Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
0,7 | |||||||||
1 | Piotrowski Jarosław | Gniezno | Nocna TP 25 | 0,7 | opłacono on-line | ||||
2 | Balcerzyk Agnieszka | Gniezno | Nocna TP 25 | 0,7 | opłacono on-line | ||||
3 | Kuszak Krzysztof | Gniezno | Nocna TP 25 | 0,7 | opłacono on-line | ||||
4 | Bandurovskyi Andrii | Gniezno | Nocna TP 25 | 0,7 | opłacono on-line | ||||
5 | Piotrowski Przemysław | Gniezno | Nocna TP 25 | 0,7 | opłacono on-line | ||||
6 | Kapela Patryk | Gniezno | Nocna TP 25 | 0,7 | opłacono on-line | ||||
7 | Słomowicz Grzegorz | Gniezno | Nocna TP 25 | 0,7 | opłacono on-line | ||||
Azymut Podium | |||||||||
8 | Baran Krzysztof | Gniezno | Nocna TP 25 | Azymut Podium | opłacono on-line | ||||
9 | Polus Maciej | Gniezno | Nocna TP 25 | Azymut Podium | opłacono on-line | ||||
Coco Jambo | |||||||||
10 | Rychlewski Adam Rychlewski | Konin | Nocna TP 25 | Coco Jambo | opłacono on-line | ||||
11 | Bryl Nicole | Poznań | Nocna TP 25 | Coco Jambo | opłacono on-line | ||||
12 | Gontarczyk Michał | Poznań | Nocna TP 25 | Coco Jambo | opłacono on-line | ||||
13 | Bryl Dawid | Poznań | Nocna TP 25 | Coco Jambo | opłacono on-line | ||||
Cytryna team extreme | |||||||||
14 | Neumann Wojtek | Poznań | Nocna TP 25 | Cytryna team extreme | opłacono on-line | ||||
15 | Neumann Antoni | Poznań | Nocna TP 25 | Cytryna team extreme | opłacono on-line | ||||
16 | Neumann Sebastian | Poznań | Nocna TP 25 | Cytryna team extreme | opłacono on-line | ||||
17 | Portka Maria | Poznań | Nocna TP 25 | Cytryna team extreme | opłacono on-line | ||||
18 | Portka Juliusz | Poznań | Nocna TP 25 | Cytryna team extreme | opłacono on-line | ||||
19 | Portka Marcin | Poznań | Nocna TP 25 | Cytryna team extreme | opłacono on-line | ||||
20 | Franczyszyn-Portka Magdalena | Poznań | Nocna TP 25 | Cytryna team extreme | opłacono on-line | ||||
21 | Górczak Paweł | Poznań | Nocna TP 25 | Cytryna team extreme | opłacono on-line | ||||
22 | Pomorska Joanna | Poznań | Nocna TP 25 | Cytryna team extreme | opłacono on-line | ||||
Czarne Stopy | |||||||||
23 | Grzybowska Julia | Gniezno | Nocna TP 25 | Czarne Stopy | opłacono on-line | ||||
24 | Winiarska Zuzanna | Gniezno | Nocna TP 25 | Czarne Stopy | opłacono on-line | ||||
25 | Brenk Inga | Gniezno | Nocna TP 25 | Czarne Stopy | opłacono on-line | ||||
FESTYN PARÓWKOWY | |||||||||
26 | Pućka Tomasz | Poznań | Nocna TP 45 | FESTYN PARÓWKOWY | opłacono on-line | ||||
Fan EDC | |||||||||
27 | Kaczmarczyk Marcin | Chodzież | Nocna TP 45 | Fan EDC | opłacono on-line | ||||
Forest Gang | |||||||||
28 | Makowska Edyta | Bydgoszcz | Dzienna TP 25 | Forest Gang | opłacono on-line | ||||
29 | Dziennik Kamila | Łabiszyn | Dzienna TP 25 | Forest Gang | opłacono on-line | ||||
30 | Studzińska Michalina | Bydgoszcz | Dzienna TP 25 | Forest Gang | opłacono on-line | ||||
HDMI | |||||||||
31 | Brenk Jędrzej | Gniezno | Nocna TP 25 | HDMI | opłacono on-line | ||||
