Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Bolące Piszczele Bełchatów grupa Nordic Walking | |||||||||
1 | Murlikiewicz Elżbieta | Szczerców | Nordic walking/marsz 6 km - pakiet z koszulką | Bolące Piszczele Bełchatów grupa Nordic Walking | opłacono | ||||
Kolbuszowski Klub Nordic Walking | |||||||||
2 | Styga Krystyna | Kolbuszowa | Nordic walking/marsz 6 km - pakiet z koszulką | Kolbuszowski Klub Nordic Walking | opłacono BM | ||||
Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych | |||||||||
3 | DANKOWSKI STANISŁAW | POZNAŃ | Nordic walking/marsz 6 km - pakiet z koszulką | Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych | opłacono BM | ||||
Przedszkole Akademia Pzrzyrody | |||||||||
4 | Czajka Ewa | Poznań | Nordic walking/marsz 6 km - pakiet z koszulką | Przedszkole Akademia Pzrzyrody | opłacono BM | ||||
SP 116 Łódź | |||||||||
5 | Falkiewicz Dominika | Łódź | Nordic walking/marsz 6 km - pakiet z koszulką | SP 116 Łódź | opłacono BM | ||||
6 | Sobczyk Agata | Łódź | Nordic walking/marsz 6 km - pakiet z koszulką | SP 116 Łódź | opłacono BM | ||||
7 | Dębska Iwona | Łódź | Nordic walking/marsz 6 km - pakiet z koszulką | SP 116 Łódź | opłacono BM | ||||
SP im. Jana Pawła II w Grodźcu | |||||||||
8 | Zdunowska Agnieszka | Grodziec | Nordic walking/marsz 6 km - pakiet z koszulką | SP im. Jana Pawła II w Grodźcu | opłacono BM | ||||
Sp116 Łódź | |||||||||
9 | Mastalerz Ewa | Łódź | Nordic walking/marsz 6 km - pakiet z koszulką | Sp116 Łódź | opłacono | ||||
Szkoła Podstawowa "u Skłodowskiej" Osiedle Wzgórze 56,27-530 Ożarów | |||||||||
10 | Koryciński ks. Daniel | Janików | Nordic walking/marsz 6 km - pakiet z koszulką | Szkoła Podstawowa "u Skłodowskiej" Osiedle Wzgórze 56,27-530 Ożarów | opłacono | ||||
Szkoła Podstawowa nr 4 w Kościerzynie | |||||||||
11 | Flisikowska Anna | Kościerzyna | Nordic walking/marsz 6 km - pakiet z koszulką | Szkoła Podstawowa nr 4 w Kościerzynie | opłacono BM | ||||
Szkoła Podstawowa nr 14 Jastrzębie-Zdrój | |||||||||
12 | Pindel Justyna | Żory | Nordic walking/marsz 6 km - pakiet z koszulką | Szkoła Podstawowa nr 14 Jastrzębie-Zdrój | opłacono BM | ||||
Szkoła Podstawowa nr 14 w Olsztynie | |||||||||
13 | Rynko Katarzyna | Gronity | Nordic walking/marsz 6 km - pakiet z koszulką | Szkoła Podstawowa nr 14 w Olsztynie | opłacono BM | ||||
Szkoła Podstawowa nr 116 w Łodzi | |||||||||
14 | Gołota Joanna | Łódź | Nordic walking/marsz 6 km - pakiet z koszulką | Szkoła Podstawowa nr 116 w Łodzi | opłacono BM | ||||
Szkoła Podstawowa w Wielkim Podlesiu | |||||||||
15 | Sugier Dorota | Kaliska Kościerskie | Nordic walking/marsz 6 km - pakiet z koszulką | Szkoła Podstawowa w Wielkim Podlesiu | opłacono BM | ||||
Szkoła podstawowa nr 1 w Mysłowicach | |||||||||
16 | Rychwalska Justyna | Mysłowice | Nordic walking/marsz 6 km - pakiet z koszulką | Szkoła podstawowa nr 1 w Mysłowicach | opłacono BM | ||||
Szkoła podstawowa nr 1 w Policach | |||||||||
17 | Michalska Aneta | Police | Nordic walking/marsz 6 km - pakiet z koszulką | Szkoła podstawowa nr 1 w Policach | opłacono BM | ||||
Zespòł Szkolno-Przedszkolny nr 11 w Warszawie | |||||||||
18 | Kruszyńska Małgorzata | Warszawa | Nordic walking/marsz 6 km - pakiet z koszulką | Zespòł Szkolno-Przedszkolny nr 11 w Warszawie | opłacono BM | ||||
Zespół Szkół Rzemiosła nr 21 w Łodzi | |||||||||
19 | Król Kasia | Łódź | Nordic walking/marsz 6 km - pakiet z koszulką | Zespół Szkół Rzemiosła nr 21 w Łodzi | opłacono BM | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
20 | Olkowska Aneta | Odolion | Nordic walking/marsz 6 km - pakiet z koszulką | opłacono BM | |||||
21 | Bogdanowicz Dorota | Gdańsk | Nordic walking/marsz 6 km - pakiet z koszulką | opłacono | |||||
22 | Grzegorczyk Marzena | Ostrów Wielkopolski | Nordic walking/marsz 6 km - pakiet z koszulką | opłacono BM | |||||
23 | Namsołek Małgorzata | Gdynia | Nordic walking/marsz 6 km - pakiet z koszulką | opłacono BM | |||||
24 | Domańska Dominika | Warszawa | Nordic walking/marsz 6 km - pakiet z koszulką | opłacono BM | |||||
25 | Witkowska Sylwia | Zabrze | Nordic walking/marsz 6 km - pakiet z koszulką | opłacono BM | |||||
26 | Szyra Klaudia | Rybnik | Nordic walking/marsz 6 km - pakiet z koszulką | opłacono BM | |||||
27 | Kostka Aleksandra | Sosnowiec | Nordic walking/marsz 6 km - pakiet z koszulką | opłacono BM | |||||
28 | Szopa Ewelina | Sosnowiec | Nordic walking/marsz 6 km - pakiet z koszulką | opłacono BM |
Wyświetleń: 10762