Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Gołota Joanna Łódź Polska Nordic walking/marsz 6 km - pakiet z koszulką Szkoła Podstawowa nr 116 w Łodzi opłacono BM
2 Rupala Katarzyna Warszawa Polska Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower XCIX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im Z. Herberta w Warszawie opłacono BM
3 Ziarko Karolina Poskwitów Polska Jazda rowerem 12 km opłacono BM
4 Ciechelska Daria Bytom Polska Bieg 6 km Szkoła Podstawowa nr 5 w Bytomiu opłacono BM
5 Burzyńska Ola Olsztyn Polska Bieg 6 km opłacono BM
6 Bereza Agata Łódź Rwanda Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower Szkoła Podstawowa nr 116 w Łodzi opłacono BM
7 Wentowska Katarzyna Straszewo Polska Bieg 6 km opłacono BM
8 Mastalerz Ewa Łódź Polska Nordic walking/marsz 6 km - pakiet z koszulką Sp116 Łódź opłacono
9 Waluda Katarzyna Piekary Śląskie Polska Bieg 6 km - pakiet z koszulką opłacono BM
10 Falkiewicz Dominika Łódź Polska Nordic walking/marsz 6 km - pakiet z koszulką SP 116 Łódź opłacono BM
11 Sobczyk Agata Łódź Polska Nordic walking/marsz 6 km - pakiet z koszulką SP 116 Łódź opłacono BM
12 Pieńkowska Dorota Chełm Polska Nordic walking/marsz 6 km opłacono BM
13 Pogoda Magda Świecie Polska Nordic walking/marsz 6 km Szkoła Podstawowa nr 1 im. Wojska Polskiego w Świeciu opłacono BM
14 Gamdzyk Jolanta Olsztyn Polska Bieg 6 km PJ opłacono BM
15 Dębska Iwona Łódź Polska Nordic walking/marsz 6 km - pakiet z koszulką SP 116 Łódź opłacono BM
16 Grosz Marta Olsztyn Polska Bieg 6 km SP 22 Olsztyn opłacono BM
17 Koryciński ks. Daniel Janików Polska Nordic walking/marsz 6 km - pakiet z koszulką Szkoła Podstawowa "u Skłodowskiej" Osiedle Wzgórze 56,27-530 Ożarów opłacono
18 Kłoda Aleksandra Cieszyn Polska Bieg 6 km Szkoła Organizacji i Zarządzania w Cieszynie opłacono
19 Biculewicz Monika Bartoszyce Polska Nordic walking/marsz 6 km opłacono BM
20 Kosnowicz Irmina Kobyłka Polska Jazda rowerem 12 km Zespół Szkół Specjalnych w Wołominie opłacono
21 Kiermacz Kaja Chelm Polska Nordic walking/marsz 6 km Szkoła Podstawowa Nr 7 w Chełmie opłacono BM
22 Rynko Katarzyna Gronity Polska Nordic walking/marsz 6 km - pakiet z koszulką Szkoła Podstawowa nr 14 w Olsztynie opłacono BM
23 Bania Andrzej Gdańsk Polska Nordic walking/marsz 6 km Grupa Rewers opłacono BM
24 Makoć Dorota Gdańsk Polska Nordic walking/marsz 6 km Grupa Rewers opłacono BM
25 Szydłowski Łukasz Brudzewierzmo Polska Nordic walking/marsz 6 km Grupa Rewers opłacono BM
26 Troch Lucyna Malbork Polska Bieg 6 km Szkoła Podstawowa w Gminie Malbork opłacono BM
27 Witkowski Robert Wiry Polska Bieg 6 km - pakiet z koszulką Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tytusa i Jana Działyńskich w Plewiskach opłacono BM
28 Juras Paweł Jaroty Polska Bieg 6 km PJ opłacono BM
29 Jabłońska Anna Poznań Polska Bieg 6 km Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych opłacono BM
30 Ogonowska Agnieszka BARTOSZYCE Polska Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny opłacono BM
31 Lewandowska Klaudia Barczewo Polska Bieg 6 km Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łęgajnach opłacono BM
32 Romanowska Ewa Olsztyn Polska Bieg 6 km Szkoła Podstawowa nr 14 w Olsztynie opłacono BM
33 Wawrzyniak Barbara Plewiska Polska Bieg 6 km Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tytusa i Jana Działyńskich w Plewiskach opłacono BM
34 Maciąg Katarzyna Poznań Polska Bieg 6 km Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych w Poznaniu opłacono BM
35 Szczablewska Agnieszka Chełm Polska Nordic walking/marsz 6 km Szkoła Podstawowa Nr 7 w Chełmie opłacono BM