32 | Koryło Bartłomiej | Gniezno | Nocna TP 25 | HDMI | opłacono on-line | ||||
HefaLUMPY | |||||||||
33 | Wysocki Michał | Gniezno | Nocna TP 25 | HefaLUMPY | opłacono on-line | ||||
34 | Kania Sebastian | Gniezno | Nocna TP 25 | HefaLUMPY | opłacono on-line | ||||
InoSCI | |||||||||
35 | Bijok Marcin | Skoczów | Nocna TP 45 | InoSCI | opłacono on-line | ||||
36 | Niezgoda Przemysław | Żory | Nocna TP 45 | InoSCI | opłacono on-line | ||||
KS Tęcza | |||||||||
37 | Łukomski Krzysztof | Gniezno | Nocna TP 25 | KS Tęcza | opłacono on-line | ||||
38 | Kujawa Mateusz | Poznań | Nocna TP 25 | KS Tęcza | opłacono on-line | ||||
Królowie życia | |||||||||
39 | Rychlewski Jerzy | Konin | Nocna TP 25 | Królowie życia | opłacono on-line | ||||
40 | Rychlewska Beata | Konin | Nocna TP 25 | Królowie życia | opłacono on-line | ||||
41 | Stepak Alicja | Rudzica | Nocna TP 25 | Królowie życia | opłacono on-line | ||||
42 | Stepak Włodzimierz | Rudzica | Nocna TP 25 | Królowie życia | opłacono on-line | ||||
Los Pollos Hermanos | |||||||||
43 | Kozłowski Tomasz | Bugaj | Dzienna TP 25 | Los Pollos Hermanos | opłacono on-line | ||||
MOKRE NOGI | |||||||||
44 | Kwietniewski Mariusz | Środa Wlkp | Nocna TP 25 | MOKRE NOGI | opłacono on-line | ||||
45 | Wichniewicz Czarek | Puszczykowo | Nocna TP 25 | MOKRE NOGI | opłacono on-line | ||||
MPiK | |||||||||
46 | Marczenia Piotr | Świebodzin | Nocna TP 25 | MPiK | opłacono on-line | ||||
47 | Bryła Kamil | Świebodzin | Nocna TP 25 | MPiK | opłacono on-line | ||||
48 | Tomaszewski Norbert | Świebodzin | Nocna TP 25 | MPiK | opłacono on-line | ||||
MUFLON TEAM | |||||||||
49 | Krawczyk Marek | Wrocław | Nocna TP 25 | MUFLON TEAM | opłacono on-line | ||||
Mopek i Wieczorek | |||||||||
50 | Gorzelniak Michał Stanisław | Poznań | Nocna TP 45 | Mopek i Wieczorek | opłacono on-line | ||||
51 | Pękała Magdalena | Gniezno | Nocna TP 45 | Mopek i Wieczorek | opłacono on-line | ||||
Młodzi wilcy | |||||||||
52 | Woźniak Igor | Toruń | Nocna TP 45 | Młodzi wilcy | opłacono on-line | ||||
53 | Rojek Krzysztof | Młyniec Drugi | Nocna TP 45 | Młodzi wilcy | |||||
54 | Łubiński Kamil | Młyniec Pierwszy | Nocna TP 45 | Młodzi wilcy | opłacono on-line | ||||
NCC | |||||||||
55 | Adamski Błażej | Gniezno | Nocna TP 25 | NCC | opłacono on-line | ||||
56 | Szrajbrowski Aleksander Szrajbrowski | Gniezno | Nocna TP 25 | NCC | |||||
57 | Szrajbrowski Michał | Gniezno | Nocna TP 25 | NCC | opłacono on-line | ||||
58 | Lesiak-Domagała Izabela | Poznań | Nocna TP 25 | NCC | opłacono on-line | ||||
Nie wiedzą czy wrócą TEAM | |||||||||
59 | Kosoń Dariusz | Września | Nocna TP 45 | Nie wiedzą czy wrócą TEAM | opłacono | ||||
60 | Cytryńska Katarzyna | Gniezno | Nocna TP 45 | Nie wiedzą czy wrócą TEAM | opłacono | ||||
No Excuses Team | |||||||||
61 | Król Jakub | Gniezno | Nocna TP 45 | No Excuses Team | opłacono on-line | ||||
62 | Berg Dariusz | Gniezno | Nocna TP 45 | No Excuses Team | opłacono on-line | ||||
