Bieg Belfrów III
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Bielak Bożena Stary Sącz Nordic walking/marsz 6 km opłacono BM
2 Obrzud Agnieszka Stary Sącz Nordic walking/marsz 6 km opłacono BM
3 Kulpok Arkadiusz Rybnik Jazda rowerem 12 km - pakiet z koszulką Szkoła Podstawowa Nr 20 w Rybniku opłacono BM
4 Wieteska Marzena Pruszków Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower - pakiet z koszulką opłacono BM
5 Baczyńska Dominika Kraków Bieg 6 km Szkoła Podstawowa nr 93 im Rydla opłacono BM
6 Bethke- Święcicka Daria Bydgoszcz Jazda rowerem 12 km - pakiet z koszulką opłacono BM
7 Panek Żaneta Katowice Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower Szkoła Podstawowa nr 66 im. J. Korczaka w Katowicach 80.00 PLN
8 Kurzyńska Katarzyna Rogoźnik Bieg 6 km - pakiet z koszulką Atomówki 80.00 PLN
9 Cieszyńska Katarzyna Bydgoszcz Jazda rowerem 12 km - pakiet z koszulką opłacono BM
10 Kwiatkowska Beata Chojnice Bieg 6 km opłacono BM
11 SZNIGIREWICZ TOMASZ SŁUPSK Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower opłacono BM
12 Bober Sebastian Sianów Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower - pakiet z koszulką 120.00 PLN
13 Schoeneck Anna Godziszewo Nordic walking/marsz 6 km Zespół Szkolno -Przedszkolny w Godziszewie opłacono BM
14 Mikołajczyk Joanna Godziszewo Nordic walking/marsz 6 km Zespół Szkolno -Przedszkolny w Godziszewie opłacono BM
15 Cześnik Martyna Starogard Gdański Bieg 6 km ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W GODZISZEWIE 40.00 PLN
16 Wiśniewska Monika Poznań Jazda rowerem 12 km - pakiet z koszulką opłacono BM
17 Rychwalska Justyna Mysłowice Nordic walking/marsz 6 km - pakiet z koszulką Szkoła podstawowa nr 1 w Mysłowicach 80.00 PLN
18 Gudzińska-Niemiec Anna Jarosław Bieg 6 km - pakiet z koszulką UKS MANASTERZ opłacono BM
19 Ogonowska Magdalena Gdańsk Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower - pakiet z koszulką opłacono BM
20 Karbownik Magdalena Sady Bieg 6 km - pakiet z koszulką Zespół Szkół zawodowych Nr 6 im. J. Lelewela Poznań opłacono BM
21 Weber-Ciereszko Agnieszka Borówiec Nordic walking/marsz 6 km Podstawowa im Augusta Cieszkowskiego w Kicinie opłacono BM
22 Podlaska Monika Wrocław Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower - pakiet z koszulką opłacono BM
23 Pindel Justyna Żory Nordic walking/marsz 6 km - pakiet z koszulką Szkoła Podstawowa nr 14 Jastrzębie-Zdrój opłacono BM
24 Zielińska SYLWIA Jarosław Bieg 6 km - pakiet z koszulką Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Manasterzu opłacono BM
25 Mali-Harkawik Dominika Buczkowice Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower - pakiet z koszulką opłacono BM
26 Pawlik - Joachimiak Elżbieta Wrocław Bieg 6 km - pakiet z koszulką 80.00 PLN
27 Stefański Wiesław Ostróda Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower - pakiet z koszulką Szkoła Podstawowa im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w Lipowie opłacono BM
28 Adamczyk Natalia Ruda Śląska Jazda rowerem 12 km - pakiet z koszulką opłacono BM
29 Kownacki Bartłomiej Malbork Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower opłacono BM
30 Kosicka Iwona Słupsk Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower - pakiet z koszulką Stopa Słupsk opłacono BM
31 Kawa Aleksandra Bielsko-Biała Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower - pakiet z koszulką opłacono BM
