Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Antosiewicz-Tama Anna | Jarosław | Polska | Bieg 6 km | Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Manasterzu | opłacono BM |
2 | Baczyńska Dominika | Kraków | Polska | Bieg 6 km | Szkoła Podstawowa nr 93 im Rydla | opłacono BM |
3 | Burzyńska Ola | Olsztyn | Polska | Bieg 6 km | opłacono BM | |
4 | Ciechelska Daria | Bytom | Polska | Bieg 6 km | Szkoła Podstawowa nr 5 w Bytomiu | opłacono BM |
5 | Ćwirko-Godycka Marta | Malbork | Polska | Bieg 6 km | ||
6 | Cześnik Martyna | Starogard Gdański | Polska | Bieg 6 km | ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W GODZISZEWIE | opłacono |
7 | Deptuła Natalia | Wrocław | Polska | Bieg 6 km | Szkoła Podstawowa nr 12 we Wrocławiu | opłacono BM |
8 | DERESZEWSKI PIOTR | WARSZAWA | Polska | Bieg 6 km | Zespół Szkół Specjalnych w Wołominie | opłacono BM |
9 | Dudkiewicz Jolanta | Budy | Polska | Bieg 6 km | opłacono BM | |
10 | Gamdzyk Jolanta | Olsztyn | Polska | Bieg 6 km | PJ | opłacono BM |
11 | Gąsior Anna | Strzelin | Polska | Bieg 6 km | Szkoła Podstawowa w Żórawinie | opłacono BM |
12 | Gos-Stacherska Agnieszka Gos-Stacherska | KLESZCZÓW | Polska | Bieg 6 km | Szkola Podstawowa im. Janusza Korczaka w Kleszczowie | opłacono BM |
13 | Grosz Marta | Olsztyn | Polska | Bieg 6 km | SP 22 Olsztyn | opłacono BM |
14 | Jabłońska Anna | Poznań | Polska | Bieg 6 km | Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych | opłacono BM |
15 | Juras Paweł | Jaroty | Polska | Bieg 6 km | PJ | opłacono BM |
16 | Kempiński Tomasz | Olsztyn | Polska | Bieg 6 km | Szkoła Podstawowa nr 6 im. K.I. Gałczyńskiego w Olsztynie | opłacono BM |
17 | Kopeć Ewa | Huta Komorowska | Polska | Bieg 6 km | opłacono BM | |
18 | Koperska Małgorzata | Wierzchowiny | Polska | Bieg 6 km | opłacono BM | |
19 | Krajewski Wojciech | Piła | Polska | Bieg 6 km | ZST w Pile | opłacono BM |
20 | Kwacz Małgorzata | Ostróda | Polska | Bieg 6 km | opłacono BM | |
21 | Kwiatkowska Beata | Chojnice | Polska | Bieg 6 km | opłacono BM | |
22 | Kłoda Aleksandra | Cieszyn | Polska | Bieg 6 km | Szkoła Organizacji i Zarządzania w Cieszynie | opłacono |
23 | Lewandowska Klaudia | Barczewo | Polska | Bieg 6 km | Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łęgajnach | opłacono BM |
24 | Maciąg Katarzyna | Poznań | Polska | Bieg 6 km | Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych w Poznaniu | opłacono BM |
25 | Maj Agnieszka | Sławno | Polska | Bieg 6 km | Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Sławnie | opłacono BM |
26 | Malinowska Aleksandra | Ostróda | Polska | Bieg 6 km | Szkoła Podstawowa nr 5 w Olsztynie | opłacono BM |
27 | Orlowski Maciej | Darlowo | Polska | Bieg 6 km | Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Sławnie | opłacono BM |
28 | Popławski Jan | Warszawa | Polska | Bieg 6 km | Zespoł Państwowych ogólnokształcących szkół muzycznych nr 3 | |
29 | Praczuk Agnieszka | Chełm | Polska | Bieg 6 km | Szkoła Podstawowa Nr 7 w Chełmie | opłacono |
30 | Rogalska Anna | Aleksandrów Kujawski | Polska | Bieg 6 km | Zespół Szkół Towarzystwa Salezjańskiego | opłacono BM |
31 | Romanowska Ewa | Olsztyn | Polska | Bieg 6 km | Szkoła Podstawowa nr 14 w Olsztynie | opłacono BM |
32 | Rybaczek Małgorzata | Rosnowo | Polska | Bieg 6 km | Przedszkole Samorządowe w Rosnowie | opłacono BM |
33 | Smura Anna | Poznań | Polska | Bieg 6 km | opłacono | |
34 | Spitulska-Szulc Marta Spitulska-Szulc | Poznań | Polska | Bieg 6 km | opłacono BM | |
35 | Szmidt-Pawłowska Anna | Pabianice | Polska | Bieg 6 km | opłacono BM | |
36 | Szubert Agnieszka | Wodzisław Śląski | Polska | Bieg 6 km | ||
37 | Tama Łukasz | Jarosław | Polska | Bieg 6 km | Niepubliczna Szkoła Przysposabiająca do Pracy, PSONI koło w Jarosławiu | opłacono BM |
38 | Trębska Marta Elżbieta | Łódź | Polska | Bieg 6 km | Anglojęzyczna Szkoła Podstawowa w Łodzi | opłacono BM |
39 | Troch Lucyna | Malbork | Polska | Bieg 6 km | Szkoła Podstawowa w Gminie Malbork | opłacono BM |
40 | Wawrzyniak Barbara | Plewiska | Polska | Bieg 6 km | Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tytusa i Jana Działyńskich w Plewiskach | opłacono BM |
41 | Wentowska Katarzyna | Straszewo | Polska | Bieg 6 km | opłacono BM | |
42 | Wolińska Anna | Gdańsk | Polska | Bieg 6 km | opłacono BM | |
43 | Ławniczak Anna Ławniczak | Oława | Polska | Bieg 6 km | Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Oławie | opłacono BM |
Wyświetleń: 10479