PKO Bank Polski | |||||||||
63 | Frąckowiak Tomasz | Gniezno | Nocna TP 25 | PKO Bank Polski | opłacono on-line | ||||
64 | Drgas Roman | Prochy | Nocna TP 25 | PKO Bank Polski | opłacono on-line | ||||
65 | Hordecki Marcin | Wolsztyn | Nocna TP 25 | PKO Bank Polski | opłacono on-line | ||||
PUCHACZE | |||||||||
66 | Miedziak Przemysław | Poznań | Nocna TP 45 | PUCHACZE | opłacono on-line | ||||
67 | Miedziak Dobromir Miedziak | Poznań | Nocna TP 45 | PUCHACZE | opłacono on-line | ||||
68 | Plewa Łukasz | Poznań | Nocna TP 45 | PUCHACZE | opłacono on-line | ||||
Różowe Berety | |||||||||
69 | Nowakowska Sandra | Poznań | Nocna TP 25 | Różowe Berety | opłacono on-line | ||||
70 | Korepta Michał | Świebodzin | Nocna TP 25 | Różowe Berety | opłacono on-line | ||||
Ssaki Leśne | |||||||||
71 | Dziekańska Katarzyna | Trzemeszno | Nocna TP 25 | Ssaki Leśne | opłacono on-line | ||||
72 | Mantej Żaneta | Długa Goślina | Nocna TP 25 | Ssaki Leśne | opłacono on-line | ||||
73 | Piotr Kubalewski | Trzemeszno | Nocna TP 25 | Ssaki Leśne | opłacono on-line | ||||
74 | Kubalewska Justyna | Trzemeszno | Nocna TP 25 | Ssaki Leśne | opłacono on-line | ||||
75 | Kmieciak Maciej | Trzemeszno | Nocna TP 25 | Ssaki Leśne | opłacono on-line | ||||
76 | Kmieciak Marzena | Trzemeszno | Nocna TP 25 | Ssaki Leśne | opłacono on-line | ||||
77 | Kmieciak Mateusz | Trzemeszno | Nocna TP 25 | Ssaki Leśne | opłacono on-line | ||||
78 | Podedworny Damian | Trzemeszno | Nocna TP 25 | Ssaki Leśne | opłacono on-line | ||||
79 | Podedworna Małgorzata | Trzemeszno | Nocna TP 25 | Ssaki Leśne | opłacono on-line | ||||
Szwadron Szwagrów | |||||||||
80 | Bluege Jędrzej | Gniezno | Nocna TP 25 | Szwadron Szwagrów | opłacono on-line | ||||
81 | Bluege Bartosz | Gniezno | Nocna TP 25 | Szwadron Szwagrów | opłacono on-line | ||||
82 | Bluege Marzena | Gniezno | Nocna TP 25 | Szwadron Szwagrów | opłacono on-line | ||||
83 | Bluege Michał | Gniezno | Nocna TP 25 | Szwadron Szwagrów | opłacono on-line | ||||
84 | Jędrys Wiktor | Gniezno | Nocna TP 25 | Szwadron Szwagrów | opłacono on-line | ||||
85 | Jędrys Piotr | Gniezno | Nocna TP 25 | Szwadron Szwagrów | opłacono on-line | ||||
86 | Braciszewski Michał | Gniezno | Nocna TP 25 | Szwadron Szwagrów | opłacono on-line | ||||
Tour De Sklep Skoki Team | |||||||||
87 | Grajek Andrzej | Grzybowo | Nocna TP 25 | Tour De Sklep Skoki Team | opłacono on-line | ||||
88 | Kerger Zbyszek | Kamionki | Nocna TP 25 | Tour De Sklep Skoki Team | opłacono on-line | ||||
89 | Tadeusz Maciej | Skoki | Nocna TP 25 | Tour De Sklep Skoki Team | opłacono on-line | ||||
WIECZNA LUFA | |||||||||
90 | Jóźwiak Michał | Środa Wlkp | Nocna TP 25 | WIECZNA LUFA | opłacono on-line | ||||
WIECZNA LUFA A | |||||||||
91 | Hańczyk Jacek | Środa Wielkopolska | Nocna TP 25 | WIECZNA LUFA A | opłacono on-line | ||||
WIECZNA LUFA B | |||||||||
92 | Kaczor Blazej | Środa Wlkp | Nocna TP 25 | WIECZNA LUFA B | opłacono on-line | ||||