36 Chabowska Alicja Poznań Polska Jazda rowerem 12 km Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych w Poznaniu opłacono BM
37 Deptuła Natalia Wrocław Polska Bieg 6 km Szkoła Podstawowa nr 12 we Wrocławiu opłacono BM
38 Bobrowska Agata Aleksandrów Kujawski Polska Nordic walking/marsz 6 km opłacono BM
39 Praczuk Agnieszka Chełm Polska Bieg 6 km Szkoła Podstawowa Nr 7 w Chełmie opłacono
40 Rogalska Anna Aleksandrów Kujawski Polska Bieg 6 km Zespół Szkół Towarzystwa Salezjańskiego opłacono BM
41 Jaworska Emilia Żołwin Polska Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower opłacono BM
42 Sobierajska Monika Sobierajska Aleksandrów Kujawski Polska Nordic walking/marsz 6 km Zespół Szkół Towarzystwa Salezjańskiego opłacono BM
43 Szlachta Karolina Kosakowo Polska Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower - pakiet z koszulką Szkoła Podstawowa w Pogorzu opłacono BM
44 Nowak Joanna Międzyrzecz Polska Jazda rowerem 12 km opłacono BM
45 Namysł Natalia Poznań Polska Jazda rowerem 12 km opłacono BM
46 Małkiewicz Ala Małkiewicz Aleksandrów Kujawski Polska Nordic walking/marsz 6 km Zespół Szkół Towarzystwa Salezjańskiego opłacono BM
47 Kłos Anna CIECHOCINEK Polska Nordic walking/marsz 6 km Publiczne Liceum Towarzystwa Salezjańskiego w Aleksandrowie Kujawskim opłacono
48 Kobalczyk Beata Sławno, Sławieński, ZACHODNIOPOMORSKIE Polska Nordic walking/marsz 6 km Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Sławnie opłacono BM
49 Wróbel Lidia Płock Polska Bieg 6 km - pakiet z koszulką opłacono BM
50 Sugier Dorota Kaliska Kościerskie Polska Nordic walking/marsz 6 km - pakiet z koszulką Szkoła Podstawowa w Wielkim Podlesiu opłacono BM
51 Gierdal Anna Jagatowo Polska Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower opłacono BM
52 Gos-Stacherska Agnieszka Gos-Stacherska KLESZCZÓW Polska Bieg 6 km Szkola Podstawowa im. Janusza Korczaka w Kleszczowie opłacono BM
53 Flisikowska Anna Kościerzyna Polska Nordic walking/marsz 6 km - pakiet z koszulką Szkoła Podstawowa nr 4 w Kościerzynie opłacono BM
54 Jankowska Ula Bydgoszcz Polska Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower opłacono BM
55 Olkowska Aneta Odolion Polska Nordic walking/marsz 6 km - pakiet z koszulką opłacono BM
56 Kupczyk Anna Trzebiatów Polska Jazda rowerem 12 km - pakiet z koszulką ZS im. Zbigniewa Herberta opłacono
57 Bogdanowicz Dorota Gdańsk Polska Nordic walking/marsz 6 km - pakiet z koszulką opłacono
58 Żmuda Iwona Międzyrzecz Polska Jazda rowerem 12 km Szkoła Podstawowa Nr 6 w Międzyrzeczu opłacono BM
59 Piasecka Patrycja Szczecin Polska Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower XIV Liceum Ogólnokształcące Szczecin opłacono BM
60 Michalska Aneta Police Polska Nordic walking/marsz 6 km - pakiet z koszulką Szkoła podstawowa nr 1 w Policach opłacono BM
61 DERESZEWSKI PIOTR WARSZAWA Polska Bieg 6 km Zespół Szkół Specjalnych w Wołominie opłacono BM
62 Banaszczyk Anna Pruszków Polska Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower - pakiet z koszulką Szkoła Podstawowa nr 2 opłacono BM
63 Janneck Grzegorz Linia Polska Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower - pakiet z koszulką SP MIŁOSZEWO opłacono BM
64 Moskwiak Dariusz Jarosław Polska Bieg 6 km - pakiet z koszulką Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Szówsku opłacono
65 Wolińska Anna Gdańsk Polska Bieg 6 km opłacono BM
66 Grelak Katarzyna Luboń Polska Nordic walking/marsz 6 km Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych w Poznaniu opłacono BM
67 Beyer-Briks Marzena Poznań Polska Nordic walking/marsz 6 km opłacono BM
68 Nowocińska - Mucha Anna Malbork Polska Nordic walking/marsz 6 km opłacono
69 Chojniak Katarzyna Malbork Polska Nordic walking/marsz 6 km opłacono BM
