Bieg 6 km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Ciechelska Daria Bytom Polska Bieg 6 km Szkoła Podstawowa nr 5 w Bytomiu opłacono BM
2 Burzyńska Ola Olsztyn Polska Bieg 6 km opłacono BM
3 Wentowska Katarzyna Straszewo Polska Bieg 6 km opłacono BM
4 Gamdzyk Jolanta Olsztyn Polska Bieg 6 km PJ opłacono BM
5 Grosz Marta Olsztyn Polska Bieg 6 km SP 22 Olsztyn opłacono BM
6 Kłoda Aleksandra Cieszyn Polska Bieg 6 km Szkoła Organizacji i Zarządzania w Cieszynie opłacono
7 Troch Lucyna Malbork Polska Bieg 6 km Szkoła Podstawowa w Gminie Malbork opłacono BM
8 Juras Paweł Jaroty Polska Bieg 6 km PJ opłacono BM
9 Jabłońska Anna Poznań Polska Bieg 6 km Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych opłacono BM
10 Lewandowska Klaudia Barczewo Polska Bieg 6 km Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łęgajnach opłacono BM
11 Romanowska Ewa Olsztyn Polska Bieg 6 km Szkoła Podstawowa nr 14 w Olsztynie opłacono BM
12 Wawrzyniak Barbara Plewiska Polska Bieg 6 km Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tytusa i Jana Działyńskich w Plewiskach opłacono BM
13 Maciąg Katarzyna Poznań Polska Bieg 6 km Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych w Poznaniu opłacono BM
14 Deptuła Natalia Wrocław Polska Bieg 6 km Szkoła Podstawowa nr 12 we Wrocławiu opłacono BM
15 Praczuk Agnieszka Chełm Polska Bieg 6 km Szkoła Podstawowa Nr 7 w Chełmie opłacono
16 Rogalska Anna Aleksandrów Kujawski Polska Bieg 6 km Zespół Szkół Towarzystwa Salezjańskiego opłacono BM
17 Gos-Stacherska Agnieszka Gos-Stacherska KLESZCZÓW Polska Bieg 6 km Szkola Podstawowa im. Janusza Korczaka w Kleszczowie opłacono BM
18 DERESZEWSKI PIOTR WARSZAWA Polska Bieg 6 km Zespół Szkół Specjalnych w Wołominie opłacono BM
19 Wolińska Anna Gdańsk Polska Bieg 6 km opłacono BM
20 Rybaczek Małgorzata Rosnowo Polska Bieg 6 km Przedszkole Samorządowe w Rosnowie opłacono BM
21 Koperska Małgorzata Wierzchowiny Polska Bieg 6 km opłacono BM
22 Ćwirko-Godycka Marta Malbork Polska Bieg 6 km
23 Smura Anna Poznań Polska Bieg 6 km opłacono
24 Antosiewicz-Tama Anna Jarosław Polska Bieg 6 km Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Manasterzu opłacono BM
25 Tama Łukasz Jarosław Polska Bieg 6 km Niepubliczna Szkoła Przysposabiająca do Pracy, PSONI koło w Jarosławiu opłacono BM
26 Kwacz Małgorzata Ostróda Polska Bieg 6 km opłacono BM
27 Spitulska-Szulc Marta Spitulska-Szulc Poznań Polska Bieg 6 km opłacono BM
28 Trębska Marta Elżbieta Łódź Polska Bieg 6 km Anglojęzyczna Szkoła Podstawowa w Łodzi opłacono BM
29 Malinowska Aleksandra Ostróda Polska Bieg 6 km Szkoła Podstawowa nr 5 w Olsztynie opłacono BM
30 Szubert Agnieszka Wodzisław Śląski Polska Bieg 6 km
31 Popławski Jan Warszawa Polska Bieg 6 km Zespoł Państwowych ogólnokształcących szkół muzycznych nr 3
32 Orlowski Maciej Darlowo Polska Bieg 6 km Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Sławnie opłacono BM
33 Gąsior Anna Strzelin Polska Bieg 6 km Szkoła Podstawowa w Żórawinie opłacono BM
34 Ławniczak Anna Ławniczak Oława Polska Bieg 6 km Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Oławie opłacono BM
35 Maj Agnieszka Sławno Polska Bieg 6 km Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Sławnie opłacono BM
36 Dudkiewicz Jolanta Budy Polska Bieg 6 km opłacono BM
37 Kopeć Ewa Huta Komorowska Polska Bieg 6 km opłacono BM
38 Krajewski Wojciech Piła Polska Bieg 6 km ZST w Pile opłacono BM
39 Baczyńska Dominika Kraków Polska Bieg 6 km Szkoła Podstawowa nr 93 im Rydla opłacono BM
40 Kwiatkowska Beata Chojnice Polska Bieg 6 km opłacono BM
41 Cześnik Martyna Starogard Gdański Polska Bieg 6 km ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W GODZISZEWIE opłacono
42 Szmidt-Pawłowska Anna Pabianice Polska Bieg 6 km opłacono BM
43 Kempiński Tomasz Olsztyn Polska Bieg 6 km Szkoła Podstawowa nr 6 im. K.I. Gałczyńskiego w Olsztynie opłacono BM


Wyświetleń: 10688

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