bieg dzieci - rocznik 2013 | Szkoła Podstawowa w Przytoczonej | |
87 | Bober Miłosz | Krasne Dłusko | Polska | Bieg dzieci - rocznik 2013 | Szkoła Podstawowa w Przytoczonej | |
88 | Szymczak Lena | Lubikowo | Polska | Bieg dzieci - rocznik 2013 | Szkoła Podstawowa w Przytoczonej | |
89 | Górniak Hanna | Przytoczna | Polska | Bieg dzieci - rocznik 2012 | Szkoła Podstawowa w Przytoczonej | |
90 | Krutak Oskar | Chełmsko | Polska | Bieg dzieci - rocznik 2011 | Szkoła Podstawowa w Przytoczonej | |
91 | Sudoł Kacper | Goraj | Polska | Bieg dzieci - rocznik 2009 | Szkoła Podstawowa w Przytoczonej | |
92 | Kolęda Dawid | Chełmsko | Polska | Bieg dzieci - rocznik 2009 | Szkoła Podstawowa w Przytoczonej | |
93 | Kisiel Wiktoria | Przytoczna | Polska | Bieg dzieci - rocznik 2010 | Szkoła Podstawowa w Przytoczonej | |
94 | Pietrzyk Albert | Przytoczna | Polska | Bieg dzieci - rocznik 2010 | Szkoła Podstawowa w Przytoczonej | |
95 | Milewska Nadia | Przytoczna | Polska | Bieg dzieci - rocznik 2013 | Szkoła Podstawowa w Przytoczonej | |
96 | Puk Tomasz | Przytoczna | Polska | Bieg dzieci - rocznik 2019 i mł. | Przedszkole Kasztanowa Kraina Przytoczna | |
97 | Solomatin Artem | Stryszewo | Polska | Bieg dzieci - rocznik 2013 | Szkoła Podstawowa w Przytoczonej | |
98 | Kubiak Hana | Goraj | Polska | Bieg dzieci - rocznik 2017 | Przedszkole Kasztanowa Kraina Przytoczna | |
99 | Szewczyk Marta | Przytoczna | Polska | Bieg dzieci - rocznik 2015 | Szkoła Podstawowa w Przytoczonej | |
100 | Stempień Kaja | Przytoczna | Polska | Bieg dzieci - rocznik 2015 | Szkoła Podstawowa w Przytoczonej |
Wyświetleń: 17998