Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gosk Dawid | Piątnica Poduchowna | Polska | Mini 250 m | Przedszkole Samorządowe w Piątnicy | |
2 | Niewiarowska Adriana | Truszki | Polska | Mini 250 m | Zespół Szkolno-Przedszkolny w Piątnicy | |
3 | Rydzewska Sylwia | Olszyny | Polska | Mini 250 m | SP Olszyny | |
4 | Chmielewski Aleksander | Łomża | Polska | Mini 250 m | Zespół Szkolno-Przedszkolny w Piątnicy | |
5 | Kisielewski Piotr | Olszyny | Polska | Mini 250 m | SP Olszyny | |
6 | Bielska Natalia | Olszyny | Polska | Mini 250 m | SP Olszyny | |
7 | Pieńkowski Dawid | Olszyny | Polska | Mini 250 m | SP Olszyny | |
8 | Farfułowski Adrian | Olszyny | Polska | Mini 250 m | SP Olszyny | |
9 | Bielska Wiktoria | Olszyny | Polska | Mini 250 m | SP Olszyny | |
10 | Pardo Igor | Konarzyce | Polska | Mini 250 m | ||
11 | Pardo Hubert | Konarzyce | Polska | Mini 250 m | ||
12 | Baczewska Iga | Piątnica | Polska | Mini 250 m | Zespół Szkolno-Przedszkolny w Piątnicy | |
13 | Bzura Olga | Jeziorko | Polska | Mini 250 m | Szkoła podstawowa w Jeziorku | |
14 | Bzura Lena | Jeziorko | Polska | Mini 250 m | Szkoła podstawowa w Jeziorku | |
15 | Górska Oliwia | Łomża | Polska | Mini 250 m | ||
16 | Ferenc Gabriela | Jeziorko | Polska | Mini 250 m | Szkoła podstawowa w Jeziorku | |
17 | Chojnicka Dagmara | Łomża | Polska | Mini 250 m | ||
18 | Piechowicz Dominik | Stare kupiski | Polska | Mini 250 m | ||
19 | Piechowicz Aleksander | Stare Kupiski | Polska | Mini 250 m | ||
20 | Krywiecki Tichan | Suwałki | Polska | Mini 250 m | ||
21 | Winiarek Wojciech | Jeziorko | Polska | Mini 250 m | Szkoła podstawowa w Jeziorku | |
22 | Frąckiewicz Adrian | ŁOMŻA | Polska | Mini 250 m | ||
23 | Stelmach Gabriel | Jeziorko | Polska | Mini 250 m | Publiczne Przedszkole Nr 8 w Łomży | |
24 | Stelmach Aurelia | Jeziorko | Polska | Mini 250 m | ||
25 | Wysk Antoni | Nowy Cydzyn | Polska | Mini 250 m | ||
26 | Ferenc Franciszek | Jeziorko | Polska | Mini 250 m | ||
27 | Rakowski Piotr | Jeziorko | Polska | Mini 250 m | Przedszkole Samorządowe w Piątnicy | |
28 | Rakowska Zosia | Jeziorko | Polska | Mini 250 m | Przedszkole Samorządowe w Piątnicy | |
29 | Klimaszewski Jan | Łomża | Polska | Mini 250 m | Publiczny Żłobek Nr 1 w Łomży | |
30 | Klimaszewska Oliwia | Łomża | Polska | Mini 250 m | Publiczne Przedszkole Nr 8 w Łomży | |
31 | Klimaszewska Pola | Łomża | Polska | Mini 250 m | Szkoła Podstawowa Nr 5 w Łomży | |
32 | Januć Antoni | Łomża | Polska | Mini 250 m | Forty Piątnica | |
33 | Szczytkowski Miłosz | Dobrzyjałowo | Polska | Mini 250 m | Szkoła Podstawowa im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Dobrzyjałowie | |
34 | Jarmuchowski Mikołaj | Jedwabne | Polska | Mini 250 m | Punkt Przedszkolny w Jedwabnem |
Wyświetleń: 7048