70 Rabiega Beata Trzebiatów Polska Jazda rowerem 12 km - pakiet z koszulką ZS im. Zbigniewa Herberta opłacono BM
71 Kardynał Krystian Wiązownica Polska Jazda rowerem 12 km Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Szówsku opłacono BM
72 Lutomirska Blanka Łódź Polska Bieg 6 km - pakiet z koszulką XXV LO Runners opłacono BM
73 Chojnacka Natalia Sowno Polska Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower - pakiet z koszulką ZS im. Zbigniewa Herberta opłacono BM
74 Kwidzińska Elwira Łubiana Polska Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower Szkoła Podstawowa nr 4 w Kościerzynie opłacono BM
75 Kupczyk Zbigniew Trzebiatów Polska Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower - pakiet z koszulką ZS im. Zbigniewa Herberta opłacono
76 Mularczyk Mateusz Ożarów Mazowiecki Polska Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower - pakiet z koszulką SP4Piastów #KlasaPanaMulara opłacono BM
77 Szostak Joanna Kraków Polska Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower - pakiet z koszulką Zespół Szkół Specjalnych im. B.A. Kosiby w Wieliczce opłacono BM
78 Goś Dorota Łódź Polska Bieg 6 km - pakiet z koszulką SP 116 Łódź opłacono
79 Kozłowska Justyna Trzebiatów Polska Bieg 6 km - pakiet z koszulką ZS im. Zbigniewa Herberta w Trzebiatowie opłacono BM
80 Jakutowicz Andrzej Warszawa Polska Nordic walking/marsz 6 km SP im. POW w Ostrówku opłacono BM
81 Pawlik Marlena Sulmierzyce Polska Jazda rowerem 12 km opłacono BM
82 Rybaczek Małgorzata Rosnowo Polska Bieg 6 km Przedszkole Samorządowe w Rosnowie opłacono BM
83 Koperska Małgorzata Wierzchowiny Polska Bieg 6 km opłacono BM
84 Bychawska Małgorzata Malbork Polska Jazda rowerem 12 km opłacono
85 Orlik Malgorzata Wrocław Polska Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower - pakiet z koszulką opłacono BM
86 Ziółkowska Anna Wilkszyn Polska Bieg 6 km - pakiet z koszulką Przedszkole nr 104 opłacono BM
87 Deubel Joanna Szczecin Polska Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower XIV Liceum Ogólnokształcące Szczecin opłacono BM
88 Szymański Wiktor Łódź Polska Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower - pakiet z koszulką opłacono BM
89 Chrobak Katarzyna Malbork Polska Jazda rowerem 12 km opłacono
90 Ćwirko-Godycka Marta Malbork Polska Bieg 6 km
91 Gościński Adam Warszawa Polska Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower - pakiet z koszulką opłacono BM
92 Kania Anna Katowice Polska Bieg 6 km - pakiet z koszulką MIEJSKIE PRZEDSZKOLE NR 72 KATOWICE opłacono BM
93 Bączkowski Tomasz Międzyrzecz Polska Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower Szkoła Podstawowa Nr 6 w Międzyrzeczu opłacono
94 Grzegorczyk Marzena Ostrów Wielkopolski Polska Nordic walking/marsz 6 km - pakiet z koszulką opłacono BM
95 Brzózka Jolanta Lipowo Polska Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower - pakiet z koszulką Szkoła Podstawowa im. K.I. Gałczyńskiego w Lipowie opłacono BM
96 Kurzawa Wioletta Gdynia Polska Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower - pakiet z koszulką opłacono
97 Cincio Robert Kotłowo Polska Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower - pakiet z koszulką Zespół Szkół Nr 9 w Koszalinie opłacono BM
98 Mrzygłód Marzena Koszalin Polska Bieg 6 km - pakiet z koszulką Zespół Szkół Nr 9 w Koszalinie opłacono BM
99 Smura Anna Poznań Polska Bieg 6 km opłacono
100 Miśkiewicz Jarosław Dąbrowa Górnicza Polska Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower - pakiet z koszulką Szkoła Podstawowa nr 2 w Dąbrowie Górniczej opłacono BM


Wyświetleń: 10768

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