Wygrywamy Jaggera i Mamy Bieg | |||||||||
93 | Chmielewski Antek | Konin | Nocna TP 25 | Wygrywamy Jaggera i Mamy Bieg | opłacono on-line | ||||
94 | Piekarzewicz Dawid | Konin | Nocna TP 25 | Wygrywamy Jaggera i Mamy Bieg | opłacono on-line | ||||
95 | Kamiński Rafał | Konin | Nocna TP 25 | Wygrywamy Jaggera i Mamy Bieg | opłacono on-line | ||||
96 | Ziółkowska Marta | Słupca | Nocna TP 25 | Wygrywamy Jaggera i Mamy Bieg | opłacono on-line | ||||
97 | Bednarska Patrycja | Konin | Nocna TP 25 | Wygrywamy Jaggera i Mamy Bieg | opłacono on-line | ||||
98 | Przybysz Olga | Konin | Nocna TP 25 | Wygrywamy Jaggera i Mamy Bieg | opłacono on-line | ||||
99 | Chmielewska Zuzanna | Konin | Nocna TP 25 | Wygrywamy Jaggera i Mamy Bieg | opłacono on-line | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
100 | Pastwa Paweł | Gniezno | Nocna TP 25 | opłacono on-line | |||||
101 | Rzeźnik Miłosz | Poznań | Nocna TP 45 | opłacono on-line | |||||
102 | Gronikowski Krzysztof | Gniezno | Nocna TP 45 | opłacono on-line | |||||
103 | Cytryński Mariusz | GNIEZNO | Nocna TP 25 | opłacono on-line | |||||
104 | Majewski Artur | Gniezno | Nocna TP 25 | opłacono on-line | |||||
105 | Zielińska Dominika | Tarnowo Podgórne | Nocna TP 25 | opłacono on-line | |||||
106 | Latanowicz Bernard | Poznań | Nocna TP 45 | opłacono on-line | |||||
107 | Kamiński Mikołaj | Poznań | Nocna TP 25 | opłacono on-line | |||||
108 | Wachowiak Marcin | Bydgoszcz | Nocna TP 25 | ||||||
109 | plewa jerzy | tarnowo podgórne | Nocna TP 25 | opłacono on-line | |||||
110 | Budzyński Tomasz | TORUŃ | Nocna TP 45 | opłacono on-line | |||||
111 | KAJDANIAK ROBERT | GNIEZNO | Nocna TP 45 | opłacono on-line | |||||
112 | Szymanek Tomasz | Gniezno | Nocna TP 45 | opłacono on-line | |||||
113 | Wierzba Wojciech | Młyniec Pierwszy | Nocna TP 45 | opłacono on-line | |||||
114 | Gadziński Andrzej | Gniezno | Nocna TP 25 | opłacono on-line | |||||
115 | Mańczak Adrianna | Swarzędz | Dzienna TP 25 | opłacono on-line | |||||
116 | Rychlewski Bartosz | Konin | Nocna TP 25 | opłacono on-line | |||||
117 | Miara Jakub | Konin | Nocna TP 25 | opłacono on-line | |||||
118 | Rumiński Piotr | Gniezno | Nocna TP 25 | opłacono on-line | |||||
119 | Rumińska Monika Rumińska | Gniezno | Nocna TP 25 | opłacono on-line | |||||
120 | Chudy Piotr | Gniezno | Nocna TP 45 | opłacono on-line | |||||
121 | Osztynowicz Ola | Poznań | Nocna TP 25 | opłacono on-line | |||||
122 | Trafas Patryk | Poznań | Nocna TP 25 | opłacono on-line | |||||
123 | Polus Tomasz | Gniezno | Nocna TP 45 | opłacono on-line | |||||
124 | Michalski Adam | Gniezno | Nocna TP 45 | opłacono on-line | |||||
125 | Rozwora Piotr Rozwora | Środa Wlkp | Nocna TP 25 | opłacono on-line | |||||
126 | Roszatycka Marianna | Bydgoszcz | Nocna TP 25 | opłacono on-line | |||||
127 | Rafiński Maciej | Pyszczyn | Nocna TP 25 | opłacono on-line | |||||
128 | Paluch Bartłomiej Paluch | Trzemeszno | Nocna TP 25 |
Wyświetleń: 7415