32 Witkowska Sylwia Zabrze Nordic walking/marsz 6 km - pakiet z koszulką opłacono BM
33 Król Kasia Łódź Nordic walking/marsz 6 km - pakiet z koszulką Zespół Szkół Rzemiosła nr 21 w Łodzi opłacono BM
34 Dołęga Agnieszka Grala-Dąbrowizna Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower - pakiet z koszulką opłacono BM
35 Olszewski Marek Lidzbark Warmiński Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower - pakiet z koszulką Klub Biegacza Lidzbark Warmiński / BBL LW 120.00 PLN
36 Wójcik Paulina Łukta Bieg 6 km - pakiet z koszulką Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II w Ostródzie opłacono BM
37 Lewandowska Małgorzata Poznań Nordic walking/marsz 6 km Zespół Szkół Ekonomicznych im.Stanisława Staszica w Poznaniu opłacono BM
38 Ogonowski Artur BARTOSZYCE Jazda rowerem 12 km opłacono BM
39 Marekwia Anna Katowice Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower Przedszkole opłacono BM
40 Jaruszewski Krzysztof Chełmno Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower - pakiet z koszulką Jaruszki Team opłacono BM
41 Kruszyńska Marzena Pruszków Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower - pakiet z koszulką Kruszon Team Pruszków/SP6 opłacono BM
42 Korejwo Beata Korejwo Chełm Śląski Bieg 6 km - pakiet z koszulką opłacono BM
43 Gajda Anka Łódź Bieg 6 km - pakiet z koszulką Szkoła Podstawowa nr 42 w Łodzi opłacono BM
44 Szmidt-Pawłowska Anna Pabianice Bieg 6 km opłacono BM
45 Ludwig Sara Warszawa Jazda rowerem 12 km - pakiet z koszulką Społeczna Szkoła Podstawowa nr 10 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego STO opłacono BM
46 Szyra Klaudia Rybnik Nordic walking/marsz 6 km - pakiet z koszulką opłacono BM
47 Klein Izabela Łebunia Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower - pakiet z koszulką Szkoła podstawowa im Żołnierzy Niezłomnych w Pobłociu opłacono BM
48 Kostka Aleksandra Sosnowiec Nordic walking/marsz 6 km - pakiet z koszulką opłacono BM
49 Szopa Ewelina Sosnowiec Nordic walking/marsz 6 km - pakiet z koszulką opłacono BM
50 Traczyk-Bożek Ilona Traczyk-Bożek Chabówka Nordic walking/marsz 6 km opłacono BM
51 Gapiński Tomasz Łódź Jazda rowerem 12 km - pakiet z koszulką opłacono BM
52 Czajka Ewa Poznań Nordic walking/marsz 6 km - pakiet z koszulką Przedszkole Akademia Pzrzyrody opłacono BM
53 Kalwajtys Grzegorz Warszawa Jazda rowerem 12 km opłacono BM
54 Kalwajtys Anna Lubiczów Jazda rowerem 12 km Trimasters opłacono BM
55 Bodaszewska Lidia Warszawa Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower opłacono BM
56 Socha Tomasz Opole Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower - pakiet z koszulką Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr IX w Opolu opłacono BM
57 Golański Grzegorz Olsztyn Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower - pakiet z koszulką Grupa Rewers opłacono BM
58 Kempiński Tomasz Olsztyn Bieg 6 km Szkoła Podstawowa nr 6 im. K.I. Gałczyńskiego w Olsztynie opłacono BM
59 Ogonowski Piotr Gdańsk Jazda rowerem 12 km - pakiet z koszulką Gdańska Szkoła Podstawowa opłacono BM
60 Światłowska Agnieszka Olsztyn Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower - pakiet z koszulką Grupa Rewers opłacono BM
61 Ogonowski Daniel Gdańsk Iron Teacher: 12 km marsz, 18 km bieg, 36 km rower - pakiet z koszulką Grupa Rewers opłacono BM


Wyświetleń: 1593

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